Афіша Івано-Франківська

Театр

Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси
03-03-2017

Епічні п'єси у виконанні автора.  Обласна філармонія, 3 березня. Квитки вже у продажу. Початок о 19:00.

Фестивалі

“Вдаване весілля”
26-03-2017

Pasage Wedding Festival – це найбільш масштабна та яскрава подія, яка відбувається щовесни в культурно-мистецькому житті міста Івано-Франківська. Це мега драйвове свято, яке дає унікальну можливість гостям та всім закоханим дізнатися про нові та цікаві тенденції у весільній моді, а спеціалістам весільної індустрії прорекламувати себе, як справжніх професіоналів своєї справи. Родзинкою фестивалю – є так зване “Вдаване весілля” з молодятами, ведучими, музикантами та гостями, яке відбудеться 26 березня.

Pasage Wedding Festival
25-03-2017

Любі друзі, запрошуємо вас взяти участь у щорічному фестивалі майстрів весільної індустрії Pasage Wedding Festival, який вже втретє відбудеться в Pasage Gartenberg 25-26 березня 2017 року. Цьогоріч виставка триватиме 2 дні та буде розміщуватися в трьох залах – холі, ресторані та на терасі ресторану, а також в залі клубу. Вся шоу-програма буде відбуватись на сцені клубу.

Інше

Фотопоказ і презентація Odessa/Batumi Photo days
24-02-2017

Перезентація фотофесту, чим він корисний вам і як на нього потрапити вже цього квітня! Буде фотопоказ з однієї країни світу, унікальні фотосерії кращих з кращих за останні кілька років. Побачити це можна було тільки в цій країні, на фесті в Одесі — і от тепер у вас! Вхід вільний. Початок о 18:00.

Презентація бізнес-школи Creators
23-02-2017

Вхід вільний. Вже в близькому майбутньому ті, хто сьогодні ще є дітьми, будуть вже зовсім дорослими. Як віднайти себе і принести світу користь? Та й врешті-решт, як просто бути реалізованими та щасливими? Про це йтиметься на презентації бізнес-школи для підлітків Creators. Бізнес-школа Creators для підлітків – це платформа для навчання бізнесу та практичної реалізація своїх знань на реальних проектах бізнес- та соціального спрямування. Платформа організована за участю Future Finance та Vitamins marketing agency. Початок о 18:00.

Дитяча субота для дітей 5-10 років: виготовлення весняного дерева
25-02-2017

Яскраве сонечко, спів птахів, бруньки на деревах та перші крокуси, а від того багато радощів і тепла – ось яка вона, весна! Книгарня «Є» запрошує зустріти весну на майстер-класі зі створення справжнього весняного дерева. На ньому вже з’явилися листочки, можливо квіти і, звісно, вмостилися пташки, куди ж без них! Кожен учасник майстер-класу створить своє унікальне весняне дерево та є умова: одну з пташок, яка сидітиме на створеному вами дереві, потрібно підписати та подарувати книгарні. Зроблені вами пташки прикрашатимуть книгарню протягом всієї весни. Матеріали: картон, клей, ножиці, крафтовий папір, сірники, ликала. Участь у заході безкоштовна, але кількість місць обмежена. Для участі у заході необхідно попередньо зареєструватися за телефоном 094 928 3141 та вказати ім’я та вік дитини. Початок о 14:00.

Презентація проекту «Розділові: Щастя не оминеш»
26-02-2017

Вхід вільний «роздlловl» — це мультимедійне дослідження любові — словом, звуком, зображенням. Від публіки очікується здатність сприймати усіма органами. Розділові — знаки — наповнюють текст інтонаціями й почуттями. Розділові — лінії — направляють і позначають кордони й відстані на земній кулі. Крапка. Виникає з НІЧОГО, щоб стати безкінечністю. НІЧОГО є головним словом проекту. Але чи лишається воно нічим, перетворившися в шість літер на папері? За що триматися в порожнечі (може, саме за ці літери)? Що важливіше — слово чи поверхня, на якій воно написане, інтонація, з якою воно сказане, адресат? Об’єктами проекту-дослідження стають також слова «ніжність», «війна», «ніч» і «любов». Важливим етапом «роздІлових» були репетиції в садибі Мсциховського — старовинній віллі неподалік Алчевська. Саме там була написана частина музичних композицій, зокрема, Вальс Алчевськ (таку назву має і документальний фільм, знятий Вадимом Ільковим). З того часу «роздІловІ» були представлені на найбільших літературних фестивалях у Львові й Чернівцях, а також неодноразово в Києві, Харкові та Одесі. Навесні 2016 року відвідали східні міста поблизу зони бойових дій. До завершального виступу в київському планетарії народилися нові композиції. Між виступами проект продовжує існувати у віртуальному вимірі rozdilovi.org, який також наповнений метаморфозами, дозволяє гратися зі словами, складати з віршів щоразу інші історії, створювати листівки з фрагментів поезій та малюнків і дарувати їх друзям. Початок о 18:00.

«ОПТИМІЗАЦІЯ ПОДАТКІВ і БІЗНЕСУ 2017. Які інструменти нам залишив законодавець?»
03-03-2017

Вперше в Івано-Франківську! Олександр СМІРНОВ  податковий адвокат.​​ Спеціалізація – податкові конфлікти, захист бізнесу та посадових осіб від неправомірних дій контролюючих органів. Досвід роботи – більше 12 років.Проводить авторські семінари для керівників, бухгалтерів, юристів з 2012р.Викладач права по програмі CAP/CIPA. Керівник юридичного центру "Смірнов і Партнери" Посилання на фрагмент виступу: https://www.youtube.com/watch?v=pXn4nffh1f0&t=19s ​​ ​ ​ В програмі семінару:  ​ •  ​ ​ ​​ ​ ​ Як вплинули на питання оптимізації законодавства новації 2017 року?; ​ ​ ​​ •  ​ ​ ​ ​ Як відпрацьовуються схеми роботи в 2017 році; •  ​ ​ ​ ​ ​​ ​ Комплексний підхід до оптимізації​; •   ​ ​​ ​ ​ Ефективні інструменти оптимізації;​ ​​ •   ​ ​ ​ ​ Оптимізація зарплатних податків (ПДФО, ЄСВ). ​+ БОНУС ​:​  П’ять способів легалізаціїпоходження товару. ​ ​ Робота зготівкою. ​ ​ ​ Вісім способів легального отриманняготівки.   ​            ​ Цілий день практичні кейси по зниженнюіперерозподілу ​ ​                 податковогонавантаженнята оптимізаціїі бізнесу.   Детальна ПРОГРАМА СЕМІНАРУ   ​​ Рахунок ​​ для оплати знаходиться у прикріпленому файлі ​УВАГА! Зміна реквізитів для оплати​ ​ Ваші ЗАПИТАННЯ до лектора ​, ​ які стосуються   ​теми  семінару​, ​ надсилайте  на адресу: ​ ​ profinform@email.ua ​​   ​Семінар відбудеться   ​ ​ 3 ​   ​ ​ ​ ​березня  ​​ ​ ​ 2017 ​ року Готель «НАДІЯ»,  м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності  40​ ​​ ​ ​​ ​ Реєстрація: з 10:00​  Початок  ​​ 1 ​ ​ 0 ​ ​ ​ ​ ​ : ​​ ​ ​ ​ 3 0  Пере ​ р ​ ва з 1 ​ ​ ​​ 3: ​ ​ 0 ​​ 0 до 1 ​​ ​ 4 : ​ ​ 0 ​​ 0  Закінчення лекції о 1 ​ ​​ 7 : ​ ​ ​ ​ 0 ​​ 0​​  ​Тривалість лекції 5 годин + відповіді на запитання ​ ​ ​​ ​​ ​           ​ ​Кількість учасників семінару ОБМЕЖЕНА!              ​​ Місця в залі персоналізовані  (за кожним учасником закріплюється персональне місце (ряд та місце)     в порядку поступлення оплати за участь в семінарі).   ​ ​ Вартість участі в семінарі:   пакет «СТАНДАРТ ​ ​ ​ »   600,00 грн. ​​ ​                                                    пакет «ПРЕМІУМ»      715,00 грн. ​*​   ​*- в пакет "ПРЕМІУМ" додатково входить комплексний обід. Детально в програмі семінару...                              З  питань участі в семінарі звертайтесь: ТОВ «ПрофІнформ» (0342)74 10 54 Будемо раді бачити Вас на семінарі! ​ Дякую за співпрацю! З повагою,  Христина Левічева  ​ __________________________________________________________ Офіційний представник Компаній ЛІГА:ЗАКОН та M.E.Doc в м.Івано-Франківську та області ТОВ "ПрофІнформ" Адреса: 76019, м. Івано-Франківськ, вул. Крайківського, буд. 1 ​​ Телефон: (0342)   ​​ ​​ 74 10 54;   ​ ​ ​​ 74 0 ​ ​ 7 ​ 54; ​​ Факс: (0342)  71 00 15  e-mail:  ​​ profinform@email.ua www.profinform.com.ua 

Література

Презентація книги Дениса Мандзюка «Копаний м'яч»
25-02-2017

У суботу, 25 лютого, в Urban Space 100 відбудеться презентація першої книги про історію українського футболу - «Копаний м’яч. Коротка iсторiя украïнського футболу в Галичинi 1909–1944». Зустріч пройде за участі автора книги Дениса Мандзюка. Модерує - Тарас Зень. Початок о 17:00. Вхід – вільний. «Копаний м’яч. Коротка iсторiя украïнського футболу в Галичинi 1909–1944» - це не просто документально зафіксована історія матчів, а й розповідь про популярних у міжвоєнні роки футболістів, а також - тодішні футбольні інтриги.  Денис Мандзюк вперше спробував дослідити історію українського футболу на початку ХХ ст., коли наша спортивна термінологія тільки починала з'являтися, баскетбол називали «кошиківкою», «гаківкою» — хокей, а футбол став «копаним м’ячем»... Книга написана на основі газетних публікацій і архівних документів тих часів, пересипана колоритними цитатами очевидців і автентичними фотографіями, більшість з яких публікуються вперше. Приємним бонусом стане добірка фейлетонів, які є чи не найоригінальнішою ілюстрацією довоєнного футбольного життя в Україні.

Презентація роману Наталі Гурницької «Мелодія кави в тональності сподівання»
23-02-2017

Початок о 18:00. Вхід вільний. Своїм дебютним романом «Мелодія кави у тональності кардамону» Наталія Гурницька довела, що ніжний і витончений, як старовинне мереживо, український жіночий роман впевнено випереджає закордонних конкурентів у яскравих обкладинках. Один із лідерів за популярністю в Україні 2014 року за рейтингом газети «Факти», він вимагав продовження. І сьогодні чарівна мелодія кави, що розповідає історію юної городянки, яка жила і кохала серед кам’яниць і брукованих вулиць міста Лева в середині позаминулого століття, зазвучить знову. У новій тональності — тональності сподівання…

Виставка

Виставка "100 тисяч надій"
24-02-2017

24 лютого о 16.00 год. у фортечній галереї "Бастіон" відбудеться відкриття виставки "100 ТИСЯЧ НАДІЙ", метою якої є привернути увагу до дітей, понад сто тисяч яких в Україні проживає в будинках-інтернатах. На виставці будуть представлені творчі роботи та фотопортрети дітей з особливими потребами, які виховуються у будинках-інтернатах Івано-Франківської області. Організатор виставки - благодійна організація "Українська благодійницька мережа". Автор фотопортретів - Сергій Горічок.

Концерт

«Любов Жива»
01-03-2017

У перший день весни, 1-го березня, до Івано-Франківська з концертом завітає відомий співак та композитор, переможець двох найвідоміших в Україні вокальних телешоу – «Шанс» та «Голос країни» - Павло Табаков. Виступ відбудеться на сцені Івано-Франківської обласної філармонії. Початок – о 19:00.     Наприкінці січня – на початку лютого з концертною програмою «Любов Жива» Павло Табаков гастролював у США. Двотижневий тур співака охопив Чикаго, Клівленд, Нью-Йорк, Йонкерс та Виппані. Назву концертам дав сингл «Любов Жива», який в українських радіоефірах буде презентовано у лютому, напередодні Дня всіх закоханих.   Родзинкою концертів Табакова «Любов Жива» є акустичний блок. Уже відомі пісні співака, а також прем'єри будуть виконані акустично – під рояль, під гітару, з використанням перкусії.   -         Такий концертний формат дає повну музичну свободу, - розповідає Павло Табаков. - Під час акустичних виступів собі можна дозволити значно більше, ніж на концертах у супроводі групи чи оркестру. Якщо вам подобається те, що роблять у такому форматі Елтон Джон, Стінг, Біллі Джоел, Гері Барлоу (а я сам просто обожнюю їхню творчість!), - тоді програма «Любов Жива» для вас. Такі вечори зближують і надихають.        Перед Івано-Франківськом сольні концерти Павла Табакова «Любов Жива» відбудуться також у двох містах Івано-Франківської області: 26 лютого – у Надвірній (РБК, початок – о 17:00), 28 лютого – у Коломиї (Народний дім, початок – о 19:00).   Квитки на концерт Павла Табакова в Івано-Франківську 1-го березня – за телефонами: 53 26 53 (каса Філармонії); (098) 617 63 77, (050) 373 03 71.  

ВЕСНЯНИЙ JAZZ
05-03-2017

5 березня, неділя 17:00   Джаз квартет "ART PRESTIGE" Художній керівник - Арсен БУЧИНСЬКИЙ   За участю: Академічного камерного оркестру "HARMONIA NOBILE" Художній керівник та концертмейстер- заслужена артистка України Наталія МАНДРИКА.

Гумор-шоу «Вар’яти» Сергія Притули
27-02-2017

Нова програма від «Вар’яти-шоу»: жарти про сімейні відносини, про любов та ревнощі, про життя в українському селі, про стосунки з любимою тещею – і це ще не все! Вар’яти – це шість артистів на чолі з Сергієм Притулою. Шоу позбавлене матюків та російської мови. Щоразу готують нові комедійні мініатюрки, монологи, музичні виступи, відео замальовки та інші креативні номери. Під спільну назву об’єднались представники різноманітних гумористичних проектів зі Львова, Тернополя, Чернівців, Івано-Франківська та Рівного. В програмі шоу традиційні, як для формату stand-up comedy, монологи, мініатюри, гітарні номери, так і пошук власних «родзинок»: відео замальовки, «картинні галереї» і т.д. З травня 2010 року управління проектом здійснює Сергій Притула (екс-резидент Comedy Club UA, ведучий багатьох програм на Новому каналі, засновник скетч-шоу «Файна Юкрайна» ). Попри управлінські функції Сергій Притула повернувся до роботи на сцені у звичному амплуа виконавця монологів. Квитки 230 - 450 грн. Початок о 19:00.

Концерт «Галицькі передзвони»
23-02-2017

У програмі духовна музика українських та зарубіжних композиторів, спірічуелси, пісні народів світу, твори на слова Тараса Шевченка, обробки українських народних пісень та твори сучасних українських композиторів. Ведуча концерту – Христина Кобильчук. Виконують: Муніципальний камерний хор «Галицькі передзвони» Художній керівник та диригент – Ігор Дем’янець Хормейстер – Ярослав Ткачук Концертмейстер – Владислав Пірус Початок о 18:30.

Концерт гурту "Антитіла"
25-02-2017

Потужне шоу "Сонце" в рамках всеукраїнського туру у Івано-Франківську! квитки 150-390 грн:- онлайн: https://goo.gl/5frZlK-Dazzle (вулиця Незалежності, 34, 10:00 ― 20:00);- Люмʼєр (вулиця Грушевського, 3, 11:00 ― 19:00) __________________ Тур «Сонце» – це нова програма, сучасне світлове шоу, і, як завжди драйв, незабутні емоції та щире спілкування з шанувальниками. Гурт відвідає більше 30 міст України і, крім нових пісень, прихильники зможуть почути улюблені треки з минулих альбомів. Тарас Тополя: «Попередній тур «Антитіл» пройшов здебільшого аншлаговими концертами по всій країні, ми завітали у тридцять міст і містечок. Тур 2017, на підтримку нового альбому «Сонце», буде ще потужнішим! Його географія охопить і прифронтові міста, такі як Сєверодонецьк, Покровське, Краматорськ, Маріуполь, і наш підхід до кожного концерту дуже відповідальний. Без перебільшення це буде наймасштабніший тур в історії групи. Окрім відомих треків, дев’ять абсолютно нових пісень з альбому «Сонце» будуть вперше зіграні наживо. Важливо, що при такій широкій географії, ми всюди веземо якісне шоу – з відеоекранами, віджеїнгом, сучасним світлом і живим звуком! Це коштує великих зусиль, але ми хочемо донести до всіх куточків країни хороший звук і чесну лірику. Ми любимо і поважаємо своїх прихильників, а вони нас віддано чекають і заслуговують на найкращі живі концерти у себе вдома. В тисячні концерт-холи, у драмтеатри і палаци спорту ми привеземо «Сонце»! І будемо разом, і буде тепло!»

ВЕЧІР ВОКЛЬНОЇ МУЗИКИ
26-02-2017

26 лютого, неділя 17:00 Солістка обласної філармоніїЛауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів??? Ольга ЯЛОВЕНКО (сопрано) Академічного камерного оркестру "HARMONIA NOBILE" Художній керівник та солістка - заслужена артистка України - Наталія Мандрика За участю солістів: Василь ГЕРЕГА (баритон) Ольга БАНАШЕК (фортепіано) У програмі твори українських та зарубіжних композиторів, українські народні пісні

Концерт за участі Wojtek FIL
Whiskey Pub "Старий Пес"

Ціна: Безкоштовно. Початок о 21:00.

Вечірки

Вечірка A-Hvich b-day
25-02-2017

Щорічна техно-подія Івано-Франківська і водночас святкування дня народження. За пультом – давні друзі: Roman Dub ma-Gooch Roman Darmik Kalinin Zaec Початок о 21:00Вхід: FREE "Come In" Івано-Франківськ,вулиця Новгородська, 39