Афіша Івано-Франківська

Кіно

Американська мрія. У пошуках правди
04-05-2017

Прем'єра у Івано-Франківську! Вечірка та ексклюзивний перегляд нового мотивувально-документального фільму "Американська мрія. У пошуках правди" розпочнеться о 18:00 годині. Режисером картини виступив український журналіст та продюсер Володимир Мула, а над сценарієм працював відомий український телеведучий Микола Васильков. «Це думаюче і якісне документальне кіно, що має на меті заставити українців подивитися довкола і розплющити очі – коментує продюсер і режисер стрічки Володимир Мула. - Чому твій сусід по сходовій клітці не реалізувався тут, проте досяг карколомних висот у Штатах? В абсолютно іншому світі, без знання мови, знайомств та грошей! Йому пощастило? Чи може там інша їжа? Ми навмисно знайшли успішних людей – українців – із різних галузей життєдіяльності та довели, що тернистий і болючий шлях нагору таки існує. Проте він неможливий без одного фундаментального принципу громадянського суспільства…» У фільмі глядачі побачать правду про креативних і талановитих, амбітних та надзвичайно працьовитих, успішних та впевнених у собі українців, які виходячи із власного досвіду і власних спостережень виведуть для української держави супервисновок. Зйомки картини проходили на початку 2016 року протягом двох місяців у чотирьох американських містах – Чикаго, Нью-Йорку, Лос-Анджелесі та Сан-Франциско. «Американська Мрія. У пошука правди» - це в більшій мірі гральна стрічка, хоча, поза сумнівом, базовими інформативними модулями виступають міркування героїв. Зате герої - помпезні. Це не прості люди, це відомі особистості. І тому їхні історії, їхній аналіз безумовно будуть резонансними для нашого глядацького загалу», - зазначає автор сценарію Микола Васильков. У стрічці знялися співачка Міка Ньютон, голлівудська акторка Тетяна Родина, чемпіон MLS Дмитро Коваленко, відомий лікар Юрій Мельник, програміст із Twitter Арсен Костенко, винахідник Вадим Чаленко, професор Колумбійського університету Юрій Шевчук та спортивний юрист Олена Жирнова..Повноцінний прокат фільму "Американська мрія. У пошуках правди" розпочнеться у кінотеатрі "Люм'єр" з 8 травня. Вартість квитка - 50 грн. Придбати можна у касі кінотеатру "Люм'єр" Радіо партнер - АвторадіоМедіа партнери - Українська правда, Gazeta.UA, Gloss.UA, Tochka.Net,Bigmir.Net, KP.UA, Вести, Голос.UA, Мета, Обозреватель, Detector.Media.Технічний партнер - ФМ-ТВПоліграфічний партнер - Ультрадрук

Вартові Галактики 2
04-05-2017

Усі в зборі: землянин Пітер Квилл (Зоряний Лорд), мовчазний громила Дракс, Зеленошкіра найманка Гамора, живе дерево Грут і розмовляючий єнот. Герої не змінюють собі і з завидною регулярністю продовжують потрапляти в немислимі ситуації, випутиваясь з них майже без шкоди (а іноді навіть з користю) для оточуючих. На цей раз їм належить розкрити одну з найголовніших таємниць у всій Галактиці: хто ж насправді батько Пітера Квілла?

20 років УКД! Міжнародний симпозіум
Університет Короля Данила, вул. Коновальця, 35

Запрошує Вас взяти участь у роботі Міжнародного науково-практичного симпозіуму, присвяченого 20-річчю Університет Короля Данила: «Концептуальні проблеми розвитку сучасної гуманітарної та прикладної науки», який відбудеться 5 травня 2017 року в Університеті Короля Данила.Метою Симпозіуму є обговорення й пошук шляхів вирішення актуальних проблем в розвитку архітектури, економіки та права України.В рамках Симпозіуму планується робота наступних онференцій:1. Проектна діяльність – проблеми та перспективи (напрямки роботи: Інноваційні тенденції в архітектурі та містобудуванні; Синтез мистецтв в дизайні; Будівництво. Новації. Прогрес).2. Сучасні тенденції і перспективи соціально-економічного розвитку України (напрямки роботи: Бухгалтерський облік та оподаткування: національні особливості та світові тенденції; Теоретичні та методологічні аспекти фінансової та підприємницької діяльності, банківської справи і страхування). Виклики інформаційного суспільства: проблеми масової комунікації та інформаційних технологій.3. Проблеми формування національної правової системи України та її адаптація до європейського права (напрямки роботи: Юридична техніка; Доктрина цивільного права України: сучасні тенденції; Речові права. Здійснення та захист речових прав; Інтелектуальна власність в Україні; Реформа цивільного судочинства в Україні; Кримінально-правова політика. Кримінально-процесуальна політика. Кримінологічна політика. Кримінально-виконавча політика; Розвиток правового регулювання земельних, аграрних, екологічних відносин в Україні та ін.). Початок о 10:00 год.

Локація СinemaSPACE
05-05-2017

В рамках міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону "Карпатський ПРОСТІР" ("Carpathian SPACE") " буде представлена програма кінофільмів:5 травня 15:00 - «Жива ватра» (Україна)17:10 - «Син Саула» (Угорщина)6 травня 12:40 - Документальний фільм про Марамуреш (Румунія)15:00 - «Кукурудзяний острів» (Грузія)17:10 - «Гніздо горлиці» (Україна)7 травня12:40 - Мультфілм «Микита Кожум’яка» (Україна)15:00 - «Солдат Джанет» (Австрія)17:10 - «Кріт» (Польща, Німеччина)

Театр

Вистава "За двома зайцями"
28-05-2017

Комедія на дві дії за М. Старицьким режисер Орест Пастух   Постановча група: Асистент та помічник режисера – з.п.к. України Софія Павлівська Хормейстер – Ольга Лапко Концертмейстер – Віталія Гуцуляк Хореограф – Лариса Медведєва Пластика – Андрій Кирильчук Робота з оркестром – Богдан Ткачук   Дійові особи та виконавці: Йося – з.а. України Юрій Литвинов Голохвостий – Ігор Захарчук, Олексій Лейбюк Проня – Мирослава Полатайко-Гусак Секлита – з.а. України Ганна Бабинська Прокіп Сірко – з.а. України Володимир Пантелюк, з.а. України Віктор Вітушинський Сірчиха – н.а. України Жанна Добряк-Готв’янська, з.а. України Оксана Іваницька Марта – з.а. України Світлана Овчарова Кума перша – Надія Болюбаш Кума друга – з.а. України Галина Талалай Устя – Вікторія Юрців Меронія – Світлана Дутка Степан – Юрій Вихованець, Євген Холодняк Галя – Тетяна Гірник, Мар’яна Тимчишин Настя – Ірина Буняк Наталка – Іванна Терлецька Химка- Любов Турчиняк, Іванна Сірко Дячок – Микола Кейван Квартальний – Владислав Комуницький Хлопці – М. Сливчук, В. Абрам’юк, А. Мельник, А. Батир, Д. Кіргач Перехожі, городяни – артисти балету та артисти оркестру Початок о 18:00 год.  

Театральний арт-проект "Оскар і Рожева пані"
30-05-2017

Режисура та рішення сценічного простору - н.а. України Ростислав Держипільський Музика - "Океан Ельзи" Художник - Андрій Єрмоленко Пластичне рішення - Ольга Семьошкіна  Оскару всього десять, але йому вже нема на що сподіватись, адже страшний діагноз безжально перекреслив маленьке життя...Попереду 12 днів зневіри і розпачу...Якби не одна дивакувата жінка у безглуздому рожевому костюмі...Відкриваючи Бога для Оскара, вона знаходить його сама... Театральний арт-проект "Оскар і Рожева Пані" - це спроба достукатись до найзаскорузліших сердець через емоційну історію, наповнену болем і вірою.   Дійові особи і виконавці:   Ружа - Ірма Вітовська Оскар - Владислав Балюк, Марко Кирильчук Лікар Дюссельдорф - з.а.України Олексій Гнатковський Мадам Гоммет - Тетяна Гірник Мати Оскара - Надія Левченко Батько Оскара - Роман Луцький Пеггі Блу - Юлія Крюкова, Соломія Січенко Мати Пеггі Блу - з.а.України Галина Баранкевич Батько Пеггі Блу - Євгеній Холодняк Поп-Корн - Євгеній Торовчик Бріджит - Лілія Вольнич, Анастасія Гавриш Сандрін - Ольга Василишин, Катерина Яцків Шинка - Ілля Чижевський Ейнштейн - Тимофій Ленчицький Син Ружі - Микола Сливчук Дочка Ружі - Мар'яна Тимчишин Жан - Олександр Захарчук Початок о 18:00 год.

Трагікомедія Марія Ладо "Дуже проста історія"
31-05-2017

Ех, люди! Завжди вони все ускладнюють. Ну, що може бути простіше ніж — життя! Живі повинні радіти, що вони живі, закохані — кохатись, а діти повинні народжуватись, і аж ніяк не навпаки. Це так само природньо як... свиня з крилами! Дарина дізнається про свою незаплановану вагітність від сина найбільшого на селі п'яниці, втім дуже коханого нею, добропорядного Олексія. Батьки, звичайно, проти, і майбутня дитина визнана на сімейній нараді зайвим членом суспільства, але ж ніхто не спитав думки...вагітної корови...наприклад. Поспішайте жити, поспішайте сміятись і плакати! Найсильніші емоції в найпростішій історії!   Режисер, переклад та музичне оформлення - Сергій Кузик Сценографія - з.д.м. України Олександр Семенюк Балетмейстер - Лариса Медведєва Художник по-костюмах - Олена Андрійчук Асистент режисера - з.п.к. України Софія Павліська Помічник режисера - Андрій Фелик   Дійові особи та виконавці: Корова Зіронька - з.а. України Надія Левченко Кобила Сестричка - з.а. України Оксана Іваницька Свиня - з.а. України Любов Ніколаєнко Пес Бровко - Ігор Захарчук Півень - з.а. України Олексій Гнатковський Хазяїн - н.а. України Олександр Шиманський Хазяйка - Надія Болюбаш Дарина, дочка хазяїна та хазяйки - з.а. України Олеся Пасічняк Сусід - з.а. України Віктор Вітушинський Олексій, син сусіда - Олексій Лейбюк В хореографічних сценах - артисти балету   Початок о 18:00 год. Основна сцена Тривалість - 2 год.40 хв.

Вистава "Кохання з присмаком дощу"
03-05-2017

Безіменні закохані герої вистави бачаться тільки уві сні і ніяк не можуть подолати тонкий бар’єр між сном і реальністю, проте сила бажання бути разом таки перемагає... За мотивами оповідання Г.Маркеса "Очі блакитного собаки" Режисер - Олексій Лейбюк Дійові особи та виконавці: Він - Ігор Захарчук Вона - Мирослава Полатайко-Гусак Початок о 18:00

Лірична комедія "За дверима бажань"
26-05-2017

Що буде, якщо ніколи не зачиняти двері в квартиру? Ясна річ, рано чи пізно квартиру «почистять»… А якщо з найціннішого в квартирі лише …гнилий кран? Ну, тоді рано чи пізно в квартиру через гостинно прочинені двері ввійде…ЩАСТЯ!  60-літня Анастасія вирішила, що 70-літній Мальвіні, мабуть, давно час заміж і зателефонувала у шлюбне агенство «Єлена та Паріс». Але щось пішло не так …а набагато ВЕСЕЛІШЕ! Дві бабульки-хихотульки, гнилий кран та Уільям Шекспір перетворять будень на свято, а стару квартиру на фабрику мрій, де збуваються найсокровенніші бажання!   А. Іванов Режисер - Андрій Кирильчук Музичне оформлення - Андрій Кирильчук Художник по костюмах - Олена Андрійчук Асистент режисера - з.п.к. України Софія Павліська Дійові особи і виконавці: Петренко Анастасія - н.а.України Жанна Добряк-Готв'янська Петренко Мальвіна - н.а.України Терезія Перета  Кровель Борис - н.а.України Олександр Шиманський Томбовський Шелест - з.а.України Віктор Вітушинський Колупай Павло - з.а.України Володимир Пантелюк Хохуля Гріша - Юрій Вихованець   Початок о 18:00

Вистава "Заробітчанки або Мамо, повернись…"
11-05-2017

Трагедія сучасності Р.Держипільський за новелами з книги Н.Семенкович "На паперті колізею" Вигаданий світ примарного благополуччя манить відкритими шляхами, безмежними можливостями та розкошами "справжнього" життя... Заманює туди, де шляхи перетворюються на манівці, праця – на дим, можливості - на безвихідь. А життя...позбувається сенсу. Сповідь семи заробітчанок, відкриє правду про тисячі їм подібних. Вони шукали щастя... А може щастя і сенс життя: просто бути там, де ти потрібен...    Інсценізація, режисура, сценічне рішення та музичне оформлення - н.а. України Ростислав Держипільський Асистент режисера - з.а. України Олексій Гнатковський Помічник режисера - Андрій Фелик   Дійові особи та виконавці: 1. Клятва Гіпократа Оленка - з.а. України Надія Левченко Галя - з.а. України Галина Баранкевич Таміла - Тетяна Гірник Фйоренца - Мирослава Полатайко-Гусак Сеньор Мімо - Роман Луцький, з.а. України Олексій Гнатковський   2. Розіп'яте свято Христина - з.а. України Олеся Пасічняк Ліда - з.а. України Ольга Комановська Ореста - з.а. України Галина Баранкевич Карло - Ігор Захарчук Андреа - Іван Бліндар   3. Вірність Патриціїв Паола - н.а. України Тереза Перета Катерина - з.а. України Галина Баранкевич Жінка на Кавурі - з.а. України Надія Левченко Служниця - з.а. України Ольга Комановська   4. Чому плакала Руся Руся - Мирослава Полатайко-Гусак Ріко - Євгеній Холодняк   5. Чужі далекі береги Валентина - з.а. України Галина Баранкевич Софійка - Тетяна Гірник Джанмарко - Роман Луцький, з.а. України Олексій Гнатковський Слідчий - Андрій Фелик Перекладач - Ігор Захарчук   6. Любов зла Леся - Тетяна Гірник Степан - Євгеній Холодняк Чоловіки - Ігор Захарчук, Роман Луцький, Іван Бліндар, Андрій Фелик Жінки - з.а. України Олеся Пасічняк, з.а. України Надія Левченко, з.а. України Галина Баранкевич, Мирослава Полатайко-Гусак, з.а. України Ольга Комановська   7. На круги своя Оксана - з.а. України Ольга Комановська Журналістка - з.а. України Надія Левченко Жінка на Кавурі - Мирослава Полатайко-Гусак Водій Ігор - Андрій Фелик Олена Степанівна - Тетяна Гірник Володимира Петрівна - з.а. України Олеся Пасічняк   Початок о 18:00 Камерна сцена Тривалість - 1 год.45 хв.

Вистава "Красуня і чудовисько"
06-05-2017

В рамках міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону "Карпатський ПРОСТІР" ("Carpathian SPACE") благодійна вистава. Запрошені діти-сироти та діти, позбавлені батьківської турботи з усієї Івано-Франківської області. Після завершення вистави діти стануть учасниками масштабного фотофлешмобу від кращих фотографів міста та складуть велику карту України. Також в рамках проекту діти-сироти та діти позбавлені батьківської турботи розпишуть креативні дерев’яних іграшки, які будуть реалізовуватись протягом всіх днів фестивалю. Всі кошти організатори Фестивалю перерахують на інтернати, сиротинці та дитячі будинки Івано-Франківщини. Казка про справжнє кохання, за мотивами однойменної старовинної європейської казки Режисура, сценографія, музичне оформлення - О. Лейбюк Балетмейстер - Л. Медведєва Художник по костюмах - О. Андрійчук   Дійові особи і виконавці: Бель - Мирослава Полатайко-Гусак, Мар'яна Тимчишин Чудовисько - Євгеній Холодняк, Андрій Батир Люм'єр - Ігор Захарчук, Микола Сливчук Когзворд - Іван Бліндар, Віктор Абрам'юк Мадам Поттс - з.а. України Ольга Комановська, Ірина Буняк Геній - Андрій Мельник Гастон - Юрій Вихованець Філіп - Іванка Сірко Мама - з.а. України Олеся Пасічняк, Іванка Терлецька Дівчинка - Анна Крюкова, Ангеліна Федів (т.ш. «ЖивБувПес») Артисти балету Початок о 12:00 год.

Трагіфарс "Убити Кароля!"
24-05-2017

ПРЕМ'ЄРА! До інтелектуала, процвітаючої та успішної людини, який ідентифікує себе як «доктор медицини» приходять дивні пацієнти. Двоє людей різного віку та темпераменту. В одного з них на плечі вже 25 років висить заряджена рушниця і обоє мають нестерпне бажання нарешті вистрілити. Що буде далі? А далі розгортається динамічне та яскраве видовище з непередбачуваним фіналом. У виставі периферійно піднімається ряд складних та актуальних для суспільства тем. Це і проблема особистого вибору, компромісу з власною совістю, страх перед диктатом зброї та людська пасивність у відстоюванні суспільних норм. Складність тем аж ніяк не послаблює динаміку та яскравість дійства, тому що тут тісно переплелись інтелектуальний гумор С. Мрожека (п’єса «Кароль») і тонка метафоричність розуміння справжніх цінностей І. Вирипаєва (п’єса «Сни»). Вистава «Убити Кароля!» - це імпульс до діалогу з сучасним, думаючим глядачем.   Режисер-постановник, музичне оформлення - Андрій Кирильчук Сценографія - Марта Бельмета Помічник режисера - Андрій Фелик Дійові особи та виконавці: Доктор – Андрій Мельник, Андрій Батир Дідусь – Іванка Сірко Онук – Віктор Абрам’юк, Микола Сливчук Пацієнт – Андрій Батир, Андрій Мельник Янголи – Іванка Терлецька, Ірина Буняк, Мар’яна Тимчишин, Дмитро Кіргач  Початок о 18:00

Драма на дві дії "Солодка Даруся"
09-05-2017

Драма на дві дії за мотивами однойменного роману М.Матіос Найкращі солодощі можуть перетворитись на гірку отруту, наймиліша людина — на ворога, любов — на прокляття... А німота буває сильніша від найгучніших слів. Односельці вважають німу Дарусю божевільною та подейкують, що їй не можна... цукерок...  Приголомшуюче одкровення в пронизливій пісенній оздобі, при тріпочучому, мов серце, світлі каганця. Вистава, що стала подією в театральному житті України та примусила заговорити про Івано-Франківський театр, як такий, що має потенціал для виходу на світовий рівень мистецтва. Краща, за словами авторки, постановка культового твору.   Режисура, сценічне рішення, музичне оформлення - н.а. України Ростислав Держипільський Пісенна режисура - лауреат Національної премії України ім. Т.Г. Шевченка Наталка Половинка Пластика - Андрій Кирильчук Дійові особи та виконавці: Даруся - з.а. України Галина Баранкевич Марія - з.а. України Надія Левченко Варвара - з.а. України Олеся Пасічняк Іван Цвичок - Ігор Захарчук Михайло - Євген Холодняк Матронка - Тетяна Гірник Дідушенко - з.а. України Олексій Гнатковський Емгебіст - Андрій Фелик Дівчинка - Юля Крюкова   Початок о 18:00 Камерна сцена Тривалість - 2 год.50 хв.  

Соціальна драма "Кастинг, або Хто хотів Люстрації?"
04-05-2017

Кастинг – це універсальна ситуація нашого життя. Ми всі, так чи інакше, проходимо певний відбір. Але на що ми готові піти заради бажаних благ? Де межа, за якою починається компроміс із совістю та гідністю? На які приниження та нелюдські вчинки готова йти людина заради того, щоб бути відібраною до «топ» суспільства?  Герой вистави "Кастинг" не бажає підкорятися системі, але цей протест і стає тим самим брендом, який шукають рекрутери системи…  Сучасна, відверта, спірна та шокуюча вистава не залишить байдужим жодного.   Режисер - Андрій Кирильчук Дійові особи і виконавці:  Валентин - Іван Бліндар Аутсайдер - Артур Гулько Памела - з.а. України Надія Левченко Ікс - Ігор Захарчук  Ігрек - Євгеній Холодняк  Зет - Андрій Кирильчук 16+ Початок о 18:00

Обман без антракту "Кар'єрні ігри"
13-05-2017

Лузерам вхід суворо заборонений: успіх не терпить слабкості!  Заради нього можна багато чим пожертвувати  та  «Успіх» жадібно  підіймає ціну… Що криється під цією блискучою обгорткою?  Правдивий сенс життя чи може «апокаліптичний звір», посягаючий у кінцевому рахунку  на одвічні людські цінності..? Фернандо не сумнівається ані в своїх силах, ні в тому, що отримає роботу у престижній  міжнародній команії «Dekia» . Жодна співбесіда,  і навіть троє «зубатих» конкурентів, не видаються йому серйозною перепоною до мети…Але  таємничі завдання невидимого рекрутера  ламають  «пряму» його ідеально спланованого дня...   Любителям захоплюючих квестів рекомендується!   Ж. Гальсеран Режисер - Орест Пастух Дійові особи і виконавці: Фернандо - Юрій Вихованець Енріке - Євгеній Холодняк, Іван Бліндар Мерседес - з.а. України Ольга Комановська Карлос - Олексій Лейбюк 16+ Початок о 18:00 год.

Феєрія-бурлеск "Енеїда"
16-05-2017

За мотивами однойменної поеми Івана Котляревського  Любий синочок спокусниці Венери, внук Зевса та просто моторний хоч куди козак Еней мандрує у пошуках «землі обітованої», обіцяної йому небожителями…Не зважаючи на намагання «сучої дочки» Юнони збити його з вірної дороги, Еней пройшовши рай і пекло, таки дістанеться омріяних берегів, але тут історія тільки починається…Сучасне прочитання славетного шедевру Івана Котляревського – спроба осмислення минулого і майбутнього України. Інсценізація Р. Держипільського та О. Гнатковського Режисер - н.а. України Р. Держипільський Асистент режисера – з.а. України Олексій Гнатковський Пластичне рішення – Ольга Семьошкіна Хормейстер – Ольга Лапко Концертмейстер – Віталія Гуцуляк Помічник режисера – Андрій Фелик Дійові особи та виконавці:Еней – з.а. України Олексій ГнатковськийДідона – з.а. України Надія ЛевченкоСівілла – з.а. України Ольга КомановськаАнхіз – Олексій ЛейбюкЛатин – Олександр КапирінАмата – з.а. України Олеся ПасічнякЛавися – Тетяна ГірникТурн – Євгеній ХолоднякНиз – Ігор ЗахарчукЕвріал – Іван БліндарВенера, Мати – з.а. України Галина БаранкевичЗевс – Роман ЛуцькийЮнона – Мирослава Полатайко-ГусакЕол – Юрій ВихованецьУ виставі задіяні: Владислав Комуніцький, Роман Сеник, студенти Інституту мистецтв Прикарпатського ПНУ ім. В. Стефаника: Віктор Абрам’юк, Андрій Батир, Ірина Буняк, Дмитро Кіргач, Андрій Мельник, Іванна Сірко, Микола Сливчук, Іванна Терлецька, Мар’яна Тимчишин Початок о 16:00  

Специфічна комедія "Слава героям"
19-05-2017

За п'єсою Павла Ар'є. Специфічна  комедія «Слава героям» - вистава-діагноз. Діагноз сьогоднішньому соціуму, історії і нашому майбутньому. Це приступ болісного сміху, що змінюється плачем.  В основі сюжету лежить сучасна історія двох ветеранів – УПА та Великої Вітчизняної війни, яких доля зводить в одній лікарняній палаті…     Ініціатори проекту - н.а. України Ростислав Держипільський та Стас Жирков Режисер - Стас Жирков Художник - Володимир Стецькович Художник по костюмах - Олена Андрійчук Музичне оформлення - Дмитро Солодкий Помічник режисера - Андрій Фелик Продюсер - Ірма Вітовська   Дійові особи та виконавці: Остап Ількович - з.а. України Олексій Гнатковський Андрій Васильович - з.а. України Дмитро Рибалевський Ганя - з.а. України Галина Баранкевич Ірина Богданівна - з.а. України Надія Левченко Петро - Ігор Захарчук Ольга - з.а.України Олеся Пасічняк Початок о 18:00

Лірична комедія "Змішані почуття"
12-05-2017

Сценічна візія О. Пастуха за мотивами п’єси Р. Баера Кращі роки життя, перспективи та кращі почуття – все у минулому… Принаймні саме так думає Крістіна Мільман, оглядаючи спаковані валізи та роздаючи робітникам останні настанови щодо виносу меблів з квартири. Вона переїздить у небуття. У голові та квартирі повний безлад, котрий чудово доповнить Герман Льюіс, у якого кардинально інше бачення майбутнього та… нестерпний характер. Отож, на Вас чекає справжній вибух почуттів у світлій комедії про світло в кінці тунелю! Режисура, сценічне рішення та музичне оформлення – Орест Пастух Балетмейстер – Лариса Медведєва Художник по костюмах – Олена Андрійчук Асистент режисера – з.п.к. України Софія Павліська   Дійові особи та виконавці: Крістіна Мільман – н.а.України Жанна Добряк-Готв’янська Герман Льюіс – н.а.України Олександр Шиманський Ральф – Станіслав Білий Чак – Іван Бліндар, Юрій Вихованець Початок о 18:00

Вистава "Life is life"
07-05-2017

 В рамках міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону "Карпатський ПРОСТІР" ("Carpathian SPACE") виступить відомий чеський Чорний театр (театр тіней). Вартість: 50-250 грн. Початок о 18:00 год  

Вистава "Готель двох світів"
20-05-2017

Притча за мотивами п’єси Е.-Е.Шмітта Не поспішайте до виходу – його просто нема…Прийшов час запитань, відповідь на які… неминучa. Внаслідок фатальної недбалості Жюльєн Порталь, - головний редактор престижного журналу, бабій та цинік, - опиняється у предивному місці, мешканці якого зайняті одним: вони чекають...відповіді.   Режисура, сценічне рішення, музичне оформлення – Орест Пастух Художник по костюмах – Олена Андрійчук Асистент режисера – з.п.к.України Софія Павліська   Дійові особи та виконавці: Жюльєн Порталь – Олексій Лейбюк Маг Раджапур – Орест Пастух Доктор С… - Світлана Дутка Президент Дельбек – н.а.України Олександр Шиманський Лора – з.а.України Ольга Комановська Мари– з.а.України Ганна Бабинська Початок о 18:00 год.  

«Бу-ра-ти-но» (мюзикл)
Рівненський академічний обласний театр ляльок

Хто казкою заходить в дім, Знайомий добре він усім. Багато жартів та ідей, Він підкорив серця дітей. Його усюди пізнають, Вгадайте як його зовуть?.. БУ-РА-ТІ-НО!!!  На Вас чекають дивовижні пригоди, безліч танців і пісень, приємні спогади дитинства дорослих та нові враження для дітей у мюзиклі за мотивами казки Олексія Толстого «Буратіно»  Ролі виконують Буратіно — Павло Больбін Мальвіна — Олена Подолець П’єро, Корчмар — Ірина Дзигальчук Лисиця Аліса — Ірина Шельвицька Кіт Базиліо, Арлекін — Андрій Куделя, заслужений артист України Черепаха Тортила, пацючка Шушара, Коломбіна — Франческа Барабаш,заслужена артистка України Татусь Карло, Дуремар, Артемон — Олександр Шило Карабас Барабас — Станіслав Лозовський   режисер: Дмитро Нуянзін художник Микола Данько Початок об 11:00 год.

Ексцентрична комедія "Гамлет у гострому соусі"
27-05-2017

Ви, звісно ж, чули легенду про Гамлета – принца Данського? Так ось…Все було насправді не так… Все було… набагато гірше! А тому що їсти треба менше! І народ не ображати! І може тоді питання «Бути чи не бути» не стоятиме так гостро! Добрий чоловік і віртуоз своєї справи Кухар Фроггі, пережив вже не одну зміну влади і знає всю гнилу «кухню» королівського двору. Отже, поміж приготуванням соусів та бланманже є час пожартувати над зледащілою монархією! Кажуть з владою жарти погані… але невідомо ще з кого ж цей жирний бульон, що весело кипить у Фроггіному баняку.   Режисура, сценічне рішення, музичне оформлення - Орест Пастух Асистент режисера - з.п.к.України Софія Павліська Художник по костюмах - Олена Андрійчук    Дійові особи та виконавці: Фроггі - з.а.України Юрій Литвинов Кетті - з.а.України Оксана Іваницька Інга - з.а.України Ольга Комановська Гамлет - Орест Пастух Брек - Станіслав Білий Грунтер - Владислав Комуніцький Горацій - Іван Бліндар Лаерт - Юрій Вихованець Королева - Вікторія Юрців Геліос - Олексій Лейбюк Офелія - Любов Турчиняк Полоній - Юрій Вихованець Клавдій - Андрій Кирильчук   16+ Початок о 18:00 год.

Вистава під відкритим небом "Пригоди Бравого вояки Швейка"
площа Ринок

За запрошенням міського голови Руслана Марцінківа з нагоди святкування 355-річчя Івано-Франківська. Віжбудеться показ культової вистави під відкритим небом за участю народних артистів України Богдана Бенюка та Анатолія Хостікоєва. Початок о 17:00 год.

Музика

Концерт класичної музики Олексія Набіуліна
16-05-2017

Музикознавці називають Олексія Набіуліна генієм клавіатури. Олексій Набіулін лауреат численних престижних конкурсів: I-й міжнародний юнацький конкурс імені П. І. Чайковського, XXIII-й конкурс піаністів імені А. Казагранде в Терні, Італія, V Міжнародний конкурс піаністів у Дубліні, Ірландія, XII Конкурс імені П.І.Чайковського.У репертуарі піаніста концерти Чайковського, Прокоф'єва, Моцарта, твори Шопена, Шумана, Бетховена, Скарлатті, Гріга.А.Набіулін гастролює по країні і за кордоном як соліст, концертмейстер, а також у складі камерних ансамблів. Його виступи проходили в США, Канаді, Франції, Італії, Німеччини, Югославії, Японії, Кореї.Відомий піаніст уже далеко не вперше приїжджає на Прикарпаття. В Івано-Франківську в Олексія Набіуліна є вже численна група фанатів.В програмі концерту твори Клода Дебюссі та Олександра Скрябіна.Квитки онлайн можна придбати тут: https://www.concert.ua/ua/booking/oleksii-nabiulinДовідка:050 433 27 90098 410 23 83 Початок о 18:30 год.

Найпопулярніші арії з оперети "Сільва"
06-05-2017

Концерт Будапештського оперного театру вперше відбудеться у Івано-Франківську в рамках Міжнародного мистецького фестивалю «Carpathian Space».На хвилі ювілейного святкування 100-річчя оперети Імре Кальмана "Сільва" (у 2016р.) була створена програма концерту, в якому звучать найвідоміші арії із славнозвісної оперети. В рік ювілею, за зверненням Міністерства зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини, Інституту ім. Б. Балашші ця програма у виконанні улюблених солістів Будапештського театру та його квінтету була представлена у Відні, Брюсселі, Москві, Варшаві, Пряшіві, Лондоні, Пекіні, Чунціні, Шанхаї, Маріборі, Суботиці, Сомборі, в Делі, де оперета звучала вперше. Початок о 18:00 год.

Прем'єра короткометражного музичного фільму Pavo Indus
Рубіновий зал

Для нас, гурту MAUT, це ДУЖЕ хвилюючий день. Ми писали цей трек півтора року, два роки знімали короткометражний музичний фільм, три місяці робили пост-продакшн. Нарешті ми готові вам його показати. По-маутячому. Трек на який ми відзняли музичний фільм – це квінтесенція всієї нашої творчості. Для Франківська це безпрецедентний проект, і безпрецедентна подія. Дуже рекомендуємо вам її не пропустити, для нас важливо, щоб ви прийшли.  Початок об 11:00 год. Ми хочемо провести прем‘єру в форматі Friends&Family, але навіть якщо ви особисто з нами не знайомі, і з якихось дивних причин вам подобається наша творчість – ви можете зарезервувати собі міце безкоштовно. Треба просто написати на mautband@gmail.com.

Академічний камерний оркестр "HARMONIA NOBILE"
07-05-2017

Початок о 14:00 год. Художній керівник та концертмейстер, заслужена артистка України -Наталія МАНДРИКА ФОРТЕПІАНО: Софія МАЗУР (клас - Ніни Михайлів) Іванна МИТЛЮК (клас - Уляни Карпенюк) Олег ВЕЛИЧКО (клас - Ольги Назаренко) Ірина БЕРЧУК, Марта ЗІНЬКОВСЬКА (клас - Наталії Сич)   СКРИПКА: Євген ЛЕБІДЬ (клас - Лілії Угорчак)   ВІОЛОНЧЕЛЬ: Ірина ПЛІЩ, Фомаїда ЮЗЮК (клас - Володимира Банашека)   САКСОФОН:  Анастасія КОСТЮЧЕНКО (клас - Андрія Асмоловського)   КСИЛОФОН: Назар КУЦИК (клас - Євгена Якимовича)  

Програма "Педагоги та учні"
07-05-2017

Благодійний фонд АНІМАТО представляє:  1 відділення: П.Роде – Концерт №8 для скрипки з оркестром 1 ч. виконує Мирослава ІЩЕНКО І.Х.Бах – концерт для віолончелі з оркестром 1 ч. виконує Катерина ВАРИЦЬКА П.Чайковський – Варіації на тему Рококо для віолончелі з оркестром виконує Вікторія ФОРТУЧЕНКО   2 відділення: К.Сен-Санс – концерт для віолончелі з оркестром ля-мінор виконує Костянтин ТОМНИЦЬКИЙ Е.Елгар – концерт для віолончелі з оркестром виконує Максим ДЄДІКОВ  Початок о 19:00 год.

День Вуличної Музики

Наймасштабніший волонтерський проект у світі, започаткований як музичний флешмоб у 2007 році литовським музикантом Андрюсом Мамонтовасом. Щороку у третю суботу травня сотні виконавців найрізноманітніших музичних стилів збираються разом на вулицях свого міста, щоб заграти і заспівати людям власну музику: просту і складну, нову і стару, рок і фолк, хіп-хоп і джаз, будь-що! Свято триватиме з 10:00 ранку до 22:00.Реєстрація музикантів триває до 10 травня 2017 включно за посиланнямhttps://goo.gl/oWh9De.Реєстрація учасників ярмарку рукотворів та вуличної їжі:https://goo.gl/56Cepc.Реєстрація волонтерів: https://goo.gl/XNywS2.Реєстрація меценатів та партнерів: https://goo.gl/iVd5ro.

Концерт Олега Скрипки у супроводі НАОНІ
Вічевий майдан

В рамках Міжнародного мистецького фестивалю «Carpathian Space»‎- концерт легендарного Олега Скрипки! Фронтмен ВВ Олег Скрипка, у супроводі Національного академічного оркестру народних інструментів (НАОНІ), виконуватиме свої найкращі композиції. НАОНІ, під керівництвом Віктора Гуцала, є єдиним в Україні професійним оркестром народних інструментів. Оркестр вміло балансує між народними мотивами та музикою, яку люблять у всьому світі. Основа концертних програм - народна інструментальна музика всіх регіонів країни, класичні твори та світові хіти. Початок о 21:00 год.

Локація Classical music SPACE
05-05-2017

В рамках міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону "Карпатський ПРОСТІР" ("Carpathian SPACE") відбудуться Міжнародний гала-концерт "MELODY in motion" (5 травня) та концерт «Найпопулярніші арії з оперети «Сільва» (Угорщина) (6 травня).

Міжнародний гала-концерт "Mеlody in motion"
05-05-2017

В рамках міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону "Карпатський ПРОСТІР" ("Carpathian SPACE") відбудеться виступ за участю солістів Національної оперети та провідних артистів театрів країн учасниць фестивалю у супроводі симфонічного оркестру Івано-Франківської філармонії. У концерті беруть участь артисти Національної оперети України, артистка Національного театру опери і балету Республіки Молдова ім.М.Бієшу - Анна Морарь, солістка Єва Голескіте та диригент Віргіліус Вісокіс з Каунаського державного музичного театру, артист із Словаччини Тітус Тобіс, артистка Національної опери Румунії Ірина Йордекеску. Початок о 18:00 год.

Екскурсії

Екскурсія "Старовинний Львів та Високий Замок"
Туристична фірма "Еней"

Виїзд з Івано-Франківська о 08:00 Запрошуємо оглянути три головні принади Львова: собор св. Юра, Личаківський цвинтар та гору Високий замок. По дорозі ми також побачимо приміщення колишнього парламенту Галичини, а зараз Університету, Львівську Політехніку, Шляхетське казино, район Стрийського парку та ще багато цікавих об’єктів. Високий Замок. Найвища гора Львова. Зійшовши на цю гору, оглядаємо місто з висоти пташиного польоту. Звідси видно Старе місто з Ратушею в центрі, будинки знаних львів’ян, храми збудовані у різних стилях.  Собор Св. Юра. Головна святиня українських греко-католиків. Собор збудований в стилі пишного бароко, за проектом Б. Меретина, прикрашений монументальною скульптурою геніального скульптора Іоанна Пінзеля. Личаківський некрополь. Одне із найдавніших та найцікавіших кладовищ Європи, що водночас є музеєм під відкритим небом. Тут поховано багато видатних осіб: Іван Франко, Маркіян Шашкевич, Ігор Білозір, Соломія Крушельницька, Віктор Чукарін, Володимир Івасюк і ще багатьох інших.  Вартість 290 грн. У вартість входить: екскурсійний супровід; проїзд автобусом по маршруту, страхування під час подорожі. У вартість не входить: вхідні квитки на екскурсійні об’єкти, харчування. Вартість вхідних квитків: Личаківське кладовище (дорослі - 15 грн., студенти та школярі - 8 грн., діти - 5 грн.)  

Екскурсія "МАНЯВСЬКИЙ СКИТ ТА ВОДОСПАД"
Туристична фірма "Еней"

Програма туру: виїзд з Івано-Франківська (09:00) - Манявський скит (екскурсія) - Манявський водоспад - Івано-Франківськ Манявський скит — аскетичний чоловічий монастир східного обряду (український Афон або Атос), визначний осередок духовності, культури й мистецтва України. Святе місце з цілющою, за повір'ями, джерельною водою знаходиться у мальовничому карпатському міжгір'ї з оздоровлюючим мікрокліматом, первісною дикою природою. Засновником та першим ігуменом (настоятелем) монастиря був Йов (Іван) Княгиницький (1550—1621), родом з м. Тисмениці — один з плеяди видатних представників церкви, котрі активно займалися богослужбовою і культурно-просвітницькою діяльністю. Разом з Іваном Вишенським та Захарією Копистенським у 1606 році створено чернечу общину (громаду). Роки заснування Скита Манявського — 1606—1785. Архітектурний монастирський комплекс будівель становить ансамбль кам'яних і дерев'яних споруд, обгороджених високою кам'яною стіною з вежами й бійницями — вдалий синтез гірського рельєфу і фортифікаційних забудов. Між схилами гір, покритих вічнозеленою смерекою, з трьох сторін омивається водами (потік Батерс) (Скитець) правої притоки річки Манявки. Колись це було місце для молитви, очищення, сповіді і причастя, а рівночасно надійне сховище в часи нападів кримських татар і турецьких агресорів. Майдан монастиря має підземні склепінчасті пивниці, справжні лабіринти з потаємними виходами в гори, сполучними переходами між будівлями. Манявський водоспад - один з найвищих і найкрасивіших і водоспадів Карпат. Розташований в гірській ущелині між обривистих скель на р.. Манявки. Долина річки протягом 200 м перед водоспадом має у нижній частині вигляд каньйону з високими стінами. Вода падає декількома каскадами з висоти близько 20 м. Зверху основного водоспаду передують ряд невеликих уступів (1,5-2 м), які утворюють зручні ванни. Біля підніжжя - невелике озерце, вода якого, за переказами, має властивість омолоджувати. Вартість 190 грн. У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях. Додатково оплачується: вхідні квитки та харчування.  

Екскурсія "Казкова Тернопільщина: печера "Кришталева" та Джуринський водоспад
Туристична фірма "Еней"

Програма туру: виїзд з Івано-Франківська (07:30) - Кривче (печера "Кришталева") - Червоногород - Нирків (Джуринський водоспад) - Івано-Франківськ.    Печера "Кришталева" розташована в Тернопільській області. Довжина – 23 км. Середня ширина ходів – 2,0 м, середня висота — 2,7 м. Відома з 1721 року. Вона практично суха і є легкою для проходження. Тут спостерігається впродовж року стала температура (+10,6°С). Особливістю печери є те, що в ній підвищена іонізація повітря і води, абсолютна відсутність патогенних організмів, а недавно виявлено мінеральний болотний мул і воду. Усе це робить «Кришталеву» найперспективнішим об'єктом для лікувальних та рекреаційних цілей. Екскурсійний маршрут печери має електричне освітлення і досить зручний. Для його проходження не потрібно спеціального спорядження та одягу. Але деякі позамаршрутні ділянки печери закриті для туристів з метою запобігання порушенню мікроклімату печери та негативному впливові на ріст і збереження кристалів.    Червоногород - одне з найдавніших поселень Тернопільщини, назва якого походить від червоного кольору камінної гори, яким оточене поселення. На вершині пагорба, наче з казки постає замок 17ст., перебудований у 1806 родиною шляхтичів Понінських на перфектний палац з двома баштами в еклектичному стилі, на місці напівзруйнованого замку, який витримав багато облог особливо після турецької навали. Нині збереглися тільки дві вежі, які були збудовані архітектором Макловським.    Джуринський водоспад. Неподалік села Нирків на р.Джурин, котра впадає у Дністер, знаходиться Найбільший рівнинний водоспад України висота його - 16 м. Відомо, що водоспад з прилеглою територією був частиною парку Понінських. Поблизу нього стояла висока статуя святого з хрестом.   Вартість 300 грн. У вартість входить: проїзд автобусом по маршруту, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування. Додатково оплачуються: вхідні квитки, харчування. Вартість вхідних квитків: Печера "Кришталева" (діти - 15 грн., дорослі - 20 грн.)

Екскурсія "Замки Львівщини: Золочівський, Олеський, Підгорецький + Унівська лавра"
Туристична фірма "Еней"

План туру: виїзд з Івано-Франківська (08:00) - Унів - Олесько - Підгірці - Золочів - Івано-Франківськ (повернення о 21:00). Свято-Успенська Унівська лавра – один з найдавніших монастирів на території України. Монастир оборонного типу заснував в кінці XIV ст. князь Федор Любартович. До середини XV ст. обителю опікувалися князі роду Гедиминовичів. Згодом Унів перейшов в спадкове володіння князів Лагодовських, які в 1549 р. побудували над цілющим джерелом оборонну кам’яну церкву Успіння Пресвятої Богородиці з баштою-дзвіницею, а також оборонні мури з чотирма кутовими баштами. Навколо фортеці був глибокий рів з водою та високий вал. Зберігся надгробок Лагодовського – один з кращих зразків західноукраїнської скульптури епохи Ренесансу. В XVII-XVIII ст. при монастирі діяла типографія стародруків. Після входження краю в Австрійську імперію обитель була закрита і перебудована в резиденцію митрополита. Монашество відродив тут митрополит Андрій Шептицький, передавши монастир монахам Студійського уставу. У 1919 р. обитель отримала статус лаври. Головна святиня – копія Унівської чудотворної ікони Богородиці. Нині Унівський монастир-фортеця - це не тільки значний духовний осередок Галичини, а й визначна пам'ятка оборонної архітектури XVI - XIX ст., яка приваблює шанувальників української старовини. Понад шість століть стоїть Олеський замок на високому пагорбі, свідок і учасник багатьох подій, що навічно увійшли в історію. По-різному складалася доля замку протягом довгого його існування був він твердинею і воїном, що до останньої змоги відстоював свою незалежність; був він бранцем, за володіння яким змагались королі; був він розкішним палацом, наче королівською резиденцією з притаманною їй пишністю,   Історію Олеського замку прийнято відлічувати з XIII ст., Від часу, коли орди хана Батия (імовірно, на початку 1241 року) знищили місто Пліснеськ, що за 10 км від Олесько. Підгорецький замок, або Палац в Підгірцях — пам'ятка архітектури епохи Ренесансу, що стоїть у селі Підгірці на схилі мальовничого узгір'я, яке в північному напрямку каскадом спадає до розлогої долини. Замок було збудовано протягом 1635—1640 років під керівництвом архітектора Андреа дель Аква за вказівкою коронного гетьмана Станіслава Конєцпольського. Він є одним із найкращих в Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Фасади Підгорецького замку мають відверто "французький слід". Тричастинна композиція ризалітівпростежується, як у замках Франції та у палацах, побудованих за їх взірцями. Палац називали "польським Версалем"... Саме цю споруду зробили Лувром, коли знімали усім відомий пригодницький фільм «Д'Артаньян і три мушкетери». Тут проходили різні частини "Марлезонського балету" і саме сюди Д'Артаньян привіз підвіски від герцога Бекінгема. Золочівський замок збудований за проектом невідомого італійського архітектора на кошти Якуба Собєського у 1634 році як оборонна фортеця. У дворі замку є два палаци. Більший з них має назву Великого палацу, а навпроти виїзної вежі знаходиться Китайський палацик – унікальна пам’ятка архітектури. Таких палациків налічується лише три в Європі (Сан-Сусі, Петергоф, Золочів). Палац має вигляд двоповерхової шпилястої ротонди з одноповерховими бічними прибудовамияк оборонна фортеця. В`їздова вежа, Китайський палац, великий житловий палац творять прекрасну ренесансну гармонію. Впродовж віків замок — фортеця, королівська резиденція, панська садиба, тюрма, навчальний заклад. Нині Золочівський замок — музей-заповідник, відділення Львівської картинної галереї. Вартість 310 грн. У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях. Додатково оплачується: вхідні квитки в музеї та харчування. Вартість вхідних квитків: - Олеський замок (дорослі - 30 грн., студенти - 15 грн., діти - 6 грн.); - Підгорецький замок (територія замку: дорослі та студенти - 15 грн., учні - 6 грн.; підземелля: дорослі та студенти - 10 грн., учні - 5 грн.); - Золочівський замок (Великий Палац: дорослі - 30 грн., студенти - 15 грн., учні - 6 грн.; Китайський Палац: дорослі - 24 грн., студенти - 15 грн., учні - 6 грн.).

Екскурсія "Жовква, Свірж та Крехів"
Туристична фірма "Еней"

Виїзд з м. Івано-Франківська 07:30 год. Місто Жовква збудоване за концепцією «ідеальних міст» доби Ренесансу. Суть концепції полягала у створенні збалансованої планувальної структури міста — кожному архітектурному об'єктові відводилося певне розміщення відносно інших. Один із сучасних дослідників міста Микола Бевз звернув увагу на відповідність планувальної структури Жовкви теоретичній розробці італійця П'єтро Катанео (1500–1572 роки). Цей архітектурний задум реалізовував Павло Щасливий. До видатних історико-архітектурних ансамблів відносяться Ринкова площа (сучасна площа Вічева) із замком 1594 року, костелом Святого Лаврентія XVII століття, Василіанським (XVII–XX століття) і Домініканським (XVII–XVIII століття) монастирями та ін. Високу художню цінність мають зразки дерев'яного зодчества, збережені на території колишніх передмість та синагога в стилі Ренесанс. Загалом, щоб пішки оглянути найвидатніші архітектурні пам'ятки Жовкви, потрібно не більше як дві години, адже більшість із них розміщено на площі Вічевій та вулицях, що виходять із площі, зокрема Львівській. Свірзький замок. Згадки про нього трапляються в архівних документах 1530 року, коли він належав шляхетському родові Свірзьких. Але сучасного вигляду він набув з середини XVII століття, з часу переходу його у власність графа Александра Цетнера (від імені якого названо цілий район — Цетнерівка та ботанічний сад у Львові). Граф наказав перебудувати та значно зміцнити замок. Існують припущення, що задум Цетнера з укріплення Свірзького замку здійснював відомий фортифікатор, генерал від артилерії Павло Ґродзицький. Роботи з перебудови замку провадились приблизно в той же час, коли генерал Ґродзицький будував у Львові одразу два арсенали — Королівський та Сенявських. Незважаючи на своє вигідне оборонне розташування (замок розташований на горі Белз і був оточений непрохідними болотами, ставками, в підніжжі мурів — ровами і звідним мостом), палацовий тип його архітектури навряд чи міг мати серйозне оборонне значення. Відомо, що під час українсько-польської війни в 1648–1654 роках замок не раз здобували козацькі загони, а в 1648 році — спалили татари. На території замкового парку зберігся костьол, заснований ще в XV столітті. Сучасна мурована будівля костьолу в стилі ренесансу, яка поставлена на місці дерев'яного, що завалилася; вона походить з 1541 року. Над входом у костел і нині можна бачити рештки шляхетського герба колишніх володарів. -  Крехівський монастир святого Миколая Отців Василіян — заснований у 1612 році. Монастирський ансамбль — пам'ятка архітектури національного значення XVII–XVIII століть. Засновниками Крехівського монастиря вважаються ченці Києво-Печерської Лаври Йоіль та Сильвестр. Вони у 1590-х роках поселились у вирубаній в скелі печері за 12 км від м. Жовкви. З часом ченців стало більше, за підтримки магната Станіслава Жолкевського вони збудували неподалік від печери церкву св. Петра і Павла, пізніше церкву Преображення і Троїцьку церкву. Тут же було зведено дзвіницю та келії монахів. Обитель мала свою чудотворну ікону Богородиці, яку подарувала монахам львівська родина Красовських. Свого часу у Крехові працював знаменитий художник Никодим Зубрицький (1688-1724), автор близько 400 гравюр. З 1660-х років за підтримки короля Міхала (Михаїла) Вишневецького монастир був оточений великими фортечними мурами, які замикали чотири високі вежі. За його мурами не раз рятувалось багато людей, особливо під час нападів татар. Під час облоги 1672 року монастир захищав молодий Іван Мазепа. Кілька разів у 1698 р. приїжджав до монастиря Пьотр I, який перебував у Жовкві і Раві-Руській, укладаючи угоду з королем Августом II про спільні дії проти шведів у майбутній Північній війні. У 1721 р. Крехівський монастир став греко-католицьким. З цього часу ще більше посилюється його релігійне значення. З дерев'яного він перебудовується на мурований. Постають північна в'їздна брама, дзвіниця, старша частина монастирського корпусу. Між 1721 та 1751 рр. побудована нова мурована церква Св. Миколая. На початку 1990-х років вона була переосвячена на церкву Преображення Господнього. Монастир славився своїми чудотворними іконами, яких у Крехові було чотири: три ікони Богородиці (одна з Верхрати) та ікона святого Миколая Великого. Орієнтовний приїзд до м. Івано-Франківська о 20:00 год.   Вартість 310 грн.

Екскурсія "Дельфінарій "Оскар" + Зоопарк "Лімпопо"
Туристична фірма "Еней"

Дельфінарій — улюблене місце відпочинку жителів і гостей невеликого курортного містечка. І це не дивно! Адже дельфіни — добрі, пустотливі і красиві ссавці з сімейства китоподібних. Вони здатні не тільки дарувати позитивний настрій і ділитися своїм чудовим настроєм, але позбавляють стресу, хвороб, негативних емоцій! Про цих милих і добрих істот складено чимало легенд. Дельфінарій в Трускавці не тільки познайомить глядачів з дивовижними тваринами, їх характером і звичками, але продемонструє віртуозні акробатичні номери, створені під керівництвом тренерів. Кожен, хто відвідає дельфінарій «Оскар», отримає не тільки масу незабутніх вражень і море позитивних емоцій, але зможе доторкнутися до загадкового морському світу! Зоопарк "Лімпопо" – це перший і на даний час єдиний зоопарк у Львівській області. В зоопарку проживає більше, ніж 300 тварин, що представляють сотні різних видів світової фауни. Територія зоопарку складає близько трьох гектарів тут розташоване кафе та літній дворик, де Ви зможете випити прохолодні напої в спекотний день та скуштувати смачні страви після прогулянки зоопарком, поряд розміщений дитячий майданчик та різноманітні атракціони. При бажанні Ваші малюки зможуть проїхатися територією зоопарку на поні або на ослику. Це місце де Ви з легкістю зможете відпочити та весело провести час. Виїзд з м.Івано-Франківська о 07:20 год. 11:00-12:00 год. - шоу з дельфінами. Далі переїзд до с. Меденичі, де розташований зоопарк "Лімпопо".  Орієнтовний час повернення до м.Івано-Франківськ - 19:00 год. Вартість 250 грн. У вартість входить: проїзд автобусом згідно програми;   супровід гіда;   страхування. У вартість не входить: вхідні квитки;   фото на помості з дельфіном на свій фотоапарат – 200 грн. (до 4 осіб);   особисті витрати;   харчування.  

Екскурсія "Озеро Синевір та водоспад Шипіт"
Туристична фірма "Еней"

Виїзд з м. Івано-Франківська о 07:00 год.  Першим нас чекає водоспад Шипіт. Водоспад Шипіт - одне з семи природних чудес України - найкрасивіший водоспад Закарпаття, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин біля підніжжя гори Гимба що у селі ПилипецьМіжгірського району. Водоспад причаровує всіх своєю незвичайною природною красою. З підземного джерела на горі Великий Верх (1598м) починає свій шлях униз мальовничою ущелиною невеликий потічок Плошанка. Його води несуть свіжість і прохолоду. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14-ти метрової висоти кришталево чиста вода розбивається об каміння утворюючи міріади діамантових краплинок, що переливаються дивовижними барвами у променях карпатського сонця. Далі пропонуємо покататися на крісельному підйомнику та оглянути панораму Карпат. Переїзд на озеро Синевір. Синевір — найбільше озеро Українських Карпат, розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря. Входить у склад Національного природного парку «Синевир». Знаходиться у Міжгірському районі Закарпатської області України. Вільний час для пікніка. Повернення до м. Івано-Франківська, орієнтовний час приїзду о 22:00 год. Вартість 400 грн. У вартість входить: -          проїзд комфортабельним автобусом по маршруту; -          супровід гіда-екскурсовода; -          страхування на час подорожі. У вартість не входить: -          вхідні квитки на екскурсійні об’єкти: -          Підйомник - дорослі - 30 грн., діти - 20 грн. -          Озеро Синевір - дорослі - 12 грн., діти та студенти (при наявності студентського квитка) - 3 грн.) -          Водоспад Шипіт - дорослі - 10 грн., діти та студенти (при наявності студентського квитка) - 3 грн.)  

Екскурсія "Родзинки Закарпаття: Замок Шенборна, Замок Паланок, термальні купальні + дегустація вин"
Туристична фірма "Еней"

Програма туру: виїзд з Івано-Франківська (06:00) – Замок Шенборна (екскурсія) – Замок Паланок (екскурсія) – Берегово (купання в термальному басейні, дегустація вин, екскурсія) - повернення в Івано-Франківськ.     Древній замок Паланок видно, з якого б ви боку не наближалися до Мукачева. Овіяний легендами і бойовою славою, він увінчує своїми могутніми фортечними спорудами одиноку гостроверху сопку на довколишній рівнині. Мукачівський замок - визначний воєнно-архітектурний пам'ятник середньовіччя - був збудований для охорони іконтролю торгових і воєнних шляхів, що схрещувалися тут. Один із цих шляхів проходив через Верецький перевал і в сиву давнину називався Великими руськими воротами. Біля м.Мукачева він виходив у Середньо-дунайську низовину, з'єднуючи її з Східною Европою. Це був один з тих історичних шляхів, яким переселялися народи. Тут проходили, витісняючи один одного, гунни, обри, готи і багато інших народів і племен.    Елегантний мисливський замок-палац графів Шенборнів знаходиться в урочищі Берегвар на околиці Чинадієво в селі Карпати, що в 10км від Мукачево. Австрійський архієпископ Л.Ф.Шенборн у 1728р. отримав в подарунок від імператора Карла VI землю а районі Мукачево. Нові власники обрали мальовниче урочище Берегвар для проведення полювань та побудували дерев’яний мисливський замок. У 1890 р. Е.Ф.Шенборн збудував на його місті чудовий кам’яний замок-палац. Романтичний вид французьких замків епохи Людовіка XIV надає будівлі еклектична архітектура з домінуванням елементів неоготики та ренесансу. За основу проекту взятий астрономічний рік: 365 вікон відповідають кількості днів у році, 52 кімнати – кількості тижнів, а 12 входів – кількості місяців. Будівлю прикрашають численні башти, флюгери, яскрава черепиця, кольорові вітражі, геральдична ліпнина. А на часовій башті можна бачити родинний герб Шенборнов зі львом і короною.  Чим корисний берегівський басейн? Термальні купелі міста є широко розповсюдженими природними кремнистими термальними водами і за окремими характеристиками можуть бути віднесені до так званих кремнистих терм – азотно-вуглекислих, азотно-метанових та вуглекислих на основі хлоридно-натрієвого складу різної мінералізації і т.д. Термальні води цього регіону утворились внаслідок оточуючих гір вулканічного походження. Зі збільшенням температури води збільшується і мінералізація – внаслідок цього росте концентрація натрія, кремнєвої кислоти, фтора, сульфата-іона, хлор-іона, і других корисних елементів. Лікування термальною водою рекомендовано при різних захворюваннях і не тільки вищезгаданих: ревматичні пороки серця дорослих і дітей, 1 стадія активності процесу недостачі кровообігу, 1 початкова і 2 стадії гіпертонічної хвороби, варикозне розширення вен, тромбофлебіт, захворювання опорно-рухового апарату, поліартрити нетуберкульозного характеру, захворювання хребта, остеохондроз, травматичні порушення кісток, м'язів, суглобів, захворювання центральної і периферичної нервової системи. Цікаво, що басейн зводили в 60-х роках минулого століття як частину бази для радянських спортсменів, але пізніше геологи виявили, що вода має цілющі властивості, і тепер басейн можуть відвідувати й звичайні громадяни. А також  дегустація найкращих марочних вин Закарпаття у стародавніх винних підвалах та дегустація вин приватних господарів Берегівського району.  Вартість 420 грн. У вартість входить: проїзд автобусом по маршруту, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування, страхування на час подорожі. Додатково оплачуються: вхідні квитки на екскурсійні обєкти, харчування, купання в термальному басейні, дегустація вин. Вартість вхідних квитків: територія замку Шенборна (загальний – 15 грн., учні – 10 грн.,   замок Паланок (загальний і студентський – 20 грн., учні – 10 грн.,   термальний басейн в Берегово (загальний – 150 грн./2 год., діти ростом до 1,5 м. – 70 грн.   дегустація вин - 80 грн./особа (екскурсія без споживання вина 40 грн./особа).  

Екскурсія "Замки Тернопільщини: Збаразький, Вишнівецький, Кременецький"
Туристична фірма "Еней"

Програма туру: виїзд з Івано-Франківська (07:30) - Збараж - Вишнівець - Кременець - Івано-Франківськ (орієнтовний час повернення 20:00 год). Збараж. Давнє містечко розкинулось за 17 кілометрів на північний схід від Тернополя. Тут розташований один із найкраще збережених (відновлених) замків Тернопілля. Його варто відвідати тому що не завжди зустрінеш в одному місті красивий костел, дивовижний парк та замок, в якому розміщуються цікаві музейні експонати. Завжди приємно, коли дійсне перевершує твої сподівання. Саме так і є у Збаражі. Перша згадка про місто датується 1211 роком в Галицько – Волинському літописі. У Збаражі знаходиться перлина архітектури та історичний скарб Тернопільського краю - Збаразький замок. Він є сучасним туристичним об‘єктом, в якому збережений історичний колорит середньовіччя. Сьогодні в замку розміщені виставкові зали з тематичними експозиціями, виставками, картинною галереєю, музейними відділами. Навколо замку розташований чудовий парк з алеями. Окрім замку та парку біля нього, цікавими для туриста є монастир Бернардинів та церква Успіння Пресвятої Богородиці, які є пам'ятками архітектури національного значення. Вишнівець. Ще півгодини подорожі трасою на північ від Збаража і ви потрапляєте у родинне гніздо давнього роду магнатів Вишнівецьких, представники якого були правителями держав тавоєначальниками, будівничими та благодійниками. Цей рід володів величезними багатствами і був відомий усій Європі. Та ті із Вишнівецьких, які приймали корону ніколи не були щасливими, королівська влада не приносила щастя в їхні долі. Про державні інтиги, славні, загадкові та трагічні долі Вишнівецьких ви почуєте у стінах їхнього палацу, які сьогодні турботливо і повільно реставруються. Перша згадка про Вишнівець датується 1395 роком. Тут зберігся палацово-парковий комплекс XV - XVIII cт. Палац побудований у стилі класицизму. Подорожуючи по Волині, у Вишнівці побував Т.Г.Шевченко, а також французький письменник Оноре де Бальзак. Попри свої значні втрати Вишневецький ансамбль і сьогодні залишається одним з визначних пам'яток України. Поруч з палацом, на схилі замкової гори, розташована Вознесенська церква, в підземеллях якої спочивають представники роду Вишневецьких. Реставратори комплексу мріють зробити його представницьким центром для міжнародних зустрічей, відновити його світову славу та пишне убранство залів, побудувати готель для мандрівників. А поки що ми маємо можливість, потинятись залами, розглянути портрети знаменитих Вишнівецьких і влаштувати променад хоча й запущеним, але досі неповторним парком. Далі ми переїжджаємо до Кременецького замку. Кременецький замок побудований в ХІІІ столітті, на замковій горі, висотою 400 метрів над рівнем моря, на місці давньоруського городища. Вигідне важкодоступне розташування фортеці зумовило те, що її не зміг здобути в 1226 році угорський король Андраш ІІ, в 1240-1241 роках монголо-татарський хан Батий, в 1255 році воєвода хана Батия - Куресма. Лише в 1261 році замок був розібраний на вимогу монголо-татарського князя, правителя захоплених монгольськими дикими ордами територій на правому березі Дніпра, Бурундая, князем Васильком Романовичем, за умови мирного договору. Цікава історія замків запам’ятається надовго після такої екскурсії. Вартість 330 грн.  

Екскурсія "Кораблик та Фортеці: Кам'янець-Подільський та Хотин"
Туристична фірма "Еней"

Виїзд з Івано-Франківська о 07:00 год.  На Вас чекають незабутні враження від екскурсії по старовинних фортецях, визначних пам’ятках історії, культури та архітектури 14-20 ст., можливість повернутися в минуле створять своїм впливом на Вас стара фортеця (ХІІІ-ХVІІІ ст.), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст.) поруч з яким знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями старого міста, де Ви зможете насолодитися красою, що гармонійно створена природою і людиною. Ви будете мати унікальну можливість здійснити круїз на теплоході по наймальовничіших куточках річки Дністер. Та відвідати Хотинську фортецю – одне із Семи чудес України. Кам’янець-Подільський. Фантастичне місто, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. Кам’янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні. Кам'янець-Подільська фортеця – одне із Семи чудес України. Археологічні дослідження свідчать, що фортеця існувала ще в Х-ХIII століттях. Спочатку вона являла собою типову староруську дерев'яну оборонну споруду. Стіни та башти були в основному дерев'яними і лише частково кам'яними. Залишки давньоруських укріплень знайдені у різних частинах замку. З кам'янецьким замком пов'язано багато історичних подій та відомих імен. У 1711 році його відвідав Петро І, який дав високу оцінку фортифікаційним спорудам. Легендами оточена знаменита Папська башта, яку також називають Кармелюковою. Свою останню назву башта отримала у XIX ст., коли в ній було ув'язнено Устима Кармелюка. Круїз по Дністру. Пропонуємо Вам унікальну можливість здійснити круїз на теплоході по наймальовничіших куточках річки Дністер. Шлях пролягатиме по Національному заповіднику “Подільські Товтри”, і Вас чекатимуть казкові скелі, незвичайна природа, синя гладінь дністровської води. Ця подорож запам’ятається назавжди і Ви знову і знову захочете сюди повернутися. У 1000-літньому місті Хотині, на березі Дністровського водосховища, розташувалася Хотинська фортеця – одне із Семи чудес України. Розташування на цьому шляху, поблизу зручної переправи через тоді ще судноплавний Дністер, і визначило майбутню долю Хотина. Він стає торговим містом і фортецею, яка гарантувала безпеку торгівлі та захищала південно-східні рубежі держави. Місто було «ласим шматком» для багатьох завойовників. Не раз Хотин ставав ареною кривавих битв. Невипадково тут, на березі Дністра, у другій половині ХІІІ століття за наказом короля Данила Галицького на місці старої дерев'яної фортеці виросла кам'яна, яка стала одним із найпотужніших укріплень Східної Європи. Впродовж наступних століть фортецю неодноразово перебудовували та укріплювали всі наступні володарі Хотина і Хотинської землі: молдавські господарі, польські королі, турецькі султани. Орієнтовний час повернення до м. Івано-Франківськ 23:00 год. Вартість 330 грн. У вартість входить: проїзд автобусом по маршруту, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування, страхування на час подорожі. Додатково оплачуються: вхідні квитки в екскурсійні об’єкти і харчування. Вартість вхідних квитків: Кам’янецька фортеця  - дорослі - 25 грн.; студенти та учні - 15 грн.;   круїз на кораблі по каньйону Дністра  - при групі до 25 ос.: дорослі – 140 грн., діти до 12 років – 70 грн.;при групі більше 25 ос.: дорослі – 100 грн., діти до 12 років – 60 грн.;   харчування на кораблику - уха - 25 грн/особа, смажена риба - 30 грн./особа;   Хотинська фортеця - дорослі - 25 грн.; студенти та учні - 15 грн.

Екскурсія "Сходження на гору Говерла"
Туристична фірма "Еней"

Якщо ви вже облазили всі місцеві пагорби та гори, й вам захотілося більших вершин, саме час підкорити найвищу точку України - Говерлу. Виїзд з Івано-Франківська о 07:15 год. Що варто знати про гору! Висота Говерли - 2 061 метр. Назва найвищої точки України походить із мадярської й у перекладі означає "сніжна гора". Саме тому не варто дивуватися, якщо влітку ви побачите сніг на вершині. На схилах гори - здебільшого трава та чагарникова рослинність, кам'яних осипів мало. Верхня межа лісу розташована на висоті близько 1 400 м. Біля підніжжя Говерли - водоспад. Говерла розташована в межах охоронної зони Карпатського заповідника. Тут діють особливі правила для всіх відвідувачів. Крім того, що не можна смітити, завдавати шкоди природі, розпалювати вогнища, на території заповідника заборонено ставити намети, ловити рибу, збирати квіти, ягоди, гриби тощо. Вершина Говерли - це невеликий плоский майданчик. Звідси відкривається ідеальна панорама на всі 360 градусів, тут можна побачити весь Чорногорський хребет. Перший туристичний маршрут сходження на Говерлу відкрили 1880 року. З північного боку - база "Заросляк". Сходження на Говерлу з північного боку є найпопулярнішим маршрутом. Вихідний пункт - Завоєля, невеличке селище над Прутом, розташоване за 14 км від Ворохти, або ж спортивно-туристична база "Заросляк", розташована на 7 км вище. Довжина маршруту - 10,5 км, по вертикальній підйом - 1 150 метрів.    Від автостоянки бази "Заросляк" одразу входимо в ліс, там побачимо гірський потічок, переходимо його і прямуєм дорогою, що стрімко піднімається на південний захід. Далі виходимо на полонину Заросляк, іменем якої й назвали базу, від якої ми стартували, й бачимо перед собою найвищу точку України. Ще трохи більше двох кілометрів підйому, доволі нелегкого - і ми на вершині, звідки відкриваються шалено красиві краєвиди. Вартість 260 грн. У вартість входить: проїзд автобусом, супровід гідом-екскурсоводом-інструктором, страхування на час подорожі. Додатково оплачуються: вхідні квитки в заповідник і харчування.

Екскурсія "Сходження на гору Піп Іван Чорногорський"
Туристична фірма "Еней"

Виїзд з Івано-Франківська о 06:00 год. Гора Піп Іван Чорногорський (Чорна Гора, Чорногорець) — одна з найвищих вершин хребта Чорногора, розташована в межах Карпатського державного національного парку. Висота гори 2020,5м. Знаходиться на межі Івано-Франківської і Закарпатської області. Назва походить від скелі на вершині, що нагадувала священика в рясі. Зараз скеля має пірамідальну форму, у верхній частині - кам'яні розсипи.   Об'єктом туризму є руїни польської астрономо-метеорологічної обсерваторії «Білий Слон». "Це - особливий релікт архітектури, рештки міфічного львовсько-варшавсько-виденсько-паризького вектора, про який сьогодні залишилися лише чутки й здогадки. Це спорудження й житло, і цитадель, академія, бібліотека, зали для конференцій, танців і гімнастики, салон, басейн, машинне відділення, ресторація, електростанція, котельня, анфілада комор, а ще підземелля й безліч інших загадкових приміщень із вічно зачиненими дверима.   Стежина починається з села Дземброня в південно-західному напрямі гори Смотрич. Дорога веде вгору по схилу під кутом 10-15° вздовж села, де по правій стороні трапляються поодинокі садиби селян. Пройшовши 300 метрів, ми виходимо на гірську долину Смотрич де дорога проходить то по рівнинній місцевості, то круто піднімається вгору по схилу під кутом 30°. По обидві сторони дороги долина покрита густим різнотрав’ям, де в основному переважає білоус стислий і костриця червона. На гірській долині Смотрич можна відпочити і спробувати шматочок справжнього гірського долинного сиру, яким гостинно пригощають вас привітні жителі. Пройшовши ледве помітною стежиною завдовжки близько 400 м, ми заходимо в хвойний ліс з чистої ялини віком 90 років. У підліску проростають вовчі ягоди і шипшина звичайна. Стежина петляє між високим корінням ялин, які обплели кам’яні глиби, які з віком покрилися лишайниками і мохами, - типовими для даного висотного поясу. Через 250 м заходимо у високогірний пояс сосни гірської і вільхи зеленої, з поодиноким ялівцем звичайним. Непрохідні чагарники цих чагарникових порід розкидані по обидві сторони стежини, яка часто змінює свій напрям, то на схід, то на захід, щоб полегшити стрімкий кам’яний підйом. Подолавши цей важкий підйом, виходимо на пологіший схил гори, де по обидві сторони стежини видніються схили гори, покриті зарослями чорниці і брусниці разом з ісландським мохом. Незабаром вершина г. Смотрич (1991 м н.р.м). Тут можна відпочити і помилуватися пейзажами навколишніх гір. На північ розкинулося село Дземброня, яке розташоване на схилах гір Косарище і Степанець. На схід видно Шкорушнянський хребет, який виходить на південь на гору Підлісова. У західному напрямі, вниз по схилу гори, видно Вухатий камінь.   Далі маршрут проходить в південно-західному напрямі до основного Чорногорського хребта, який є межею Закарпатської і Івано-франківської областей. Тут стежина веде пологішим схилом, іноді обходячи кам’яні глиби різних форм, які стоять упоперек дороги. Через 500 м виходимо на широке плато, розміщене на південному заході, покрите чагарниками гірської сосни і рододендрона східнокарпатського. Саме тут можна напитися і відновити запаси холодної води, джерела вириваються на поверхню прямо з-під кам’яних глиб. Вийшовши на Чорногорський хребет, повертаємося на південний схід і слідуємо все більш крутою стежиною до вершини Попа Івана. Перед собою бачимо грандіозну кам’яну споруду напівзруйнованої обсерваторії. З вершини гори видно головний хребет Чорногорії, який виділяється Менчулом (1998 м н.р.м.), Бребенеськулом (2036 м н.р.м.) і зліва від них - Томнатіком (2018 м н. р. м.), а між ними видно конус Говерли (2061 м н.р.м.). Найближчими сусідами г. Піп Іван з півночі є г. Смотрич, на сході - Зграйки (1749 м н.р.м.), на півдні - Шуряк (1773 м н.р.м.), з південного заходу - Васькул (1737 м н.р.м.) з величезним обривом на східних схилах. З півдня хребет, який замикає долину Білої Тиси. Це - Марамароські Альпи. Вдалині - Петрос (2305 м н.р.м.) і стрункий Піп Іван Марамароський ( 1989 м н.р.м). Орієнтовний час повернення до м.Івано-Франківськ о 21:00 год. Вартість 290 грн. У вартість входить: проїзд автобусом, супровід гідом-екскурсоводом-інструктором, страхування на час подорожі. Додатково оплачуються: вхідні квитки в заповідник (20,00 грн./дорослі; 10,00 грн/діти) і харчування.

Екскурсія "Сходження на гору Хом'як та Женецький водоспад"
Туристична фірма "Еней"

Виїзд з Івано-Франківська орієнтовно о 07:15. Гора Хом'як - одна з Горганських вершин висотою 1544 м. н. р. м. Гора Хомяк знаходиться над селом Татарів. За "легендою", гора названа так через те, що формою нагадує спину хом'яка. В ясну погоду з гори дуже добре проглядається Чоногірський хребет з його найвищими вершинами - Говерлою та Петросом, а також Свидовець та хребет Явірник, навколишні села - Микуличин, Татарів, Паляниця з курортом Буковель. Гора Хом'як має конусоподібну форму, складається з пісковиків і конгломератів. Схили Хом'яка вкриті смерековими та буковими лісами, на невеликих галявинах росте багато малини. Часто трапляються місця, де земля й повалені дерева повністю вкриті мохом. Верхівка гори вкрита заростями жерепу, а на самій вершині - каміння і тільки каміння. Місцями вкрите жовто-зеленими лишайниками, місцями червонувате, але переважно просто похмуро-сіре. На вершині встановлена фігура Пресвятої Богородиці. Раніше тут, на горі Хом'як, стояли сонячні батареї, які вдень акумулювали енергію, а вночі підсвічували "Богоматір". І якщо дивитися вночі на Хом'як з сусідніх Синяка чи Явірника, від побаченого просто перехоплювало подих! У північно-західному напрямку від цієї гори розташувалася полонина Хом'яків. Краєвиди з неї проглядаються досить красиві. На полонині є колиба, в теплу пору року тут випасають корів, продають сир, бринзу, молоко. Полонина Хом'яків є хорошим місцем для ночівлі. Із полонини можна вийти на г. Хом'як або г. Синяк, чи спуститися до водоспаду Женець-Гук. Повернення до Івано-Франківська приблизно о 19:00.  Складність маршруту – легка, загальна протяжність 15 км.; час проходження – 6-7 годин. Вартість 245 грн. У вартість входить: проїзд автобусом, супровід гідом-екскурсоводом-інструктором, страхування на час подорожі. Додатково оплачуються: вхідні квитки в заповідник і харчування. - See more at: http://eneytour.com/index.php/tury/tury-po-ukraini/pokhody-v-hory/item/272-skhodzhennia-na-horu-khom-iak-ta-zhenetskyi-vodospad#sthash.2dTPg8le.dpuf

Екскурсія "2-х денний сплав (Коропець-Незвисько)"
Туристична фірма "Еней"

Сплав панорамними краєвидами Дністровського каньйону. Вартість 1150 грн.

Екскурсія "Озеро Несамовите"
Туристична фірма "Еней"

Програма туру • 7:15 – виїзд з  м. Івано-Франківськ;• 9:30 – переїзд до бази Заросляк;• 10:00 – інструктаж;• 14:30 – перехід до о. Несамовите;• сходження на г. Говерла (за побажанням та зважаючи на фізичний стан групи);• спуск до бази Заросляк;• 20:00 – прибуття до Івано-Франківська. Необхідні речі: зручне взуття – черевики з хорошим протектором (міцні кросівки), головний убір, футболка, кофта (фліс), вітрівка, дощовик, канапки (перекус), особисті речі (пам'ятайте Вам всі ці речі нести). Вартість 250 грн. У вартість входить: проїзд автобусом, супровід гідом-екскурсоводом-інструктором, страхування на час подорожі. Додатково оплачуються: вхідні квитки в заповідник.  

Екскурсія "2-х денний похід на гору Піп Іван Чорногірський"
Туристична фірма "Еней"

СХОДЖЕННЯ НА ГОРУ ПІП ІВАН (ЧОРНОГОРА) Виїзд з Івано-Франківська о 06:00 год. Гора Піп Іван Чорногірський (Чорна Гора, Чорногорець) — одна з найвищих вершин хребта Чорногора, розташована в межах Карпатського державного національного парку. Висота гори 2020,5м. Знаходиться на межі Івано-Франківської і Закарпатської області. Назва походить від скелі на вершині, що нагадувала священика в рясі. Зараз скеля має пірамідальну форму, у верхній частині - кам'яні розсипи.   Об'єктом туризму є руїни польської астрономо-метеорологічної обсерваторії «Білий Слон». "Це - особливий релікт архітектури, рештки міфічного львовсько-варшавсько-виденсько-паризького вектора, про який сьогодні залишилися лише чутки й здогадки. Це спорудження й житло, і цитадель, академія, бібліотека, зали для конференцій, танців і гімнастики, салон, басейн, машинне відділення, ресторація, електростанція, котельня, анфілада комор, а ще підземелля й безліч інших загадкових приміщень із вічно зачиненими дверима.   Стежина починається з села Дземброня в південно-західному напрямі гори Смотрич. Дорога веде вгору по схилу під кутом 10-15° вздовж села, де по правій стороні трапляються поодинокі садиби селян. Пройшовши 300 метрів, ми виходимо на гірську долину Смотрич де дорога проходить то по рівнинній місцевості, то круто піднімається вгору по схилу під кутом 30°. По обидві сторони дороги долина покрита густим різнотрав’ям, де в основному переважає білоус стислий і костриця червона. На гірській долині Смотрич можна відпочити і спробувати шматочок справжнього гірського долинного сиру, яким гостинно пригощають вас привітні жителі. Пройшовши ледве помітною стежиною завдовжки близько 400 м, ми заходимо в хвойний ліс з чистої ялини віком 90 років. У підліску проростають вовчі ягоди і шипшина звичайна. Стежина петляє між високим корінням ялин, які обплели кам’яні глиби, які з віком покрилися лишайниками і мохами, - типовими для даного висотного поясу. Через 250 м заходимо у високогірний пояс сосни гірської і вільхи зеленої, з поодиноким ялівцем звичайним. Непрохідні чагарники цих чагарникових порід розкидані по обидві сторони стежини, яка часто змінює свій напрям, то на схід, то на захід, щоб полегшити стрімкий кам’яний підйом. Подолавши цей важкий підйом, виходимо на пологіший схил гори, де по обидві сторони стежини видніються схили гори, покриті зарослями чорниці і брусниці разом з ісландським мохом. Незабаром вершина г. Смотрич (1991 м н.р.м). Тут можна відпочити і помилуватися пейзажами навколишніх гір. На північ розкинулося село Дземброня, яке розташоване на схилах гір Косарище і Степанець. На схід видно Шкорушнянський хребет, який виходить на південь на гору Підлісова. У західному напрямі, вниз по схилу гори, видно Вухатий камінь.   Далі маршрут проходить в південно-західному напрямі до основного Чорногорського хребта, який є межею Закарпатської і Івано-франківської областей. Тут стежина веде пологішим схилом, іноді обходячи кам’яні глиби різних форм, які стоять упоперек дороги. Через 500 м виходимо на широке плато, розміщене на південному заході, покрите чагарниками гірської сосни і рододендрона східнокарпатського. Саме тут можна напитися і відновити запаси холодної води, джерела вириваються на поверхню прямо з-під кам’яних глиб. Вийшовши на Чорногорський хребет, повертаємося на південний схід і слідуємо все більш крутою стежиною до вершини Попа Івана. Перед собою бачимо грандіозну кам’яну споруду напівзруйнованої обсерваторії. З вершини гори видно головний хребет Чорногорії, який виділяється Менчулом (1998 м н.р.м.), Бребенеськулом (2036 м н.р.м.) і зліва від них - Томнатіком (2018 м н. р. м.), а між ними видно конус Говерли (2061 м н.р.м.). Найближчими сусідами г. Піп Іван з півночі є г. Смотрич, на сході - Зграйки (1749 м н.р.м.), на півдні - Шуряк (1773 м н.р.м.), з південного заходу - Васькул (1737 м н.р.м.) з величезним обривом на східних схилах. З півдня хребет, який замикає долину Білої Тиси. Це - Марамароські Альпи. Вдалині - Петрос (2305 м н.р.м.) і стрункий Піп Іван Марамароський ( 1989 м н.р.м). Орієнтовний час повернення до м.Івано-Франківськ о 21:00 год. Вартість 900 грн. У вартість входить: проїзд автобусом, супровід гідом-екскурсоводом-інструктором, страхування на час подорожі. Додатково оплачуються: вхідні квитки в заповідник (20,00 грн./дорослі; 10,00 грн/діти) і харчування.  

Екскурсія "2-х денний сплав (Незвисько-Хмелева)
Туристична фірма "Еней"

Сплав панорамними краєвидами Дністровського каньйону. Вартість 1250 грн.

Спорт

Семінар Віктора Васильєва
Студія "YoGi", вул. Богдана Лепкого, 20Б

Практичний семінар складатиметься з ефективної роботи, з глибокими коментарями всіх виконуваних дії. Кожен учасник отримає необхідні знання для роботи на самому семінарі і саме головне, для подальшої особистої практики. Учасники побачить вагомий ріст в практиці одразу після навчання. І цим учасником можете стати ви.Що для цього потрібно – практикувати йогу, зареєструватися в електронній формі чи в студії, оплатити участь в семінарі (мін.60%). Запросити друга чи подругу на семінар, щоб було з ким ділитися враженнями і успіхами, а вони однозначно будуть, опісля. Запрошуємо поринути у світ йоги!Віктор Васильєв- київський тренер з йоги з більш ніж десятирічним стажем викладання. Довгий час експерт системи Yoga23. Постійний гість йога-фестивалів, марафонів і конференцій. Провідний спеціаліст у галузі соматичного навчання руху, методики розвитку уважності і усвідомленості. Виступає з лекціями по фізіології та анатомії. За час свого викладання провів більше сотні тренінгів, майстер-класів та навчальних семінарів. Використовує великий арсенал технік і вправ. Розробляє спеціалізовані персональні тренувальні програми з урахуванням і специфікою кожного клієнта. Поряд з традиційними вправами хатха-йоги, асанами і пранаяма, використовує соматичні техніки роботи з диханням, що регулюють роботу нервової системи, що сприяють усвідомленню і усунення патологічних напруг і компенсацій. У групових тренуваннях використовує варіації динамічних, силових комплексів хатха-йоги, спрямованих на зміцнення фізичного і енергетичного центрів людини. На заняттях детально відбудовує геометрію асан, з використанням знань фізіології, анатомії, біомеханіки.Спільно з Костянтином Буряком автор і засновник проекту HardBreakFastClub, місією і метою якого є дослідження і вивчення руху, поширення. Слоган "HBFC" - "Рух - це життя». На даний момент проведено 6 курсів і 4 виїзних MovementCamp'a. В цілому навчено більше 250 учасників нової системи розвиваючих рухів.Субота, 13 травня, практичний семінар "Комплексний підхід до роботи із тазом. Поперечний шпагат". Час: 11:00-14:00, 16:00-18:00. Неділя, 14 травня, практичний семінар " Стійки на руках". Час: 10:00-13:00, 15:00-17:00. Вартість до 5.05.2017: 840 грн за 2 дні, 430 грн. за один день, 250 грн. за 1 майстер-клас. Вартість після 5.05.2017: 940 грн за 2 дні, 460 грн. за день, 300 грн. за 1 майстер-клас. Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/rag9e8hLW8MUClK73Деталі за тел. 050 040 32 36, 098 958 85 53

Міжнародний велопробіг
площа перед пам'ятником Івану Франку

Велопробіг відбудеться за участю міжнародних делегацій. Початок об 11:00 год.

Велодень 2017
Площа перед ОДА, вул. Грушевського, 21

Всі, хто любить велосипед, хто катає на ньому "з пелюшок" і хто тільки сів на двоколісного друга. Навіть на позиченому в товариша чи взятому на прокат. Ми будемо раді бачити всіх!  Мета заходу:Пропаганда здорового та активного способу життя, екологічної альтернативи міському авто, створення цивілізованих умов для велосипедистів у містах України.Учасники Велодня виступають за безпеку та взаємоповагу на дорогах, створення велодоріжок та велопарковок у громадських місцях.Організатор: клуб "Velo–Stalker". Проект реалізується за часткової підтримки платформи "Тепле місто" в рамках програми "Міські Ґранти". Початок о 10:00 год. Програма заходу:10:00-11:00 - Реєстрація учасників Велодня 2016 і побудова колони11:00-12:30 - Урочистий вело-пробіг вулицями міста в супроводі ДАІ13:00-15:00 - Лотерея для зареєстрованих учасників вело-пробігу, майстер-класи від спонсорів  

Eurovision runday in Frankivsk
Міське Озеро

В дружній і веселій атмосфері runday відбудеться забіг насколо Міського озера у Франківську, присвячений цьогорічному Євробаченню. Приходьте підтримати пісню, виконавця або країну за яку вболіваєте! Вітаються костюми та атрибутика, котрі підкреслюватимуть Ваші Eurovision-вподобання!Точка збору, старту та фінішу: на Міському озері, вхід з вулиці Гетьмана Мазепи 90, (23 школа). Маршрут забігу: від точки старту наліво в сторону центральної сцени – Парк Готелю – рятівного пункту й до точки розвороту (2.5 км)Умови прості:- безкоштовно зареєструватися на www.runday.org (1 раз на всі забіги)- не зважати на жодні обмеження щодо віку або спортивної форми!- дістатися о 8:30 до точки збору- окрім побігати, за бажанням, можна ще й поволонтерити (https://runday.org/volunteering/)Розклад заходу:8:30 - збір і розминка9:00 - старт забігу9:40 - заминка

Frankivsk runday run
Міське озеро

Чудової суботи запрошуємо на ранковий забіг в форматі runday вздовж мальовничого озера в дружній і веселій атмосфері у Франківську!Забіг починається на Міському озері, вхід з вулиці Гетьмана Мазепи 90, (23 школа). Маршрут забігу: від точки старту наліво в сторону центральної сцени – Парк Готелю – рятівного пункту й до точки розвороту (2.5 км)Умови прості:- безкоштовно зареєструватися на www.runday.org (1 раз на всі забіги)- не зважати на жодні обмеження щодо віку або спортивної форми!- дістатися о 8:30 до точки збору - окрім побігати, за бажанням, можна ще й поволонтерити (https://runday.org/volunteering/)Розклад заходу:8:30 - збір і розминка9:00 - старт забігу9:40 - заминка:)

Офіційний запуск runday в Івано-Франківську
Міське озеро

Чудової суботи вздовж мальовничого озера в дружній і веселій атмосфері відбудеться 1й забіг у Франківську в форматі runday!Умови прості:- безкоштовно зареєструватися на www.runday.org (1 раз на всі забіги)- не зважати на жодні обмеження щодо віку або спортивної форми!- дістатися о 8:30 до точки збору - окрім побігати, за бажанням, можна ще й поволонтерити (https://runday.org/volunteering/)Розклад заходу:8:30 - збір і розминка9:00 - старт забігу9:40 - заминка

Воркшоп з міофасціального релізу
Навчальний центр "Альянс", вул. Галицька, 145 Б

Міофасціальне розслаблення (Self-myofascial release) – специфічний вид впливу на м’язово-сполучну тканину, шляхом використання різних мануальних технік, які людина може провести самостійно. Такий вид самомасажу незамінний, коли потрібно швидко та ефективно відновитися після навантаження, прибрати больові відчуття, для профілактики та запобігання травм, а також для підтримання гнучкості та еластичності тканин. Спеціально розроблена система вправ дозволяє використовувати вагу і силу власного тіла для того, щоб правильно підготувати м’язову систему до щоденних навантажень і стимулювати процес відновлення. Початок о 12.00 год.Додаткова інформація за тел. 050 769 64 44  

ZUMBA Вікенд у Карпатах 2017
Спортклуб "Альянс"

Поспішайтесь зареєструватись,кількість місць обмежена!!!!Додаткова інформація за тел. 050 769 64 44 

PumpIF
Памптрек, с. Опришівці (район навпроти аеропорту)

Дружні змагання на памп треку.Планується проходження кожним учасником 4 кіл по памп треку (1-2 хв) без кручення педалей. Виграє учасник з найменшим часом подолання 4 кіл.Дається 1 коло для початкового розгону.Проходження памп треку за годинниковою стрілкою.Якщо учасників буде не багато, то для бажаючих буде друга спроба і буде братися кращий час в підсумкові результати.Місце проведення: https://goo.gl/maps/dUva9QikfVzПодія не має організаторів, кожен учасник події і є частинкою події, тому кожен учасник сам повинен нести відповідальність за свої дії, подбати про свою безпеку (наявність шолому обов'язкова), а також не робити те, що може нанести шкоду здоров'ю. Організатор: клуб "Velo-stalker" Початок о 12:00 год.

20 років УКД! Кубок Короля Данила 2017
Спорткомплекс ФК "Ураган", вул. Пасічна, 55

З метою розвитку та підтримки здорового способу життя та сприяння розвитку спорту і культури серед учнівської молоді Університет Короля Данила та Івано-Франківська міська федерація футболу організовують турнір з футзалу «КУБОК КОРОЛЯ ДАНИЛА – 2017». Участь у турнірі беруть учнівські футбольні команди 9-11класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Івано-Франківська під керівництвом вчителя фізичного виховання (або представників батьківського комітету, які беруть на себе відповідальність за здоров’я дітей).Склад команди не повинен перевищувати 10 чол. Безпосередньо у грі бере участь 5 гравців, один із яких воротар.Головним призом для переможців стане безкоштовне навчання в Університеті Короля Данила. Фінал турніру з футзалу «КУБОК КОРОЛЯ ДАНИЛА – 2017», в рамках програми святкування до двадцятиріччя Університету Короля Данила, проведуть 3 травня о 14 год. в спорткомплексі ФК "Ураган".

Фестивалі

V фестиваль "Весільні візерунки"
вул. Незалежності (пішохідна частина навпроти стоматкорпусу)

Фестиваль для подружніх пар, які одружуються на День міста, організований департаментом молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради. В рамках фестивалю усі бажаючі молоді пари матимуть можливість долучитися до фестивальних атракцій, пройти по весільному рушнику, який закінчується аркою, загадати бажання біля дерева щастя та отримати вітання від міського голови. Початок о 14:00 год. Для підтвердження участі в ації телефонуйте (066) 873 97 95

Локація Wine SPACE
біля Пасажу Гартенберг, вул. Вітовського

В рамках міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону "Карпатський ПРОСТІР" ("Carpathian SPACE") відбудуться презентації та дегустації вин України, Грузії та Молдови. Початок 5 травня о 17:00 год.

Перший щорічний Фестиваль Іграшки та Розваг
Парк ім. Шевченка

Всі люди люблять свята і розваги, але особливо їх обожнюють діти. Саме тому вперше в Україні стартує перший щорічний дитячий Фестиваль іграшки та розваг. Організатори: КП «Центр розвитку міста та рекреації».Мета заходу: презентувати широкий асортимент іграшок, настільних та розвиваючих ігор, ребусів та розваг, що присутні на ринку України, а також популяризація українського виробника товарів для дітей.Впродовж дня парк перетвориться на великий ігровий майданчик. На Фестивалі гостей чекає: - виставка-ярмарок виробників іграшок з усієї України;- презентація дитячих розважальних центрів;- ігри з казковими персонажами;- фотозони.Організатори забезпечать маленьким відвідувачам найцікавіші розваги. Тут ваших дітей зустрінуть веселі клоуни та казкові персонажі, чекатимуть пісні, танці та різноманітні забави. Крім того, тут проходитиме багато виставок і навіть найцікавіший ляльковий театр.Батькам малечі запропонують згадати дитинство та разом зі своїми дітьми зіграти в «класики», «козаки-розбійники», пострибати на резинці та взяти участь в інших рухливих іграх. А ще проводитиметься багато розіграшів в різних настільних іграх. Бажаючі зможуть попрактикуватись в мистецтві створення казок та фантастичних історій, також матимуть можливість безкоштовно взяти участь у майстер-класах, різноманітних конкурсах, отримати цікаві подарунки.Кожна дитина матиме шанс розкрити на фестивалі свій талант, адже зареєструватися на виступи чи виставки можуть усі діти. Для них увесь парк дійсно перетвориться на справжню казку, яка, безсумнівно, надовго залишиться в їх пам’яті.У фіналі Фестивалю іграшки та розваг пройде дитяча дискотека, під час якої можна буде вивчити декілька нескладних, проте ефективних рухів та просто повеселитись з новими друзями. А для наймолодших працюватиме кінотеатр під відкритим небом, де транслюватимуть улюблені мультфільми

Міжнародний мистецький фестиваль країн карпатського регіону "Карпатський простір" (Carpathian Space)

Маштабна культурна подія міжнародного значення, яка об’єднує країни Карпатського регіону не тільки за природними ознаками, а й через мистецтво.  У фестивалі візьмуть участь митці та представники дипломатичних кіл Австрії, Польщі, Угорщини, Словаччини, Румунії, Молдови, Чехії, Болгарії, Литви, Грузії, Азербайджану, Естонії, України.   Під час дійства пройдуть художні виставки, відбудуться арт-перформанси, ворк-шопи, будуть представлені візуальні інтерактивні проекти, кінопрограма, в театрах - нові театральні постановки, у філармонії пройдуть концерти класичної музики, а на головній площі міста просто неба виступатимуть відомі артисти і музиканти різних жанрів.

Ярмарок "Прикарпатський вернісаж"
вул. Грушевського, на площі перед адмінбудівлею

В рамках святкування 355-річчя Івано-Франківська відбудеться ярмарок

Жіночий фестиваль "Аніма"
13-05-2017

Подія всеукраїнського маштабу. На Вас чекають близько 40 майстер-класів, лекцій, семінарів про здоров’я, красу, моду, бізнес, кар’єру, взаємостосунки між чоловіком і жінкою,батьками і дітьми, як залишатися сильною та натхненною, наповнитись життєвою енергією.А на завершення фестивалю - розіграш подарунків, пригощання, спілкування в теплій дружній атмосфері та цікаві шоу-програми!Детальна програма заходу на сайті http://anima.in.ua/ivano-frankivsk Вартість: 1 день- 250 грн. 2 дні- 450 грн.

XV Міжнародний фестиваль ковальського мистецтва "Свято ковалів"

Традиційний щорічний Міжнародний ковальський фестиваль це одна з найбільших культурно-мистецьких подій і значна туристична принада міста, один з найбільших ковальських фестів у Східній Європі. В програмі демонстрація майстерності від ковалів України та закордонних учасників, майстер-класи провідних фахівців ковальської справи, ярмарок кованих речей, конференція.

PORTO FRANKO

Відкритий порт для мистецьких пароплавів та кораблів із усього світу – невдовзі у Івано-Франківську. Івано-Франківськ стане місцем мистецького вибуху та неповторного урбаністичного міфу. Тут неочікувані ролі та персонажі, рішучі інсталяції та перформанси, еклектичні поєднання та екстремальні локації. Пориньте у Карпатське море сучасного мистецтва!

ІІ фестиваль історичної літератури "Софія"

Програма: 11 травня12.00-13:30Відкриття фестивалю.Зустріч з письменником, автором роману «Століття Якова» Володимиром Лисом. Модератор – Степан Процюк.Місце проведення: Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника, вул. Шевченка, 57, ауд. 25. 18.00-19:30Творча зустріч з Надією Гуменюк, презентація новинок.Місце проведення: Книгарня «Є», вул. Незалежності, 31. 12 травня13:30-14:30 Зустріч з письменниками Надією Гуменюк, Володимиром Лисом, Василем Бабієм, Марією Вайно, Василем Тулаєм на тему написання творів історичної тематики: теорія і практика. Модератор – Ольга Деркачова.Місце проведення: Івано-Франківський педагогічний інститут, педагогічний факультет, вул. Бандери, 1. 17:00 - 18:30 Презентація книжки Василя Бабія «Портрети на тлі міста». Модератор – Євген Баран. Закриття фестивалю.Місце проведення: Народний дім «Просвіта», вул. Грушевського, 18.

Інше

Запрошення на свято зустрічі випускників Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України
Івано-Франківський коледж фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України

Одногрупники, любі друзі, Розкидало по світу нас. Серце просить в тіснім крузі Нам зустрітись саме час. Запрошуємо Вас, випускників 1997 року випуску. Початок об 11.00 год.  Телефон для довідок: 066 2029 726

Міжнародний науково-практичний симпозіум "Концептуальні проблеми розвитку сучасної гуманітарної та прикладної науки"

Метою Симпозіуму є обговорення й пошук шляхів вирішення актуальних проблем в розвитку архітектури, економіки та права України, присвячений 20-річчю Університет Короля Данила. В рамках Симпозіуму планується робота наступних конференцій:1. Проектна діяльність – проблеми та перспективи (напрямки роботи: Інноваційні тенденції в архітектурі та містобудуванні; Синтез мистецтв в дизайні; Будівництво. Новації. Прогрес).2. Сучасні тенденції і перспективи соціально-економічного розвитку України (напрямки роботи: Бухгалтерський облік та оподаткування: національні особливості та світові тенденції; Теоретичні та методологічні аспекти фінансової та підприємницької діяльності, банківської справи і страхування). Виклики інформаційного суспільства: проблеми масової комунікації та інформаційних технологій.3. Проблеми формування національної правової системи України та її адаптація до європейського права (напрямки роботи: Юридична техніка; Доктрина цивільного права України: сучасні тенденції; Речові права. Здійснення та захист речових прав; Інтелектуальна власність в Україні; Реформа цивільного судочинства в Україні; Кримінально-правова політика. Кримінально-процесуальна політика. Кримінологічна політика. Кримінально-виконавча політика; Розвиток правового регулювання земельних, аграрних, екологічних відносин в Україні та ін.).  

Для молитовного почитання будуть виставлені мощі блаженної Матері Терези
Кафедральний собор Святого Воскресіння, вул. Шептицького, 22

З нагоди Дня міста привезуть мощі Святої Матері Терези. Приклонитись до них зможе кожен франківець та гість.

Семінар-практикум "Бути жінкою благословенно- психосоматичний Психосоматика гінекологічних захворювань та репродуктивної системи"
Психологія здоров'я "Treasure" вул. Грушевського

  Для кого семінар?Для всіх жінок, незалежно від віку, сімейного стану.Я НЕДОстатньо..., Я НЕДОстойна..., Я в НЕбезпеці...Ці та схожі думки мають руйнівний влив на гінекологічне здоров'я жінки!-Як ДЕЗактивувати їх?-Як екологічно, бережно та швидко вплинути на підвищення своєї самооцінки та самоцінності? Кожна жінка-ЦІННІСТЬ, хочу, щоб цю думку ви смакували вже, ще до нашої зустрічі. Поміркуйте.-Які причини провокують подібного роду думки?-Наскільки важливими, в контексті жіночого здоров'я, є віра в себе та свого партнера, довіра до свого обранця, відчуття захищеності?-Які часті мовні висловлювання запам'ятовує ваше тіло, як установку?-Страхи перед ким блокують функцію репродуктивної системи жінки?-Де живуть давні образи і який вплив мають на гінекологію?Про ці та ряд інших питань, за запитом учасниць, ми поговоримо на семінарі, 3 травня.Що отримаєте на Семінарі-Практикумі?Теоретичну частину, близько 1,5год, у формі інтерактиву, діалогу з аудиторією, питань/відповідей.Практичну частину, близько 1,5год, профілактичні, оздоровчі, легкі у використанні, корисні, дієві практики . А саме:ХОО-ПОНОПОНО, арт-практика "Гніздо", психосоматична "Пробачення". Будемо творити, на користь гармонійній, здоровій, мудрій Жінці, Дружині, Мамі, Дочці, Професіоналу.Вартість до 1 травня 350грн, 1-3 травня 400грн. Для студентів вартість 240грн/280грн.Реєстрація Обов'язкова, за ном.0997283612. Кількість місць обмежена.Початок о 16:00 год.Проводитиму семінар я-Любов Мазур: лікар, психосоматолог, арт-терапевт.З турботою до вашого здоров'я, з повагою до психосоматики, ваша Я) та психологія здоров'я "Treasure".

20 років УКД! День Професій 2017
Університет Короля Данила, вул. Коновальця, 35

В рамках програми святкування до двадцятиріччя Університету Короля Данила, відбудеться одна з найцікавіших та найграндіозніших подій - «ДЕНЬ ПРОФЕСІЙ». ДЕНЬ ПРОФЕСІЙ є заходом для дітей віком від 4 до 15 років, де кожна дитина зможе на один день поринути у справжнє доросле життя, відчути на собі відповідальність та «приміряти» до себе різні професії. Вони зможуть отримати справжню трудову книжку, влаштуватись на роботу, заробляти та витрачати гроші на власний розсуд. Вибір професії вони будуть здійснювати самостійно, вибираючи те, що їм найбільше лежить до душі. Ми плануємо презентувати безліч цікавих, творчих та креативних професій. Серед них: поліцейський, лікар, журналіст, ІТ-шник, науковець, футболіст, пожежник, будівельник, дизайнер, архітектор, юрист, фінансист, хореограф, співак, перукар, візажист, кухар, барист, актор, модель та інші. Мета заходу полягає не лише в цікавій розвазі, але й у допомозі та натхненні у виборі майбутньої професії і становленні себе, як особистості! Початок о 12:00 годині.

Високогірний воркшоп "Відкритий діалог у День Європи"
ГО "СТАН", вул.Ленкавського 5а, офіс 41,

Молодіжна організація «СТАН» запрошує громадських активістів й активісток, митців та експертів, які опікуються євроінтеграційними процесами в Україні, до участі у воркшопі «Відкритий діалог у День Європи». Воркшоп відбудеться на початку травня 2017 року в селі Бабин Косівського району Івано-Франківської області в легендарній Хаті-Майстерні.Подія має завдання об’єднати експертів Української національної платформи Форуму Громадянського Суспільства Східного Партнерства з громадськими активістами та потенційно активними громадянами задля адвокації євроінтеграційних процесів в Україні на локальному рівні.Високогірний воркшоп «Відкритий діалог у День Європи» є частиною проекту «Відкриті діалоги: надання слова потенційно активним громадянам задля посилення участі низової громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ в Україні». Його реалізовує Молодіжна організація «СТАН» в рамках конкурсу «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.«Надання слова потенційно активним громадянам – перш за все, низовим громадським активістам та представникам етнічних, релігійних і соціальних меншин – є важливим кроком у посиленні участі громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ на локальному рівні» – вважає експерт із культурної політики, голова правління організації «СТАН» Ярослав Мінкін. Креативний менеджер організації «СТАН» Богдан Дубильовський формулює одну з головних, на його погляд, проблем євроінтеграції: «У часи змін локальні стейкхолдери – керівники органів місцевого самоврядування, політичні лідери, бізнесмени, деякі громадські діячі – часто експлуатують тему євроінтеграції. Маніпулюючи громадською думкою, вони створюють підґрунтя для поширення євроскептицизму та «печерної» ксенофобії в Україні».Отже, розшукуються учасники й учасниці, високо вмотивовані проводити діалогові заходи задля адвокації євроінтеграційних процесів в Україні на локальному рівні, які мають досвід проведення культурних, освітніх та правозахисних ініціатив. Якщо це саме про вас, до 24 квітня 2017 року надішліть анкету на участь у високогірному воркшопі. Відібрані учасники та учасниці отримають повідомлення не пізніше 26 квітня 2017 року.Частина воркшопу відбуватиметься за методологією «Active Citizens» Британської ради в Україні. Надалі випускники та випускниці «Відкритого діалогу у День Європи» зможуть претендувати на мікрофінансування Британською радою своїх локальних ініціатив.Додаткова перевага надаватиметься людям, які:- мають досвід організації Днів Європи у своїх населених пунктах;- є членами робочої групи «Контакти між людьми» , членами або кандидатами у члени інших робочих груп Української Національної Платформи Форуму Громадянського Суспільства Східного Партнерства;- є випускниками та випускницями програми «Сприяння діалогу та примиренню в регіонах України» чи інших освітніх програм та проектів, ініційованих Молодіжною організацією «СТАН» в 2008-2017 роках;Активісти та активістки, котрі візьмуть участь у високогірного воркшопі «Відкритий діалог у День Європи», розроблять друковані матеріали для широкої аудиторії. 14 травня, у День Європи, випускники втілять низку мистецьких, освітніх або громадських ініціатив в межах всеукраїнської акції «Відкриті діалоги» . Заходи, спрямовані на популяризацію євроінтеграційних реформ та єднання активних громадян навколо європейських цінностей, проведуть у містах і містечках різних регіонів України.Умови участі: відібраним учасникам та учасницям будуть компенсовані витрати за проїзд (до 400 грн. в обидва кінці), усіх їх забезпечать житлом і харчуванням. Із запитаннями та пропозиціями звертайтеся до організаторів воркшопу електронною поштою (stan.art.group@gmail.com) або за телефонами. Голова правління молодіжної організації «СТАН» Ярослав Мінкін:+380953495325;Фасилітатор Високогірного воркшопу «Відкритий діалог у День Європи» Олеся Архіпова:+380990458198.

Комерційні діагнози. І все Про Таблеточки

Найвідоміший гінеколог України Наталия Лелюх буде розповідати про те, за що соромно лікарям та боляче пацієнтам. В фокусі нашої уваги будуть комерційні діагнози- неіснуючі в реальності. Ми поговоримо про "ерозію шийки матки", " матку в тонусі", "вегето-судинну дістонію" та багато іншого. Також обов'язково розглянемо основні правила безпеки пацієнта.Бонусна тема- Все про таблеточки, адже більшість пацієнтів ними заміняє основні прийоми їжі. Обсудимо правила прийому пігулок, основні нав'язані нам міфи, обговоримо чи існує все-таки бажана Золота пілюля. Режим зустрічі:11.00-13.00- перша тема.13.00-14.00- питання по темі та індивідуальні запитання14.00-15.00- перерва на обід15.00-17.00-друга тема17.00-18.00-питання по темі та індивідуальні запитанняВартість семінару: з 25.04 по 14.05 включно - 250 грн, з 15.05 по 20.05 включно - 300 грн, в день семінару 21.05 - 400 грн.Кількість місць обмежена. Реєстрація за ОБОВ'ЯЗКОВОЮ попередньою передоплатою.Контакти організаторів та для реєстрації: 066 340 77 22 Ольга Бєлогорська(Щербан) 050 373 65 67 Ілона Мурзова Організовує Жіночий Клуб З Наталією Лелюх

Тренінг з просування у соціальних мережах "SMM GYM 2.0"
вул. Чорновола 7, готель Станіславів

Ми проаналізували всі методи просування компаній у соціальних мережах та відібрали для Вас найкращі!Програма інтенсиву: 1. Аналіз цільової аудиторії та вибір соціальної мережі 2. SMM без бюджету.  3. Просування компаній через Instagram. 4. Таргетингова реклама.Реєструйтеся на – http://g-tag.pro/if - і за дві години дізнайтеся, як просувати компанії у соціальних мережах! Реєстрація обов'язкова.Вартість від 157 до 300 грн.  Початок о 19:00 год.

"Відкритий стіл" на Шевченко Три: смачна розмова та барбекю
вул. Шевченка, 3

У рамках презентації «Сеансу міського сканування»- фестивалю, що пройде у Івано-Франківську у серпні, запрошуємо вас на відкритий стіл з кураторами та організаторами «Сеансу...».Говоритимемо про місто з тими, хто живе в Івано-Франківську і вже адаптувався до його внутрішніх законів та звичок. І почуємо думку тих, хто тільки-но приїхав сюди з інших українських міст, а також закордону. Цікаво, яким бачать Івано-Франківськ іноземці — дизайнери, урбаністи, фотографи, архітектори, перформери з Іспанії, Італії, Німеччини, Австрії? О, і прихопи з собою маршмелки! Чи будь-що їстівне — обіцяємо ще один відкритий стіл! На цей раз з їжею, напоями, вогнищем. Така собі мангал-дискусія. :-)Переверни своє уявлення про місто, в якому живеш — подивись на нього очима незнайомця!Отже, що в програмі:18:00 Відкритий стіл з містянами. Обговорення тематик фестивалю в дворику Шевченко Три /19:30 Спільна вечеря-барбекю в дворику Шевченко Три 20:30 Спільний перегляд фільму "Double Happiness" (Ella Raider) — про те, як в КНР повністю відтворили австрійське місто.Вхід вільний! Без реєстрації та SMS. :-) Початок о 18:00 год.

Презентація фестивалю "Сеанс Міського Сканування"
Площа Міцкевича

«Сеанс міського сканування» — міжнародний міждисциплінарний фестиваль про місто, що відбудеться 12-20 серпня в Івано-Франківську.Ми презентуємо фестиваль, його тему та кураторів в розпал святкування Дня міста, у сквері Міцкевича.Завдання «Сеансу...» — дослідити місто, щоб зрозуміти його внутрішні закони і спробувати їх змінити, адаптувати під сучасні локальні потреби. Для цього ми запросили досвідчених кураторів — митців, архітекторів, урбаністів, відео-артистів, фотографів з 7 країн світу, які зараз, протягом тижня, перебували у Франківську, вивчали його, відкривали для себе.Яке воно — місто в очах чужинця, який знає все про міські закони, але ще ні разу не був у Франківську, що живе за своїми власними принципами? Які зміни можна запропонувати Франківську і як їх втілювати?Також на презентації розкажемо, як ви можете допомогти місту віднайти власне обличчя, позбутись запозичених і недієвих західних урбаністичних практик. Приходьте, буде цікаво навіть тим, в чиєму лексиконі немає слова «урбан». :-)Отже,19:00 — Презентація фестивалю “Сеанс Міського Сканування” в сквері Міцкевича20:00 — Вечірка в сквері Міцкевича

Ешелон 2017

7 курінь УСП та 18 курінь УПС "Чота Крилатих" запрошує вас на пластовий авіаційний вишкіл у рамках вишколу українська авіація, а зокрема військова.Навчання будуть проходити на території летовища Івано-Франківського аеропорту. Військова дисципліна, харчування, тренажі – все по-справжньому, за методикою української армії. На семінарах знайомство з елітними пілотами-винищувачами, зокрема передбачена можливість побувати у кабіні МіГ-29, а також дізнатись ази керування винищувачем. Не менш цікавою буде екскурсія та можливість спостереження за роботою диспетчерів при приземленні чи злеті пасажирських літаків.Попри тематичні летунські гутірки в програмі є розважальні точки!Вимоги до учасників:– вік: 11-111 р.– до участі запрошуються і старші пластуни та сеньйори.Кількість учасників вишколу обмежена! Вкладка на вишкіл становить 300 грн., включно з безповоротною вкладкою у розмірі 100 грн.Політ на літаку коштуватиме 200 грн. Заповнене зголошення слід надіслати до 29-го квітня включно. На кожного учасника буде оформлений спеціальний пропуск.   Реєстрація: https://docs.google.com/a/list.if.ua/forms/d/e/1FAIpQLSfinLzGqb3nsWF8vOFiDLkgQREl76AbyUeR5y7ik-sI8MuE1g/viewform

Міждисциплінарний симпозіум з міжнародною участю "PainControl"
готель "Станіславів", вул. Чорновола 7

Проблема гострих і хронічних больових синдромів вже давно вийшла за рамки якоїсь однієї спеціальності і в усьому світі розглядається з міждисциплінарної точки зору. Зважаючи на те, що на сьогоднішній день в Україні існує проблема неадекватного надання допомоги хворим, що страждають від гострих і хронічних больових синдромів, назріла необхідність створення міждисциплінарної програми для лікарів, яка б висвітлювала сучасні світові підходи до лікування даної патології. Українською асоціацією з вивчення болю була розроблена така програма. Вона отримала назву «PainControl – мистецтво контролювати біль», яка чітко відображає основну ідею заходу – навчитися краще розуміти біль і краще його контролювати.  Організатор: Українська асоціація з вивчення болю. Для кого цей захід: Лікарі різних спеціальностей, Медичні психологи, Фізичні терапевти. Початок о 14:00 год.

Відкриття Мотосезону 2017
13-05-2017

Початок розважальної програми 12:00 год.1. Кавер бенд ,"White Widow",2. Шоу-балет "Альянс",3. "Acoustic Cover Band",4. Виступи піджейок нічного клубу "Парадайс",5. Розважає Гуцул-Хуліган6. Конкурси від "WB mcc", мережі спортивних клубів "Альянс" та Івано-Франківського обласного військового комісаріату. Пригощаємо традиційними баранами на вертелах та пивом "Ягер".Виїзд колони 15:30 год. (парад вулицями міста, групове фото на меморіалі С.Бандери, стоянка біля співучого міського фонтану)19:00 святкова вечеря на території готельно-відпочинкового комплексу «Чорний замок»22:00 дискотека Реєстрація 450 грн (вечеря)Вхід на дискотеку безкоштовнийХто не потрапить на вечерю до ресторану, голодним не залишиться (як на території «Бастіону», так і під «Чорним замком» працюватимуть додаткові торгові точки, де можна буде перекусити)Спеціально відведене місце під намети та стоянку мото- автотранспорту.(0342) 571500 готель Чорний Замок

КІНОформат: з аутсайдерів в лідери
Grand America · Bar&Kitchen, вул. Чорновола, 23

Події в КІНОформаті - це своєрідний дискусійний майданчик, де обговорюються важливі для бізнесу теми і проблеми, а спікерами є всі учасники.Уявіть собі, що вам доручили управління бізнесом на межі закриття з колективом невдах, яким не знайшлося місця в інших компаніях. Бюджет мінімальний (тож складно собі дозволити найняти когось замість або додатково), часу практично нема, конкуренти далеко попереду, так що навіть не озираються на вас… - що робитимете?Чергова зустріч - про справжню (внутрішню) мотивацію, коли живеш тим, що робиш. Про управління персоналом на межі фолу, відновлення віри в справу та людей. Про те, що все на світі має свою «ціну», і не менш важливо, щоб вона не виявилася занадто високою.Дивимося: Ранкові новини / Morning Glory (2010).Сюжет: історія дівчини, яка отримала місце продюсера непопулярної передачі в переддень її закриття.Аналізуємо: як з цілком різних та (на перший погляд) незграбних і надокучливих працівників сформувати віддану команду захоплених справою людей, готових на справжні ВЧИНКИ заради інших.Модерує: Марічка Артиш Як долучитися:- бути власником або керівником;- прийти вчасно. Початок о 17:30 год.

Інтенсив "Інвестиційно-банківські послуги"
Кафедра фінансів ПНУ ім. В.Стефаника, вул. Шевченка, 82

Кафедра фінансів робить перші кроки інтегрування у нову освітню систему, яка базується на компетентнісному підході до формування фахівців у галузі управління та адміністрування за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування». За ініціативи кафедри фінансів запрошений до співпраці волонтер з Канади, економіст-фінансист Хінг Чін (отримав освіту у NanKai University, TianJin, China та University of Houston Clear Lake, Houston, TX, USA; має практичний досвід у фінансово-інвестиційній сфері США та Канади - Brian Online Corp., Duke & company , Xedon Inc.; Berkeley Marble і Xferl Research) для проведення трьохденного інтенсиву з інвестиційно-банківських послуг (програма додається https://drive.google.com/open?id=0B5Gnwsrh_8J9U0dReXR0akpfc1U ). Інтенсив передбачається провести 3-5 травня 2017 року на базі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» за підтримки відділу міжнародних зв’язків.  Щодня заплановано 1,5–годинну лекцію та 1-годинний воркшоп для закріплення лекційного матеріалу. Час початку інтенсиву 3 травня о 12:00 год. ; 4-5 травня - о 10 год., ауд. 25. ц.к. Лекції та воркшопи будуть проводитись англійською мовою із забезпеченням перекладу на українську. Водночас перевага надається учасникам зі знанням англійської мови. Лекції/воркшопи орієнтовані на учасників, які мають або здобувають освіту за спрямуванням – Економіка/Фінанси. Зареєструватися для участі у трьохденному інтенсивні можна за посиланням до 29.04.2017 р.: https://docs.google.com/a/aiesec.net/forms/d/1aFaI-isx1-5ALCGh9BvalT1hS0IpqsM5IgNVDjY5vPA/edit Контактні особи: Кропельницька Світлана Орестівна (s.kropelnytska@ukr.net)  Фуфалько Іван Юрійович (ivan.fufalko@aiesec.net)

Практичний семінар "Інструменти контролю за діяльністю комунальних підприємств"

Ппрактичний семінар щодо контролю та протидії корупції в комунальних підприємствах «Реформа управління та інструменти контролю за діяльністю комунальних підприємств».Мета: підвищити рівень знань активних громадян, журналістів та депутатів місцевих рад щодо практичних інструментів контролю за діяльністю комунальних підприємств та реформи управління наглядових радЛекторами будуть:Ivan Lukerya - член Ради Реанімаційний Пакет Реформ - РПРTaras Sluchyk - експерт Інститут Політичної ОсвітиХристина Зелінська - Голова Антикорупційна Платформа, Координатор центру компетенцій системи електронних публічних закупівель "ProZorro" в Івано-Франківську До участі у навчальному семінарі запрошуються:• активні громадяни;• журналісти та блогери;• члени політичних партій;• депутати місцевих рад та їх помічники. У рамках семінару будуть розглядатися такі питання:• Практичні інструменти контролю за діяльністю комунальних підприємств;• Створення та робота наглядових рад комунальних підприємств. Конкурсний відбір керівників комунальних підприємств; • Як шукати "зраду" в закупівлях які проводять комунальні підприємства.Семінар проводиться за підтримки Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні у партнерстві з ГО "Антикорупційна Платформа"Для участі в семінарі потрібно до 8 травня (понеділок) включно заповнити форму реєстрації: https://goo.gl/forms/YaKpG1VJzNrFNR3G3Відібрані учасники отримають детальну інформацію про місце проведення семінару та програму

Майстер-клас із риторики "Говори як король"
ALOE - SpacE, вул. Незалежності, 29

Пам'ятаєте фільм "Король говорить"? О, так, Колін Ферт зіграв неймовірно. Але про що це ми? Про силу голосу! Ми, звичайно, не зробимо з вас королів, але допоможемо вам навчитися керувати своїм голосом по-королівськи.Якщо ви хочете позбутися страху публічних виступів,якщо ви бажаєте впевнено спілкуватися і вміти переконувати лише за допомогою сили голосу,якщо мрієте "тримати публіку",якщо працюєте з великими аудиторіями й хочете досягти високого рівня комунікації і розуміння,тоді ця подія саме для вас!Спікер - тренер із дикції, постановки голосу й публічних виступів, авторка тренінгів "Не ділом, а словом", журналістка, ведуча радіо "Західний полюс" Христина Стефінів.Варість - 250 грнЗ усіх питань телефонуйте (073) 089 72 37, (066) 109 25 59. Початок о 17:00 год.

Круглий стіл "Карпатський простір. Мистецтво єднає"
05-05-2017

В рамках міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону "Карпатський ПРОСТІР" ("Carpathian SPACE") відбудеться круглий стіл за участю Надзвичайних і Повноважних Послів країн-учасниць фестивалю, керівників міста Івано-Франківськ та Івано-Франківської області, керівництва мистецьких установ. Діалог проходитиме в площині впливу культурних зав’язків на процеси трансформації українського суспільства до стандартів ЄС, визначення ролі мистецтва у процесі самоідентифікації нації. Початок о 13:30 год.

Бухгалтерська справа 2-ий сезон
Парасоля Бухгалтерська школа Незалежності, 44, 3 поверх

Починаємо набір на 2-ий сезон навчання в нашій Бухгалтерській школі Парасоля - Бухгалтерська справа! Вчимо бути і працювати бухгалтером. Задача - дати такі знання і практичні навики, що б Вас з одразу взяли на роботу за спеціальністю! 1-ий сезон навчання став успішним! Знання, отримані студентами, були практичними і сучасними! Новоспечений бухгалтер - випускник Парасолі, вміє: розносити первинну документацію в 1С, знає програму 1С версія 8, нараховує зарплату, створює звіти в МеДок, створює та реєструє податкові накладні, знає хто такі ФОП та юрособи, які є системи оподаткування і багато іншого! І це всього за 2 місяці!За ітогами навчання студенти склалдають іспит і тільки після позитивних оцінок викладачів отримують Свідоцтво про закінчення курсу та рекомендації викладача для майбутніх роботодавців!Отже основна фішка навчання - практичні заняття!Цікавинки, які ми вводимо на 2-ий сезон:Ми навчимо бухгалтера бути таким же технлогічним і сучасним, як вся наша Консалтингова компанія ПАРАСОЛЯ!Отже слова: хмаринка, сервер, віддалений доступ, софт, обмін даними і багато інших тепер не будуть лякати, а стануть перевагою при оцінці ваших знань!Ну і як не сказати про емоційну складову навчання!? Група стає друзями! І тепер завжди матимете друзів, які розмовляють з Вами однією мовою і розвиваються в професії Бухгалтер!Бухгалтерська справа - нелегка професія! Але Парасоля вміє робити нелегкі справи просто і весело! І вас навчить!Умови навчання:1. Досвід роботи бухгалтером і освіта за спеціальність "Облік і аудит" не обов'язкові. Вміння користуватися поштовими серверами, програмами обміном повідомленнями та відео/аудіо зв'язку, комп'ютерна грамотність є обов'язковими.2. Наявність власного ноутбука, на який буде встановлена хмаринна ліцензована програма 1С та доєднання до навчальної групи у Viber.3. Заняття будуть проходити 3 рази на тижень: вівторок, четвер, субота.4. В будні дні навчання починатиметься о 18:15 год., в суботу об 11:00 год.5. Вартість навчання 6000 грн. включаючи екзамен. Оплата відбувається до початку занять.6. Після завершення курсу студент складатиме іспит. Свідоцтво про закінчення курсу програма курсу та рекомендації від викладача видаються тільки при умові позитивного результату іспиту. У разі відсутності студента на екзамені або негативних оцінках - видається сертифікат про прослуховування курсу.7. Після складання іспиту і отримання свідоцтва про закінчення курсу по бажанню студента ми передаємо його анкету до рекрутингової агенції А-Простір для пошуку роботи за спеціальністю Бухгалтер.8. Зареєструватися на навчання можна:- через повідомлення на цій сторінці- через електронну пошту: gritsak.lena@gmail.com- телефоном: 0500174174, 0962174174- Viber +380962174174- реєстрація вважається завершеною після підтвердження оплати.Звертаємо увагу, що група буде обмежена по кількості студентів! Адже ми робимо наголос на практичності навчання і викладач має приділити максимум уваги кожному студенту! Тому місце в групі бронюйте завчасно!

Мотиваційний Марафон "Від Мрії До Дії"
Жіночий Бізнес-клуб "НОВАЦІЯ", вул. Грушевського

НАЙЕФЕКТИВНІШИЙ ШЛЯХ ДО ЗДІЙСНЕННЯ ВАШИХ НАЙЦІННІШИХ БАЖАНЬ.На марафоні ми допоможемо ВАМ:- відкрити свій талант;- знайти істинну мотивацію;- сфокусуватись на пріоритетах;- спрямувати життєву енергію на досягнення цілей;- підвищити самооцінку;- виявити та змінити установки, які перешкоджають самореалізації та успіху.Марафонити будемо по суботах, стартуємо 13 травня!Заплануйте собі наступні дати: 20.05., 27.05., 3.06., 10.06., 11:00-14:15.Вестиму марафон- я- Любов Мазур, мотиваційний тренер, практикуючий арт-терапевт і психосоматолог, ігропрактик, член східно-української асоціації арт-терапевтів України.ПРОГРАМА:Заняття 1На даному занятті ми допоможемо Вам:1. Вибрати 2 пріоритетні сфери, в яких ви хочете просунутись.2. Зробити діагностику вашої мотивації – щоб зрозуміти, що дійсно вас надихає.3. Навчитись самому себе мотивувати і справлятись з тимчасовими «спадами».4. Зрозуміти, що є стимулом для 72% людей і що в цьому поганого.5. Проаналізувати своє найближче оточення.6. Дізнатися секрети ефективної комунікації – як правильно звертатися до людини, від якої вам щось потрібно.7. Визначити основні поглиначі вашого гарного настрою.8. Зрозуміти, як стати тією людиною, яка надихає себе та інших.Заняття 2На даному занятті ми допоможемо Вам:1. Визначити 2 життєві цінності, які для вас найбільш актуальні на даний момент.2. Дізнатися 3 техніки для правильної самомотивації.3. Планувати час – відповідно до ваших головних цінностей.4. Навчитися просити правильно і грамотно реагувати на прохання інших.5. Наперед враховувати можливі невдачі і «підстеляти соломку».6. Прогнозувати хороші можливості і їх використовувати.7. Зрозуміти принципи мотивації, яка не працює.8. Дізнатися формулу, яка дозволить вам робити менше, зберігаючи продуктивність.Заняття 3На даному занятті ми допоможемо Вам:1.Дізнатись види стратегій, завдяки яким люди ідуть до своїх цілей.2.Познайомитись з правилом "тіні"-тінь попередніх невдач.3.За допомогою практики діагностувати цікаву, для вас справу, яка приноситиме радість вам.4.Навчитись грамотно ДЕЗактивовувати лінь.5.Розглянути 3 підходи до планування.6.Навчитись долати страх, в тому числі страх успіху.7.Дізнатись 5 способів розвитку сили волі.Заняття 4На даному занятті ми допоможемо Вам:1.Усвідомити справжні причини роздратування та негативних емоцій.2.Визначити рівень вашого життєвого творчого потенціалу – на скільки ви використовуєте свої ресурси.3.Дізнатись, як правильно мріяти і правильно хотіти – щоб мрії збувалися, а ваші цілі надихали.4.Зрозуміти справжні бажання вашої душі.5.Дізнатись способи підняття самооцінки.6.Зрозуміти критичні помилки «мотиваторів» та як їх уникнути.7.Відпустити зайвий баласт з життя та перезавантажитись!Заняття 5На даному занятті ми допоможемо Вам:1.Дізнатись базові ресурси до розвитку та визначити яке місце вони займають у вашому житті.2.Зрозуміти вторинні вигоди низької мотивації.3.Навчитись практикувати техніку успішного досягнення своєї цілі.4.Усвідомити дієві способи саморуйнування-"ворога необхідно знати в обличчя".5.Навчитись найефективнішим стратегіям саморозвитку.6.Ознайомитись із секретами відносин, котрі дають мотивацію та зберігають себе для себе.)Вартість курсу 2500 грн, у вартість входять: знання, підкріплені практиками, презентація до кожного заняття, моя постійна підтримка у закритій групі, оренда затишного офісу в центральній частині міста, вода, чай, кава, фотосесія 1-го та фінального заняття, друк пам'яток.Задати питання та отримати детальнішу інформацію ви можете у ведучої марафону Любов Мазур, за тел. 099 728 36 12.Зареєструватись та всі організаційні питання задати зможетеАльона Апенко-097 037 77 33, Аліна Біневська-097 77 077 37.Кількість місць обмежена, заради зручності та ефективної роботи учасників!НЕ ПРОПУСТИ СВІЙ ШАНС!

VІ Міжнародній науково-технічна конференція "Нафтогазова енергетика 2017"
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, вул. Карпатська, 15

Тематика конференції Секція “Нафтогазова інженерія” Секція “Енергоефективність та альтернативна енергетика” Секція “Науки про Землю” Секція “Технологічна безпека та стандартизація в нафтогазовому комплексі” Програма Дата Назва заходу та порядок денний Місце 15 травня  2017 09:00-13:00  Заїзд та реєстрація учасниківЗустрічі в інститутах та на кафедрах університету Інноваційно-виставковий комплекс 13:00:15:30  Конференція донорів за проектом «Енергетична Академія»Збір ідей, партнерів та коштів для проекту - "Нова Енергія" Наукове містечко «Нова Енергія» 16 травня 2017 09:00-13:00 Міжнародна коопераційно-контактна біржа в сфері енергоефективності в рамках проекту Innover-East.Мета заходу – надати можливість представникам наукової та бізнес спільнот встановити прямі контакти щодо конкретних розробок з використанням спеціалізованого програмного продукту b2match (Австрія).  Інноваційно-виставковий комплекс 14:00-16:30 Пленарне засідання конференціїОчікуються ключові доповіді від лідерів громадської думки, визнаних учених та підприємців Актовий зал ІФНТУНГ 17 травня 2017 09:00-16:30 Секційні засідання  Нафтогазова інженерія Енергоефективність та альтернативна енергетика Науки про Землю Технологічна безпека та стандартизація в нафтогазовому комплексі (засідання ТК 146 «Матеріали, обладнання, технології і споруди для нафтогазової промисловості») Аудиторії Університету 14:30-16:00 Круглий стіл щодо досягнень та перспектив Ініціативи прозорості видобувних галузей (IETI) в Західній Україні Наукове містечко «Нова Енергія» 18 травня 2017 Виїзні засідання для учасників конференціїМаршрут 1: Надвірна (Музей нафтових промислів Прикарпаття, Яремче)Маршрут 2: Долина (Гошівський монастир, Скелі Довбуша)   19 травня 2017 Підбиття підсумків конференціїВід’їзд учасників Наукове містечко «Нова Енергія» Для того, щоб прийняти участь у конференції "Нафтогазова енергетика 2017" -  заповніть реєстраційну форму: http://nung.edu.ua/form/%D1%80%D0%B5%D1%94%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B0-%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0-%D0%BD%D0%B3%D0%B5-2017Після того, як комітет прийме публікацію, Вас буде повідомлено.Якщо у Вас виникли питання пишіть на адресу: e-mail: nge.2017@it.nung.edu.ua Організаційний внесок: 1560 грн. – очна участь (включно з ПДВ) за одну публікацію. БЕЗКОШТОВНО для аспірантів та докторантів за умови одноосібної участі та публікації. У вартість організаційного внеску входять: один комплект матеріалів конференції, організаційні витрати. В організаційний внесок за дистанційної участі входить публікація тез у збірці матеріалів конференції. Матеріали конференції будуть надані учасникам при реєстрації. Проживання учасників конференції та екскурсійна програма оплачується окремо.За наявності рекомендації керівників секції та належного оформлення подані матеріали будуть безкоштовно опубліковані у фахових науково-технічних журналах ІФНТУНГ. Детальніше - 7. Оформлення матеріалів Банківські реквізити: Одержувач: Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газуКод ЄДРПОУ 02070855Банк одержувача:ДКСУ, МФО 820172Р/р 31259290204276Свідоцтво платника податків 12872203Індивідуальний податковий номер 020708509155У платіжному дорученні вказати ««НГЕ-2017» » (вказати прізвище та ініціали учасника)Обов`язково надіслати скановану копію квитанції про оплату на e-mail:nge.2017@it.nung.edu.ua , вказавши в темі листа: Квитанція Прізвище і ініціали, в тексті листа написати тему доповіді.З питань спонсорства звертайтесь до представника організаційного комітету проф.Карпаша О.М. (0342) 54-74-30.

Inno4EE - Innovation4EnergyEfficiency 2017
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, вул. Карпатська, 15

На даному заході плануються зустрічі по пошуку партнерів у сфері Енергоефективності, альтернативної енергетики та ін.   Для кого: Приватні компанії (включаючи Start-ups, SMEs і великі компанії), Представнки місцевих муніципалітетів Промилові асоціації Університети і дослідницькі центри Інвестори  Деталі:   0978560680- Артур Воронич 0950940053- Оля Попович Участь у заході безкоштовна!!!! Тривалість з 8:00 по 13:00. Тривалість зустрічі - 15 хв., К-сть 15 зустрічей.  

Семінар-практикум "Документація медичного закладу. Лікарська таємниця. Юридична відповідальність лікаря (керівника медичного закладу)"
вул. Вовчинецька, 192

ОРГАНІЗАТОРИ: Медико-правнича клініка "OkSana", Адвокатське бюро Віталія Натуркача. В якості співоорганізаторів та доповідачів запрошуються представники медичних закладів. ПОРЯДОК ДЕННИЙ СЕМІНАРУ:МЕДИЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ. Вимоги до ведення медичної документації. Найбільш розповсюджені помилки. Документи як інструмент вирішення конфліктів з пацієнтами. Правила видачі оригіналів та копій медичної документації (пацієнтам, законним представникам, на вимогу представників правоохоронних органів і т.д.)ЛІКАРСЬКА ТАЄМНИЦЯ. Інформація, яка є лікарською (медичною) таємницею. Порядок розголошення лікарської (медичної) таємниці. Реагування на запити (адвокатські, правоохоронних органів, пацієнтів). Положення про лікарську таємницю в лікувальному закладі.ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ: головні лікарі закладів охорони здоров’я та їх заступники; керівники закладів освіти та їх заступники; керівники і фахівці кадрових служб закладів освіти та закладів охорони здоров’я; практикуючі лікарі, юристи.У програмі семінару відведено час для відповідей на Ваші запитання!УЧАСТЬ ПЛАТНА. У вартість семінару входить плата за: лекції, консультації; нормативно-правові матеріали (CD);ділові аксесуари; сертифікат. Розмір оплати залежитиме від кількості слухачів. ДЛЯ УЧАСТІ НЕОБХІДНО:заповнити і відправити заявку на участь на адресу naturkach@gmail.com;одержати рахунок, який наш менеджер надішле зручним для Вас способом;оплатити участь.ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ за телефонами:+38099 0474222; +380671216062;+380634151619ДО 5 ТРАВНЯ - ОБОВ'ЯЗКОВА ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ УВАГА! Теми, програми семінарів в т.ч. їх окремі фрагменти і матеріали семінарів є об'єктами авторського права і охороняються згідно з законодавством України ЗУ "Про авторське право і суміжні права ", ст. 36 ЦКУЗАДАТИ ПИТАННЯ ОРГАНІЗАТОРАМ можна надіславши листа на пошту naturkach@gmail.com

Конкурс "Інновації-Бізнес-Освіта"
вул. Шевченка, 57

Учасники проекту матимуть можливість:- при допомозі менторів розробити власні бізнес-проекти, і оцінити їх ефективність та доцільність до вкладення коштів, що забезпечить уникнення фінансових проблем у майбутньому;- взяти участь у цікавій грі Cash Flow, яка сприяє підвищенню фінансової грамотності людей;- можливість представити свої бізнес-проекти на конкурсі Start-up в Польщі та Україні на різних конкурсах;- отримати практичні навички запуску бізнесу без значних витрат, і зможуть якісно презентувати свій проект інвестору!Учасниками проекту можуть стати студенти випускних курсів університетів, коледжів, технікумів, професійних училищ та ліцеїв різних спеціальностей, заповнивши анкету https://goo.gl/9gsJeJ та пройшовши відбір. Початок о 10:00 год. Організовує Кафедра управління та бізнес-адміністрування (Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника)

Семінар "Правові питання в роботі керівника медичного закладу"
вул. Вовчинецька, 192

ОРГАНІЗАТОРИ: Медико-правнича клініка "OkSana", Адвокатське бюро Віталія Натуркача. В якості співоорганізаторів та доповідачів запрошуються представники медичних закладів.ПОРЯДОК ДЕННИЙ:КОНФЛІКИ: Засоби уникнення конфлікту з пацієнтом. Неналежне виконання професійних обов'язків медичним працівником, що спричинили тяжкі наслідки для хворого. Доведення провини лікаря. Відшкодування моральної та матеріальної шкоди за завдану шкоду здоров'ю внаслідок ненадання (надання неналежної) медичної допомоги. Недостатня поінформованість пацієнта про стан свого здоров’я, що призвела до конфлікту з лікарем.ДОКУМЕНТАЦІЯ. Оформлення внутрішньої документації медичного закладу (накази, положення, статут). Посадові інструкції працівника.ПРАВОВИЙ СТАТУС: Правовий статус пацієнта, медичного працівника, закладу охорони здоров’я – взаємозв’язок. РОБОТА ІЗ ЗВЕРНЕННЯМИ: Відповіді на запити, скарги, заяви пацієнтів медичним закладом: порядок та строки. Увага до розгляду звернень пацієнтів, ігнорування запиту та наслідки. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ: Юридична відповідальність за порушення у сфері охорони здоров’я й захисту прав медиків й пацієнтів. Відповідальність перед пацієнтом — лікар чи медичний заклад? Поведінка лікаря в судовому засіданні. Способи захисту прав (адміністративний, судовий, альтернативний). Наслідки розголошення інформації про пацієнта без його згоди. КОМУНІКАТИВНІСТЬ. Уміння вести телефонну розмову з пацієнтами та на прийомі в лікаря. Надання пацієнтові результати аналізів чи обстежень телефоном. Дотримання законодавства про лікарську таємницю та юридичне оформлення способу надання інформації пацієнтам. Отримання пацієнтом інформації про стан свого здоров’я, копій медичної карти (медичної документації). Яким чином має діяти пацієнт, щоб медичний працівник надав йому медичну інформацію. ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ: головні лікарі закладів охорони здоров’я та їх заступники; керівники закладів освіти та їх заступники; керівники і фахівці кадрових служб закладів освіти та закладів охорони здоров’я; практикуючі лікарі, юристи.У програмі семінару відведено час для відповідей на Ваші запитання!УЧАСТЬ ПЛАТНА. У вартість семінару входить плата за: лекції, консультації; нормативно-правові матеріали (CD);ділові аксесуари; сертифікат. Розмір оплати залежитиме від кількості слухачів. ДЛЯ УЧАСТІ НЕОБХІДНО:заповнити і відправити заявку на участь на адресу naturkach@gmail.com;одержати рахунок, який наш менеджер надішле зручним для Вас способом;оплатити участь. Початок о 10:00 год.ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ за телефонами:+38099 0474222; +380671216062;+380634151619ДО 15 ТРАВНЯ - ОБОВ'ЯЗКОВА ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ УВАГА! Теми, програми семінарів в т.ч. їх окремі фрагменти і матеріали семінарів є об'єктами авторського права і охороняються згідно з законодавством України ЗУ "Про авторське право і суміжні права ", ст. 36 ЦКУЗАДАТИ ПИТАННЯ ОРГАНІЗАТОРАМ можна надіславши листа на пошту naturkach@gmail.comВізьміть участь у події, яка може змінити Ваші погляди на власні відносини " ПАЦІЄНТ-ЛІКАР ", "ЛІКАР-ПАЦІЄНТ" й надати поштовх для нової співпраці та взаєморозуміння з медичним закладом (медичним працівником).Будемо вдячні тим, хто вже збирається на подію – навіть не чекаючи, поки ми покажемо Вам усіх доповідачів.ПАМ’ЯТАЙМО «ПРАВОВА ОСВІДЧЕНІСТЬ ЛІКАРЯ – ЗАПОРУКА УСПІХУ МЕДИЧНОГО ЗАКЛАДУ!»ДО ЗУСТРІЧІ НА ЗАХОДІ!

Майстер-клас Анни Білоус та Олексія Гукалова з доброї весільної фотографії в Карпатах
смт. Ворохта

Пора діяти! Зарядіться натхненням і знаннями перед новим сезоном - і швидше за застосовуйте це на практиці. ЩО БУДЕ:- Наш погляд на сучасну весільну і сімейну фотографію.- Наш творчий шлях. Як ми прийшли до того, що зараз знімаємо.- Особливості професії. Придбання, комбінування і посилення необхідних навичок.- Покрокова вироблення авторського стилю.- Пасивний маркетинг. Як зробити так, щоб клієнти приходили самі.- Технічні моменти. Що ми використовуємо на зйомках.- Псіхолігія і особливості робіт з клієнтами. Як знайти свого клієнта і почати знімати те, що подобається.- Робота з парою на зйомці. Як розкріпачити пару і зробити фотографії живими і природними. - - Репортаж. Особливості роботи в команді.- Робота зі світлом. Як полюбити і навчитися використовувати доступне світло на всі 100%.- Натхнення як ключ до творчості. Надивишся фотографій і розвиток смаку.- Що таке весілля? Ідеальне весілля для фотографа і для пари.- Основні етапи весільного дня. Як не пропустити важливі моменти.- Тайминг. Як грамотно розрахувати час для зйомки.- Цікаві локації для зйомок і їх роль.- Відбір і обробка (на прикладі попереднього дня). Які інструменти ми використовуємо. Оптимізація процесу обробки або як почати обробляти швидко і продуктивно.- Серії як основа портфоліо. Збірка серій. Принципи відбору фотографій для портфоліо.- Пару слів про фотокниги. Верстка і дизайн - як робити це швидко і якісно.- Практична частина - зйомка пари в дуже красивих карпатських локаціях. Серії та фотграфіі Анни і Олексія можна подивитися на сайті - http://anna-alex.com/ Вартість участі - 6500 Запис по передоплаті - 3000 грн у вартість входить:- проживання (по 4 людини в кімнаті)- триразове харчування Щоб стати учасником МК, потрібно внести передоплату в розмірі 3000 грн на карту Приват Банку (номер карти за запитом *) і написати повідомлення Олексію Гукалова з позначкою "Передоплата за МК в Карпатах"* - враховуйте комісію банку при переказі грошей !!! З усіх питань писати:https://www.facebook.com/alex.gukalovОлексій

Відкриття літнього сезону на терасі ресторану "Надія"
04-05-2017

Lounge-музика від одного з найкращих ді-джеїв міста - Dj Nice, соковиті стейки та бургери з печі Хоспер, фірмові десерти від команди ресторану. Новинка - освіжаючий кальян із різноманітними смаками! Пригощаємо привітальними коктейлями разом із партнером вечора - ТМ "Frankoff". Початок о 19:00 год. Бронювання столиків за тел.: (050) 434 09 87 

Інструкторські курси в Карпатах
Йога центри "Yoga IF School" м.Івано-Франківськ

Напрям ЙОГИ на ринку праці є надзвичайно затребуваним та перспективним. Попит перевищує пропозицію, а це в свою чергу супроводжує втратою якості кадрів. Хороший викладач з йоги матиме цікаві та добре оплачувані пропозиції в Україні та за її межами. Основним критерієм професіоналізму було і є – реальна якість знань, на що ми і акцентуємо увагу в максимально стислі терміни.Курс для людей, які мріють стати вчителем з йоги, або ж хто вже є інструктором чи працівниками у фітнес індустрії, та бажає вдосконалення своєї майстерності. Надзвичайно корисним курс є для звичайних практиків, які хочуть по новому розглянути і переосмислити ключові питання. Навчання орієнтоване на початкову підготовку та може стати хорошим базисом на початку шляху освоєння такої фантастичної дисципліни як ЙОГА.Екзамен дає можливість отримання рекомендації від імені формації "Yoga IF School". Іменний сертифікат, про те, що ви пройшли теоретично-практичну частину, будуть у всіх учасників. Рекомендації - тільки за умови успішної здачі іспиту.Рекомендація дає можливість використання брендів “Yoga IF School” та adaptive holistic YOGA у власні викладацькій діяльності протягом 12 місяців із часу отримання рекомендації. Це дає суттєві плюси для стартапу вчителя з йоги на ринку праці. Подальша пролонгація використання брендів можлива за згодою обох сторін. Навчання триватиме із 10 по 21 червня включно, в два етапи.- Із 10 по 15 включно (6 днів, 6 год. – день.) навчання по першому рівню "to fit"/baseline level 1- Із 16 по 21 включно (6 днів, 6 год. – день.) навчання по другому рівню baseline level 2Навчання відбуватиметься на базі еко курорту ІЗКИ (Україна, Закарпатька обл., Міжгірський р-н., с. Ізки, Еко-курорт «Ізкі»)Заїзд 10 червня, поселення в 13:00. Початок заняття в 14:30, (збір в 14:15, біля ресторану).Вартість навчання одного курсу 3700 грн., за умови попередньої проплати до 15 травня. Після 15 травня 4500 грн.Вартість проходження обох рівнів 6400 грн.

Курс-інтенсив "Теорія брехні"
Центральна частина міста

Школа розвитку SPE запрошує Вас взяти участь у інтенсивному курсі: "Теорія брехні. Розпізнавання обману та заохочення правди у спілкуванні".Ціль курсу: навчитись розпізнавати різні форми брехні у щоденному діловому та особистому спілкуванні, а також освоїти техніки самоконтролю у будь-яких ситуаціях.Курс рекомендується всім, хто хоче навчитись краще розуміти мотиви своїх партнерів в особистому та діловому спілкуванні, завдяки власній спостережливості, а також навчитися визначати людей, які займаються самообманом*.* самообман – бажання видати бажане за дійсне, представляючи реальність такою, якою ми її бачимо в наших проекціях.СТРУКТУРА КУРСУ-ІНТЕНСИВУ:І. ПАСТКИ ОБМАНУ1. Різновиди нещирості: брехня, неправда, обман, самообман.2. Ваше глибинне ставлення до брехні.3. Як сформувати об’єктивне ставлення до брехні?4. Система Жертва-Брехун + капкани сприйняття.5. Фактори, які впливають на розпізнавання брехні.ІІ. РОЗПІЗНАВАННЯ БРЕХНІ1. Брехня і фізіологічні процеси в організмі.2. Невербальна теорія брехні.3. Голос у системі брехні.4. Вербальна теорія брехні.5. Реакція на запитання.6. Попередження брехні, або як змусити людину казати правду?7. Підсумковий практикум.Реєстрація: https://goo.gl/r9FUKSКурс триватиме 2 дні - субота та неділяГодини: з 10:00 до 18:00 (з перервою на обід)Вартість: 1260 грн.Більше про курс на сайті: http://spe.org.ua/courses/theory-of-lie/*Після закінчення видається сертифікат учасника курсу.Тренер - Володимир Романенко - керівник напрямку “Теорія брехні. Проводить навчання з ефективного спілкування, публічних виступів, розпізнавання обману та лідерської поведінки, ведучий гри Мафія” з позиції SPE курсу “Теорія брехні”.Часто бере участь у бізнес-проектах в якості технічного консультанта та працює над власним стартапом.Кредо: “Немає значення ким ви вважали себе вчора, важливо ким ви вибрали бути сьогодні”.

Курс-інтенсив "Моделювання стратегій дітей"
Центральна частина міста

Школа розвитку SPE запрошує Вас на унікальний курс-інтенсив, який покликаний змінити ставлення батьків до щоденного процесу спілкування зі своїми дітьми:МОДЕЛЮВАННЯ СТРАТЕГІЙ ДІТЕЙЦіль курсу: навчитись виховувати відповідальну, ініціативну, фінансово грамотну і самодостатню дитину та навчити її «давати собі раду» у житті, займаючись улюбленою справою.Кому буде цікавий і корисний курс - тим батькам, яківиховують дітей віком від 0 до 16 років і хочуть дізнатись:1. Як давати собі раду здітьми і порозумітись з ними без криків і покарань?2. Як знаходити час і сили надітей?3. Як стати спокійною мамою чибатьком?4. Як говорити так, щоб дітинас слухали і як слухати, щоб вони з нами говорили?5. Як навчити дітей робитирутинні, нудні справи, що необхідні для життя?6. Зрозуміти, чому діти такчасто чинять опір нашим словам і просьбам?7. Як навчити дітей вчитися іпідвищити їх віру в себе?8. Як дослідити чого потребуєкожен з дітей, якщо вони такі різні?9. Як допомогти дітям жити взлагоді з братами сестрами?СТРУКТУРА КУРСУ-ІНТЕНСИВУ:Тема 1. Особливості сприйняття дітей, або як формуються наші моделі?Тема 2. Моделювання відповідальності і наполегливості.Тема 3. Моделювання проактивності і ініціативності.Тема 4. Моделювання успішних сімейних відносин.Тема 5. Моделювання плідних взаємин батьки-діти.Тема 6. Моделювання фінансових стратегій: збалансована модель.Тема 7. Моделювання фінансових стратегій: поведінка, яка псує дитину.Тема 8. Моделювання улюбленого заняття і самомотивації .Тема 9. Моделювання ефективних взаємин з братиками і сестричками.Тема 10. Підсумкова. Особливості взаємодії дітей у різному віці.Реєстрація: https://goo.gl/r9FUKSКурс-інтенсив триватиме 2 дні - субота та неділяГодини: з 10:00 до 18:00 (з перервою на обід)Вартість: 1380 грн.*Після закінчення видається сертифікат учасника курсу.Детальніше про курс на сайті: http://spe.org.ua/courses/children-strategy/Тренер курсу: Анна Замостна - тренер школи розвитку SPE, керівник напрямку “Моделювання стратегій дітей ”, керівник відділу роботи з підлітками, а також з питань індивідуальних консультацій. Тренер курсів “Тайм-менеджмент для жінок”, Моделювання стратегій дітей та “Чоловік і жінка: як знайти порозуміння у особистих взаєминах“, досвід тренерської діяльності – понад 300 навчальних годин!Проводить курси, тренінги і майстер-класи з виховання щасливих і успішних дітей, гармонійних взаємин в сім”ї та тайм-менеджменту для жінок.Проводить навчання для підлітків в Компՙютерній академії “ШАГ”, КМДШ (Креативна Міжнародна Дитяча Школа).Любляча дружина і мама трьох дітей. Працює над власним проектом “Покликана бути жінкою”, особистий сайт http://annazamostna.com/Як спікер бере активну участь у заходах присвячених темі взаємин у сім”ї, виховання дітей і організації часу для жінок на “Lviv Family Fest”, для Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій, та MOMS 3.0 Бізнес-сніданки та бізнес-ланчі для мам

Локація Sculpture SPACE
Палац Потоцьких, вул. Шпитальна, 5

В рамках міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону "Карпатський ПРОСТІР" ("Carpathian SPACE") відбудеться І Всеукраїнський симпозіум сучасної ландшафтної скульптури «МІФОЛОГЕМИ ПРОСТОРУ МІСТА», під час якого українськими скульпторами будуть створені ландшафтні скульптури малих форм. Після завершення симпозіуму творчі роботи будуть встановлені в парку Палацу Потоцьких.

Організація поїздки на виставку для готельного бізнесу
Івано-Франківська торгово-промислова палата

Івано-Франківська ТПП організовує поїздку на міжнародну виставку HD EXPO, яка відбудеться 03.05.2017-05.05.2017 року в м. Лас-Вегас (США). На виставці будуть представлені понад 900 провідних міжнародних експонентів. Це найголовніша подія для усіх представників готельного бізнесу.  За деталями звертайтесь за тел. :(0342) 52 33 47; 067 918 22 26

Семінар "Інструктор програми – Пілатес I рівень"
Спортивний клуб "Альянс"

В програмі семінару: - Теоретичний курс: 1. Історія методу Pilates, визначення, різновиди.2. Основні принципи та фізіологічні основи методу Pilates. 3. Переваги методу Pilates.4. Формат заняття, зміст частин заняття.  -Практичний курс: 1. Огляд основних вправ початкового рівня. 2. Методика підбору вправ та їх послідовність.3. Варіанти розминки-заминки.4. Практика лідирування, майстер клас.  

Ярмарка меду!
Торгово-розважальний центр "Велес", вул. Вовчинецька, 225а

Прийшло літо… А з ним до нас завітає ярмарок меду. Смакуйте з користю!!!

20 років УКД! Літературно-музичний вечір пам’яті о. Луцького
Університет Короля Данила, вул. Коновальця, 35, аудиторія №407

Літературно-музичний вечір, присвячений пам’яті о. Луцького«Ви пізнаєте їх по їхніх плодах» «ЖИТТЯ СВОЄ ДОВІРИВ БОГУ, ПРОТЕ ЛЮБОВ ТА ВІРУ ВІН ЗАЛИШИВ ДЛЯ НАС..» Він мав талант проникати словом у душу і залишив для нащадків найголовніше – пам'ять про себе у своїх ділах, у вихованні тих, хто гідно несе досі його плоди, які не можуть промайнути ні для кого безслідно.У програмі вечора – спогади про о. Івана близьких та друзів, колег, однодумців, музичні та літературні композиції про ті істини життя – віру, надію та любов, − які були для І. М. Луцького основою у спілкуванні між людьми. Він жив для всіх: для сім’ї, для величного Університету, для студентів. Він жив для нас, молився за нас, і найголовніше – вірив у кожну нашу добру справу та щире і тепле слово для людей! Початок о 17:00 год

20 років УКД! Квест-гра
Університет Короля Данила, вул. Коновальця, 35

В рамках Святкування 20 річниці Університету Короля Данилапроводитимуть КВЕСТ, гаслом якого є "тренуй пам'ять та ноги", протяжність маршруту - 9 000 ліктів))))Кількість команд обмежена - 10.Каманда має складатися з 3-5 чоловік.Вік учасників - 5-75 років)))) Реєстрація команд: https://docs.google.com/a/iful.edu.ua/forms/d/1qZD7OdoRPGAAlLiaiv4AbTFI5NVdm4mpblpMoHSuNmk/viewform?edit_requested=true Гра розпочнеться об 11:00 год. Збір поруч центрального входу до Університету.

20 років УКД! Середньовічний день відкритих дверей
Університет Короля Данила, вул. Коновальця, 35

Відкинувши сучасні гаджети поринете в світ середньовічної освіти, мистецтва, рицарських поєдинків. Матимете змогу виграти цінні подарунки та отримати масу приємних емоцій. Взявши участь в історичній вікторині, продемонструєте не тільки знання національної історії і любов до батьківщини, а й виграєте сертифікат на безкоштовне навчання в університеті. Початок о 10:00 год.

Практикум з основ ораторського мистецтва
вул. Чорновола, 25

Як......сказати коротко і по суті, а головне так, щоб вас зрозуміли? ...гармонійно поєднати думки, жести та інтонації?...бути переконливим та як зробити свій публічний виступ успішним?Три години інтенсивну - це 20% теорії та 80% практики. Відкрий в собі талант оратора!Практикум проводить Ніна Каменщікова- тренер курсів з ораторської майстерності (м.Київ); викладач КА "Новий Акрополь" в м.КиєвіВартість участі в практикумі:100 грн - при оплаті до 1.05.2017!120 грн - при оплаті до 4.05.2017. 150 грн - при оплаті в день проведення заходу. Для слухачів курсів КА "Новий Акрополь" - безкоштовно.Кількість місць обмежена. Реєстрація обов'язкова:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdlI5AgPeUHbxae5UqqcvnqYbEmAosuMu7qeTubirKdrNIR2Q/viewform

Кураторський інтенсив з Яніною Пруденко

Це гарна можливість спробувати себе у професії куратора для людей, що прагнуть пов'язати своє майбутнє з сучасним мистецтвом. Під час інтенсиву учасники візьмуть участь у обговоренні теоретичного матеріалу, а також у створенні прототипу власного кураторського проекту. В рамках теоретичної частини обговорюватимемо запитання: хто такий куратор? як давно існує професія куратора сучасного мистецтва? якими є зони його відповідальності? чи є кураторський проект художнім висловлюванням? що потрібно штудіювати куратору? якими мають бути взаємовідносини куратор-художник? якими бувають кураторські проекти? Практична частина дасть можливість учасникам створити прототип власного кураторського проекту. Працюючи у групі, що складатиметься з декількох учасників, кожен матиме можливість долучитися до обговорення кураторської концепції, відбору учасників проекту, написати кураторський текст, продумати локацію свого проекту і т.д. За результатами кураторського інтенсиву кожна група учасників матиме готовий прототип кураторського проекту, відшліфований у процесі колективних обговорень та дружньої критики та готовий до безпосереднього втілення. Реєстрація: https://docs.google.com/a/list.if.ua/forms/d/1CfFy_EN1k5XcGB0ecSeAL9qDO7c3o06GaSbZ6AwDRLk/viewform?edit_requested=true Тривалість – 2 дні. Умови участі – відбір 12 учасників на конкурсній основі згідно з заповненими заявками та мотиваційними листами, поданими до 15.05.17. Участь в кураторському інтенсиві є безкоштовною.

Локація KidSpace

В рамках міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону "Карпатський ПРОСТІР" ("Carpathian SPACE") вперше створено спеціальну програму для дітей, позбавлених батьківської турботи, для дітей з дитячих будинків, сиротинців, інтернатів, для дітей, батьки яких постраждали під час АТО. 6 травня дітки з дитячих будинків Івано-Франківської області відвідають благодійну виставу Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. І.Франка та візьмуть участь у різноманітних мистецьких заходах. Масштабний фотофлешмоб «Я люблю Карпати» за участю дітей, волонтерів та кращих фотографів міста - стане перформативним відображенням ключових ідей фестивалю - ідей єднання і добра. Флешмоб відбудеться 6 травня.Благодійний продаж іграшок, розфарбованих дітьми Івано-Франківських шкіл, пройде у івано-франківському готелі «Надія» 5 та 6 травня. Зібрані кошти організаторами фестивалю будуть передані дитячим будинкам Івано-Франківської області.

Локація Craft SPACE

В рамках міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону "Карпатський ПРОСТІР" ("Carpathian SPACE") поціновувачів народних ремесел зустрінуть майстри країн Карпатського регіону. Тут будуть представлені найрізноманітніші вироби народних прмислів, сувенірна продукція, смаколики.

Open Barista Championship IF 2017
Фабрика Кави, вул. Південний Бульвар, 35

Відкритий чемпіонат серед баристів поділяється на 2 етапи - півфінал 20 травня та фінал 21 травня.Обладнання для проведення чемпіонату:- кавомашини La Marzocco Linea classic 2gr;- кавомолки Compak E8.Присутній призовий фонд для переможців та призи для учасників.Чемпіонат буде проводитись згідно з правилами SCA (http://scae.org.ua/wp-content/uploads/2016/03/UA_2016-WBC-Rules-and-Regulations-Updated1-2.pdf)Кількість учасників обмежена.Посилання для реєстрації - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeLh1hXjhWW70CcLeEZflHAufSIIyj-7HyF-o40RgPcSYVmiQ/viewform?c=0&w=1Вартість - 450грн

VIІ Польсько-український кардіохірургічний форум "Прогресивні досягнення в кардіохірургії- обмін досвідом"

Програма заходу буде охоплювати такі питання: Особливості надання кардіохірургічної допомоги постраждалим в умовах бойових дій. Дослідження функцій системи кровообігу в умовах фізіологічної норми, в тому числі: регуляторні механізми взаємодії центрального і периферичного судинного русла; вивчення гормональної та нервової регуляції кровообігу нирок. Дослідження патології міокарда, в тому числі теоретичне обґрунтування розвитку гострої та хронічної серцевої недостатності (СН). Електрична та механічна підтримка роботи серця при СН. Фундаментальні  дослідження електрофізіології та внутрішньошлуночкової провідної системи серця. Вдосконалення методів хірургічного лікування аневризм аорти. Вивчення впливу  регіонарної  гемодинаміки головного мозку на особливості  психосоматичних станів у кардіохірургічних хворих з патологією аорти. Дослідження патології коронарних судин, в тому числі набутий недорозвиток та вроджена патологія. Дослідження патології клапанів серця. Фундаментальні та прикладні аспекти штучного термічного впливу на організм (гіпо- та гіпертермія). Патогенез формування пухлин серця. Біомедична інженерія. В роботі конференції візьмуть участь  делегати від  відділень/центрів серцево-судинної хірургії України, Польщі, Німечччини тощо, представники органів охорони здоров’я України, обласні та районні кардіологи, кардіохірурги, члени Асоціації серцево-судинних хірургів  України, керівники регіональних відділень/центрів серцево-судинної хірургії.

Конкурс соціальної реклами "Я маю вибір!"
Івано Франківський університет права імені Короля Данила Галицького, вул. Коновальця, 35

З метою виховання молоді Івано-Франківська через створення соціальної реклами, яка закріплює загальнолюдські цінності: моральність, милосердя, дружелюбність, патріотизм, толерантність, почуття краси і гармонії кафедра реклами та зв’язків з громадськістю Університету Короля Данила оголошує конкурс соціальної реклами "Я маю вибір!".Переможці кожної номінації отримують 100% знижки на навчання в Університеті Короля Данила (всього 3 знижки). Особи, які займуть 2 та 3-є місце відповідно отримують 50% та 25% знижку на навчання в Університеті Короля Данила (всього 3 знижки по 50% та 3 знижки по 25%). Окрім того, переможці та призери конкурсу будуть нагороджуватися цінними подарунками від партнерів цього заходу.Конкурсні роботи в оригінальному (малюнок, роздрукована продукція тощо) та/або в електронному варіанті приймаються з 3 лютого 2017 року до 20 квітня 2017 року включно за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 35, відділ маркетингу та зв’язків з громадськістю, або надсилаються на електронну адресу Grygorska_NM@ukr.net з поміткою "На конкурс соціальної реклами". Роботи будуть розміщені на офіційному сайті університету.Деталі: 095-93-43-781 (Ірина Михайлівна) Час проведення з 15:00 по 16:30 год.

Святкування 20 річниці Університету Короля Данила
Івано Франківський університет права імені Короля Данила Галицького, вул. Коновальця, 35

Кожного ранку ми, студенти, спішимо на пари. Кожного дня приходимо у вже такі рідні для нас стіни, щоб набратися нових знань. Тут ми не лише навчаємось, але й отримуємо безцінний досвід, котрий нам передають наші любі викладачі, отримуємо потужну мотивацію йти вперед до своїх цілей, розвиваємось у наукових, творчих та безлічі інших напрямках. Тут ми знайшли своїх друзів, колег та однодумців. Але найголовніше – ми знайшли тут СЕБЕ, стали справжніми та неповторними особистостями. За всі ці життєві привілеї ми повинні дякувати нашому рідному Університету Короля Данила. Тому, 3-7 травня 2017 р., ми запрошуємо всіх і кожного до святкування двадцятиліття нашої Альма-матер!На Вас чекають незабутні враження. Святкування включатиме у себе інсталяцію фасаду університету, екологічну акцію, студентський квест, танцювальний батл, день професій, українську дискотеку, туристичну мандрівку та інші цікаві розваги. Відбудеться, також, міжнародний науково-практичний симпозіум. Разом з цим, у програмі свята запланований концерт у Івано-Франківському обласному музично-драматичному театрі ім. Івана Франка, тому на святкуванні ювілею Університету Короля Данила з 3 до 7 травня чекають не лише студентів, але і випускників університету, щоб згадати час, який вони провели в рідних стінах. Тож, навіть, думати не смійте таке пропустити. Дане видовищне святкування варте того, щоб його побачити!

20 років УКД! Танцювальний БАТЛ
04-05-2017

Такого Ви ще не бачили! Вперше за всю історію Університету Короля Данила, студенти і викладачі зійдуться на одному танцполі, де відкриють себе зовсім з іншого боку, будуть вражати Вас своїми танцювальними навичками у сукупності з незвичайною креативністю та гумором.Захід відбуватиметься у формі презентації команд, які будуть показувати себе у трьох виходах і вражати Вас своєю професійністю та запалом. Початок о 19:00 у нічному клубі «Пасаж Гартенберг» і наголошуємо, що Вам не варто таке пропустити! Не кожного дня можна побачити улюбленого викладача в новому та незвичному амплуа! Ми чекаємо саме на Вас!

ДЕНЬ ПРОФЕСІЙ
Івано Франківський університет права імені Короля Данила Галицького, вул. Коновальця, 35

В рамках програми святкування до двадцятиріччя Університету Короля Данила, відбудеться одна з найцікавіших та найграндіозніших подій."ДЕНЬ ПРОФЕСІЙ" є заходом для дітей віком від 4 до 15 років, де кожна дитина зможе на один день поринути у справжнє доросле життя, відчути на собі відповідальність та «приміряти» до себе різні професії. Вони зможуть отримати справжню трудову книжку, влаштуватись на роботу, заробляти та витрачати гроші на власний розсуд. Вибір професії вони будуть здійснювати самостійно, вибираючи те, що їм найбільше лежить до душі. Ми плануємо презентувати безліч цікавих, творчих та креативних професій. Серед них: поліцейський, лікар, журналіст, ІТ-шник, науковець, футболіст, пожежник, будівельник, дизайнер, архітектор, юрист, фінансист, хореограф, співак, перукар, візажист, кухар, барист, актор, модель та інші. Мета заходу полягає не лише в цікавій розвазі, але й у допомозі та натхненні у виборі майбутньої професії і становленні себе, як особистості! Початок о 12 год.

Гештальт-підхід. Базовий курс з тематичним підсиленням

Психологічне консультування.Базовий курс з тематичним підсиленням для практиків (гештальт-підхід).«Institut Psychosoziale Forschung und Persünlichkeitsförderung e.V. (Німеччина). «Центр Психологічної Освіти і Підвищення Кваліфікації» (Україна). Початок навчання: (1-а сесія) 9-11 червня 2017р.Місто: Івано-Франківськ.Тривалість навчання: 1,5 року.Періодичність навчання: раз в два місяці.Кількість сесій: 8.Тривалість сесії - 3 дні. (пт., сб., нд.)Дні проведення:- пт з 17:00 до 20:00- сб з 10 до 18:00- нд з 10 до 18:00Реєстраційна форма: https://goo.gl/forms/yUfZYc6Pwvz5BEiI2Формат - групова робота. В групі від 10 до 14 людейЗвертайтесь: https://www.facebook.com/max.duda11

District Rotaract Conference D2232

Найкльовіший та найдушевніший Ротаракт у Світі - саме в нашому Дистрикті!Ротаракт Клуб Івано-Франківськ має неймовірну радість запросити любу Ротарактівську (та Інтерактівську) родину в чудове місто Івано-Франківськ на головну подію цього року - Дистриктальну Конференцію Ротаракт Клубів. Окрім чаруючого щастя зустріти усіх наших друзів разом, знайомства з цікавим спікером, безлічі гутірок, традиційного обміну досвідом, здобутками, планами, успіхами між клубами, наш клуб приготував дещо дуже особливе в п'ятницю, 19.05.2017 - ми неодмінно чекаємо вас вранці, щоб ви стали частинкою народження нових спогадів, нової реальності... У нашій Ротарактівській родині додасться ще +1 сім'я. Наш DRR запрошує на маленьку церемонію та затишну вечірку=). І нам важливо, щоб цей день ви розділили з нами. Весь день наповнений загадковою, цікавою містерією Прикарпатських гулянь...Суботній ранок - традиційне занурення в конференційний ритм (бо ж клуби гарно працювали і мають, що розповісти, а можливо й знайти клуб-партнер до реалізації проекту)Суботній вечір - Ротарактівські Інтеграційні Традиції та звичаї, зі смачною кухнею та цікавою музикоюНеділя - наше звичне "місце сили" й гальба чаю до останнього гостя.. )Щоб ваше перебування було комфортним, ми розробили декілька пакетів для участі: пакет "7 небо" 980 грн при оплаті до 28.04.2017 (оплата після зазначеної дати - 1030 грн)пакет "Едем"880 грн при оплаті до 28.04.2017 (оплата після зазначеної дати - 930 грн)пакет "Майже Олімп"730 грн (оплата після зазначеної дати - 780 грн)посилання на реєстраційну форту:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScz6LSPYfQeewtgke6klrg5CilpRUMYw677yn-ncRZoRhmK8g/viewformЗбирайте банду і гайда до нас на небесаЗ нетерпінням чекаємо вашого приїду в наше чудове місто! 

Міс та Містер Школи- 2017
Івано Франківський університет права імені Короля Данила Галицького, вул. Коновальця, 35

Якщо Ви талановиті, красиві, харизматичні, Ви не повинні пропустити цього!!! Університет Короля Данила та агенція краси "RedRuta" з метою підтримки творчих здібностей у молоді запрошує учнів та учениць 10-11 класів взяти участь у грандіозному проекті "Міс та Містер Школи- 2017". Цікаві дефіле, пластика танцю, приємні емоції та хороший настрій – ось що на Вас чекає!!!Участь у конкурсі приймають учні 10-11 класів загальноосвітніх шкіл м. Івано-Франківська, які до 15.03.2017 подали заявку на сайті університету.Усі учасники фінального етапу отримають подарунки від організаторів конкурсу та партнерів. Ті учасники, які отримають основні номінації, нагороджуватимуться 100% знижкою на навчання в Університеті Короля Данила (всього 6 знижок). Загальна сума знижок сягає понад 300 тис. грн.Детальну інформацію Ви можете отримати за телефонами: 095 710 75 89; 099 089 66 10. Початок о 18:00 год.

Література

Виставка

Міжнародна мистецька виставка графіки "ОСМИСЛЕННЯ"
Центр сучасного мистецтва, вул. Марійки Підгірянки, 23

International Exhibition of Graphics Arts «AWARENESS» за участю 27 країн світу. «Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області та Міжнародне мистецьке об’єднання «Art Media Holding - Civitas LEOPOLIS» за підтримки партнерів та співорганізаторів проекту: мерії міста Івано-Франківськ, та Департаменту культури Івано-Франківської міської ради, Центр сучасного мистецтва матиме змогу репрезентувати гостям та мешканцям міста високий рівень сучасної креативної графіки світу. Виставка в м. Івано-Франківськ широко представить твори відомих українських графіків та художників з таких країн, як: Бразилія, Болгарія, Бангладеш, Канада, Чілі, Китай, Колумбія, Хорватія, Єгипет, Франція, Німеччина, Греція, Індія, Іран, Ірландія, Македонія, Італія, Японія, Мексика, Польща, Сербія, Словенія, Тайвань, Тайланд, Турція, США. Виставка сучасної графіки естампу LEOPOLIS, що відбулася вперше за часів незалежної України у Національному музеї ім. Андрея Шептицького у Львові, дала поштовх до відродження та проведення подібних експозицій. Цей виставковий проект є продовженням серії міжнародних виставок сучасної графіки естампу по всій Україні, унікальний і логічний. Він набув розголосу за межами нашої держави. Це подія широкого організаційного формату, покликана не лише актуалізувати естампну графіку в системі сучасного візуального (образотворчого) мистецтва, але й символічно пов’язати між собою різні історичні періоди в культивуванні елітарних форм та естетичних практик. Основною ціллю є популяризація сучасного українського мистецтва та представлення відвідувачам світової графіки в техніці естамп (твір мистецтва – що друкується художником вручну та має обмежену кількість авторських відбитків). Естамп включає різноманітні техніки: офорт, акватинта, мецотинта, суха голка, літографія, дереворит, лінорит, шовкодрук, комбіновані та класичні техніки друку, що давно забуті та відійшли на задній план в мистецтві графіки. Для поціновувачів графіки ми представимо як мініатюрні роботи так і роботи великих розмірів, що потребують від автора великого технічного вміння та багаторічного досвіду. Відвідувачі зможуть посмакувати філософський зміст графічних робіт та прочитати представлені статті арт-критиків України. Відкриття виставки: 5 травня 2017 року о 17 год. у Івано-Франківському Центрі сучасного мистецтва, за адресою: вул. Марійки Підгірянки, 23.   Організатори: Ірина Клицюк – директор Івано-Франківського Центру Сучасного мистецтва. Роман Білявський – «International Exhibition of Mini Prints of Graphics Art LEOPOLIS» Видавець, голова правління Art Media Holding - Civitas LEOPOLIS – член національної спілки дизайнерів України, член Правління з питань мистецтва «Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області». Олена Кіс Федорук – арт критик, завідувач відділу графіки Національного музею ім. Андрея Шептицького у Львові. Ігор Мелех, Голова правління – ГО «Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області».   Деякі з імен учасників виставки: Великий формат літографії: ( друк з каменю ) Kamruzzaman Sagar – BANGLADESH Haidy Yasser – EGYPT Sergio_Sanchez_Santamaria - MEXICO   Малий формат: ( різні техніки ) Celestino_Neto - BRAZIL Dione_Rabelo – BRAZIL Teodor_Asenov - BULGARIA Alejandra_Urdangarin - CHILE Veronica_Rojas_Ledermann - CHILE Dina Hesham_Nour_ El-din - EGYPT Lorena_Vargas - FRANCE Pierre_Vaquez - FRANCE Jullien_Clement – FRANCE Wal_Chirachaisakul – THAILAND Brian D. Cohen – USA Irena_Keskes - USA

Виставка "Гомін Карпат"
Виставкова зала ІФООНСХУ, вул. Незалежності, 53

В рамках міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону "Карпатський ПРОСТІР" ("Carpathian SPACE") експонуватиметься виставка декоративно-прикладного мистецтва майстрів Прикарпаття. Урочисте відкриття виставки кращих творів декоративно-прикладного мистецтва, створених майстрами народної творчості Івано-Франківської області відбудеться 5 травня 2017 року о 10:45 год.  На відкритті будуть присутні представники близько 40 країн Європи.  

Шоста національна бієнале імені Степана Назаренка Фотопортрет
Ратуша, вул. Галицька, 4а

Запрошуємо вас на відкриття виставки та церемонію нагородження Шостої національної бієнале імені Степана Назаренка Фотопортрет 2017, початок о 13:30 год  

Інсталяція з проекту "Деперсоналізація"
Палац Потоцьких

В рамках міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону "Карпатський ПРОСТІР" ("Carpathian SPACE") на локації SCULPTURE SPACE буде представлена інсталяція з проекту «Деперсоналізація», що об’єднує три скульптури первинної версії проекту «Деперсоналізація» Віктора Сидоренка.  Проект Віктора Сидоренка розпочався серією скульптур, так званих «клонів» у 2007 році. Вперше вони були експоновані у Києві, на алеї Малевича, вулиці Січових Стрільців, на бульварі Лесі України в аеропорту «Бориспіль». Згодом проект був представлений у Парижі, Вашингтоні, Майямі, ін. У цьому році проект отримав нове дихання - візуальний ряд поповнився живописними полотнами, що нагадують плазмові телевізори із зображеннями відомих туристичних міст. У просторі «безтурботного» парку створено міф про комплексне переживання часу: спогади і очікування водночас. Застигла пластикова людина об’єднала в собі образ універсалізованого туриста, коли людина перестає бути важливою, головне – фіксація його місцезнаходження. Натовп «різних чужих», в якому стає складно роздивитися унікальність окремої особистості або культури. Серед натовпу знаходиться одна людина, яка шукає себе в міфологізованому минулому, глобалізованому сучасному і постгуманістичному майбутньому. Ця людина не встигла вжитися в одну із запропонованих ролей, не наділа маску туриста, споживача продуктів мультикультуризму. Саме таку людину знаходить в натовпі Віктор Сидоренко, окреслюючи його яскравими кольорами.Віктор Сидоренко: «Міфи, які нагнітали фальшиву гордість за «все своє» в радянські часи викликали у частини суспільства звикання. І без цих міфів багато хто виявився психологічно не готовим до нових умов. Вони почуваються неначе у «підвішеному» стані, не розуміючи, яким стане їхній новий ідеологічний і культурний фон. Хтось сприйняв це, як свободу, а хтось, як вільне падіння. Але з іншого боку – ці нові відчуття або проблема, з якою ми зіткнулися, і є основою для нашого суспільства. Нас вчили, що об’єднувати може тільки укріплення віри у велич «своїх» і ницість «чужих». А виявилося, що об’єднувати може бажання разом вирішувати загальні проблеми. І спільні проблеми існують не тільки всередині українського суспільства, але й в усьому світі». 

Виставка "Об'єднані натхненням"
Музей Мистецтв Прикарпаття, пл. Шептицького, 8

Музей Мистецтв Прикарпаття та Українська Асоціація Ручної Творчості проводять виставку робіт майстрів ручної творчості з усієї України (на виставці будуть представлені: авторські ляльки з різних матеріалів, мотанки, тедді, мініатюра, печворк, фунтик, вишивка стрічками та багато іншого...)ідея виставки полягає в тому, щоб максимально повно показати різноманітність і талановитість в тврчості нашихмайстрів- для чого від кожного майстра/художника буде виставлено по 1-2 роботи, що є характерними саме для них.Урочисте відкриття виставки: 12 травня, 2017р. о 15:00 год. Організатор Ukrainian Association for Handmade Arts (UAHA), зв'язатись з організаторами виставки можна за тел: +380 342 67 6511; +380 50 373 3449.

Благодійна посмертна виставка-продаж фоторобіт Андрія Коника
площа ім. Міцкевича

В Івано-Франківську відбудеться виставка-продаж фоторобіт нашого Андрія Коника, яка планувалася ще давно самим Андрієм. Будуть представлені творчі фотороботи, автор яких вкладав всю свою душу у свою справу. У цих фотографіях Ви знайдете те, чого інколи так не вистачає сучасному світу: спокій, щирість, сміливість, радість, тепло, й головне - жагу до життя. Ці фото несуть у собі всю любов їх автора до світу. А така любов зустрічається надто рідко, щоб ми могли нею нехтувати. Ви зможете не тільки побачити фото, але й придбати їх відразу в рамці. Виручені з продажу кошти підуть на допомогу подрузі Андрія, онкохворій Юлії Дмитренок. Юля з Андрієм здружилися в лікарні, їх поєднала спільна біда. І сьогодні Юля бореться з хворобою. Вона справді потребує нашої допомоги, допомоги тих людей, які цінують життя. Андрій хотів принести світу якомога більше добра. Тож берімо з нього приклад, і творімо добро разом. Виставка-продаж триватиме протягом дня.Все це відбуватиметься під акустичний супровід музикантів -близьких друзів Андрія. Отож приходьте, будемо раді бачити Вас там, як був би радий сам Андрій.

Локація ArtSPACE
Івано-Франківський краєзнавчий музей, Музеї мистецтв Прикарпаття, виставковий зал Івано-Франківської організації НСХУ, площа Шептицького

В рамках міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону "Карпатський ПРОСТІР" ("Carpathian SPACE") будуть представлені виставки «Народжені Карпатами ІІ» (графічний дизайн) та «Гомін Карпат» (декоративно-прикладне мистецтво), пройдуть виставки живопису, фотографії та декоративно-прикладного мистецтва країн –учасниць фестивалю, відбудуться інтерактивний паблік арт-проект «Людяність», візуальний інтерактивний проект «Великий та Малий карпатський Лабіринт», майстрині проведуть майстер-клас «Живопис на склі».

Концерт

Концерт “Дизель Шоу” «Весна смішна»
22-05-2017

Акторський склад «Дизель Шоу» – це учасники найпопулярніших комедійих телепроектів, кіноактори і телеведучі. Їх прізвища знають всі, хто любить і цінує гумор: Єгор Крутоголов, Олександр Бережок, Євген Гашенко, Євген Сморигін, Олег Іваниця, Яна Глущенко, Вікторія Булітко і Марина Поплавська. «DIZEL Шоу» – гумористичні концерти від DIZEL STUDIO, які якісно відрізняються зрозумілими і близькими кожному темами, цікаві чоловікам і жінкам будь-якого віку та професії, доступні до переглядів всією сім’єю! Мільйони українців вже стали глядачами скетчів і цитують жарти в мережі. «DIZEL STUDIO» – прорив в якісному українському гуморі. Студія розпочала роботу в 2006 році. За цей час актори знялися в сотні успішних телепроектів, серіалів і фільмів. А зараз «DIZEL STUDIO» – це динамічно набираючий популярність продакшн з виробництва власного продукту – гумористичних телевізійних проектів, концертної програми, авторської кінопродукції. «DIZEL STUDIO» сьогодні – це телевізійні продукти спільного виробництва з каналом ICTV, гастролі по Україні, виступи в різних форматах. Концерт “Дизель Шоу” – маса інтерактивних конкурсів та постановок. Кожен гість – активний учасник концерту. Шоу складається з мініатюр, номерів, музичних інтермедій та інтерактивів з глядачами. Ціна: 160-550 грн. Початок о 19:00.

Урочисте відкриття ІІ Міжнародного фестивалю "Карпатський простір" (Carpathian Space)
Вічевий майдан

ІІ Міжнародний мистецький фестиваль країн Карпатського регіону урочисто відкриють організатори: автор ідеї проведення фестивалю, голова НСТДУ, генеральний директор-художній керівник Національної оперети, н.а. Украіни Богдан Струтинський, Голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук, а також співорганізатори фестивалю, високопосадовці - привітають гостей з основної сцени фестивалю. Програма відкриття продовжиться міжнародним концертом мистецьких колективів країн-учасниць фестивалю Початок о 16:00 год.

Океан Ельзи Світовий тур
Міський центральний стадіон "Рух"

Початок о 20:00 год. Вартість 200-750 грн.

Локація Jazz SPACE
06-05-2017

 В рамках міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону "Карпатський ПРОСТІР" ("Carpathian SPACE") відкриється Джазовий простір у Пасажі Гартенберг. Тут виступатимуть джазові колективи Karnas Formula, ShockolaD та з.а. України Володимир Соляник. Початок о 18:30 год.  

Оля Полякова. Я вас люблю
10-05-2017

Жінка-свято, володарка найдовших ніг української сцени. Суперблондинка всієї країни виконає як свої головні хіти і покаже абсолютно нові номери і творчі постановки.   «Зізнаюся, коли ми вперше поїхали в тур, спочатку люди до нас приглядалися. Дивувалися, коли на сцену виходила двометрова співачка — метр вісімдесят зріст + 15 сантиметрів каблук, величезний кокошник... Ну просто Елвіс Преслі в спідниці! А коли поїхали вдруге - люди приводили з собою друзів і родичів, регулярно доводилося ставити додаткові ряди. Раніше ми везли просто свято, а тепер веземо ще й шоу!» 10 травня - грандіозне музичне шоу, яке нікого не залишить байдужим. Ім'я співачки вже давно стало синонімом українського епатажу. Вона дійсно виділяється не тільки яскравими і барвистими костюмами, а й драйвовими піснями, які підкорили серця, а також заполонили радіостанції і телеканали. У співачки відмінне почуття гумору, тому кожен виступ - це не тільки екстравагантний музичний перформанс, але і свято сміху, що дарує море позитивних емоцій і вражень.  Вартість: 250-750 грн. Початок о 20:00 год.

Концерт Ірини Федишин "Цвіте калина"
18-05-2017

Ірина Федишин вже 13 років на великій сцені. На її рахунку понад 1000 концертів, з них більша половина  із сольною програмою. ЇЇ пісні займають найвищі сходинки хід парадів країни. 2 000 000 українців поставили її мелодії замість гудків у телефон. Мільйонні перегляди в You.Tube, 50 аншлагів Україною. Успішні гастролі Європою. Зокрема в Іспанії (Мадриді) у Ірини Федишин в один день відбулося 4 концерти. У Іівано-Франківську зі зимовою програмою Ірині вдалося зібрати 2 аншлаги . Чарівна співачка зі Львова, Ірина Федишин, майстерно поєднує сучасну динамічну поп-музику і традиції українського народу. Своєю щирістю співачка стрімко завойовує серця українських і, навіть, європейських глядачів. Її пісні активно ротуються на всіх радіостанціях, а на концертах – завжди  повні зали. Ірина Федишин є автором більшості пісень, які виконує. Сьогодні у її творчому доробку чимало яскравих кліпів, п’ять успішних альбомів.Володарка премії Пісня року -2017. Співачку  називають феноменом української естради.  Кожен її концерт перетворюється на феєричне свято - яскраве шоу з колоритними костюмами, неординарною сценографією, цікавими танцями, видовищними постановками номерів, і світловим шоу.  Початок о 19:00 год.

Національний заслужений академічний ансамбль танцю України імені Павла Вірського
06-05-2017

В рамках міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону "Карпатський ПРОСТІР" ("Carpathian SPACE")  Початоо 19:30 год.

Локація Multi-genre music SPACE
Вічевий майдан

В рамках міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону "Карпатський ПРОСТІР" ("Carpathian SPACE") на музичній локації відбуватиметься концерт Олега Скрипки у супроводі НАОНІ Оркестра, великий Концерт учасників фестивалю, виступи числених фолк, етно колективів – музика на майдані звучить кожного фестивального вечора!  

Концерт гурту Dagadana
Вічевий майдан

В рамках міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону "Карпатський ПРОСТІР" ("Carpathian SPACE") виступ групи музикантів із Польщі та України, добре відомих у цих країнах і далеко за їх межами. Daga Gregorowicz - vocal, electronicsDana Vynnytska - vocal, pianoMikołaj Pospieszalski - vocal, double bass, bassBartosz Mikołaj Nazaruk - drummsМузиканти Dagadana в своїй творчості поєднують сучасну електронну музику з елементами джазу. Джерелом натхнення для музикантів стають звуки музики з етнічних музичних майстерень, дитячі іграшки, роздуми над книгами, спілкування з друзями і у сімейному колі.Філософія музикантів полягає в тому, щоб зустрітися і обмінятися музикою та мистецтвом з усім світом, бути в світі "послами" польської та української культури. Почути музикантів або їхні записи можна в різних країнах світу. Група співпрацює з: Hmad ait Ibrahim (Morocco), Frank Parker (USA), AIYS Song (China), Hasibagen (China), Becaye Aw (Senegal). Початок о 19:30 год.

Концерт ФОМИ та гурту "Мандри"
Вічевий майдан

В рамках міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону "Карпатський ПРОСТІР" ("Carpathian SPACE") звучатиме музика в стилі Мандри! Це не просто фолк - гурт використовує і рок, і естраду, і фольклор - змішує все в єдину історію, яка зветься - Мандри! "Мандри"- це власний стиль, який не має аналогів! Початок о 20:30 год.

Вечірки

Вечірка "Деталі"
вул. Академіка Сахарова, 23

Давно. Давно не було в нас якісного техно свята. Із запрошеними гостями, яскравим оформленням та цікавим тематичним плейсом. Ми подорожували за цим в інші міста та країни, очікуючи атмосферу у себе вдома.Зловивши вібрації музики машин, ми туситимемо на локації, котра ідеально підходить для атмосфери рейву - на заводі. Колись тут створювали деталі, а тепер деталями стаємо ми, рухаючись і взаємодіючи з саундом від колекціонерів андерграундного звучання. Оператори цеху - інженери та майстри з Києва, Львова, Чернівців та Франика.Готуйте креслення та схеми.

Вечірка "IF Stud Party"
Нічний клуб "Black and White", вул. Грушевського, 22а

Не знаєш де і як розбавити свої студентські будні? Щочетверга для вас:- Найкраща танцювальна музика. - Яскравий фотозвіт. - Цікаві конкурси та подарунки.- Найсмачніші коктелі та страви. Резерв столиків за тел.: 066 722-14-05; 096 120-01-00 Ціна: 40 грн. БЕЗКОШТОВНИЙ ВХІД ПО ЗАПРОШЕННЮ ДО 24:00. Запрошення ви можете отримати в ресторан-клубі Біле і Чорне щодня з 11 до 22 год. або за тел. 0977970919  Початок о 22:00.

Dj Burzhuy
07-05-2017

Вхід 50 грн. Замовлення столиків за телефоном (095) 175 90 00.

Dj HANNA
05-05-2017

 Вхід - 50 грн. Замовлення столиків за телефоном 095 175 9000