Афіша Івано-Франківська

Кіно

ЧЕський ЧЕтвер
30-03-2017

Книгарня «Є» та Чеський центр у Києві запрошують на черговий ЧЕський Четвер. Початок о 18:00. Золоті шістдесяті – чеське кінематографічне чудо. «Чорний Петр», режисер Мілош Форман, знято у 1963 році, 86 хв. Хоча шістнадцятирічний учень Петр із радістю б лежав на пляжі і дивився на дівчат, йому доводиться у магазинчику стежити, аби ніхто нічого не вкрав. Слідкуючи за підозрілим покупцем, до якого він сором’язливо побоявся звернутися, він отримав проблеми на роботі. Вдома його постійно повчає педантичний тато, а його подружка кидає оком на місцевого фраєра. За допомогою непрофесійних акторів і поетичної камери Яна Нємечека Мілош Форман упіймав автентику звичайних літніх днів в атмосфері чеської провінції початку 60-х років, а також відчуття молоді, що пробуджувалася до повстання у Східному блоці за кілька років до початку Празької весни. Адреса книгарні «Є»: вул. Незалежності, 31, 3-й поверх Вхід вільний.

Кіноклуб «HUMAN»
Місце проведення: вул.Чорновола 25

Запрошуємо усіх поціновувачів нестандартного кіно на спільний перегляд документального фільму «HUMAN» («Людина»), знятого в 60 країнах світу за участю близько 2 000 людей французьким режисером Янном Артюсом-Бертраном.  Фільм став для усього світу своєрідним дзеркалом, в якому відображається людина, з її болем, радістю, з її проблемами і простим людським щастям. Про кохання, смерть, свободу -  на ці та інші одвічні питання відповідають герої фільму, прості люди, особистих даних про яких режисер нам не повідомляє . Це зроблено навмисне, щоб підкреслити схожість 7 мільярдів людей, що живуть сьогодні на планеті Земля. Що робить нас людьми? Те що ми вміємо любити чи те що ми вміємо воювати? Або те що ми вміємо сміятися? Плакати? Або наша допитливість? Прагнення до нових відкриттів? Початок о 18:30. Вхід вільний. Кількість місць обмежена! РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ'ЯЗКОВА за лінком: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSenBeuG3ssO1srdor1io99j1Brv9XALaM9MDs9m0NBxADg1CA/viewform

Театр

Драма Є!
28-03-2017

Читання п'єси Марії Ладо "Дуже проста історія ". Спільно з "Новим Театром". Початок о 18:00. Сучасний київський драматург Марія Ладо написала дуже незвичну 'Дуже просту історію', в якій діють люди, тварини та небожителі. Проте дійових осіб цієї п'єси справедливіше було б поділяти на тих, хто має у своїй душі відчуття органічного зв’язку зі світом, і тих, хто інтуїтивно шукає цієї душевної розради. П'єса цілком оригінальна. Одним словом «проста» називають різні речі. Є простота, про яку сказано: 'Де просто – там янголів до ста'. Іноді цей шлях простягається через все життя… Адреса книгарні «Є»: вул. Незалежності, 31, 3-й поверх Вхід вільний.

Комедия «Соломон у спідниці»
05-04-2017

Вартість 150 - 320 грн. Родинна комедія за п’єсою Людмили Уліцької. Есфір мріє про онука. Есфір має певні уподобання відносно генеалогії дівчини, яка стане дружиною її сина. Вона знаходить синові наречену – саме ту дівчину, яка народить їй довгоочікуваного онука. Есфір Львівна годна дістати з-під землі усе необхідне і прихилити небо для тих, кого любить. Та щось йде не так… Незважаючи на волю та впертість Есфірі, доля вивертає на щось цілком інше і ситуація виходить з-під контролю. Чи отримає Есфір бажаного онука? Початок о 19:00.

Комедія «Боїнг – Боїнг»
27-04-2017

Вартість 150 - 350 грн. «Боїнг-Боїнг» – легенда французького театру ХХ століття. Це символ французьких 60-х, такий же, як, наприклад, «Шербурзькі парасольки» або «Дівчата з Рошфора». Сюжет комедії розгортається у будинку паризького ловеласа Бернара і розповідає про його роман з трьома чарівними стюардесами. Обраниці літають на різних авіалініях, і це змушує винахідливого жениха підладжувати своє життя під розклад «прильоту-відльоту» усіх «наречених». Та рано чи пізно навіть найнадійніша схема може зруйнуватися через незаплановану затримку авіарейсу. І тоді починається найцікавіше..! Вперше «Боїнг-Боїнг» був поставлений в 1960 році в одному з великих паризьких приватних театрів «Comedie Caumartin». З тих пір п’єса з незначною перервою йшла в Парижі по 18 вересня 2004 року в режимі щоденного показу (театр «Michel»). Майже 44 роки! Камолетті ще за життя став класиком французького театру. Однак неймовірна грандіозність успіху, який випав на долю п’єси «Боїнг-Боїнг», зробила його фігурою майже міфічною. П’єса Марка Камолетті увійшла до «Книги рекордів Гіннесу» як маюча найбільшу кількість постановок за кордоном французька комедія, що поставлена в 60 країнах світу. Легка, весела вистава, що на дві години відволіче вас від життєвих негараздів, дозволить гарно відпочити і віддуші посміятися. Ролі виконують відомі українські актори: О. Сумська, Є. Паперний, В. Борисюк, К. Сінельник, Г. Хостікоєв, А. Безуханич, М. Ягодкіна. Вистава – українською. Початок о 19:00.

Мистецтво

Півфінальні ігри КВН "Кавалєрка 2017"
Муніципальний Центр Дозвілля

Початок о 18:00.  

Спорт

Сахаджа йога та медитація
Будинок профспілок

Сахаджа йога - це унікальна духовна практика, в основі якої є пробудження внутрішньої енергії, яка дана кожному з нас з народження. Це проста методика, яка дає відчуття внутрішньої радості та щастя, миру та спокою, сприяє гармонійному розвитку та самовдосконаленню особистості. На заняттях волонтери допоможуть вам глибше пізнати та зрозуміти себе, розкрити ваші внутрішні резерви, розкажуть як досягати стану внутрішньої збалансованості. Ви також отримаєте знання про будову тонкого тіла та енергетичні центри (чакри) та як за допомогою простих методів та медитації покращувати свій емоційний та фізичний стан. Будемо раді бачити всіх охочих. Початок о 18:30.

Фестивалі

Шведінг: Фестиваль Кіноремейків
02-04-2017

Прем’єрний показ робіт з Фестивалю Кіноремейків. Журі визначить переможців у наступних номінаціях - “Найкраща акторська гра”, “Найкращий реквізит”, “Найкращі титри” та звісно ж основна номінація “Найкращий кіноремейк”. А також переможця в номінації “Глядацькі симпатії” оберуть власне глядачі. Квитки можна придбати тут https://ticketclub.com.ua/ або за телефоном 095 140 30 39. Початок о 18:00.

“Вдаване весілля”
26-03-2017

Pasage Wedding Festival – це найбільш масштабна та яскрава подія, яка відбувається щовесни в культурно-мистецькому житті міста Івано-Франківська. Це мега драйвове свято, яке дає унікальну можливість гостям та всім закоханим дізнатися про нові та цікаві тенденції у весільній моді, а спеціалістам весільної індустрії прорекламувати себе, як справжніх професіоналів своєї справи. Родзинкою фестивалю – є так зване “Вдаване весілля” з молодятами, ведучими, музикантами та гостями, яке відбудеться 26 березня.

Інше

Майстер-класи з писанкарства
27-03-2017

Музей мистецтв Прикарпаття з 27 березня по 11 квітня запрошує всіхбажаючих – дітей та дорослих на майстер-класи з писанкарства.Відвідавши їх, ви зможете дізнатися про зміст закодованих символів, пізнатирегіональні особливості писанкового розпису та навчитися розписуватиписанки, використовуючи традиційну орнаментику. Українські великодніписанки – це довершена єдність форми, кольору і змісту, що нагадує проодвічну гармонію Всесвіту, яку зможете відчути і ви.Дата проведення: з 27 березня по 11 квітня (крім суботи та неділі)з 9.00 до 12.00 і з 14.00 до 17.00 год.Місце проведення: приміщення адміністрації музею – вул. Новгородська 49(4 поверх)Керівник проекту – Іванна Равлюк (тел. 0666361937, (0342) 77-65- 11)

Майстер-клас із стратегічного маркетингу Гарретта Джонстона
Premier Hotel Dnister

Клієнтоцентричність на 360˚ для вибухового процвітання українського бізнесу Майстер-клас Гарретта Джонстона зі стратегічного маркетингу Цей майстер-клас – для підприємців, а також тих, хто в компанії відповідає за прибутковість, визначає стратегію розвитку та маркетингову стратегію. Завдання майстер-класу – як і навіщо нарощувати вартість Вашого бізнесу шляхом захоплених клієнтів та з чого починати вже зараз. Ви отримаєте унікальну можливість почути «живий маркетинг» - досвід сильного практика (НЕ теоретика), який працює більше 25 років в маркетингу, продажах і сервісі, має власне консалтингове агенство та багато клієнтів в різних сферах бізнесу (мобільні оператори, банки , IT, мережі супермаркетів) по всій Європі. Дізнаєтесь «секрет» -  як залучити, утримати і захопити клієнтів швидко, дешево і відповідно до кращої міжнародної практики. Приходьте на майстер-клас та перейміть досвід Гарретта Джонстона (Garrett Johnston) Ці знання допоможуть Вам бути на крок попереду ваших конкурентів! Вартість: Standard – 1900 грн. з обідом, або 1750 грн. без обіду. VIP – 6000 грн. (включає: місце в першому ряду, обід зі спікером та неформальне спілкування під час обіду, індивідуальна годинна консультація по Скайпу протягом квітня). Кількість місць обмежена. 

It Rally Starters 2017
Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького

IT Rally Starters – найбільша конференція для ІТ-початківців та студентів у Івано-Франківську. У програмі події: - знайомства з найбільшими ІТ-компаніями міста - презентації ІТ-курсів та курсів іноземних мов - корисні поради щодо працевлаштування та майбутньої кар’єри - а також цікаві доповіді, корисні знайомства та багато іншого... Ціна: безкоштовно. Початок о 9:00.

Зустріч з Тетяною Терсеновою-Заводовською
Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького

Відкрита зустріч дає можливість познайомитись, поспілкуватись, дізнатись секрети успіху, поділитись ідеями з відомими людьми України та світу. Участь в проекті - можливість навчитись визначати пріоритети, планувати, організовувати, наполегливо працювати, дізнаватись більше, ставити цілі та досягати успіху в навчанні, кар'єрі, бізнесі, спорті, мистецтві..! Ціна: безкоштовно. Початок о 13:40.

Front-end engineering: past and future
29-03-2017

Немає меж для досконалості, немає кордонів для розвитку! З плином часу та ростом ІТ сфери з’являється все більше нових технологій та фреймворків. Саме про розвиток Front-end інженерії від минулого та до майбутнього розповість Anton V. Yatsenko уже на березневій лекції ІТ Вечорниць. Разом з Антоном ми проаналізуємо забуті технології, спробуємо осягнути новітні front-end методи, обговоримо плюси і мінуси сучасного UI інструментарію та проблеми, які спіткають девелоперів. Реєстрація на подію ТУТ: https://goo.gl/forms/Tfy4Mc7HQcI9PWqx1 Ціна: безкоштовно. Початок о 19:00.

Студентські наукові дискусії поза форматом
Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького

ІІІ Всеукраїнський науково-практичний симпозіум «Студентські наукові дискусії поза форматом». Назва цього заходу обумовлена відсутністю формальних обмежень для наукових пошуків студентів. Саме такий формат дає волю студентській фантазії, оскільки вони працюють без контролю викладачів та не обмежуються науковим стилем викладу матеріалу. Початок о 10:00.

TalkIT Ivano-Frankivsk #.Net
Наукове містечко "Нова Енергія"

TalkIT- спосіб організувати та об'єднати спеціалістів усіх напрямів ІТ-технологій. Запрошуємо Вас взяти участь у наших зустрічах, поділитися своїми знаннями та досвідом. Про #.Net будуть говорити: Igor Fesenko (Microsoft MVP, Application Architect, SoftServe), Nazar Perepichka (Senior Software Engineer, Diatom Enterprises), Ivan Shevtsiv (Senior Software Engineer, SoftServe), Oleksandr Mykhaylyshyn (Solutions Architect at SoftServe). Реєстрація обов'язкова Ціна: безкоштовно. Початок в 11:00.

Клуб для вагітних
Студія Yogi

Запрошуємо жінок при надії та тих, хто тільки планує стати мамою відвідати Лекцію-діалог на тему "Свідома #вагітність. Підготовка до природніх пологів". Солдатова Юлія, з власного досвіду розкаже секрети здорової вагітності та свідомих пологів. Поспілкуєтесь про спосіб життя під час вагітності, аналізи, харчування, йогу та пологи. Ви зможете позадавати питання, які вас будуть цікавити, а також почути історію її природніх домашніх пологів. Ви отримаєте корисну інформацію та цікаво проведете час. Ціна: безкоштовно. Початок о 12:00.

Системні сімейні розстановки з Антоніною Прошиною
InterFit

Чи є у вас невирішувані питання? Хвороба, стосунки, сімейний достаток? Чи хотіли б ви їх вирішити раз і назавжди? Кажуть, якщо взнати корінь проблеми, вона зникає. В сучасному світі є різні психологічні методики, які дозволяють людям вникнути якнайглибше в суть проблем, на перший погляд, узагалі нерозв’язних. Метод сімейних розстановок є одним із найефективніших у цьому плані. Він полягає в тому, що під час психологічного тренінгу збирається група людей, яка під керівництвом психолога робить розстановку на прохання того, чию проблему досліджують. Зовсім не знайомі між собою люди, які за розсудом психолога призначаються заступниками когось чи чогось, що формує проблему реципієнта, раптом починають гостро відчувати саме те, що вони відчувають.Так вирішуються найгостріші питання. Антоніна Прошина, психолог, член Української асоціації системних розстановок, регіональний представник УАСР у м. Черкаси. Освіта - Черкаський національний університет, психологічний факультет. Сімейні системні розстановки вивчала у Південно-Східному інституті психоаналізу (Запоріжжя), Вищій школі психології (Київ). Практичний досвід у психології - 12 років, у розстановках - 3 роки. Телефон для запису: 0666621032 Ціна: 250-700 грн. Початок в 11:30.

Відкритий кубок КВН "ІФНТУНГ збирає друзів"
актовий зал ІФНТУНГ

Початок о 17:00. Ціна: безкоштовно.

Інтенсив-семінар вихідного дня з Валею Малиновскою і Ігорем Ткачем
InterFit

Тут ви знайдете відповіді на запитання: - Що таке йога - Фізіологія впливу хатха йоги - Базові ключі в практиці - попередження травм Попередній запис ОБОВ'язковий! Записуйтесь: 0664692670 та 0986088722 Ціна: 300-400 грн. Початок о 14:00.

YouTube від А до Я
ALOE - Space

Хочете створити власний канал на YouTube? Записувати стильні відео й мати багато фоловерів? Kristina Solomakha розповість про те, з чого починати, як знімати, поділиться своїми техніками і програмами, які використовує для зйомки, а також різноманітними лайфхаками, що допоможуть зробити ваш youtube-канал цікавим й успішним. Ціна: 250 грн. Початок о 12:00.

Семінар-практикум "Бізнес процеси в Бітрікс24"
Готель "Станіславів"

У ПЛАНІ ЗАХОДУ: - робота з CRM, завданнями, дзвінками, зустрічами огляд типових бізнес-процесів; - написання бізнес процесу (на вибір для двох слухачів серед аудиторії); - впровадження бізнес процесу в Б24 Ціна: 100 грн. Початок о 18:15.

Франківський подіум
01-04-2017

Вас завжди цікавили нові тенденції моди? Ви любите гарно одягатись, черпаючи ідеї від відомих дизайнерів? Тоді не пропустіть можливості побачити колекції від провідних дизайнерів України. 23 квітня ФРАНКІВСЬКИЙ ПОДІУМ у Pasage Gartenberg! Запрошуємо вас поринути у світ моди! Вхід: 200 грн. Початок о 17:00.

Лекція «Що ви знаєте про аутизм?»
02-04-2017

Вхід вільний. 2 квітня – Всесвітній день поширення інформації про аутизм, мешканці Івано-Франківська вдягнуться у блакитне. Акцент робитиметься на лекції-обговоренні від ГО «Світанок», флеш-мобі із запуску повітряних кульок та показі фільму в Urban Space 100. Метою даного флешмобу є формування толерантності та підвищення рівня обізнаності про особливість людей з аутизмом. Долучитись до акції можна наступним чином : 1) сфотографуватись у блакитному і надіслати фото у fb спільноту Svitanok 2) поширити інформацію серед засобів масової інформації 3) 2 квітня вдягнутись у блакитне 4) прийти в Urban Space 100 та взяти участь у флеш-мобі із запуску повітряних кульок. Початок о 16:00.

Презентація соціальної реклами для будинку літніх людей
30-03-2017

Вхід вільний. Медіа- та продакшн-спільнота Кінороби спільно з Благодійним фондом Трансформація презентують три відеоролики в підтримку Івано-Франківського геріатричного пансіонату. Протягом 6ти тижнів три місцевих команди, що спеціалізуються на виробництві відео, працювали над створенням соціальної реклами для геріатричного пансіонату. Роль наставників та навчальних партнерів для учасників проекту виконували організатори фестивалю соціальної реклами Molodiya Festival та креативний директор агенції Tabasco Олександр Смірнов. Після вивчення та аналізу проблематики, розробки сценарію, зйомок та пост-продакшну, команди презентуватимуть по одному соціальному ролику на теми: збільшення відвідуваності будинку, збір підґузників та комп’ютерної техніки. Що з цього вийшло? Запрошуємо вас приєднатися до презентації соціальної відеореклами, де творці нададуть більше інформації про хід роботи, а також буде можливість поспілкуватися, організаторами медіа- та продакшн-спільнотою Кінороби та благодійним фондом Трансформація. Контакти: 063 853 49 03, Сергій Караванець Початок о 18:00.

Електротранспорт - не альтернатива, а рішення
Салон електромобілів "Volt"

Найбільша еко-вечірка весни разом з найцікавішими спікерами: - Денис Лук`яненко - людина, що власними руками створила електромобіль у Івано-Франківську. - Андрій Худо - підприємець, один з засновників Холдингу Емоцій «!FEST», людина, що проїхала на Tesla всю Європу - з України до Майорки. - Андрій Зінченко – керівник освітніх проектів в Greencubator. Людина, що займається просуванням енергоефективності та розумної енергетики. - Ігор Попадюк – начальник управління інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради. м. Івано-Франківськ. - Захар Пашун – підприємець, засновник "ELMOB". Реєстраційна форма: https://goo.gl/forms/tbKhjGZT8dpkzdsf1 Початок о 19:00.

Презентація планів і айдентики мистецької програми Теплого Міста
28-03-2017

Також з координаторкою напряму Liliia Gogol поговоримо про плани, майбутні проекти і сучасне мистецтво. Початок о 18:30.

Виставка

Концерт

Концерт “Дизель Шоу” «Весна смішна»
22-05-2017

Акторський склад «Дизель Шоу» – це учасники найпопулярніших комедійих телепроектів, кіноактори і телеведучі. Їх прізвища знають всі, хто любить і цінує гумор: Єгор Крутоголов, Олександр Бережок, Євген Гашенко, Євген Сморигін, Олег Іваниця, Яна Глущенко, Вікторія Булітко і Марина Поплавська. «DIZEL Шоу» – гумористичні концерти від DIZEL STUDIO, які якісно відрізняються зрозумілими і близькими кожному темами, цікаві чоловікам і жінкам будь-якого віку та професії, доступні до переглядів всією сім’єю! Мільйони українців вже стали глядачами скетчів і цитують жарти в мережі. «DIZEL STUDIO» – прорив в якісному українському гуморі. Студія розпочала роботу в 2006 році. За цей час актори знялися в сотні успішних телепроектів, серіалів і фільмів. А зараз «DIZEL STUDIO» – це динамічно набираючий популярність продакшн з виробництва власного продукту – гумористичних телевізійних проектів, концертної програми, авторської кінопродукції. «DIZEL STUDIO» сьогодні – це телевізійні продукти спільного виробництва з каналом ICTV, гастролі по Україні, виступи в різних форматах. Концерт “Дизель Шоу” – маса інтерактивних конкурсів та постановок. Кожен гість – активний учасник концерту. Шоу складається з мініатюр, номерів, музичних інтермедій та інтерактивів з глядачами. Ціна: 160-550 грн. Початок о 19:00.

Концерт Roxana
Ресторан "Grand America"

Ціна: безкоштовно. Початок о 21:00.

Ольга Акулова. Кава&Шоколад
01-04-2017

У програмі: Авторські композиції а також авторські переклади українською світових хітів... Руйнація стереотипів... Запашна музика… Соковиті, смачні тексти... Мелодійна кава… Поетичний шоколад… Крім того, Шоколадно-кавове частування та вікторина; Веселі питання – смачні призи. Ціна: 70-120 грн. Початок о 17:30.

Momin: best hits on guitar with percussion
Ресторан "Grand America"

Ціна: безкоштовно. Початок о 21:00.

Концерт free-jazz «Медитація за шкалою Ріхтера»
10-04-2017

Уперше в Івано-Франківську тріо Марка Токара з новою free-jazz програмою «Медитація за шкалою Ріхтера». Марк Токар Mark Tokar (UA) контрабас, голос, Міша Балог Michael Balog (UA) саксофони, Олексій Артемів (US) драмер. Початок о 20:00.

Концерт Христини Соловій у рамках всеукраїнського туру «Жива Вода 2017»
22-04-2017

Вартість 190 - 550 грн. Дебютний альбом Христини Соловій «Жива Вода» – це український фолк в сучасних аранжуваннях, які є синтезом стилів на перехресті поп-року, блюзу та джазу. Два відеокліпи з альбому переглянули понад 8 млн разів в YouTube. Завдяки успіху альбому Христина стала лауреатом премії «Золотий Аристократ 2015» від Радіо Аристократи у номінації «Стартап року: Музика/Культура». Відео на пісню «Тримай» стало лауреатом національної премії Yuna-2016 у номаніції «Кліп року». На концерті прихильники творчості зануряться у хвилі мелодійного фолку. Прониклива атмосфера лірики родом з Карпатських гір та саунду з долини річки Міссісіпі змусить вас запам’ятати цей вечір на все життя. Дебютний альбом «Жива Вода», продюсером якого став Святослав Вакарчук, – отримав схвальні відгуки критиків та потрапила у ТОП кращих альбомів року. Наразі на Soundcloud платівку прослухали майже 2 млн разів. Початок о 19:00.

На крилах романтизму
26-03-2017

26 березня, неділя 17:00 Академічний камерний оркестр HARMONIA NOBILE Художній керівник та концертмейстер, заслужена артистка України - Наталія МАНДРИКА   Солісти:  учні та випускники викладача Івано-Франківського музичного училища ім. Д.Січинського Ольги НАЗАРЕНКО Божена Митлюк, Оксана Мар'яш, Андрій Гаврилюк, Катерина Савіцька, Катерина Фрей, Наталія Куриляк.

Концерт Queen Forever
30-03-2017

Великі Queen! Вже протягом кількох десятиліть залишаються в топі найвизначніших рок груп світу! Творці хітів, які по праву стали безсмертними хітами 20 і 21 століття! Музика, яка виховує смак і естетику молодих музикантів! Музика, яка запалює серця! Це все Queen! Оркестр Hardy запрошує цінителів доброго року та шанувальників Queen на концерт до 70-річчя Фредді Меркьюрі. Початок о 18:00.

Концерт Національного народного хору України ім. Григорія Верьовки
19-04-2017

Вартість 100 - 300 грн. Зачарує серця шанувальників виконання пісень, граціозні танці хореографічної групи та віртуозна гра оркестру народних інструментів – і все це Національний український народний хор імені Григорія Верьовки. Візитною карткою, що понад 70 років несе у широкий світ пісню-сповідь, пісню – думу, пісню – душу, – є Національний заслужений академічний український народний хор України імені Г.Верьовки. Зачаровує, найпотаємніших струн серця торкається кришталево – дзвінка, задушевна, п’янка і ніжна українська пісня. А саме з таких і складається репертуар славетного колективу. І линуть пісні, розлягаються над світом, збуджують прекрасні почуття і благородні поривання, несуть людям радість. Хор Верьовки – небачене видовище. Ми нічим не ризикуємо, стверджуючи, що перед нами – диво, яке заворожує слух і зір. Не знати чому віддати перевагу – бездоганному хору, дивовижним танцям, віртуозному оркестру чи пречудовим костюмам. Це не спектакль, а дивний сон, зміст якого становлять нечувані звуки, небачені рухи і неземні кольорові гами. Уявіть собі парад, учасники якого одягнені в найбагатші костюми, найвимогливіше і наймайстерніше виконання пісень, найграціозніші й найпрекрасніші танці – і тільки тоді ви зможете зрозуміти, що відбувається на сцені завдяки цим артистам. Початок о 19:00.

Гурт 5 Vymir презентує альбом «Нові Імена»
19-04-2017

5 Vymir – український музичний гурт з Києва. Їх дебютний альбом «Містолінія» потрапив у топ кращих альбомів 2014 року за версією провідних ЗМІ. У 2016 році 5 Vymir стали спеціальним гостем київського концерту бельгійської інді-групи Balthazar і хедлайнерами фестивалю Comma Stage до Дня Києва, виступили на найбільших фестивалях країни (включно із Zaxidfest, Koktebel Jazz Festival), дали концерти від Краматоська і Слов’янська до Берліна. Починаючи з літа 2016 група в активному режимі працює над новим альбомом. Музиканти заявили, що нова платівка буде важчою і енергійнішою за всі попередні релізи колективу. Реліз альбому заплановано на 6 квітня. Початок о 20:00.

Концерт Mark Tokar Trio
10-04-2017

Вартість 100 - 150 грн. Початок о 20:00. Авангардний музичний експеримент на стику сучасної кіно-музики і free jazz від Марка Токара та тріо! У складі: Марк Токар – контрабас; Михайло Балог – саксофон; Олексій Артемов – барабани. Марк Токар – український джазовий контрабасист. Народився у Львові, живе в Києві. Був арт-директором міжнародного фестивалю Jazz Bez, підтримує різноманітні джазові ініціативи у Львові. Бере активну участь у багатьох проектах в США, Польщі, Франції, Італії, Німеччини. Марк Токар – перший український музикант, який грав на престижному фестивалі Chicago Jazz Festival. Грав разом з такими музикантами, як Ken Vandermark, Bobby Few, Perry Robinson, Steve Swell, Michael Zerang, Tim Daisy, Dave Rempis, Аркадій Шилклопер та ін. Також працює в проектах “Karbido з Юрієм Андруховичем” і з Мар’яною Садовської в музично поетичної програмою «4 жіночих голоси + 4 контрабаса», Михайло Балог – дуже цікавий саксофоніст. Отримав класичну освіту, але завжди прагнув до імпровізації. Має власну групу «Michael Balog Project». Олексій Артемов – барабанщик, перкусіоніст, композитор і продюсер. Останні роки працює в Нью-Йорку, в складі дуету BARK, а також продюсує різні театральні та музичні проекти.

Концерт HINDÜ
31-03-2017

До нас завітає виконавиця Таня Янковська більше відома як HINDÜ. Таня виконує електронну музику в стилі дрім-поп, її дебютний альбом виходить одразу на британському лейблі. Початок о 20:00.

Вечірки