Екскурсія "Уманьське диво- Дендропарк "Софіївка" та Вінницькі фонтани"

Екскурсія "Уманьське диво- Дендропарк "Софіївка" та Вінницькі фонтани" - фото
Дата події: 29 вересня 2017
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Програма туру: виїзд з Івано-Франківська (23:00) - Умань (відвідування дендропарку "Софіївка") - Вінниця (огляд світомузичного фонтану) - Івано-Франківськ.
    У старовинному українському місті Умані є мальовничий, гідний великого подиву, куточок, який цілком справедливо здобув право називатися чудом України, перлиною України. Такою перлиною є дендрологічний парк Софіївка Національної Академії наук України - видатне творіння кінця XVIII-початку XIX ст., поема з каменю, води, зелені, архітектурних споруд і скульптур. Парк, що розкинувся на площі близько 170 га, і сьогодні вражає відвідувачів своєю неповторною красою та загадковою романтичністю. Парк Софіївка був створений власником міста Умані польським магнатом Станіславом Щенсним (Феліксом) Потоцьким як подарунок красуні-дружині, гречанці Софії Вітт-Потоцькій. Автором топографічного й архітектурного проекту і керівником будівництва парку було призначено талановитого польського військового інженера Людвіга Метцеля, а безпосередньо виконали всі роботи в парку народні майстри- умільці Уманщини. Місце для будівництва Софіївки було вибране дуже вдало: невеликий струмок, здавна прозваний Багном (пізніше річка Кам'янка), столітні дуби, яруги і природні джерела кришталево чистої води, нагромадження кам'яних брил . З 1796 до 1802 року копали ставки, підземну річку, споруджували водоспади й водограї, прокладали алеї, переносили велетенські гранітні брили, створювали з граніту та гіпсу художні прикраси для архітектурних споруд . В парку висаджували дерева місцевих порід і екзотичні рослини, завезені з різних країн світу. Прикрасили парк мармуровими статуями грецьких богів та богинь, філософів та поетів, виготовленими скульпторами Італії та Франції. Уманські умільці створили в долині свою невелику Елладу, батьківщину красуні дружини Потоцького.

На сьогодні — це місце відпочинку. Щорічно його відвідують близько 500 тисяч людей. Це пам'ятка краєвидового типу світового садово-паркового мистецтва кінця XVIII — першої половини XIX століть. Тут росте понад 2000 видівдерев і кущів (місцевих і екзотичних).

   Вінниця. Гарне місто на березі Південного Бугу, окрасою якого є Свято-Преображенський собор (ХVIII ст.), дерев’яна Свято-Миколаївська церква (1746р.), палац Грохольського (1770-ті) з парком та мальовнича водонапірна вежа. Справжньою Меккою є Національний музей-садиба видатного вченого, геніального хірурга, анатома, педагога і громадського діяча Миколи Івановича Пирогова. До музею належать будинок в якому жив Пирогов, музей-аптека, меморіальний парк та церква-некрополь, де покоїться набальзамоване тіло великого вченого. Майже сім мільйонів людей з 169 країн світу відвідали музей Пирогова. Тепер він чекає на Вас!

   Також ми відвідаємо найбільший в Європі плавучий світломузичний фонтан, що встановлений на річці Південний Буг. Його висота 60 м, а ширина — 140 м. Фонтан, який входить в десятку найбільш видовищних фонтанів світу чекає Вас у Вінниці. 

Вартість 850 грн.

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, страхування на час подорожі.

Додатково оплачуються: харчування і вхідні квитки в музеях.

Вартість вхідних квитків:

дендропарк “Софіївка” в Умані (дорослі та студенти – 40 грн./особа, діти шкільного віку – 25 грн/ос, дошкільнята – б/к)
Національний музей-садиба М.І. Пирогова у Вінниці (дорослі – 50 грн. на 3 музеї: 25 грн. гол. корпус, 10 грн. – музей-аптека, 15 грн. церква-успальня; діти і студенти – 25 грн. на 3 музеї: 13 грн. гол. корпус, 5 грн. – музей-аптека, 7 грн. церква-успальня; дошкільнята – б/к), Меджибіжська фортеця (дорослі – 15 грн., діти, студенти – 7 грн.). 

Перегляди 245

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук