Афіша Івано-Франківська

Кіно

Кінопоказ фільму "Джульєтта"
30-06-2017

Початок о 20:00 год. В червні та липні Urban Space 100 приєднується до Фестивалю Європейського кіно від АртХаус Трафік та оголошує кінопокази європейських режисерів. Фільм Педро Альмодовара "Джульєтта".Дочка Джульєтти таємничим чином зникає. У спробі відшукати її сліди, жінка повертається до свого колишнього помешкання у Мадриді, де згадує бурхливу юність, любов і страшну трагедію, яка віддалила її від дочки. Привид минулого мучить її донині.

Кінопоказ фільму "Надновий заповіт"
06-07-2017

Початок о 20:00 год. В червні та липні Urban Space 100 приєднується до Фестивалю Європейського кіно від АртХаус Трафік та оголошує кінопокази європейських режисерів. Завершує фестиваль стрічка Жако ван Дормеля "Надновий заповіт".Так, Бог існує. Але він зовсім не такий, яким ми його уявляли. Він живе у Брюсселі, і у нього є не лише син, але і дочка. Вона тікає з дому і вирушає у наш світ шукати пригоди та випробовувати терпіння свого батька на міцність. Чи надовго його вистачить?

Театр

Вистава "Інша"
Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок ім. М. Підгірянки, вул. Незалежності, 10а

П’єса сучасного американського автора Ніла Лабута "Жирна свиня" постане у постановці художнього керівника "Нового театру" Тараса Бенюка. Початок о 19:00. Замовлення квитків: 0505680454, 0964766019

Мистецькі заходи

Вечірній рисунок "Портрет з натури"
Центр сучасного мистецтва, вул. Марійки Підгірянки, 23

Відтепер розпочинаємо малювати, щовівторка, портрети красивих та характерних людей з натури зі студією рисунку "Коло".  Тривалість із 19:00- до 21:00 год.

Вечірній рисунок зі студією "Коло"
Центр сучасного мистецтва, вул. Марійки Підгірянки, 23

Жіноча натура. Перша половина - швидкі начерки, друга - більш тривалий рисунок. Початок о 19:00 год. До зустрічі!

Спорт, здоров’я

IF-Race 2017
Вовчинецькі Гори

Шановні любителі мультигонок та туристичних змагань, спортсмени і ті хто тільки почав цікавитись цією темоюСпішимо оголосити про появу в календарі мультигонок України нової події - пригодницьких перегонів "IF-Race". Відповіді на питання:Хто? Основним організатором змагань виступає команда Мультифрукти.Де? Завжди приємно зручо діставатись місця старту, а якщо місце старту в межах міста - то вдвічи приємніше, а якщо це таке компактне та зелене місто як Івано-Франківськ - то і за місто їхати не треба;-)).Коли? Середина липня вільна від змагань тож самий час сумістити приємне (відпочинок в Карпатах) та корисне (гонка в Івано-Франківську) і з другом завітати 15-го липня до нас в гості.Формат? Дев'ять годин світлої частини доби, орієнтування за вибором + технічні етапи + історичні місця. А вело? Для вело окремий залік з цікавими перегонами. Місцевість? Ліс, поля, горби, скелі, печери, річки. Так, все це ми знайшли. Точні місця старту та фінішу буде повідомлено додатково командам, які зареєструвались.Початок змагань – 15 липня о 10:00. Реєстрація, положення змагань та більш докладну інформацію ви знайдете на офіційній сторінці змагань:http://if-race.blogspot.com/p/if-race-1.html

Gorgany Race 2017

Всеукраїнські пригодницькі перегониGorgany Race 2017 відбудуться 1-2 липня.Змагання будуть не менш захопливими, динамічними та непередбачуваними, ніж минулорічна ювілейна гонка. Ми хочемо задовольнити прагнення ширших кіл спортсменів, зокрема учасників з двоколісними друзяками. Тож цьогоріч з’являться нові класи змагань – “Вело-спринт” – для тих хто любить мотати кілометри по максимуму без тех-етапів, та “Вело-трек” – для тих, хто фанатіє від ускладнень на життєвих дорогах. Ще одним важливим і приємним моментом, яким ми хочемо показати, що чуємо поради учасників для покращення рівня змагань є удосконалення суддівства. А саме, цьогоріч судді для пішого і вело-класу будуть різні, і працюватимуть тільки над своєю ділянкою з кращою “клієнтоорієнтованістю”. Ще одна новація на змаганнях – це місце проведення. Наразі  його залишаємо в таємниці, але організатори обіцяють здивувати учасників і гостей новими, несподіваними краєвидами на стартовій поляні Gorgany Race 2017. Готуйте свої очі для краси, а ноги і руки до перешкод. Ми знову, як і завжди, обіцяємо вам незабутні дні і враження, про які потім можна буде розказувати правнукам висячи на турніку в свої 105. Тому не відтягуйте на післязавтра – плануйте своє щастя вже сьогодні. Мандруй сміливо!

Семінар "Будова фізичного та ментального тіла. Вплив на них хатха-йоги"
02-07-2017

УРА! Нарешті до нас їде Едуард Голяк!Адже Едуард не тільки володіє фізичною практикою, а й має безцінні знання, що дозволяють йому жити справді щасливе життя! Тому на нашому семінарі Едуард ділитиметься секретними знаннями та проведе на основі вивченого практику, дію якою ми не тільки зможемо відчути, але й усвідомити. Отже, чим будемо займатися на семінарі? Будемо говорити і будемо практикувати: про будову тонкого фізичного тіла (канали наді, чакральна система), спробуємо розібратися з тим, як це працює не лише на теоретичному рівні, але й як використовувати ці "супер-штуки" на щодень, як вони виявляють себе в роботі тіла, в стані свідомості і як можна вплинути на це через йогу, через асани, через усвідомлення себе як дещо більшого, ніж набір м'язів і кісток. Семінар складається з двох частин:12:00 - лекція, запитання-відповіді14:00 - практика Вартість семінару - 200 грн. для учнів йога-студії "Намаскар"250 грн. для усіх бажаючих Поспішіть забронювати місце! Адже, в день проведення семінару вартість складатиме 300 грн. Контактний номер телефону 0666621032 Євгенія.  

Ігровий день
вул. Вовчинецька, 207

Що таке ігровий день? Це той момент, коли татамі перетворується на дитячий майданчик. На килимі зручно не тільки відправцьовувати прийоми, а ще й весело проводити час з друзями та сенсеем. На 16:00 год. дітки до 6 років.На 17:10 год. з 7 років і старше.Улюблені спортивні ігри у кімоно!

Frankivsk runday
Парк культури і відпочинку імені Тараса Шевченка

Тривалість 08:30-10:00 год. Чудової суботи запрошуємо на ранковий забіг в форматі runday в дружній і веселій атмосфері у Франківську!Точка збору, старту та фінішу: вхід у міський парк із вул.Чорновола, 107. Маршрут забігу: Чорновола, 107 - центральна алея міського парку - пішохідна зона вул.Шевченка - центральна алея міського парку - вул.Чорновола, 107 (2 кола, 2,5км коло).Умови прості:- безкоштовно зареєструватися на www.runday.org (1 раз на всі забіги);- не зважати на жодні обмеження щодо віку або спортивної форми!- дістатися о 08:30 год. до точки збору;- окрім побігати, за бажанням, можна ще й поволонтерити. Розклад заходу:08:30 - збір і розминка,09:00 - старт забігу,09:40 - заминка.

Фестивалі, ярмарки

Міжнародний урбаністичний фестиваль "Сеанс Міського Сканування"

  Фестиваль для тих, хто хоче зрозуміти як працює місто, побачити його звички, закономірності і що важливіше — спробувати їх змінити, щоб розкрити прихований потенціал міста. Ми обрали 11 локацій для вивчення та роботи — починаючи тихими франківськими двориками і закінчуючи великими промисловими об’єктами. Запросили урбаністів, архітекторів та митців з України, Польщі, Угорщини, Іспанії, Італії, Німеччини та Австрії. І запросимо ВАС взяти участь якщо не в складі активної групи, то хоча б у ролі допитливого глядача!  Умовно наш фестиваль ділиться на два етапи: дослідження та втілення. Досліджуватимемо місто вже у травні, а у серпні, під час основної частини фесту, будемо працювати на локаціях з лідерами воркшопів.Дослідження: 3-7 травня. Лідери локацій приїдуть до нас, щоб спробувати адаптувати рольові моделі Івано-Франківська до його потреб. Це активна фаза вивчення, знайомства з середовищем та предметами майбутньої роботи.Вас запрошуємо відвідати безкоштовні лекції та презентації протягом 3-7 травня, на яких говоритимемо про сам фестиваль, рольові моделі міста, попередні висновки, знайомитимемо вас з лідерами локацій та результатами їхньої роботи. Чекайте на анонси подій!Втілення: 12-20 серпня. Ця фаза фестивалю для тих, кому цікаво приїхати на тиждень до Івано-Франківська, щоб спробувати змінити місто на роки. Ви будете працювати над осмисленням, розробкою та втіленням нових рольових моделей у групах під керівництвом лідерів локацій та кураторів «Сеансу Міського Сканування» — METASITU. Це проект платформи Тепле Місто. Фестиваль створюється за підтримки Конкурсу Малих Грантів DREAMactions (проекту освітньої платформи СANactions та Western NIS Enterprise Fund), Фонду ім. Гайнріха Бьолля та громадського ресторану Urban Space 100.

Drive for Life fest
м. Коломия, Аеродром

Фестиваль Drive for Life fest – це Всеукраїнський щорічний фестиваль автомотоавіатехніки, який стане ювілейним – V за своїм рахунком. DriveforLifefest є унікальним фестивалем, який поєднує в собі різноманітні спортивні (авто та мото) заходи, малу авіацію, а також потужну концертну програму. В рамках фестивалю всі відвідувачі зможуть побачити та відчути справжній смак адреналіну на таких заходах: - V етап чемпіонату України з автомобільного слалому- Етап чемпіонату України із звукового тиску та гучності фронтів (автозвук), автотюнінгу- Показові заїзди - Мото-драг- Показові заїзди - Драг-рейсинг- Клубний чемпіонат України з раллі-спринту- RC-Drift Show- Stuntriding show- Показові та ознайомчі польоти на літаках – freestyle (всі бажаючі зможуть піднятися в небо з досвідченими пілотами)- BMX show- Бої автомобілів Діє ціла низка інших локацій – парк атракціонів, дитячий куточок, страйкбол (та пейнтбол), наметове містечко (з розвиненою інфраструктурою – підзарядка мобільних телефонів, душ, туалети, футбольний та волейбольний майданчики, тощо), автомобільна стоянка, справжня гуцульська кухня та багато іншого. На фестивалі діє дві сцени – MainStage (представлена відомими українськими та закордонними рок-гуртами) та Dancestage (для поціновувачів драйвової танцювальної музики). Цього року заряджати драйвом на Mainstageбудуть:ТНМКАнтитілаO.TorvaldБЕZ ОБМЕІІІЕНЬМотор’роллаLe BasourLos ColoradosМедовий Полин та інші   DriveforLifefest – це територія єдності, територія справжнього драйву, де можна отримати неймовірний заряд позитивних та екстремальних емоцій на цілий рік!   Цю подію ти запам’ятаєш на все життя!

Фестиваль "SportFest"
Німецьке озеро

Поринь у свято спорту. Спробуй те, чого так хотілося, але бракувало духу. Відкрий для себе нові види спорту, які звучали тільки з екранів телевізора. Прийди сам, та захопи сім'ю та друзів. Вам буде чим зайнятися!  Для вас – два дні спортивних розваг, майстер-класів, інтерактивних ігор та спілкування.В програмі фесту:- Командні види спорту: лазертаг, петанк, бейсбол, алтимат, пляжний волейбол, футбол, пейнтбол, фрізбі.- Індивідуальні види спорту

Міжнародний фестиваль меду "Меди Прикарпаття 2017"
Площа Ринок

Тривальсть з 09:00 до 22:00 год. Будуть представлені пасічники Прикарпаття та всієї України, будуть запрошені пасічники з закордону (особливо з міст-побратимів Івано-Франківська), проходитимуть семінари та майстер-класи. Вас чекають цікаві лекції від видатних пасічників та науковців галузі а також різні розваги та смаколики.

Фестиваль системних розстановок "РОДОСВІТ"

Фестиваль "РОДОСВІТ" це унікальна можливість потрапити на майстер-класи на увесь світ відомих майстрів в сфері розстановок. Ви зможете відчути себе частинкою однієї великої сім'ї. Зрозуміти куди ведуть ваші "корені". І все це буде відбуватись в чарівному місті Івано-Франківськ. Три дні погруження в світ розстановок з найкращими майстрами України і не тільки. Розкрийте свій внутрішній світ і впустіть потік любові. При реєстрації до 1 травня вартість квитка 1000грн.Для членів асоціації системних розстановок 800грн.За квитками можна звертатись: 0993788625 Лучія Микитюк

Інше

Дегустація "Whiskey-CLUB"
Ресторан " Joseph Strudel", вул. Січових Стрільців, 10

Початок о 19:00 год. Ladies and Gentlemens!Це буде самий "димне" засідання віскі-клубу! Четверта позиція для дегустації без перебільшення легендарна.- Hamiltons Speyside Single Malt- Glendalough Triple Barrel- Finlaggan Old Reserve- Octomore 07.1 Octomore 07.1 - самий димний віскі у світі! Близько 208 ppm!!!Ціна квитка дещо вища - 600 грн!Кількість квитків обмежена! Страва від шеф-повара в розробці!!!  Організовує Сомельє.ІФ

Урочиста Вчена рада з нагоди випуску студентів коледжу ІФНМУ
"Арена-Центр", вул. Незалежності, 46

Початок об 11:00 год. Відбудуться урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам коледжу Івано-Франківського національного медичного університету спеціальності "Сестринська справа", "Стоматологія ортопедична", "Фармація".

Чайна церемонія в ''Кабукі''
27-06-2017

Початок о 19:00 год. Запрошуємо знайти такі бажані рівновагу та гармонію на нашій японській чайній церемонії. Чотири принципи: ва, кеі, сей, дзяку, що означають – гармонію, повагу, чистоту та спокій. До зустрічі у нашій чайній кімнаті, де Ви зможете приємно провести час за чашкою прекрасного чаю, поспілкуватися з друзями або просто відпочити з коханою людиною.

Знайомство з ІT-школою Beetroot Academy
04-07-2017

Початок о 18:30 год. Beetroot Academy - це шведсько-українська сучасна школа, яка готує студентів до реальної кар'єри в IT. Вже два роки ми успішно навчаємо і допомагаємо з працевлаштуванням нашим випускникам.Тепер Beetroot Academy відкривається і у Івано-Франківську! На презентації пропонуємо: - почути історію створення компанії Beetroot від її засновників;- познайомитися з викладачами академії;- отримати подробиці про кожен курс навчання;- наживо поспілкуватись з нами і дізнатись все, що тебе цікавить стосовно Beetroot Academy;- відмінно провести час: чай, кава, печиво і нові знайомства гарантовані. Кількість місць обмежена, тому швидше реєструйся за посиланням: https://goo.gl/forms/GhQIe0AMow4TrGo52

Засідання "Демократичний закон світу: Конституція України та Америки"
28-06-2017

Тематичне засідання клубу історії в рамках діяльності інформаційно-ресурсного центру "Вікно в Америку.

Програма святкувань Дня Конституції України

25 червня 16:00 - Концерт "Живи і процвітай моя країно" (Будинок культури, с. Вовчинець). 17:00 - Концерт "Виміряна поколіннями" (Народний дім с. Угорники). 27 червня 15:00 - Круглий стіл "Реалізація конституційних прав і обов'язків в сучасній Україні. Регіональний аспект" (Народний дім "Просвіта", вул. Грушевського, 18). 28 червня 15:00 - Урочистості та святковий концерт (Вічевий майдан). 16:00 - Святковий концерт (Парк культури і відпочинку імені Тараса Шевченка).

Кулінарний вечір "DO.EAT Британія"
02-07-2017

CLUB 13 відновлює свій кулінарний проект в – DO.EAT!Ви були в Англії? Куштували страви цієї країни? Ні? Тоді, не купуйте квитків на літак, а приходіть - ви відчуєте гастрономічну специфіку туманного Альбіону разом з шеф-кухарем закладу.Ми пропонуємо вам провести час в колі друзів та сім"ї та навчитися готувати нові для вас страви. Адже, дегустація приготованих страв в хорошому товаристві є цікавішою, коли ви безпосередньо приймали участь в процесі приготування.Ми гарантуємо чудовий настрій, смачну їжу та спілкування з цікавими людьми. Приєднуйтесь. Будемо готувати: салат, основну страву і десерт.Для того, щоб всі взяли участь в приготуванні страв буде проведено цікаве жеребкування, яке визначить хто і на яких позиціях буде готувати. Медіапартнер VersalФотопартнер Olya Dovbnya ВАЖЛИВО!Кількість учасників - 18-20Вартість – 250 грн. з особи. Додаткова інформація та реєстрація за тел. 050 2775662 Юля Боднар.

Дегустація "Аромат Бургундії ( Франція)"
"Фабрика Кави", Південний Бульвар, 35

Французи кажуть: «краще французьке вино – це Бордо, а краще вино для француза – це Бургундія». Саме для вас, ми обрали яскравих представників бургундського виноробства :- Loron & Fils Jacques Charlet Coteaux Bourguignons Rouge 2014 черв.сухе- Loron & Fils Jacques Charlet Domaine Champ Meunier Saint-Veran 2014 біле сухе- Albert Bichot Chablis Domaine Long-Depaquit 2015 біле сухе --Albert Bichot Cotes de Nuits Villages 2012 черв.сухе- Albert Bichot Bourgogne Pinot Noir Rose 2015 рож.сухеА також для вас готуємо смачні тапаси!Квитки вже в продажі!Вартість квитка -250 грн. ( кількість обмежена)Квиток можна придбати за адресою вул. Пилипа орлика 8, WINETIME. Організовує Сомельє.ІФ

Навчальний візит із соціального підприємництва
21-07-2017

Відбудеться навчальний візит із соціального підприємництва, проектного менеджменту та громадянської відповідальності «Ухоробрене юнацтво». «Молодіжна організація «СТАН» запрошує взяти участь креативних молодих людей віком від 14 до 18 років із Донецької, Луганської, Харківської та Одеської областей. У «Молодіжній лабораторії соціального підприємництва та громадянської відповідальності «СТАН IF» учасники та учасниці ознайомляться із культурою та кращими практиками одного з найбільш розвинутих та проєвропейських міст України. Мета проекту: сприяти розвитку активної молоді зі східних областей України у сфері соціального підприємництва та підсилити громадянську відповідальність, задля розбудови демократичного суспільства та покращення соціальної та економічної ситуації вразливих груп населення. Навчання здійснюватиметься у п’ять модулів, кожен з яких складатиметься з неформального спілкування та інтерактивних вправ. Наприкінці візиту буде створена спільна міжрегіональна ініціатива. Активіст(к)и розроблять ідеї соціальних підприємств, що задовільнили би потреби їхніх громад. Ці ідеї вони зможуть представити у вигляді проектів та подати на фінансування до Британської Ради в рамках програми «Активні Громадяни». У жовтні найактивніші учасники(ці) «Ухоробреного юнацтва» вирушать до Польщі (у місто Поронін, що поблизу Закопаного) в рамках програми Україно-Польських освітніх візитів для молоді за підтримки Polish National Centre of Culture. Щоб взяти участь у навчальному візиті «Ухоробрене юнацтво», достатньо до 11 липня заповнити анкету за посиланням: https://goo.gl/QjU7TV Про результати відбору організатор(к)и проекту повідомлять не пізніше 13 липня. Проект «Ухоробрене юнацтво» втілює «Молодіжна організація «СТАН» в рамках проекту «Соціальне підприємництво як інноваційний механізм вирішення питань суспільного розвитку», який є частиною програми «Сприяння розвитку міжсекторного партнерства в цілях захисту інтересів дітей: долучення ВПО до активних учасників процесу», що втілюється за фінансової підтримки Федерального Міністерства економічного розвитку та співпраці Німеччини. Проект є логічним доповненням довготривалої програми «Сприяння діалогу та примиренню в регіонах України», який реалізується Молодіжною організацією “СТАН” за підтримки National Endowment for Democracy з 2015 року. Контакти:Проектна менеджерка Тереза Бороденчикterezaborodenchyk@gmail.com067 408 7199

Квадрат Курбаса
вул. Курбаса

Тривалість 17:00-23:00 год. Чому саме квадрат? Тому що все просто! Ми проведемо діагоналі від солодощів із запахом ванілі до сиру та вина, від вуличної їжі та піци до смажених раків та особливих сортів пива. Простір на любий смак та настрій плануємо заправляти щонеділі живою музикою, експериментальним театром та танцювальними платформами просто посеред дороги. Недільні вечори цього літа ви проведете в компанії з ГOСТ Бар, KURBAS PUB, Мистецька ресторація та баром Camelot. Ми відкриваємо для вас двері та вікна, виносимо зручні меблі на дорогу, щоб знайомство пройшло в теплій та щирій атмосфері, де для кожного знайдеться щось особливе, щось нове та улюблене! Цього теплого літнього вечора вас чекає піано та вокал, а також спеціальна візуалізація.Підтримкою та нашими партнерами є молоді дизайнери MGM Dekor та The_betonn.

Походи, екскурсії

Екскурсія "Дендропарк "Софіївка". Меджибізька фортеця, Вінницькі фонтани, музей-садиба М. Пирогова"
01-07-2017

Вартість 980 грн. (ночівля в готелі включена). - Додатково оплачуються вхідні квитки у замки, фортеці, музеї, заповідники, термальні басейни, дегустаційні зали, дельфінарій, зоопарк. - Впродовж 2017 р діє наступна акція: на кожен п'ятий квиток на одноденні екскурсії,  придбаний  однією і тією ж самою особою надається знижка 50% від вартості п'ятого квитка. - Дітям до 12 років включно надається знижка 20% від вартості квитка. т. 0975437979, 0500665985, (0342) 73-50-65.

Екскурсія "В Косино на термали!"
29-07-2017

Виїзд з Івано-Франківська о 06:00. Першим нас чекає комплекс «Термальні води «Косино» розташований в с. Косонь Закарпатської області Берегівського району. Основною особливістю та гордістю комплексу є привабливе розміщення на шлейфі залягання мінеральних термальних вод, що проходить через Францію, Італію, Іспанію, Сербію, Хорватію, Австрію, Швейцарію та Балкани. На території комплексу «Термальні води «Косино» розміщено п’ять басейнів, три з них термальні. Всі вони працюють в усі пори року. Великий термальний басейн частково заходить в «Королівську залу», де можна, відпочити і перейти в чайну кімнату, душову, роздягальню, масажний кабінет чи магазин комплексу. Температура в термальних басейнах +41°C. Четвертий басейн з «Аква - баром», його температура +25°C, наповнення - прісна вода. Басейн з музичним супроводом, виконаний у мексиканському стилі. П`ятий, дитячий басейн, працює літом. Біля нього розміщена дитяча ігрова площадка. Всі басейни оточені лежаками, зручними доріжками, обладнані фонтанами та підводними гейзерами. Після гарного купання в термалах, запрошуємо Вас продегустувати закарпатські вина. А також, за бажанням, можна покуштувати бограч. Вартість 420 грн.  У вартість входить: проїзд автобусом;   супровід екскурсовода;   страхування на час подорожі. Додатково оплачується: термальний комплекс «Косино» - 300 грн./3 год.;  діти ростом до 150 см - 150 грн.;   дегустація вин – 70 грн./особа;   бограч - 50 грн./особа.  

Екскурсія "Старовинний Львів та Високий Замок"
22-07-2017

Виїзд з Івано-Франківська о 08:00 Запрошуємо оглянути три головні принади Львова: собор св. Юра, Личаківський цвинтар та гору Високий замок. По дорозі ми також побачимо приміщення колишнього парламенту Галичини, а зараз Університету, Львівську Політехніку, Шляхетське казино, район Стрийського парку та ще багато цікавих об’єктів. Високий Замок. Найвища гора Львова. Зійшовши на цю гору, оглядаємо місто з висоти пташиного польоту. Звідси видно Старе місто з Ратушею в центрі, будинки знаних львів’ян, храми збудовані у різних стилях.  Собор Св. Юра. Головна святиня українських греко-католиків. Собор збудований в стилі пишного бароко, за проектом Б. Меретина, прикрашений монументальною скульптурою геніального скульптора Іоанна Пінзеля. Личаківський некрополь. Одне із найдавніших та найцікавіших кладовищ Європи, що водночас є музеєм під відкритим небом. Тут поховано багато видатних осіб: Іван Франко, Маркіян Шашкевич, Ігор Білозір, Соломія Крушельницька, Віктор Чукарін, Володимир Івасюк і ще багатьох інших.  Вартість 290 грн. У вартість входить: екскурсійний супровід; проїзд автобусом по маршруту, страхування під час подорожі. У вартість не входить: вхідні квитки на екскурсійні об’єкти, харчування. Вартість вхідних квитків: Личаківське кладовище (дорослі - 15 грн., студенти та школярі - 8 грн., діти - 5 грн.)  

Екскурсія "Легенди старої Ворохти"
08-07-2017

Програма туру: Івано-Франківськ –  Ворохта – Івано-Франківськ Виїзд з Івано-Франківська о 08:00 год. Переїзд до м.Ворохта. Далі сідаємо у поїзд (квиток 6 грн. / ос.) і їдемо до станції Вороненка і починаємо пішохідну екскурсію "Три мости Ворохти". На Вас чекають цікаві розповіді, прогулянка лісовою доріжкою, цілюще карпатське повітря і позитивні емоції. Після екскурсії на свіжому повітрі пропонуємо дегустацію ворохтянського фірмового пива, яка включає 3 види пива + пивний лікер, а також смачний обід по меню (за додаткову плату). Під час дегустації Ви почуєте багато цікавих пивних історій. Орієнтовне повернення до м. Івано-Франківськ – 19:00 год.   Вхідні квитки / Дегустація пива: - 80 грн. / ос. (включає 3 види пива по 0,2 л.: світле, темне, нефільтроване; 50 мл. пивного лікеру + сухарики); - 200 грн. / ос. (включає 3 види пива по 0,33 л.: світле, темне, нефільтроване; 50 мл. пивного лікеру + запечена ковбаска-гриль, печена картопля, 2 види соусу, квашений огірок). Вартість туру 220 грн. / особа    

Екскурсія "Перевал Німчич. Протяті Камені. Сріблясті волоспади. Музей Н. Яремчука"
02-07-2017

Вартість 260 грн.  - Додатково оплачуються вхідні квитки у замки, фортеці, музеї, заповідники, термальні басейни, дегустаційні зали, дельфінарій, зоопарк. - Впродовж 2017 р діє наступна акція: на кожен п'ятий квиток на одноденні екскурсії,  придбаний  однією і тією ж самою особою надається знижка 50% від вартості п'ятого квитка. - Дітям до 12 років включно надається знижка 20% від вартості квитка. т. 0975437979, 0500665985, (0342) 73-50-65.

Екскурсія "МАНЯВСЬКИЙ СКИТ ТА ВОДОСПАД"
23-07-2017

Програма туру: виїзд з Івано-Франківська (09:00) - Манявський скит (екскурсія) - Манявський водоспад - Івано-Франківськ Манявський скит — аскетичний чоловічий монастир східного обряду (український Афон або Атос), визначний осередок духовності, культури й мистецтва України. Святе місце з цілющою, за повір'ями, джерельною водою знаходиться у мальовничому карпатському міжгір'ї з оздоровлюючим мікрокліматом, первісною дикою природою. Засновником та першим ігуменом (настоятелем) монастиря був Йов (Іван) Княгиницький (1550—1621), родом з м. Тисмениці — один з плеяди видатних представників церкви, котрі активно займалися богослужбовою і культурно-просвітницькою діяльністю. Разом з Іваном Вишенським та Захарією Копистенським у 1606 році створено чернечу общину (громаду). Роки заснування Скита Манявського — 1606—1785. Архітектурний монастирський комплекс будівель становить ансамбль кам'яних і дерев'яних споруд, обгороджених високою кам'яною стіною з вежами й бійницями — вдалий синтез гірського рельєфу і фортифікаційних забудов. Між схилами гір, покритих вічнозеленою смерекою, з трьох сторін омивається водами (потік Батерс) (Скитець) правої притоки річки Манявки. Колись це було місце для молитви, очищення, сповіді і причастя, а рівночасно надійне сховище в часи нападів кримських татар і турецьких агресорів. Майдан монастиря має підземні склепінчасті пивниці, справжні лабіринти з потаємними виходами в гори, сполучними переходами між будівлями. Манявський водоспад - один з найвищих і найкрасивіших і водоспадів Карпат. Розташований в гірській ущелині між обривистих скель на р.. Манявки. Долина річки протягом 200 м перед водоспадом має у нижній частині вигляд каньйону з високими стінами. Вода падає декількома каскадами з висоти близько 20 м. Зверху основного водоспаду передують ряд невеликих уступів (1,5-2 м), які утворюють зручні ванни. Біля підніжжя - невелике озерце, вода якого, за переказами, має властивість омолоджувати. Вартість 190 грн. У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях. Додатково оплачується: вхідні квитки та харчування.  

Екскурсія "Фортеці: Кам'янець-Подільський та Хотин. Руїни замку в Скалі-Подільській"
02-07-2017

 Кам'янець-Подільська фортеця - знаходиться в місті Кам'янець-Подільський, Хмельницької області. Точний час спорудження замку однозначно визначити неможливо, оскільки фортеця починала своє існування з земляних валів і дерев'яних веж, які до наших днів не збереглися. Створення тієї фортеці, яка є зараз, датується 13-14 століттям. Перша згадка в історії про Кам'янець-Подільську фортецю зустрічається в літописі 1374р.      Побудована на скелястому мисі біля вузького перешийка, через який вела давня головна дорога до Старого міста. Кам'яні укріплення XI століття, мало чим нагадували сучасну могутню твердиню з 11 башт, сполучених високими мурами. Залишки староруських укріплень знайдені в різних частинах замку: у Денній башті - фрагмент стіни з бійницями, а залишки невеликої, овальної, в плані башти - посеред замкового двору біля Ласкої башти.        Могутність Кам’янецьких укріплень вражала численних мандрівників. За свою багатовікову історію місто-фортеця було взяте лише двічі: у 1393 році литовським князем Вітовтом через незгоду всередині гарнізону фортеці і в 1672 році турками завдяки чисельній, більш ніж в 60 разів, перевазі. Кам'янець-Подільський був населений представниками трьох общин - русинів (українців), вірмен і поляків, кожна з яких мала по декілька храмів. В період розквіту середньовічного міста тут існувало понад 30 культових споруд, з яких донині збереглося 13.   Хотинська фортеця - знаходиться в місті Хотин, Чернівецької області. Величезна фортеця з часів середньовіччя (X-XVIII), зберігає в собі багато історичних фактів і значних подій для України, гордість Буковини. Складається з чотирьох оборонних веж (в'їзні башти), палацу коменданта (знаходиться між двома частими замкового двору - північного і південного), церкви з фрагментами розпису XVI століття. На початку XI століття князь Володимир Великий створив систему прикордонних фортець на заході й півдні своєї держави, у тому числі Хотин.   Довгий час фортеця була форпостом Галицько-Волинського князівства, важливим оборонним пунктом Придністров'я. Розташована на кручах високого правого берега Дністра, на перехресті торгових шляхів. Укріплення замку охороняли важливу переправу на Дністрі і стримували грабіжницькі напади степових кочівників.        Перша кам'яна фортеця була невеликою. Вона була розташована на самому мисі, там, де сьогодні стоїть північна вежа (найпотужніша і неприступна) і простягалася на південь до теперішнього комендантського палацу. Впродовж віків її неодноразово реконструювали та розширювали, завойовники руйнували, а її знову відбудовували. У 1826 р. місту Хотину був наданий герб: в золотому полі срібна тривежева цитадель, супроводжена вгорі срібним рівномірним хрестиком над двома схрещеними шаблями - символами захисту краю від ворогів. На передній вежі півмісяць на держаку, а на держаках обох крайніх веж - застромлені бунчуки.     Після приєднання Бессарабії до Росії кріпосна мечеть була перетворена на церкву Олександра Невського. До 1000-річчя фортеці проведена реставрація. Скала-Подільський замок - оборонна споруда в смт Скала-Подільська Борщівського району Тернопільської області. Пам'ятка архітектури національного значення. Замок розташований на високому скелястому урвищі, на правому березі річки Збруч. Має витягнуту форму, що зумовлено рельєфом місцевості. З трьох боків природний захист забезпечує річка Збруч та її стрімкі скелясті береги. З єдиного доступного південного боку — глибокий рів, кам'яний мур із виступаючою напівкруглою пороховою вежею. Поряд із нею - в'їзна брама, дістатися до якої можна було лише через підйомний міст. Упоперек замкової території розташований двоповерховий палац прямокутної форми, що поділяв внутрішнє подвір'я на господарське і парадне. Вартість 350 грн.  - Додатково оплачуються вхідні квитки у замки, фортеці, музеї, заповідники, термальні басейни, дегустаційні зали, дельфінарій, зоопарк. - Впродовж 2017 р діє наступна акція: на кожен п'ятий квиток на одноденні екскурсії,  придбаний  однією і тією ж самою особою надається знижка 50% від вартості п'ятого квитка. - Дітям до 12 років включно надається знижка 20% від вартості квитка. т. 0975437979, 0500665985, (0342) 73-50-65.

Екскурсія "Карпатський трамвайчик та Гошівський монастир"
28-06-2017

Трамвайчик неспішно повезе вас вздовж берегів екологічно чистої ріки Мізунка казковими місцями, що іноді перетворюються у справжню екзотику, особливо коли гори нависають над потягом, а колія повторює серпантин ріки і проходить так близько до краю берега, що здається, ніби потяг ось-ось пірне у воду. Під час подорожі можна відвідати гідрологічну пам’ятку природи загальнодержавного значення заповідник «Ширковець», скуштувати цілющої мінеральної води з джерела «Нафтуся» та найчистішої в Карпатах води з гірського джерела «Дюзркач». А у теплу пору року можна скупатися у чудових гірських водоспадах Мізунки.Протягом всієї прогулянки колоритні місцеві екскурсоводи не дозволять сумувати нікому, розповідаючи неймовірні подробиці з історії регіону і рясно перемежовуючи їх влучними та яскравими жартами. У Солотвинському лісництві ви побачите на місці перших соляних родовищ початку одинадцятого століття символічну капличку, а на зупинці Мундунок дізнаєтесь про особливості давніх лісорозробок і оглянете старі виробничі приміщення та лісничівки. І ще багато-багато цікавого! Село Гошів розложене над рікою Свічою, чотири кілометри від міста Болехова. Над цим селом взноситься висока скеля, а на її вершині знаходиться величавий храм, в якому на головному престолі була Чудотворна Ікона Божої Матері. Гошівська чудотворна ікона Божої Матері з найдавніших часів була славною на всю Галичину. Нічого дивного, що Гошів звали "сонцем Підгір'я", та що тисячі людей щорічно йшли на прощу на Ясну Гору до Гошева, щоб поклонитися і помолитися до Богоматері в Гошівській чудотворній іконі та випрошувати собі потрібних ласк і благодатей. У другу світову церква в наслідок обстрілу загорілася. Після тієї пожежі "чудотворна" ікона в золотому окладі десь зникла. Радянська влада закрила монастир 27 березня 1959 р., церкву перетворили на військовий склад (ще тут був склад міндобрив), а в монастирі трохи пізніше розташувалася школа-інтернат. На початку 1990-х храм повернули віруючим. Копію ікони гошівської богоматері відтворив у Римі український іконописець Ювеналій Мокрицький. Образ було освячено Іваном-Павлом ІІ.Зараз за церквою звели невеличку відкриту каплицю, поруч з храмом – пасіка та будинки для ченців. Багато квітів. Кілька яток з сувенірами, дзвіниця та чудові карпатські краєвиди. Вартість 280 грн. У вартість екскурсії включено: проїзд по маршруту послуги гіда страхівка Додатково оплачуються: вхідні квитки в екскурсійні об'єкти харчування особисті витрати - Впродовж 2017 р діє наступна акція: на кожен п'ятий квиток на одноденні екскурсії,  придбаний  однією і тією ж самою особою надається знижка 50% від вартості п'ятого квитка. - Дітям до 12 років включно надається знижка 20% від вартості квитка. т. 0975437979, 0500665985, (0342) 73-50-65.  

Екскурсія "м. Чернівці та кінно-спортивний клуб "Троя"
02-07-2017

Вартість 290 грн.  - Додатково оплачуються вхідні квитки у замки, фортеці, музеї, заповідники, термальні басейни, дегустаційні зали, дельфінарій, зоопарк. - Впродовж 2017 р діє наступна акція: на кожен п'ятий квиток на одноденні екскурсії,  придбаний  однією і тією ж самою особою надається знижка 50% від вартості п'ятого квитка. - Дітям до 12 років включно надається знижка 20% від вартості квитка. т. 0975437979, 0500665985, (0342) 73-50-65.

Екскурсія "Карпатський трамвайчик та Гошівський монастир"
16-07-2017

Програма туру: виїзд з Івано-Франківська (08:00) – Вигода (карпатський трамвай) – Гошів (огляд монастиря) - Івано-Франківськ Вигода – Карпатський трамвай. Всіх романтиків і шанувальників гір гостинно кличе до себе вузькоколійна залізниця, яка почала будуватися для транспортування лісу бароном Леопольдом Поппером в кінці ХІХ ст. Ширина колії становить 770 мм, це в два рази менше за звичайну залізничну колію. Чотирьохгодинна подорож на т.з. “карпатському трамваї” проходить надзвичайно мальовничим маршрутом по найгарніших та найекологічниших місцях Карпат. Ви зможете милуватися чарівною природою: горами, річками Мізунькою та Свічею, Мізуньськими водоспадами, вгамувати спрагу водою з гірських джерел, оздоровитися мінеральною водою “Горянка” (типу “Нафтуся”), скуштувати чай з карпатських трав у баби Ганки. Повернувшись додому, Вам ще довго ввижатимуться карпатські краєвиди та долинатиме пісня стрімких потоків із кришталевою водою. Гошів. Відоме по всій Україні відпустове місце завдяки чудотворній іконі Божої Матері (1737р.), яка знаходиться в церкві Преображення (1842р.) Василіянського монастиря заснованого в 1570 р. на Ясній Горі в Карпатах. Всі бажаючі можуть піднятися на гору по Хресній дорозі. Вартість 270 грн. У вартість входить: проїзд автобусом по маршруту, супровід гіда-екскурсовода, страхування на час подорожі, квиток на трамвайчик. У вартість не входить: особисті витрати, харчування.    

Екскурсія "Похід на Свидовецький хребет"
01-07-2017

Свидовецький хребет- третій за висотою хребет у Карпатах — популярний об’єкт пішохідного та велотуризму. Що вам більше подобається — високогірні озера, водоспади чи безкраї краєвиди на гори? На Свидовці є все! Маршрут пройде: гора Стік, Великий котел, Ворожеска, ГеришаскаТрояска з трансфером до і з Драгобрату. Вартість 375 грн.  - Додатково оплачуються вхідні квитки у замки, фортеці, музеї, заповідники, термальні басейни, дегустаційні зали, дельфінарій, зоопарк. - Впродовж 2017 р діє наступна акція: на кожен п'ятий квиток на одноденні екскурсії,  придбаний  однією і тією ж самою особою надається знижка 50% від вартості п'ятого квитка. - Дітям до 12 років включно надається знижка 20% від вартості квитка. т. 0975437979, 0500665985, (0342) 73-50-65.

Екскурсія "Цікавинки закарпаття: страусина ферма, оленяча ферма, карпатська сироварня. Термальні басейни с. Велятино"
01-07-2017

Пропонуємо оздоровитись у Термальних водах Закарпаття. Цілюща вода курорту піднімається з однієї із трьох діючих, на даний момент, свердловин на Закарпатті, під назвою 16 Т. Гарячий гейзер термальної води прямує із самого серця землі, та, згодом, охолоджується на своєму шляху. Глибина свердловини 1190 метрів під землею. На поверхню вода потрапляє з температурою близько +55°C, охолоджується до +41°C і подається у басейни. Корисні властивості такої води було визначено спеціалістами в цій галузі. За даними бальнеологічного висновку термальні води Косинського родовища призначені для зовнішнього застосування наступних захворювань:     опорно – руховий апарат: артроз, остеохондроз, артрит, поліартрит, наслідки перелому суглобів, післяопераційний стан, захворювання суглобових тканин,    захворювання серцево – судинної системи: гіпертонічна хвороба I-II стадії, з порушенням кровообігу не вище I ст., постміокардичний кардіосклероз з порушенням кровообігу не вище I ст.,    периферична нервова система: травми нервових кінцівок і сплетінь, захворювання нервової системи, радикуліт, полірадикулоневрит,    периферичні судини: атеросклероз судин кінцівок, ендартерит с порушенням кровообігу нижніх кінцівок I  - II ступеню, акроангіоневроз, варикоз,    міліарна система: хронічний безкам’яний холецистит, дискінезія жовчовивідних шляхів, стан після холецистектомії. Рекомендований час перебування у басейні 15 – 20 хв. 3 рази на день.Протипоказання: хвороби у стані загострення. За своїм хімічним складом, термальна вода курорту «Косино» багата на залізо(масова концентрація 1,62), марганець, калій, кремній, натрій, фтор, цинк та інші мікроелементи, які комплексно впливають на весь організм людини.Кислотно – лужний баланс Ph 6,08.Рівень мінералізації: 8,5 – 11,00 г3/дм. Загалом, термальні води «Косино» несуть загальний оздоровлюючий ефект на організм, наповнюючи його необхідними для  нормального функціонування речовинами та мікроелементами. На тереторії комплексу діє чотири басейни, два з них термальні: великий та малий, один – прісний, з «Аква - баром», і ще один - дитячий, кафе, прокат лежаків, дитячий майданчик. Всі басейни оточені зручними доріжками, є лежаки, гойдалки, обладнані численними фонтанами, підводними гейзерами  та поручнями. Все в сучасному європейському стилі. Прайс на відвідування басейнів: MIN пакет 2 год. - 30 грн.кожні наступні 30 хв. - 7,50 грн.ДІТИ (ростом до 120 см.)MIN пакет 2 год. - 20 грн.кожні наступні 30 хв. - 5 грн.ДІТИ РОСТОМ ДО 90 см. -БЕЗКОШТОВНО Прокат: лежак - 20 грн,гойдалка (3-місна) - 30 грн;скринька для речей - 20 грн. Інформація з сайту http://kosino.com.ua  Страусина ферма. Понад сотня пернатих птахів перекочували з Намібії у 2002 році та й донині живуть на Закарпатті, на околиці міста Хуст. Природні умови краю виявилися цілком придатними для життя страусів, а самі вони зовсім невибагливі у їжі – споживають майже все – та не потребують особливого догляду. Проте користі з них чимало. Власник ферми Василь Перец називає вирощування птахів безвідходним виробництвом. Використовують з страуса абсолютно все. Дієтичне м'ясо коштує дорого - 20 доларів за 1 кг, має смак яловичини, та не містить холестерину. Та найвигідніше продавати яйця – вага яких до 2 кг, а вартість – понад сто гривень. З яєць в ресторанах роблять смачні млинці та омлети, а шкарлупу використовують для писанок. З одного птаха отримується до 2 кілограмів пір'я, з яких роблять пишні та дорогі боа для модниць. Дзьоб і нігті використовують для виробництва прикрас, а жир - у косметології. Страусина шкіра – теж цінний продукт, вартість її така ж, як і крокодилячої. З пташиних вій виходять дорогі пензлі для розпису маслом і пастель.   Іще одним із найвідоміших туристичних об’єктів Закарпаття є єдина в Україні Ферма плямистих оленів у селі Іза, недалеко від Хуста. Численні українські туристи та гості із-за кордону приїжджають сюди аби помилуватися струнконогими красенями. Рідкісні олені з’явились на фермі ще у радянські часи – 1987 року. Гелікоптером їх доправили сюди аж із Калінінградської області. Основна мета вирощування цих тварин – пантокрин –лікарська речовина, добута із рогів. Її застосовують при перевтомі, неврастенії, неврозах, слабкому серцевому м'язі, гіпотонії, для підвищення працездатності. У той час справа була надзвичайно прибутковою та давала великі гроші. Та в незалежній Україні сировина значно подешевшала – і оленячу ферму зробили туристичним об’єктом. Селиська сироварня – це соціальний проект, започаткований жителями Н.Селища та Європейським кооперативом Лонго Май. Вона переробляє молоко від сільського населення, яке проживає неподалік від відомого Поля нарцисів у Карпатах. Корови годують виключно натуральними кормами. З метою виготовлення якісного сиру, кількість його обмежена. Молоко кожного постачальника щодня контролюється. Селиський сир –біологічно чистий продукт. «Селиська сироварня» виготовляє три сорти сиру: «Селиський», «Хуст», «Нарцис Карпат» Сир “Селиський” відноситься до різновиду напівтвердих сирів.   На сироварні проводиться екскурсія по виробнуцтву та проводиться дегустація чотирьох видів сирів. Вартість 420 грн.  - Додатково оплачуються вхідні квитки у замки, фортеці, музеї, заповідники, термальні басейни, дегустаційні зали, дельфінарій, зоопарк. - Впродовж 2017 р діє наступна акція: на кожен п'ятий квиток на одноденні екскурсії,  придбаний  однією і тією ж самою особою надається знижка 50% від вартості п'ятого квитка. - Дітям до 12 років включно надається знижка 20% від вартості квитка. т. 0975437979, 0500665985, (0342) 73-50-65.

Екскурсія "Казкова Тернопільщина: печера "Кришталева" та Джуринський водоспад
01-07-2017

Програма туру: виїзд з Івано-Франківська (07:30) - Кривче (печера "Кришталева") - Червоногород - Нирків (Джуринський водоспад) - Івано-Франківськ.    Печера "Кришталева" розташована в Тернопільській області. Довжина – 23 км. Середня ширина ходів – 2,0 м, середня висота — 2,7 м. Відома з 1721 року. Вона практично суха і є легкою для проходження. Тут спостерігається впродовж року стала температура (+10,6°С). Особливістю печери є те, що в ній підвищена іонізація повітря і води, абсолютна відсутність патогенних організмів, а недавно виявлено мінеральний болотний мул і воду. Усе це робить «Кришталеву» найперспективнішим об'єктом для лікувальних та рекреаційних цілей. Екскурсійний маршрут печери має електричне освітлення і досить зручний. Для його проходження не потрібно спеціального спорядження та одягу. Але деякі позамаршрутні ділянки печери закриті для туристів з метою запобігання порушенню мікроклімату печери та негативному впливові на ріст і збереження кристалів.    Червоногород - одне з найдавніших поселень Тернопільщини, назва якого походить від червоного кольору камінної гори, яким оточене поселення. На вершині пагорба, наче з казки постає замок 17ст., перебудований у 1806 родиною шляхтичів Понінських на перфектний палац з двома баштами в еклектичному стилі, на місці напівзруйнованого замку, який витримав багато облог особливо після турецької навали. Нині збереглися тільки дві вежі, які були збудовані архітектором Макловським.    Джуринський водоспад. Неподалік села Нирків на р.Джурин, котра впадає у Дністер, знаходиться Найбільший рівнинний водоспад України висота його - 16 м. Відомо, що водоспад з прилеглою територією був частиною парку Понінських. Поблизу нього стояла висока статуя святого з хрестом.   Вартість 300 грн. У вартість входить: проїзд автобусом по маршруту, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування. Додатково оплачуються: вхідні квитки, харчування. Вартість вхідних квитків: Печера "Кришталева" (діти - 15 грн., дорослі - 20 грн.)

Екскурсія "Замки Львівщини: Золочівський, Олеський, Підгорецький + Унівська лавра"
09-07-2017

План туру: виїзд з Івано-Франківська (08:00) - Унів - Олесько - Підгірці - Золочів - Івано-Франківськ (повернення о 21:00). Свято-Успенська Унівська лавра – один з найдавніших монастирів на території України. Монастир оборонного типу заснував в кінці XIV ст. князь Федор Любартович. До середини XV ст. обителю опікувалися князі роду Гедиминовичів. Згодом Унів перейшов в спадкове володіння князів Лагодовських, які в 1549 р. побудували над цілющим джерелом оборонну кам’яну церкву Успіння Пресвятої Богородиці з баштою-дзвіницею, а також оборонні мури з чотирма кутовими баштами. Навколо фортеці був глибокий рів з водою та високий вал. Зберігся надгробок Лагодовського – один з кращих зразків західноукраїнської скульптури епохи Ренесансу. В XVII-XVIII ст. при монастирі діяла типографія стародруків. Після входження краю в Австрійську імперію обитель була закрита і перебудована в резиденцію митрополита. Монашество відродив тут митрополит Андрій Шептицький, передавши монастир монахам Студійського уставу. У 1919 р. обитель отримала статус лаври. Головна святиня – копія Унівської чудотворної ікони Богородиці. Нині Унівський монастир-фортеця - це не тільки значний духовний осередок Галичини, а й визначна пам'ятка оборонної архітектури XVI - XIX ст., яка приваблює шанувальників української старовини. Понад шість століть стоїть Олеський замок на високому пагорбі, свідок і учасник багатьох подій, що навічно увійшли в історію. По-різному складалася доля замку протягом довгого його існування був він твердинею і воїном, що до останньої змоги відстоював свою незалежність; був він бранцем, за володіння яким змагались королі; був він розкішним палацом, наче королівською резиденцією з притаманною їй пишністю,   Історію Олеського замку прийнято відлічувати з XIII ст., Від часу, коли орди хана Батия (імовірно, на початку 1241 року) знищили місто Пліснеськ, що за 10 км від Олесько. Підгорецький замок, або Палац в Підгірцях — пам'ятка архітектури епохи Ренесансу, що стоїть у селі Підгірці на схилі мальовничого узгір'я, яке в північному напрямку каскадом спадає до розлогої долини. Замок було збудовано протягом 1635—1640 років під керівництвом архітектора Андреа дель Аква за вказівкою коронного гетьмана Станіслава Конєцпольського. Він є одним із найкращих в Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Фасади Підгорецького замку мають відверто "французький слід". Тричастинна композиція ризалітівпростежується, як у замках Франції та у палацах, побудованих за їх взірцями. Палац називали "польським Версалем"... Саме цю споруду зробили Лувром, коли знімали усім відомий пригодницький фільм «Д'Артаньян і три мушкетери». Тут проходили різні частини "Марлезонського балету" і саме сюди Д'Артаньян привіз підвіски від герцога Бекінгема. Золочівський замок збудований за проектом невідомого італійського архітектора на кошти Якуба Собєського у 1634 році як оборонна фортеця. У дворі замку є два палаци. Більший з них має назву Великого палацу, а навпроти виїзної вежі знаходиться Китайський палацик – унікальна пам’ятка архітектури. Таких палациків налічується лише три в Європі (Сан-Сусі, Петергоф, Золочів). Палац має вигляд двоповерхової шпилястої ротонди з одноповерховими бічними прибудовамияк оборонна фортеця. В`їздова вежа, Китайський палац, великий житловий палац творять прекрасну ренесансну гармонію. Впродовж віків замок — фортеця, королівська резиденція, панська садиба, тюрма, навчальний заклад. Нині Золочівський замок — музей-заповідник, відділення Львівської картинної галереї. Вартість 310 грн. У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях. Додатково оплачується: вхідні квитки в музеї та харчування. Вартість вхідних квитків: - Олеський замок (дорослі - 30 грн., студенти - 15 грн., діти - 6 грн.); - Підгорецький замок (територія замку: дорослі та студенти - 15 грн., учні - 6 грн.; підземелля: дорослі та студенти - 10 грн., учні - 5 грн.); - Золочівський замок (Великий Палац: дорослі - 30 грн., студенти - 15 грн., учні - 6 грн.; Китайський Палац: дорослі - 24 грн., студенти - 15 грн., учні - 6 грн.).

Екскурсія "Сходження на гору Петрос"
01-07-2017

Гора в Українських Карпатах, знаходиться в Рахівському районі, Закарпатської області. Висота над рівнем моря - 2020 метрів.Краєвиди з г. Петрос надзвичайно захоплюючі, собливо гарно виглядає головний хребет Чорногори, по всій його довжині — від г. Говерли до г. Піп Іван. Дорога на вершину пролягає лісом майже до підніжжя гори. Під'йом від підніжжя до вершини дуже крутий, майже обривистий, а тому вимагає багато сил і витривалості. Петрос є третьою по висоті вершиною в Карпатах після г. Говерли (2061м) та г. Бребенескул (2035 м.). В перекладі з румунської слово "петрос" означає "камінь". На вершині гори знаходиться каплиця та хрест, а також насипний пагорб із каміння, який і символізує вершину.За бажання, на гору можна виїхати автомобілем - позашляховиком . Є дорога автомобільна, але вона вдвічі довша за пішохідну. Тому, по часу, виходить приблизно однаково, чи підійнятися самостійно, чи виїхати на авто. Похід високої складності, загальна протяжність маршруту 15 км., тривалість походу 1 день. Вартість 290 грн. - Додатково оплачуються вхідні квитки у замки, фортеці, музеї, заповідники, термальні басейни, дегустаційні зали, дельфінарій, зоопарк. - Впродовж 2017 р діє наступна акція: на кожен п'ятий квиток на одноденні екскурсії,  придбаний  однією і тією ж самою особою надається знижка 50% від вартості п'ятого квитка. - Дітям до 12 років включно надається знижка 20% від вартості квитка. т. 0975437979, 0500665985, (0342) 73-50-65.

Екскурсія "Жовква, Свірж та Крехів"
01-07-2017

Виїзд з м. Івано-Франківська 07:30 год. Місто Жовква збудоване за концепцією «ідеальних міст» доби Ренесансу. Суть концепції полягала у створенні збалансованої планувальної структури міста — кожному архітектурному об'єктові відводилося певне розміщення відносно інших. Один із сучасних дослідників міста Микола Бевз звернув увагу на відповідність планувальної структури Жовкви теоретичній розробці італійця П'єтро Катанео (1500–1572 роки). Цей архітектурний задум реалізовував Павло Щасливий. До видатних історико-архітектурних ансамблів відносяться Ринкова площа (сучасна площа Вічева) із замком 1594 року, костелом Святого Лаврентія XVII століття, Василіанським (XVII–XX століття) і Домініканським (XVII–XVIII століття) монастирями та ін. Високу художню цінність мають зразки дерев'яного зодчества, збережені на території колишніх передмість та синагога в стилі Ренесанс. Загалом, щоб пішки оглянути найвидатніші архітектурні пам'ятки Жовкви, потрібно не більше як дві години, адже більшість із них розміщено на площі Вічевій та вулицях, що виходять із площі, зокрема Львівській. Свірзький замок. Згадки про нього трапляються в архівних документах 1530 року, коли він належав шляхетському родові Свірзьких. Але сучасного вигляду він набув з середини XVII століття, з часу переходу його у власність графа Александра Цетнера (від імені якого названо цілий район — Цетнерівка та ботанічний сад у Львові). Граф наказав перебудувати та значно зміцнити замок. Існують припущення, що задум Цетнера з укріплення Свірзького замку здійснював відомий фортифікатор, генерал від артилерії Павло Ґродзицький. Роботи з перебудови замку провадились приблизно в той же час, коли генерал Ґродзицький будував у Львові одразу два арсенали — Королівський та Сенявських. Незважаючи на своє вигідне оборонне розташування (замок розташований на горі Белз і був оточений непрохідними болотами, ставками, в підніжжі мурів — ровами і звідним мостом), палацовий тип його архітектури навряд чи міг мати серйозне оборонне значення. Відомо, що під час українсько-польської війни в 1648–1654 роках замок не раз здобували козацькі загони, а в 1648 році — спалили татари. На території замкового парку зберігся костьол, заснований ще в XV столітті. Сучасна мурована будівля костьолу в стилі ренесансу, яка поставлена на місці дерев'яного, що завалилася; вона походить з 1541 року. Над входом у костел і нині можна бачити рештки шляхетського герба колишніх володарів. -  Крехівський монастир святого Миколая Отців Василіян — заснований у 1612 році. Монастирський ансамбль — пам'ятка архітектури національного значення XVII–XVIII століть. Засновниками Крехівського монастиря вважаються ченці Києво-Печерської Лаври Йоіль та Сильвестр. Вони у 1590-х роках поселились у вирубаній в скелі печері за 12 км від м. Жовкви. З часом ченців стало більше, за підтримки магната Станіслава Жолкевського вони збудували неподалік від печери церкву св. Петра і Павла, пізніше церкву Преображення і Троїцьку церкву. Тут же було зведено дзвіницю та келії монахів. Обитель мала свою чудотворну ікону Богородиці, яку подарувала монахам львівська родина Красовських. Свого часу у Крехові працював знаменитий художник Никодим Зубрицький (1688-1724), автор близько 400 гравюр. З 1660-х років за підтримки короля Міхала (Михаїла) Вишневецького монастир був оточений великими фортечними мурами, які замикали чотири високі вежі. За його мурами не раз рятувалось багато людей, особливо під час нападів татар. Під час облоги 1672 року монастир захищав молодий Іван Мазепа. Кілька разів у 1698 р. приїжджав до монастиря Пьотр I, який перебував у Жовкві і Раві-Руській, укладаючи угоду з королем Августом II про спільні дії проти шведів у майбутній Північній війні. У 1721 р. Крехівський монастир став греко-католицьким. З цього часу ще більше посилюється його релігійне значення. З дерев'яного він перебудовується на мурований. Постають північна в'їздна брама, дзвіниця, старша частина монастирського корпусу. Між 1721 та 1751 рр. побудована нова мурована церква Св. Миколая. На початку 1990-х років вона була переосвячена на церкву Преображення Господнього. Монастир славився своїми чудотворними іконами, яких у Крехові було чотири: три ікони Богородиці (одна з Верхрати) та ікона святого Миколая Великого. Орієнтовний приїзд до м. Івано-Франківська о 20:00 год.   Вартість 310 грн.

Екскурсія "Дельфінарій "Оскар" + Зоопарк "Лімпопо"
02-07-2017

Дельфінарій — улюблене місце відпочинку жителів і гостей невеликого курортного містечка. І це не дивно! Адже дельфіни — добрі, пустотливі і красиві ссавці з сімейства китоподібних. Вони здатні не тільки дарувати позитивний настрій і ділитися своїм чудовим настроєм, але позбавляють стресу, хвороб, негативних емоцій! Про цих милих і добрих істот складено чимало легенд. Дельфінарій в Трускавці не тільки познайомить глядачів з дивовижними тваринами, їх характером і звичками, але продемонструє віртуозні акробатичні номери, створені під керівництвом тренерів. Кожен, хто відвідає дельфінарій «Оскар», отримає не тільки масу незабутніх вражень і море позитивних емоцій, але зможе доторкнутися до загадкового морському світу! Зоопарк "Лімпопо" – це перший і на даний час єдиний зоопарк у Львівській області. В зоопарку проживає більше, ніж 300 тварин, що представляють сотні різних видів світової фауни. Територія зоопарку складає близько трьох гектарів тут розташоване кафе та літній дворик, де Ви зможете випити прохолодні напої в спекотний день та скуштувати смачні страви після прогулянки зоопарком, поряд розміщений дитячий майданчик та різноманітні атракціони. При бажанні Ваші малюки зможуть проїхатися територією зоопарку на поні або на ослику. Це місце де Ви з легкістю зможете відпочити та весело провести час. Виїзд з м.Івано-Франківська о 07:20 год. 11:00-12:00 год. - шоу з дельфінами. Далі переїзд до с. Меденичі, де розташований зоопарк "Лімпопо".  Орієнтовний час повернення до м.Івано-Франківськ - 19:00 год. Вартість 250 грн. У вартість входить: проїзд автобусом згідно програми;   супровід гіда;   страхування. У вартість не входить: вхідні квитки;   фото на помості з дельфіном на свій фотоапарат – 200 грн. (до 4 осіб);   особисті витрати;   харчування.  

Екскурсія "Озеро Синевір та водоспад Шипіт"
02-07-2017

Виїзд з м. Івано-Франківська о 07:00 год.  Першим нас чекає водоспад Шипіт. Водоспад Шипіт - одне з семи природних чудес України - найкрасивіший водоспад Закарпаття, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин біля підніжжя гори Гимба що у селі ПилипецьМіжгірського району. Водоспад причаровує всіх своєю незвичайною природною красою. З підземного джерела на горі Великий Верх (1598м) починає свій шлях униз мальовничою ущелиною невеликий потічок Плошанка. Його води несуть свіжість і прохолоду. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14-ти метрової висоти кришталево чиста вода розбивається об каміння утворюючи міріади діамантових краплинок, що переливаються дивовижними барвами у променях карпатського сонця. Далі пропонуємо покататися на крісельному підйомнику та оглянути панораму Карпат. Переїзд на озеро Синевір. Синевір — найбільше озеро Українських Карпат, розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря. Входить у склад Національного природного парку «Синевир». Знаходиться у Міжгірському районі Закарпатської області України. Вільний час для пікніка. Повернення до м. Івано-Франківська, орієнтовний час приїзду о 22:00 год. Вартість 400 грн. У вартість входить: -          проїзд комфортабельним автобусом по маршруту; -          супровід гіда-екскурсовода; -          страхування на час подорожі. У вартість не входить: -          вхідні квитки на екскурсійні об’єкти: -          Підйомник - дорослі - 30 грн., діти - 20 грн. -          Озеро Синевір - дорослі - 12 грн., діти та студенти (при наявності студентського квитка) - 3 грн.) -          Водоспад Шипіт - дорослі - 10 грн., діти та студенти (при наявності студентського квитка) - 3 грн.)  

Екскурсія "Родзинки Закарпаття: Замок Шенборна, Замок Паланок, термальні купальні + дегустація вин"
15-07-2017

Програма туру: виїзд з Івано-Франківська (06:00) – Замок Шенборна (екскурсія) – Замок Паланок (екскурсія) – Берегово (купання в термальному басейні, дегустація вин, екскурсія) - повернення в Івано-Франківськ.     Древній замок Паланок видно, з якого б ви боку не наближалися до Мукачева. Овіяний легендами і бойовою славою, він увінчує своїми могутніми фортечними спорудами одиноку гостроверху сопку на довколишній рівнині. Мукачівський замок - визначний воєнно-архітектурний пам'ятник середньовіччя - був збудований для охорони іконтролю торгових і воєнних шляхів, що схрещувалися тут. Один із цих шляхів проходив через Верецький перевал і в сиву давнину називався Великими руськими воротами. Біля м.Мукачева він виходив у Середньо-дунайську низовину, з'єднуючи її з Східною Европою. Це був один з тих історичних шляхів, яким переселялися народи. Тут проходили, витісняючи один одного, гунни, обри, готи і багато інших народів і племен.    Елегантний мисливський замок-палац графів Шенборнів знаходиться в урочищі Берегвар на околиці Чинадієво в селі Карпати, що в 10км від Мукачево. Австрійський архієпископ Л.Ф.Шенборн у 1728р. отримав в подарунок від імператора Карла VI землю а районі Мукачево. Нові власники обрали мальовниче урочище Берегвар для проведення полювань та побудували дерев’яний мисливський замок. У 1890 р. Е.Ф.Шенборн збудував на його місті чудовий кам’яний замок-палац. Романтичний вид французьких замків епохи Людовіка XIV надає будівлі еклектична архітектура з домінуванням елементів неоготики та ренесансу. За основу проекту взятий астрономічний рік: 365 вікон відповідають кількості днів у році, 52 кімнати – кількості тижнів, а 12 входів – кількості місяців. Будівлю прикрашають численні башти, флюгери, яскрава черепиця, кольорові вітражі, геральдична ліпнина. А на часовій башті можна бачити родинний герб Шенборнов зі львом і короною.  Чим корисний берегівський басейн? Термальні купелі міста є широко розповсюдженими природними кремнистими термальними водами і за окремими характеристиками можуть бути віднесені до так званих кремнистих терм – азотно-вуглекислих, азотно-метанових та вуглекислих на основі хлоридно-натрієвого складу різної мінералізації і т.д. Термальні води цього регіону утворились внаслідок оточуючих гір вулканічного походження. Зі збільшенням температури води збільшується і мінералізація – внаслідок цього росте концентрація натрія, кремнєвої кислоти, фтора, сульфата-іона, хлор-іона, і других корисних елементів. Лікування термальною водою рекомендовано при різних захворюваннях і не тільки вищезгаданих: ревматичні пороки серця дорослих і дітей, 1 стадія активності процесу недостачі кровообігу, 1 початкова і 2 стадії гіпертонічної хвороби, варикозне розширення вен, тромбофлебіт, захворювання опорно-рухового апарату, поліартрити нетуберкульозного характеру, захворювання хребта, остеохондроз, травматичні порушення кісток, м'язів, суглобів, захворювання центральної і периферичної нервової системи. Цікаво, що басейн зводили в 60-х роках минулого століття як частину бази для радянських спортсменів, але пізніше геологи виявили, що вода має цілющі властивості, і тепер басейн можуть відвідувати й звичайні громадяни. А також  дегустація найкращих марочних вин Закарпаття у стародавніх винних підвалах та дегустація вин приватних господарів Берегівського району.  Вартість 420 грн. У вартість входить: проїзд автобусом по маршруту, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування, страхування на час подорожі. Додатково оплачуються: вхідні квитки на екскурсійні обєкти, харчування, купання в термальному басейні, дегустація вин. Вартість вхідних квитків: територія замку Шенборна (загальний – 15 грн., учні – 10 грн.,   замок Паланок (загальний і студентський – 20 грн., учні – 10 грн.,   термальний басейн в Берегово (загальний – 150 грн./2 год., діти ростом до 1,5 м. – 70 грн.   дегустація вин - 80 грн./особа (екскурсія без споживання вина 40 грн./особа).  

Екскурсія "Замки Тернопільщини: Збаразький, Вишнівецький, Кременецький"
23-07-2017

Програма туру: виїзд з Івано-Франківська (07:30) - Збараж - Вишнівець - Кременець - Івано-Франківськ (орієнтовний час повернення 20:00 год). Збараж. Давнє містечко розкинулось за 17 кілометрів на північний схід від Тернополя. Тут розташований один із найкраще збережених (відновлених) замків Тернопілля. Його варто відвідати тому що не завжди зустрінеш в одному місті красивий костел, дивовижний парк та замок, в якому розміщуються цікаві музейні експонати. Завжди приємно, коли дійсне перевершує твої сподівання. Саме так і є у Збаражі. Перша згадка про місто датується 1211 роком в Галицько – Волинському літописі. У Збаражі знаходиться перлина архітектури та історичний скарб Тернопільського краю - Збаразький замок. Він є сучасним туристичним об‘єктом, в якому збережений історичний колорит середньовіччя. Сьогодні в замку розміщені виставкові зали з тематичними експозиціями, виставками, картинною галереєю, музейними відділами. Навколо замку розташований чудовий парк з алеями. Окрім замку та парку біля нього, цікавими для туриста є монастир Бернардинів та церква Успіння Пресвятої Богородиці, які є пам'ятками архітектури національного значення. Вишнівець. Ще півгодини подорожі трасою на північ від Збаража і ви потрапляєте у родинне гніздо давнього роду магнатів Вишнівецьких, представники якого були правителями держав тавоєначальниками, будівничими та благодійниками. Цей рід володів величезними багатствами і був відомий усій Європі. Та ті із Вишнівецьких, які приймали корону ніколи не були щасливими, королівська влада не приносила щастя в їхні долі. Про державні інтиги, славні, загадкові та трагічні долі Вишнівецьких ви почуєте у стінах їхнього палацу, які сьогодні турботливо і повільно реставруються. Перша згадка про Вишнівець датується 1395 роком. Тут зберігся палацово-парковий комплекс XV - XVIII cт. Палац побудований у стилі класицизму. Подорожуючи по Волині, у Вишнівці побував Т.Г.Шевченко, а також французький письменник Оноре де Бальзак. Попри свої значні втрати Вишневецький ансамбль і сьогодні залишається одним з визначних пам'яток України. Поруч з палацом, на схилі замкової гори, розташована Вознесенська церква, в підземеллях якої спочивають представники роду Вишневецьких. Реставратори комплексу мріють зробити його представницьким центром для міжнародних зустрічей, відновити його світову славу та пишне убранство залів, побудувати готель для мандрівників. А поки що ми маємо можливість, потинятись залами, розглянути портрети знаменитих Вишнівецьких і влаштувати променад хоча й запущеним, але досі неповторним парком. Далі ми переїжджаємо до Кременецького замку. Кременецький замок побудований в ХІІІ столітті, на замковій горі, висотою 400 метрів над рівнем моря, на місці давньоруського городища. Вигідне важкодоступне розташування фортеці зумовило те, що її не зміг здобути в 1226 році угорський король Андраш ІІ, в 1240-1241 роках монголо-татарський хан Батий, в 1255 році воєвода хана Батия - Куресма. Лише в 1261 році замок був розібраний на вимогу монголо-татарського князя, правителя захоплених монгольськими дикими ордами територій на правому березі Дніпра, Бурундая, князем Васильком Романовичем, за умови мирного договору. Цікава історія замків запам’ятається надовго після такої екскурсії. Вартість 330 грн.  

Екскурсія "Кораблик та Фортеці: Кам'янець-Подільський та Хотин"
25-06-2017

Виїзд з Івано-Франківська о 07:00 год.  На Вас чекають незабутні враження від екскурсії по старовинних фортецях, визначних пам’ятках історії, культури та архітектури 14-20 ст., можливість повернутися в минуле створять своїм впливом на Вас стара фортеця (ХІІІ-ХVІІІ ст.), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст.) поруч з яким знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями старого міста, де Ви зможете насолодитися красою, що гармонійно створена природою і людиною. Ви будете мати унікальну можливість здійснити круїз на теплоході по наймальовничіших куточках річки Дністер. Та відвідати Хотинську фортецю – одне із Семи чудес України. Кам’янець-Подільський. Фантастичне місто, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. Кам’янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні. Кам'янець-Подільська фортеця – одне із Семи чудес України. Археологічні дослідження свідчать, що фортеця існувала ще в Х-ХIII століттях. Спочатку вона являла собою типову староруську дерев'яну оборонну споруду. Стіни та башти були в основному дерев'яними і лише частково кам'яними. Залишки давньоруських укріплень знайдені у різних частинах замку. З кам'янецьким замком пов'язано багато історичних подій та відомих імен. У 1711 році його відвідав Петро І, який дав високу оцінку фортифікаційним спорудам. Легендами оточена знаменита Папська башта, яку також називають Кармелюковою. Свою останню назву башта отримала у XIX ст., коли в ній було ув'язнено Устима Кармелюка. Круїз по Дністру. Пропонуємо Вам унікальну можливість здійснити круїз на теплоході по наймальовничіших куточках річки Дністер. Шлях пролягатиме по Національному заповіднику “Подільські Товтри”, і Вас чекатимуть казкові скелі, незвичайна природа, синя гладінь дністровської води. Ця подорож запам’ятається назавжди і Ви знову і знову захочете сюди повернутися. У 1000-літньому місті Хотині, на березі Дністровського водосховища, розташувалася Хотинська фортеця – одне із Семи чудес України. Розташування на цьому шляху, поблизу зручної переправи через тоді ще судноплавний Дністер, і визначило майбутню долю Хотина. Він стає торговим містом і фортецею, яка гарантувала безпеку торгівлі та захищала південно-східні рубежі держави. Місто було «ласим шматком» для багатьох завойовників. Не раз Хотин ставав ареною кривавих битв. Невипадково тут, на березі Дністра, у другій половині ХІІІ століття за наказом короля Данила Галицького на місці старої дерев'яної фортеці виросла кам'яна, яка стала одним із найпотужніших укріплень Східної Європи. Впродовж наступних століть фортецю неодноразово перебудовували та укріплювали всі наступні володарі Хотина і Хотинської землі: молдавські господарі, польські королі, турецькі султани. Орієнтовний час повернення до м. Івано-Франківськ 23:00 год. Вартість 330 грн. У вартість входить: проїзд автобусом по маршруту, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування, страхування на час подорожі. Додатково оплачуються: вхідні квитки в екскурсійні об’єкти і харчування. Вартість вхідних квитків: Кам’янецька фортеця  - дорослі - 25 грн.; студенти та учні - 15 грн.;   круїз на кораблі по каньйону Дністра  - при групі до 25 ос.: дорослі – 140 грн., діти до 12 років – 70 грн.;при групі більше 25 ос.: дорослі – 100 грн., діти до 12 років – 60 грн.;   харчування на кораблику - уха - 25 грн/особа, смажена риба - 30 грн./особа;   Хотинська фортеця - дорослі - 25 грн.; студенти та учні - 15 грн.

Екскурсія "Сходження на гору Говерла"
28-06-2017

Якщо ви вже облазили всі місцеві пагорби та гори, й вам захотілося більших вершин, саме час підкорити найвищу точку України - Говерлу. Виїзд з Івано-Франківська о 07:15 год. Що варто знати про гору! Висота Говерли - 2 061 метр. Назва найвищої точки України походить із мадярської й у перекладі означає "сніжна гора". Саме тому не варто дивуватися, якщо влітку ви побачите сніг на вершині. На схилах гори - здебільшого трава та чагарникова рослинність, кам'яних осипів мало. Верхня межа лісу розташована на висоті близько 1 400 м. Біля підніжжя Говерли - водоспад. Говерла розташована в межах охоронної зони Карпатського заповідника. Тут діють особливі правила для всіх відвідувачів. Крім того, що не можна смітити, завдавати шкоди природі, розпалювати вогнища, на території заповідника заборонено ставити намети, ловити рибу, збирати квіти, ягоди, гриби тощо. Вершина Говерли - це невеликий плоский майданчик. Звідси відкривається ідеальна панорама на всі 360 градусів, тут можна побачити весь Чорногорський хребет. Перший туристичний маршрут сходження на Говерлу відкрили 1880 року. З північного боку - база "Заросляк". Сходження на Говерлу з північного боку є найпопулярнішим маршрутом. Вихідний пункт - Завоєля, невеличке селище над Прутом, розташоване за 14 км від Ворохти, або ж спортивно-туристична база "Заросляк", розташована на 7 км вище. Довжина маршруту - 10,5 км, по вертикальній підйом - 1 150 метрів.    Від автостоянки бази "Заросляк" одразу входимо в ліс, там побачимо гірський потічок, переходимо його і прямуєм дорогою, що стрімко піднімається на південний захід. Далі виходимо на полонину Заросляк, іменем якої й назвали базу, від якої ми стартували, й бачимо перед собою найвищу точку України. Ще трохи більше двох кілометрів підйому, доволі нелегкого - і ми на вершині, звідки відкриваються шалено красиві краєвиди. Вартість 260 грн. У вартість входить: проїзд автобусом, супровід гідом-екскурсоводом-інструктором, страхування на час подорожі. Додатково оплачуються: вхідні квитки в заповідник і харчування.

Екскурсія "Сходження на гору Піп Іван Чорногорський"
09-07-2017

Виїзд з Івано-Франківська о 06:00 год. Гора Піп Іван Чорногорський (Чорна Гора, Чорногорець) — одна з найвищих вершин хребта Чорногора, розташована в межах Карпатського державного національного парку. Висота гори 2020,5м. Знаходиться на межі Івано-Франківської і Закарпатської області. Назва походить від скелі на вершині, що нагадувала священика в рясі. Зараз скеля має пірамідальну форму, у верхній частині - кам'яні розсипи.   Об'єктом туризму є руїни польської астрономо-метеорологічної обсерваторії «Білий Слон». "Це - особливий релікт архітектури, рештки міфічного львовсько-варшавсько-виденсько-паризького вектора, про який сьогодні залишилися лише чутки й здогадки. Це спорудження й житло, і цитадель, академія, бібліотека, зали для конференцій, танців і гімнастики, салон, басейн, машинне відділення, ресторація, електростанція, котельня, анфілада комор, а ще підземелля й безліч інших загадкових приміщень із вічно зачиненими дверима.   Стежина починається з села Дземброня в південно-західному напрямі гори Смотрич. Дорога веде вгору по схилу під кутом 10-15° вздовж села, де по правій стороні трапляються поодинокі садиби селян. Пройшовши 300 метрів, ми виходимо на гірську долину Смотрич де дорога проходить то по рівнинній місцевості, то круто піднімається вгору по схилу під кутом 30°. По обидві сторони дороги долина покрита густим різнотрав’ям, де в основному переважає білоус стислий і костриця червона. На гірській долині Смотрич можна відпочити і спробувати шматочок справжнього гірського долинного сиру, яким гостинно пригощають вас привітні жителі. Пройшовши ледве помітною стежиною завдовжки близько 400 м, ми заходимо в хвойний ліс з чистої ялини віком 90 років. У підліску проростають вовчі ягоди і шипшина звичайна. Стежина петляє між високим корінням ялин, які обплели кам’яні глиби, які з віком покрилися лишайниками і мохами, - типовими для даного висотного поясу. Через 250 м заходимо у високогірний пояс сосни гірської і вільхи зеленої, з поодиноким ялівцем звичайним. Непрохідні чагарники цих чагарникових порід розкидані по обидві сторони стежини, яка часто змінює свій напрям, то на схід, то на захід, щоб полегшити стрімкий кам’яний підйом. Подолавши цей важкий підйом, виходимо на пологіший схил гори, де по обидві сторони стежини видніються схили гори, покриті зарослями чорниці і брусниці разом з ісландським мохом. Незабаром вершина г. Смотрич (1991 м н.р.м). Тут можна відпочити і помилуватися пейзажами навколишніх гір. На північ розкинулося село Дземброня, яке розташоване на схилах гір Косарище і Степанець. На схід видно Шкорушнянський хребет, який виходить на південь на гору Підлісова. У західному напрямі, вниз по схилу гори, видно Вухатий камінь.   Далі маршрут проходить в південно-західному напрямі до основного Чорногорського хребта, який є межею Закарпатської і Івано-франківської областей. Тут стежина веде пологішим схилом, іноді обходячи кам’яні глиби різних форм, які стоять упоперек дороги. Через 500 м виходимо на широке плато, розміщене на південному заході, покрите чагарниками гірської сосни і рододендрона східнокарпатського. Саме тут можна напитися і відновити запаси холодної води, джерела вириваються на поверхню прямо з-під кам’яних глиб. Вийшовши на Чорногорський хребет, повертаємося на південний схід і слідуємо все більш крутою стежиною до вершини Попа Івана. Перед собою бачимо грандіозну кам’яну споруду напівзруйнованої обсерваторії. З вершини гори видно головний хребет Чорногорії, який виділяється Менчулом (1998 м н.р.м.), Бребенеськулом (2036 м н.р.м.) і зліва від них - Томнатіком (2018 м н. р. м.), а між ними видно конус Говерли (2061 м н.р.м.). Найближчими сусідами г. Піп Іван з півночі є г. Смотрич, на сході - Зграйки (1749 м н.р.м.), на півдні - Шуряк (1773 м н.р.м.), з південного заходу - Васькул (1737 м н.р.м.) з величезним обривом на східних схилах. З півдня хребет, який замикає долину Білої Тиси. Це - Марамароські Альпи. Вдалині - Петрос (2305 м н.р.м.) і стрункий Піп Іван Марамароський ( 1989 м н.р.м). Орієнтовний час повернення до м.Івано-Франківськ о 21:00 год. Вартість 320 грн. У вартість входить: проїзд автобусом, супровід гідом-екскурсоводом-інструктором, страхування на час подорожі. Додатково оплачуються: вхідні квитки в заповідник (20,00 грн./дорослі; 10,00 грн/діти) і харчування.

Екскурсія "Перевал Німчич, Протяті Камені, Шешори"
30-07-2017

Перевал Німчич розташований на межі Путильського та Вижницького районів Чернівецької області, на вододілі річок Виженки і Черемоша. Висота 580 м. Схили круті, тому дорога йде серпантином з багатьма поворотами. Поблизу перевалу — виходи залізистих мінеральних вод. Поширені низькогірні лісові ландшафти з ялиново-ялицево-буковими лісами. Через перевал раніше проходила автодорога Чернівці — Вижниця — Путила. Але після прокладення нового відтинку Вижниця — Підзахаричі — Хорови вздовж Черемоша перевалом майже не користуються. Німчич — об'єкт туризму, з нього ведуть пішохідні маршрути до пам'яткок природи — «Протяті Камені» та «Печера Довбуша». Північно-східні схили перевалу розташовані в межах Вижницького національного природного парку. Протяті Камені- скелі утворені з розчленованих потужних пластів пісковика. Деякі з них пронизані отворами та ходами, через що й виникла назва — Протяті Камені. Найцікавіша і найвища скеля носить назву Соколине Око (максимальна відносна висота — 40 м). У ній в результаті ерозії утворилася кам'яна арка, що нагадує око. Біля підніжжя скелі з північного боку міститься невелика трикамерна печера, до якої можна потрапити через два входи-отвори. Два інші отвори, значно вужчі за перші, проходять скрізь скелю і завершуються з її східного боку. На вершині скелі утворено природній резервуар, діаметром і завглибшки бл. 70 см. Шешори- мальовниче гуцульське село, розташоване в Карпатах. Тягнеться на кілька кілометрів вздовж річки Пістиньки. Вартість 275 грн.

Екскурсія "2-х денний сплав (Незвисько-Хмелева)
12-08-2017

Сплав панорамними краєвидами Дністровського каньйону. Вартість 1250 грн.

Екскурсія "2-х денний сплав (Нижнів-Долина)"
08-07-2017

Сплав панорамними краєвидами Дністровського каньйону. Вартість 1150 грн.

Екскурсія "Манявський скит та водоспад"
28-06-2017

Манявський Скит - православний монастир, заснований Йовом Княгиницьким у 1606 р. біля с. Манява (Богородчанський район Івано-Франківська область). Був одним із осередків культурного життя в Галичині. Мав велику бібліотеку, славився головним іконостасом, виконаним українським живописцем Ю.Кондзелевичем.Діючий з 28 травня 1998 року, як Манявський Хресто-Воздвиженський чоловічий монастир Івано-Франківської єпархії Української православної церкви — Київського патріархату. Блаженний камінь - це місце молитви й очищення від скверни, це перше житло - скит, де поселилися "перші апостоли карпатського Підгір'я. Він знаходиться майже на кілометровій відстані від мосту на р. Манявці, по лісовій дорозі, поряд зі Скитом.  Камінь - нагадує велетенський ґорґан, ніби пащу застиглого динозавра або нішу (заглиблення 10x3 м), тобто типове давнє житло ченців, скит. З цього каменя віками витікала вода. Манявський водоспад розташований вище Манявського монастиря, в гірській ущелині. Але потрапити туди досить важко. Водоспад являє собою вражаюче видовище. Висота водоспаду 16 метрів, вода з нього спадає декількома каскадами. Біля підніжжя водоспаду - невелике дрібне озерце, в якому при бажанні можна скупатися. Вартість 200 грн У вартість екскурсії включено: проїзд по маршруту послуги гіда страхівка Додатково оплачуються: вхідні квитки в екскурсійні об'єкти харчування особисті витрати - Впродовж 2017 р діє наступна акція: на кожен п'ятий квиток на одноденні екскурсії,  придбаний  однією і тією ж самою особою надається знижка 50% від вартості п'ятого квитка. - Дітям до 12 років включно надається знижка 20% від вартості квитка.  

Екскурсія "Сходження на гору Маковиця та м. Яремче"
28-06-2017

Мааковиця - гора в Українських Карпатах. Орографічно відноситься до гірського масиву Ґорґани. Розташована на схід від центральної частини міста Яремче, на межі Яремчанської міської ради та Надвірнянського району Івано-Франківської області.Назва вершини походить від слова маківка - тобто вершок, верхівка, верхів'я, верховина, вершина. За іншими даними походження назви - слово «маковиця» з мови санскриту означає місце поклоніння (капище). Висота гори 984,5 м. Маковиця - одна з найвищих вершин в околицях міста Яремче. Північні та північно-західні схили круті, південні та південно-західні - більш пологі. Підніжжя гори, особливо північно-західне і середня частина, за винятком крутих осипів, вкриті майже суцільними лісами, вершина - рідкими чагарниками й окремими деревами. Вільні від лісу місцини багаті на трав'яний покрив. Є два основні туристичні маршрути виходу на гору Маковиця. Перший починається від вул. Івана Франка, біля джерела та каплички, в передмісті Ямна і далі по хребті до Маковиці. Другий від каменю Довбуша, що біля залізниці та залізничного тунелю, стежкою Довбуша і через Скелі Довбуша. Вартість 200 грн. - Додатково оплачуються вхідні квитки у замки, фортеці, музеї, заповідники, термальні басейни, дегустаційні зали, дельфінарій, зоопарк. - Впродовж 2017 р діє наступна акція: на кожен п'ятий квиток на одноденні екскурсії,  придбаний  однією і тією ж самою особою надається знижка 50% від вартості п'ятого квитка. - Дітям до 12 років включно надається знижка 20% від вартості квитка. т. 0975437979, 0500665985, (0342) 73-50-65.

Екскурсія "Замок Любарта у Луцьку, Дубенський замок та Тараканівський форт"
01-07-2017

Замок Любарта давно став неофіційним символом м. Луцьк. Його образ постійно і активно використовується в найширшому колі життя: від магнітиків з написом «Луцьк» до емблем організацій чи етикеток товарів. Замок в Луцьку був політичним, адміністративним, релігійним центром міста і всієї Волині. Тут відбувалися засідання судів, знаходилася державна канцелярія, «офіси» різних «службовців», у тому числі і Великого князя (керівник князівства). В замку також був православний кафедральний храм Івана Богослова.Замок потрапив не тільки на фотографічні та художні роботи. Тут знімали кіно. На початку 1990-х років зняли кілька фільмів про деякі сторінки з історії міста. Наприклад, у фільмі «Середньовіччя зачиняється о 18:00» головний герой досліджує історію права і Литовські статути. Дубенський замок - головна визначна пам'ятка міста Дубна Рівненської області. Це один з об'єктів Державного історико-культурного заповідника Дубна. Дубенський замок велично височить над річкою Іквою. Тут у минулі часи зберігали свої численні багатства князі Острозькі. Середньовічний архітектурний комплекс князів Острозьких, Заславьских, Сангушків та Любомирських належить до укріплень бастіонного типу. Він мав вигідну в стратегічному плані територію: підступи до нього захищала річка Іква та заболочена долина. 1492 рік офіційно вважається датою спорудження Дубенського замку. Тараканівський форт (інші назви — Дубенський форт, Нова Дубенська фортеця) — оборонна споруда, архітектурна пам'ятка 19 ст. У відкритті унікальної оборонної споруди - Тараканівського форту, взяв участь російський імператор Олександр ІІІ. Відомо, що у 1873 році з державного бюджету виділили величезну суму - 66 мільйонів карбованців, для будівництва унікального об’єкту. А ще мешканцям 10 навколишніх сіл заборонили зводити кам’яні споруди, бо на сам форт витратили не лише каменю й цегли, але й нового на ту пору будівельного матеріалу - бетону. Останнім часом чимало говорять про таємниці Тараканівського форту, зокрема, про незрозумілі вибухи, що лунають із глибоких шахт-колодязів та привидів, якими зацікавилися навіть київські науковці, висловивши версії, які мають право на існування. Вартість 430 грн. - Додатково оплачуються вхідні квитки у замки, фортеці, музеї, заповідники, термальні басейни, дегустаційні зали, дельфінарій, зоопарк. - Впродовж 2017 р діє наступна акція: на кожен п'ятий квиток на одноденні екскурсії,  придбаний  однією і тією ж самою особою надається знижка 50% від вартості п'ятого квитка. - Дітям до 12 років включно надається знижка 20% від вартості квитка. т. 0975437979, 0500665985, (0342) 73-50-65.

Екскурсія "Сходження на гору Говерла"
28-06-2017

Могутня і велична Говерла... Говерла — найвища вершина Українських Карпат і найвища точка України, висота 2061 м. Розташована на межі Івано-Франківської  та Закарпатської областей на масиві Чорногора.Цікавим є той факт, що назва “Говерла” почала використовуватися через помилку допущену на австрійській військовій карті. Місцева ж ав­тентична назва гори – “Говирла” зараз повністю забута. Краєвиди з Говерли, зважаючи на її домінуюче розташування та висоту, за своєю протяжністю не мають аналогів в Українських Карпатах. При добрій видимості (найкраще в ясну погоду після дощів, що ввібрали в себе ввесь пил з атмосфери) з вершини Говерли в північній стороні видно значну частину Передкарпатської височини та Поділля включаючи міста Івано-Франківськ, Коломию та Снятин, на півдні видно румунський Сігет Мармароський. Північний захід приковує погляд своїми урвищами і відокремленістю вершин Петрос та Петросул. Інші гори Чорногірського хребта виглядають як ланцюг вершин, які, заступаючи одина одну, простягнулися у південно-східному напрямку. З вершини гори сходимо в сідловину між горами Говерла і Брескул. Саме там біля підніжжя Говерли є джерело, з якого і бере початок річка Прут, що несе свої води аж 955 км до річки Дунай. Є легенда яка пов'язує кілька географічних назв Чорногори. Вона розповідає про юного пастуха, який пас овець на гірській полонині і любив грати на сопілці. Зачарована його грою і красою, у нього сильно закохалася донька попа Івана – красуня Говерла. Але батько Говерли коли дізнався про їх зустрічі, то заборонив дівчині бути з бідним юнаком. Говерла з розпуки закам'яніла і стала горою. Заплакав також і юний пастух біля ніг своєї коханої і потік сльозами-рікою. І тоді батько побачив, що навіть згубивши доньку, не зміг розлучити її з коханим. Так і сам віддалік перетворився на гору, що охороняє спокій юних душ. Похід середньої складності, загальна протяжність маршруту 7 км., тривалість походу 1 день. У вартість екскурсії включено: проїзд по маршруту супровід гіда-інструктора страхівка Додатково оплачуються: вхідні квитки в екскурсійні об'єкти харчування особисті витрат - Впродовж 2017 р діє наступна акція: на кожен п'ятий квиток на одноденні екскурсії,  придбаний  однією і тією ж самою особою надається знижка 50% від вартості п'ятого квитка. - Дітям до 12 років включно надається знижка 20% від вартості квитка. Вартість 280 грн.  

Екскурсія "Сходження на гору Синяк"
01-07-2017

Синяк - висока, зі стрімкими схилами гора в Ґорґанах (Українські Карпати). Розташована в межах Карпатського національного природного парку, в Надвірнянському районі Івано-Франківської області, неподалік від сіл Поляниця і Татарів. Висота - 1665 м. До висоти приблизно 1300 м гора вкрита лісом, вище починаються альпійські луки, а ще через 100 м — суцільні кам'яні розсипища. Масив гори простягається з південного сходу на північний захід. Гора Синяк разом з сусідньою вершиною за назвою Малий Ґорґан (1592 м) є частиною хребта Синяк. Популярний пункт у пішохідних маршрутах вихідного дня. З її вершини видно сусідні хребти: Довбушанка (на північному заході) і Явірник (на північному сході). Звідси теж відкривається чудова панорама на гірськолижний курорт Буковель, а також вигляд на найвищий хребет Українських Карпат - Чорногірський, з вершинами Говерли (2061 м) і Петроса (2020 м). Гора Синяк, можливо, прозвана так через свій колір — крізь товщу гірського повітря покриті сірим мохом камені здаються синіми. Вартість 250 грн. - Додатково оплачуються вхідні квитки у замки, фортеці, музеї, заповідники, термальні басейни, дегустаційні зали, дельфінарій, зоопарк. - Впродовж 2017 р діє наступна акція: на кожен п'ятий квиток на одноденні екскурсії,  придбаний  однією і тією ж самою особою надається знижка 50% від вартості п'ятого квитка. - Дітям до 12 років включно надається знижка 20% від вартості квитка. т. 0975437979, 0500665985, (0342) 73-50-65.

Екскурсія "Сходження на хребет Пішконя"
02-07-2017

Сходження на гору Негровецьз с. Колочава. Пішконя - хребет в Українських Карпатах, у гірському масиві Ґорґани (Внутрішні Ґорґани). Хребет розташований у південно-східній частині Міжгірського району Закарпатської області. Хребет простягається переважно з північного-заходу на південний схід. Проте його східна частина «повертає» на південь і навіть на південний захід, утворюючи велетенську дугу довкола верхів'їв річки Герсовця (ліва притока Тереблі). На південний схід від Пішконі розташований хребет Стримба, на схід - хребет Передня. Ті хребти відділені від Пішконі долиною річки Сухар. Схили хребта порослі мохово-трав'яними та смереково-буковими угрупованнями з добре вираженою висотною поясністю. Вище - полонини. Трапляються невеликі озерця і кам'яні розсипища. Найбільші вершини: Негровець (1707 м), Ясновець (1600 м), Дарвайка (1501,9 м). Піднятись на хребет найзручніше зі сіл Синевир та Колочава. Хребет лежить у межах Національного природного парку «Синевир». Вартість 370 грн. - Додатково оплачуються вхідні квитки у замки, фортеці, музеї, заповідники, термальні басейни, дегустаційні зали, дельфінарій, зоопарк. - Впродовж 2017 р діє наступна акція: на кожен п'ятий квиток на одноденні екскурсії,  придбаний  однією і тією ж самою особою надається знижка 50% від вартості п'ятого квитка. - Дітям до 12 років включно надається знижка 20% від вартості квитка. т. 0975437979, 0500665985, (0342) 73-50-65.

Волонтерство, благодійність

Нагодуй та збудуй
Драматичний Театр, бульвар Тараса Шевченка, 22

Тривалість 14:00-17:00 год. Збір їжі для безпритульних собак та будматеріалів для відкриття центру перетримок собак. Організовує ТОГО "Ноїв ковчег".

Концерти, шоу

Make LIke a Tree
29-06-2017

Make LIke a Tree це музичний проект харківчанина Сергія Онищенка, основна ідея якого в тому, що вся музика створюється і записується в процесі подорожей в різних куточках планети. У записах і виступах беруть участь музиканти з різних міст і країн. У проекту немає постійного складу, кожен концерт проходить з новим учасниками і може перетворится як в дуеті, так і в досить великий імпровізований ансамбль. 

Вечірки

Transer b2b Kozlov
01-07-2017

Початок о 23:00 год.

Річниця Zosina Wola
09-07-2017

Початок о 20:00 год. Ресторація «Зосина воля» святкує свій ПЕРШИЙ день народження! Зося ще така молода, але вже така щаслива, що весь минулий рік Ви були з нею !!!! Ми влаштовуємо грандіозне свято саме для Вас !!! Головна вечірка літа в компанії улюблених друзів, нестримні веселощі, приємні сюрпризи під зірковий акомпанемент неймовірних Ivan NAVI i Sonya Key, все це чекає на Вас! Не зволікайте, бронюйте найкращі місця вже зараз і розділіть цей особливий день разом з нами! Телефон для замовлень: 096 274 1394. Вартість квитків: 250 грн.

RNB П'ятниці
Ресторан-клуб "Біле і чорне", вул. Грушевського, 22а

Початок о 22:00 год.. Вхід 50 грн., до 23:00 год по запрошеню- безкоштовний.   Dj Valentine Dj Nice MC Bakla

Mio | Reboot
30-06-2017

Початок о 23:00 год.

Kimpel music day
30-06-2017

Спеціальна та ексклюзивна музична програма від Сергія Леонова.  Гостей розважає діл Кімпель. Початок о 22:30 год. Вхід вільний.  

Політика

Оперативна нарада
вул. Грушевського, 21, зал засідань МВК, кабінет №311

Початок о 08:30 год. Щотижнева оперативна нарада у міського голови з наступним порядком денним: 1. Про виконання доручень попередньої оперативної наради 2. Про партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Івано-Франківську Інформує: Вікторія Дротянко – начальник відділу патронатної служби 3. Про проведення ремонтів міжбудинкових проїздів Інформують: Михайло Смушак – директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Роман Галіпчак – начальник управління капітального будівництва Мирон Джус – директор КП «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія» 4. Про виконання робіт щодо видалення аварійних дерев та корчування пнів Інформує: Михайло Смушак – директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою 5. Про стан впорядкування території міста Інформує: Михайло Яцків – начальник управління комунальної політики Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою 6. Про забезпечення громадського порядку та стан збереження комунального майна на території міської ради Інформують: Олег Сердюк – заступник начальника управління патрульної поліції у місті Івано-Франківську Володимир Гаврилаш – заступник начальника відділу Івано-Франківського відділу поліції ГУ НП в Івано-Франківській області Богдан Кухарук – керівник Муніципальної варти

Конкурси

Восьма Битва стартапів "Час відростити ріг"

Відбудеться восьма Битва IT- та фінтех-стартапів, переможець якої стане одним із 10 фіналістів інвестиційного змагання, а в серпні поточного року змагатиметься за головний приз – $10 000 від UKRSIBBANK BNP Paribas. Організаторами заходу стали Інвестиційна платформа Startup.Network та UKRSIBBANK BNP Paribas. "Битва Стартапів" – це чудова можливість для кожного підприємця отримати інвестування для розвитку свого стартапу. Захід об'єднує експертів, інвесторів і підприємців у галузі венчурного інвестування. "Битва стартапів" дозволить кожному учаснику не тільки поборотися за головний приз, а й отримати цінні поради від експертів. Відбудеться в два етапи: З 17.00 до 18.00 – підприємницький блок:Формат першої частини заходу – короткі виступи досвідчених гравців локального інвестринку, під час яких вони розкажуть про останні події та новини у світі інвестицій, дадуть відповіді на питання молодих колег та цінні рекомендації, поділяться рецептом досягнення успіху в розвитку стартапів. З 18.00 до 20.00 – інвесторський блок "Презентації стартапів":Другий етап заходу – виступи підприємців. На презентацію одного стартапу відводиться 6 хвилин, три з яких безпосередньо на виступ, і ще три – на питання і поради експертів.Переможцем баттлу стане тільки ОДНА команда, яка набере найбільшу кількість балів за результатами голосування експертної ради і вийде до фіналу серії битв "Час відростити ріг". Для тих, хто не зможе відвідати Битву стартапів особисто, буде організована онлайн-трансляція. Зареєструйте стартап і отримайте унікальну можливість презентувати свою бізнес-ідею. Переможцем змагання стане лише одна команда! Участь в якості гостя – безкоштовна, за попередньою реєстрацією https://battle.startup.network/events/304067/?utm_source=facebook&utm_medium=event&utm_campaign=StartupBattle_IvanoFrankivsk

Тренінги, семінари

English Speaking Club
27-06-2017

Щовівторка о 17:00 год. буде проходити веселе інтерактивне та живе навчання англійської мови. Запрошуються бажаючі вчитись та поглиблювати знання. Деталі за телелефоном (066) 657-76-90.

Практики з соціального підприємництва: досвід PPV та Impact Hub
01-07-2017

Початок о 09:30 год. Impact Hub Odessa у партнерстві з Тепле Місто в рамках серії заходів Школи соціальних інновацій «Східне партнерство» SOIN School при підтримці МЗС НІмеччини у Івано-Франківську проведуть інтенсив з провідними експертами з соціального підприємництва та креативної економіки директором агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks - Volodja Vorobey та куратором бізнес-програм Impact Hub Odessa - Elena Podoprigora. Володимир Воробей розповість про особливості формування та оцінки бізнес-моделей соціальних підприємств від оцінки ринків, оцінки продукту та оцінки впливу на істотні суспільні питання, що визначає соціальне підприємство на всіх етапах бізнесу. Розглянемо, як соціальна складова поєднуватиметься з бізнес-складовою на прикладах істотних питань та реальних бізнесів. В рамках інтерактивного практикуму Олени Підопригори ви зможете опрацювати реальні кейси креативних підприємств у групах та сформувати розуміння відмінності традиційного бізнесу від бізнес-моделей креативної економіки. П’ять найкращих ідей чи проектів соціального підприємництва отримають можливість після закінчення змістовної частини інтенсиву прийняти участь у пітчингу та отримати якісний зворотній зв’язок від запрошених експертів. Автори найбільш продуманих та реалістичних пропозицій будуть запрошені на розширені школи з соціального підприємництва у Часопис (Київ) та Impact Hub Odessa (Одеса) у серпні, а також змогу посперечатись за місця на Берлінській школі соціальних інновацій у жовтні. Після інтенсиву всі бажаючі зможуть взяти участь у публічній дискусії, де ми:- обговоримо основні виклики для соціальних підприємців у Івано-Франківську;- поділимося досвідом центру соціальних інновацій Impact Hub Odessa у розвитку міської екосистеми та соціальних проектів;- розповімо про можливості навчання та масштабування бізнесу для соціальних підприємців в Україні та за кордоном. Що: практики з соціального та креативного підприємництва: досвід PPV Knowledge Networks та Impact Hub OdessaДля діючих підприємців, активістів та співробітників громадських організацій Ви наш потенційний учасник, якщо у вас є власний проект, бізнес або ідея, які сприяють вирішенню соціальної та / або екологічної проблеми. Обов’язкова попередня реєстрація.Реєстраційний внесок для участі у інтенсиві (теоретична частина + пітчинг) — 150 гривень. Участь у дискусії безкоштовна. Зареєструватися можна тут: http://bit.ly/2oYa4io

Smart-weekend "Робота. Життя. Баланс"
30-06-2017

Зустрічайте! Новий формат бізнес-відпочинку від Клубу Ділових Людей та IN.DI.GO TRAVEL! Ти хочеш розслабитися, але думки про бізнес тебе не відпускають? Часу на відпуску немає і ти потребуєш нових ідей та свіжого погляду? Приєднуйся! Ми знайшли рішення!Три дні відпочинку у Яремче в одному з кращих відпочинкових комплексів преміум-класу " PREMIUM CLUB". Інтенсивні мотиваційні тренінги від експертів Руслана Бельтюкова і Павла Бачинського. Нові знайомства, інтелектуальні ігри, лайфхаки, шашлик-вечірка, банкетна програма, чисте гірське повітря, море позитиву і потужний поштовх до саморозвитку.Це твоя унікальна можливість зловити літо і стати більш ефективним. Не пропусти! Відчуй смак літа та відпочинь з користю. КОЛИ30 червня - 2 липня ДЕм. Яремче, Premium Club ДЛЯ КОГОУчасники Клубу Ділових Людей, їхні родичі та друзі У ПЛАНІ ЗАХОДУ- нетворкінг- тренінги від Руслана Бельтюкова "Як збільшити ефективність бізнесу, перестати метушитись та почати заробляти"- тренінги від Павла Бачинського "WorkLife Balance"- шашлик-паті- спільний відпочинок УМОВИ УЧАСТІУчасть за попередньою реєстрацією для учасників Клубу Ділових Людей, їхніх родичів та друзів становить 2500 грн з особи. У вартість включено проживання у двохмісних номерах, сніданки, вечері, навчальна програма. Обід у вартість програми не включено. Комплексний обід можна замовити за 150 грн або організувати самостійно. Можлива організація трансферу при умові набрання групи охочих або придбання квитків. ФОРМА ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇhttp://www.bc-club.org.ua/events-register/event/2246.html З ПИТАНЬ РЕЄСТРАЦІЇВіра Підлужна+38 067 372 97 09+38 050 525 33 30indigolviv@gmail.com

Тренінг "Чоловік і жінка: особливості психології"
готель "Станіславів", конференц-зал, 5 поверх

Тривалість 18:15-21:00 год. За своєю суттю чоловік і жінка – дві абсолютно різні істоти. Часто нерозуміння природи тієї чи іншої статті є причиною проблеми у відносинах. Тому так важливо знати психологію обох. Кожен вважає, що чинить правильно, та проблеми, тим не менше, не зникають, а навпаки, отримують свій розвиток. Причина ж всьому – психологія. Різна психологія. І найголовніше - це впливає на всі сфери життя, зокрема і на бізнес.ДЕТАЛЬНІШЕ: http://www.bc-club.org.ua/event-details/event/2250.html ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ Керівники і власники бізнесуЖінки, власники бізнесуУсі, хто бажає краще зрозуміти та пізнати тонкощі відносин чоловіка та жінки У ПЛАНІ ЗАХОДУ- Відмінності у психології чоловіка і жінки- Вплив відмінностей на взаємовідносини- Етапи розвитку стосунків між чоловіком і жінкою- Ознаки зрілої ідентичності чоловіка і жінки- Діагностика Вашого бачення стосунків на даний момент життя Експерт заходу: Мар'яна Приймак м. Івано-ФранківськПрактичний і сімейний психологАвтор і ведуча тренінгової програми «Жінка з ароматом Щастя»Експерт у стосунках між чоловіком та жінкою УМОВИ УЧАСТІУчасть вільна для учасників Клубу Ділових Людей за попередньою реєстрацією.Для інших учасників вартість заходу – 300 грн.Якщо Ви не є учасником Клубу та бажаєте долучитись до активностей бізнес-клубу, запрошуємо Вас на чашку чаю/кави в офіс для співбесіди. ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ТУТhttp://www.bc-club.org.ua/events-register/event/2250.html З ПИТАНЬ РЕЄСТРАЦІЇОльга Халак+38 050 627 56 65olga.khalak@bc-club.org.ua

M.Vision Academy 4
Буковель, Graal Resort

Цього разу зустріч буде унікальною, оскільки буде поєднаною з відкриття навчального центру M.Vision в Буковелі!  Проведе курс на пре-конгресі (30 червня) Gustavo Giordani з Бразилії всесвітньо відомий періо спеціаліст. Перший доповідача, гостя з Іспанії - Borja Dias Oliver.  Колега продемонструє комплексний кейс з використанням цифрових етапів планування, імплантації, менеджменту м`яких тканин, та виготовлення керамічних реставрацій. А далі ще цікавіше! Попередні роки показали велику зацікавленість зі сторони слухачів , тому ми вирішили, що відвідати наш конгрес зможе кожний, вікового обмеження для слухачів не має!  Що стосується учасників, хто боротиметься за гранти, праквила залишаються такими ж як і в попередні роки! Умови для доповідачів (тих хто боротиметься за грант)! До участі допускаються, студенти, інтерни та лікарі віком до 30 років.  Ми приймаємо презентації різних напрямків стоматології!.  Ті учасники, які пройдуть відбір отримую змогу прослухати всі доповіді за два дні - БЕЗКОШТОВНО!  Формат роботи – усна доповідь та презентації власних клінічних випадків Для того, щоб ми розглянули заявку на участь, необхідно до 10.06.17р. надіслати: 1. Прізвище та ім’я, мобільний телефон, вік автора, а також країну та місто. 2. Коротку інформацію про автора (найважливіші, на думку автора, дані про освіту, стажування, виступи, публікації). 3. Кольорову фотографію автора в портретному форматі. 4. Коротке резюме доповіді за загально прийнятими вимогами (назва, актуальність, мета, методи, результати, висновки), об'ємом до 1000 символів, а також 10 слайдів з фото та інформацією (англійською), які б максимально розкривали зміст роботи. 5. Список використаних джерел – обов'язково. 6. Останній термін подання заявки – 10.06.2017. Вимоги до оформлення усної доповіді: 1. Мова доповіді – українська. Оформлення презентації - англійська. 2. Мультимедійна презентація в форматі 16:9. 3. Час виступу – 20 хв., запитання до автора – 5 хв. Про рішення допущення доповіді до участі автора буде повідомлено завчасно. Серед усіх доповідей буде обрано найкращі, які будуть відзначені нагородами. Стосовно усіх інших запитань просимо звертатися  на e-mail – mvisionclinic@gmail.com , тел.: +38 066 058 87 95 Форма реєстрації: https://docs.google.com/a/list.if.ua/forms/d/e/1FAIpQLScAz6yZz7VzyGC03jbR0b2rFKC6pzE4RP_4iXhoORvYYiYhZA/viewform

Семінар-практикум "Кадрова робота-2017. Останні зміни, практика, перспективи, нетипові ситуації"
вул. Гарбарська, 22

НАША МЕТА: У кадровому законодавстві знову очікуються суттєві зміни: зокрема, ухвалення Трудового кодексу можливе вже в червні цього року. Тому наша мета — своєчасно надати інформацію про важливі новації в законодавстві кожному кадровику України та допомогти коректно впровадити набуті знання на ваших підприємствах.Протягом червня 2017 року ми проведемо семінар-практикум у семи містах України. Цільова аудиторія: Кадровики Бухгалтери ПРОГРАМА СЕМІНАРУ-ПРАКТИКУМУ: 10:00 ПОЧАТОК РЕЄСТРАЦІЇ НА СЕМІНАР 10:30-11:00 ВСТУПНЕ СЛОВО ПРЕДСТАВНИКА ТОВ «ПРОФЕСІЙНІ ВИДАННЯ» «Кадрова робота — 2017. Останні зміни, практика, перспективи, нетипові ситуації». Спікер: Радченко Таміла Петрівна- Головний редактор журналу «Кадровик України», юрист. 11:00-12:30 ТЕМА № 1 НОВИЙ ПОРЯДОК ВІЙСЬКОВОГО ОБЛІКУ НА ПІДПРИЄМСТВІ, В УСТАНОВІ, ОРГАНІЗАЦІЇ: НАЙПОШИРЕНІШІ ВИКЛИКИ ДЛЯ РОБОТОДАВЦЯ Спікер: Васильєв Юрій Борисович- володар звання «Кадровик року — 2013», начальник відділу кадрів Фізико-технічного інституту низьких температур ім. Б. І. Вєркіна Національної академії наук України, досвідчений фахівець, який здійснює військовий облік на практиці, автор багатьох статей та посібників з організації військового обліку, полковник запасу 12:30–14:00ТЕМА № 2 ВАЖЛИВІ АКЦЕНТИ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ПРАЦЮ ДЛЯ ДИРЕКТОРА, БУХГАЛТЕРА, ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМЦЯ: НАЙПОШИРЕНІШІ ПОМИЛКИ И ПОРУШЕННЯ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА НИХ. Спікер: Габрук Олена Генадіївна- незалежний експерт-консультант з питань оподаткування та бухгалтерського обліку. Досвід роботи в сфері податків – 22 роки, з них 17 років – у офіційному податковому виданні «Вісник податкової служби». Досвід консультаційної та лекторської роботи – 17 років. 14:00–15:30 ТЕМА № 3 ПРАКТИКА ПЕРЕВІРОК ДЕРЖПРАЦІ – 2017 Спікер: Басмат Лідія Гаврилівна- викладач-практик Університету «КРОК». Має понад 10 років досвіду роботи на посадах начальника відділу кадрів і директора з кадрових питань. Сертифікований фахівець, має значний досвід роботи з проведення кадрового аудиту на підприємствах Реєстрація: http://seminar.kadrovyk.com.ua/registration.php Вартість за умови підтвердження реєстрації:до 27.06.2017- 380 грн. У вартість включено: інформаційно-консультаційні послуги, канцтовари,роздавальний матеріал, подарунки від видавництва та наших партнерів.  

Майстер-клас "Він, вона і гроші"
07-07-2017

Початок о 18:00 год. Пропрацюємо такі питання:- чоловічі та жіночі ролі у відносинах любові і грошей, чому чоловік перестав заробляти гроші і Вам доводиться працювати більше, ніж хотілося б;- як жінка впливає своїми думками, словами і вчинками на те, скільки заробляє її чоловік, як може жінка підтримати чоловіка, допомогти йому в кар'єрі, щоб він більше заробляв; - вплив грошей на відносини в парі, чому відносини псуються, якщо не вирішені фінансові питання в парі;- помилки жінок у витрачанні грошей на себе і як це впливає на щедрість чоловіка до неї.Вартість в день проведення майстер-класу - 300 грн., до - 250 грн.;Організатор заходу: жіночий бізнес-клуб "Новація".Реєстрація на майстер-клас: 097 77 077 37, Аліна та 097 037 77 33, Альона

Зустріч-лекція "Про бізнес. Доступно"
06-07-2017

Початок о 16:00 год. Агов, старшокласники й студенти! У нас для вас крута новина. Запрошуємо на зустріч-лекцію з франківськими бізнесменами.3 години. 3 круті спікери. Розмови про реальний бізнес простою мовою. Наша мета – познайомити вас із успішними у сфері бізнесу франківцями, дати розуміння того, як розвивається бізнес сьогодні, надихнути на створення власної справи в майбутньому.Може, хтось із вас знайде свого роботодавця чи бізнес-партнера, хтозна. Але те, що вам буде цікаво й пізнавально, гарантуємо. То хто ж наші спікери? Ви будете приємно здивовані, вони родом із Франківська, але досягли значних успіхів і поза межами міста) Більше деталей згодом. Вартість - 50 грн. Квитки можна придбати в ALOE - креативний простір.Кількість місць обмежена, тому реєстрація лише за оплатою. Пишіть нам, або телефонуйте: (073) 089 72 37, (066) 109 25 59 (Viber).  

Навчальний семінар "Сучасні техніки фарбування"

ШАНОВНІ МАЙСТРИ! ТОРГІВЕЛЬНА МАРКА «BERRYWELL»/ Професійна косметика для волосся /НАДАЄ ВАМ ЕКСКЛЮЗИВНУ МОЖЛИВІСТЬ ВІДВІДАТИ НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР за участю Технолога BERRYWELL України Даровіка Сергія. Сучасні техніки фарбування ексклюзивним барвником для волосся BERRYWELL з низьким вмістом аміаку: на основі колагену, що містить мультіпігменти кольору. В програмі: Омбре, сомбра, Шатушь (французьке мелірування), Брондування (3Д), модні відтінки та їх поєднання, «сплешлайтс» (сонячний відблиск), Балаяж від BERRYWELL.Теоретична частина: схеми, відмінність. Практична демонстрація 2 технік. «Ноу-хау» ексклюзивно від BERRYWELL і модні тенденції стрижки 2017Прикореневій об'єм до 8 тижнів - це довгостроковий стійкий результат за короткий час.Демонстрація прикореневого об'єму і стрижки. Модні тенденції 2017 зачісках BERRYWELLНова послуга в салоні "Hair maniqure" дбайливе тонування волоссяМаски для фарбування і відновлення волосся Tint Mask BERRYWELL з тимчасовим забарвлюючим ефектом, з пігментом прямої дії, готова до застосування! Теоретична частина:- тонування волосся для тимчасового фарбування,- дбайливе коригування кольору на довгому волоссі, просте маскування сивини і відновлення кольору,- забарвлення в модні пастельні тони,- всі відтінки змішуються між собою,- всі відтінки поєднуються з масками У Вас є унікальна можливість підняти свій професійний рівень, навчитися новому стилю роботи, познайомитися з новими тенденціями в зачісці, а також доторкнутися до високого МИСТЕЦТВА. Не пропустіть свій шанс! Будемо раді бачити Вас. Деталі та реєемтрація Віталій 097-242-00-39, 066-574-44-09.

ІІ Всеукраїнський з’їзд кадровиків
pin вул. Гарбарська, 22 Конференційний центр

– НОВИЙ ПОРЯДОК ВІЙСЬКОВОГО ОБЛІКУ НА ПІДПРИЄМСТВІ, В УСТАНОВІ, ОРГАНІЗАЦІЇ: НАЙПОШИРЕНІШІ ВИКЛИКИ ДЛЯ РОБОТОДАВЦЯ – ВАЖЛИВІ АКЦЕНТИ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ПРАЦЮ ДЛЯ ДИРЕКТОРА, БУХГАЛТЕРА, ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМЦЯ: НАЙПОШИРЕНІШІ ПОМИЛКИ И ПОРУШЕННЯ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА НИХ – ПРАКТИКА ПЕРЕВІРОК ДЕРЖПРАЦІ – 2017 У кадровому законодавстві знову очікуються суттєві зміни: зокрема, ухвалення Трудового кодексу можливе вже в червні цього року. Тому наша мета — своєчасно надати інформацію про важливі новації в законодавстві кожному кадровику України та допомогти коректно впровадити набуті знання на ваших підприємствах.Протягом червня 2017 року ми проведемо семінар-практикум у семи містах України. Відвідайте ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ З’ЇЗД КАДРОВИКІВ, який проводить Навчально-Тренінговий Центр «Кваліфікація» спільно з ТОВ «Професійні видання» та дізнайтеся про: – Зміни, що відбулися в порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних на підприємствах, в установах та організаціях у зв’язку з набуттям чинності нового порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних; – Договір трудовий чи цивільно – правовий? Головні відмінності, особливості укладання – стисло про головне. Стажування і випробувальний термін. Ризики перекваліфікації цивільно – правового договору в трудовий; Сумісництво і суміщення: відмінності і обмеження. – Грубі порушення законодавства про працю та кримінальна відповідальність: чи стосується це бухгалтера? Детальніше про подію: http://qualification.com.ua/ii-vseukrayinskyj-z-yizd-kadrovykiv/ Цільова аудиторія: Кадровики Бухгалтери Експерти: кращі експерти України. Тривалість тренінгу: 5 год. Вартість тренінг-навчання: За умови підтвердження реєстрації: 380 грн. – до 27.06.2017 ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ За телефонами: (0342) 55-99-11, (096) 258-63-89, (050) 043-16-74 Заповнивши заявку за посиланням http://seminar.kadrovyk.com.ua/registration.php Надіславши заявку на е-mail office@qualification.com.ua

Розстановочна група
Аюрведа, вул. Б. Хмельницького, 51

ДАННИЙ ЗАХІД ВКЛЮЧАТИМЕ:-розстановки по запиту, - розстановочні вправи,- медитації, візуалізації,- обговорення проблем, КОМУ ЦЕ БУДЕ КОРИСНО:- людям які хочуть дослідити і зрозуміти себе,- всі хто хоче зрозуміти своє тіло і хоче бути здоровим,- для тих то цікавиться розстановками,- абсолютно для кожного, ххто хоче жити повноцінно. ЦІНА :Для замісників- 100 грнДля розстановки - 700 грн Розстановки буду проводити по запиту, хто має запит записуйтесь, звертайтесь кількість місць обмежена 0993788625. ХТО ПРОВОДИТЬ: психотерапевт, сертифікований розстановщик, сексолог, спеціаліст української асоціації системних розстановок, та голова організації "Школа психологічного здоров'я" Микитюк Лучія

Воркшоп "Міський Божевільний"
вул. Шевченка, 3

Архітектурний 7-денний воркшоп у рамках фестивалю "Сеанс Міського Сканування".Проводять: Богдан Волинський та Валерія Агафонова (Харків).Кількість учасників у групі: 7 учасників.Вартість участі: 500 гривень*.УВАГА! Особливі умови реєстрації учасників (про них — нижче).Ідея:Подивитися на процес дизайну місць для людей з інакшої сторони. Дизайнери, архітектори все намагаються адаптувати місця для людей. А що як навпаки? Що як люди самі зможуть адаптувати місця для себе і матимуть для цього необхідні навички? Одна справа плавати із “повітряним бубликом” або у човні - зовсім інша перепливати річку власноруч. Камера, мотор, екшн: Через серію вправ та експериментів цього воркшопу учасники будуть змінювати принципи свого сприйняття простору. Замальовки, скетчі, дослідження, вечори дискусій, ідеї, прототипи, інтервенції - це логічний ланцюжок того, що вас чекатиме на воршопі Богдана і Лєри. Деталі та реєстрація: https://docs.google.com/a/list.if.ua/forms/d/e/1FAIpQLSdbKziYA1lm-SfvfL3tIvYVbs7yZkqJQClx4GKCL3UMDI7Myw/viewform?c=0&w=1 Фішка: “Ну от ми жаліємося, що хтось там зверху робить недолуге і варто робити щось назустріч із низу. Штука в тому, що традиція і практика робити речі знизу, локальними ініціативами у нас доволі бідна і тому дуже критично розібратися в першу чергу із базовими поняттями. Це і є можливість розвитку навичок роботи із простором, замість того щоб ставити лавочки.”*500 гривень — вартість абонементу на весь час проведення "Сеансу Міського Сканування".Щоб взяти участь, заповніть форму за цим лінком: https://goo.gl/XCvKlUЖурі фестивалю (куратори фестивалю та куратори кожної локації окремо), на основі інформації у аплікаційних формах, формує групи для кожного воркшопу, після чого персонально повідомляє учасників, що пройшли відбір.Разом із запрошенням до участі від журі "Сеансу Міського Сканування" учасники отримають реквізити для здійснення оплати.Така "відбіркова" форма участі у фестивалі обрана навмисно, щоб воркшопи та фест загалом пройшли максимально ефективно. УВАГА! Запрошення без оплати не закріплюють за вами права участі у воркшопі.

Нетрадиційний досвід традиційного виховання американських дітей
29-06-2017

Початок о 12:00 год. Сертифіковані американські вихователі (Child Development 2,City College Mesa Campus,San Diego), які виховують 5 дітей, 4 з яких народженні в Америці, готові поділитися багаторічним досвідом та передати знання для вас!Три години інформаційного потоку, де ви отримаєте:- теорію і практику, новий підхід у вихованні та навчанні ваших дітей;- геніальні мотиваційні методи, які впливають на свідомість дитини;- теорію, яка працює на практиці. * І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь.Т. Шевченко Ціна участі в семінарі - 250 грн. Зареєструватись та дізнатись усі подробиці ви можете за телефоном +380990850089 (Олександра)

ГОЛА Правда: молодість vs старість
02-07-2017

Початок о 12:00 год. Ми жінки, постійно уникаємо розмов про вік! Настав час поговорити про це... Естетична медицина вже давно знайшла способи зберегти природню красу. А наш лікар-косметолог Solomiya Dubchak поділиться з вами рецептами молодості! На який вік ви виглядаєте?Чи можете відверто сказати про недоліки у своїй зовнішності?Чи сприймаєте свою природність, як красу?Насправді, є безліч речей, про які повинна знати кожна жінка, щоб почуватися впевнено і бути в гармонії з собою. Ми пропонуємо поговорити відверто, про те, як зупинити час і зберегти свою красу - внутрішню і зовнішню. А говорити буде лікар-косметолог!1. Чому так страшно старіти і як призупинити цей процес?2. Ін'єкції краси: для кого, для чого і коли?3. Секрети догляду за шкірою влітку.4. Зовнішня краса і внутрішня гармонія: як досягти балансу?Будуть корисні поради, цікаві факти та подарунки!Вартість участі 100 грн.Реєстрація обов'язкова - https://goo.gl/forms/5bFceWoHHM7Q4C1h1    

Курс "Архітектура брів PRO 2.0"
Brow Bar by Victoria Bura, вул. Валова, 4

Навчання проходить у групі, займає 3 дні по 7-8 годин, у кожному з яких теоретичний та практичний блок. 1 день - алгоритм підбору форми брів для корекції форми обличчя, теорія формоутворення брів, методи побудови, види корекції, теорія фаз росту та будови структури волосини; 2 день - колористика, принцип роботи фарби, хни та окисників, тип пофарбувань, принципи підбору кольору та формули згідно фарб карти на 10 барвниках; 3 день - стилістика створення загального образу та психологія роботи з клієнтом, принцип роботи з проблемними клієнтами. Видача дипломів. Після закінчення курсу у кожного випускника є можливість протягом 2 місяців додаткового індивідуального відпрацювання. Деталі та реєстрація: 066 825 3202.

Dependency Inversion Principle in Ruby
28-06-2017

Бажаєш дізнатись щось новеньке у сфері Ruby? Тоді ця лекція саме для тебе! Принцип інверсії залежностей (DIP) є частиною SOLID парадигми (“D” в абревіатурі). Незважаючи на те, що цей принцип робить додаток більш надійним і гнучким, він все ще незнаний і практично невживаний Ruby спільнотою. Що ж таке Dependency Inversion Principle і як його застосовувати розповість Sergey Kukunin на 17 зустрічі ІТ Вечорниць вже у червні. До речі, нещодавно Сергій доповідав на наймасштабнішій Ruby конференції України - RubyC. То ж ти маєш шанс почути цікавинки конференції з перших уст! О тій самій порі, на тому ж місці: Urban Space 100, 19.00. Реєстрація на подію ТУТ:https://goo.gl/forms/G0wA4SFOPgm4yPD03 Організатори ІТ-Вечорниць:V.I.Tech - https://vitech.com.ua/COAX Software - https://coaxsoft.com/ Кількість місць обмежена - до 50 учасників.Безкоштовна участь

Майстер-класи

Виїзні майстер-класи "Мангал Меню"
08-07-2017

Ми розширюємо свої можливості та пропонуємо вашій увазі серію виїзних майстер-класів зі створення ГРИЛЬ МЕНЮ. Наші шеф-кухарі, розкриють секрети правильних маринадів, підготовки м’яса, риби та інших продуктів до приготування на відкритому вогні.  Час проведення: 15:00-19:00 год.Локація : змінна, межі міста.Група: 20 - 25 учасників.Ціна: 550 грн. Кому буде цікаво:- майстрам гриль кухні- любителям страв на вогні- веселим компаніям 24.06 М’ясо та ВогоньШеф кухарі :Darwin Cedeno, Ларчев Анатолій Програма МК:- Нью-Йорк стейки та особливості маринадів;- Фахітас з курятини;- Ребра BBQ в гострому соусі;- Зелений салат з овочами гриль; Додатково : 30 літрів пива КІМПЕЛЬ 08.07 Риба та ВогоньШеф кухар : Ларчев Анатолій , Darwin Cedeno Програма МК:Тортілья з печеними овочами та рибоюФорель грильКороп гриль з печеним часникомМідії в томатному соусі Додатово : 30 літрів фруктової Сангрії на дегустацію 22.07 Головні страви та ВогоньШеф кухарі : Darwin Cedeno, Валентин Михайлов Програма МК:- Люля кебаб з печеним перцем;- Ковбаски гриль;- Паелья на вогні;- Закуска з сиру гриль, беконом та ягодами; Додатково : 30 літрів пива КІМПЕЛЬ 29.07 М’ясо та ВогоньШеф кухарі: Darwin Cedeno, Валентин Михайлов Програма МК:- Мікс шашликів- Лаваш гриль з сиром- Крила BBQ в гострому соусі- Салат з кус кусом та печеними овочами Додатково : МК від сомельє школи el Chef Зареєструватись можна  он-лайн (goo.gl/M8Mu8D) або за  телефоном (099) 557 44 63.

Дитячі розваги

Літній міський табір
Клуб дитячого щастя "Мері Поппінс", вул. Галицька, 98

Незабаром літні канікули! Хочете щоб, Ваша дитина провела цей час з максимальною користю? Але, боїтеся відпускати її у табір за межі міста?Чудова альтернатива для Вас! Зателефонуйте нам 050 980 5084, щоб взяти участь у розіграші БЕЗКОШТОВНОЇ ПУТІВКИ у табір для Вашої дитини!

Виставка

Книжкова виставка-портрет "Роман Шухевич: генерал армії нескорених"
27-06-2017

Відділ краєзнавчої літератури запрошує переглянути книжкову виставку, присвячену 110-річчя від дня народження керівника УПА. Постать генерал-хорунжого Романа Шухевича - провідного члена ОУН, Головного Командира УПА, займає особливе місце в історії українського визвольного руху. Адже він - видатний військово-політичний діяч з неординарним стратегічним мисленням, організаторський талант якого дозволив УПА в умовах бездержавності вести збройну боротьбу протягом багатьох років.