Розклад руху приміських та міжміських автобусів Івано-Франківська.

Пошук по назві маршруту:
Маршрут Прибуває Відправлення
Рогатин-Чернівці 04:50 05:00
Івано-Франківськ-Верховина 05:00 05:10
Івано-Франківськ-Поляниця 05:00 05:20
Івано-Франківськ-Луг 05:20 05:30
Івано-Франківськ-Нижнів 05:20 05:30
Івано-Франківськ-Ялта 05:30 05:45
Івано-Франківськ-Верховина-Ворохта 05:45 05:50
Івано-Франківськ-Підлісся 05:40 05:50
Івано-Франківськ-Хмельницький 05:45 05:55
Івано-Франківськ-Львів 05:45 06:00
Івано-Франківськ-Ялта 05:30 06:00
Івано-Франківськ-Постоята 06:00 06:00
Івано-Франківськ-Снятин-Чернівці 05:50 06:00
Івано-Франківськ-Надвірна 05:50 06:00
Івано-Франківськ-Яремча 06:00 06:05
Івано-Франківськ-Чернелиця 06:00 06:10
Івано-Франківськ-Черніїв 06:00 06:10
Калуш-Трускавець 06:10 06:15
Івано-Франківськ-Буковель 06:00 06:15
Івано-Франківськ-Загвіздя 06:15 06:15
Івано-Франківськ-Надвірна 06:10 06:20
Івано-Франківськ-Бобрівники 06:20 06:25
Кишинів-Львів 06:20 06:30
Івано-Франківськ-Тернопіль 06:15 06:30
Київ-Долина 05:30 06:30
Рогатин-Кути (Експрес) 06:25 06:30
Івано-Франківськ-Камінна 06:25 06:30
Івано-Франківськ-В:Угринів 06:30 06:30
Івано-Франківськ-В:Угринів 06:20 06:30
Івано-Франківськ-Загвіздя 06:20 06:30
Івано-Франківськ-Марківці-Черніїв 06:30 06:35
Івано-Франківськ-Надвірна 06:35 06:40
Івано-Франківськ-Черніїв 06:30 06:40
Калуш-Кам:-Подільськ 06:35 06:45
Київ-Буковель 06:30 06:45
Івано-Франківськ-Черніїв 06:40 06:45
Івано-Франківськ-Коломия 06:30 06:45
Івано-Франківськ-Загвіздя 06:40 06:45
Івано-Франківськ-Нижнів 06:45 06:50
Івано-Франківськ-Коломия 06:45 06:50
Івано-Франківськ-Черніїв 06:40 06:50
Івано-Франківськ-Барва 06:40 06:50
Івано-Франківськ-Підгайці 06:40 06:55
Івано-Франківськ-Калуш 06:50 06:55
Івано-Франківськ-Надвірна 06:55 07:00
Івано-Франківськ-Загвіздя 07:00 07:00
Івано-Франківськ-Надвірна 07:00 07:00
Івано-Франківськ-Яремча 06:50 07:00
Івано-Франківськ-Черніїв 07:00 07:00
Івано-Франківськ-Надвірна 06:50 07:00
Івано-Франківськ-Надвірна 07:00 07:05
Калуш-Чернівці 07:00 07:10
Івано-Франківськ-Луцьк 06:55 07:10
Івано-Франківськ-Надвірна 07:05 07:10
Івано-Франківськ-Долина 07:00 07:10
Івано-Франківськ-Черніїв 07:00 07:10
Івано-Франківськ-Слобідка-Городенка 07:10 07:15
Івано-Франківськ-Калуш (Експрес) 07:10 07:15
Івано-Франківськ-Черніїв 07:00 07:15
Івано-Франківськ-Яблуниця 07:00 07:20
Івано-Франківськ-Надвірна 07:15 07:20
Івано-Франківськ-Липівка 06:45 07:20
Івано-Франківськ-Братківці 07:00 07:20
Івано-Франківськ-Пациків-Долина 07:10 07:20
Івано-Франківськ-Барва 07:15 07:20
Івано-Франківськ-Коломия 07:20 07:25
Івано-Франківськ-Надвірна 07:20 07:25
Івано-Франківськ-Яківка 07:20 07:30
Івано-Франківськ-Ямниця 07:20 07:30
Івано-Франківськ-Надвірна 07:25 07:30
Івано-Франківськ-Коломия 07:15 07:30
Городенка-Львів 07:15 07:35
Коломия-Люблін 07:35 07:35
Івано-Франківськ-Калуш (Експрес) 07:30 07:35
Івано-Франківськ-Долина 07:20 07:35
Івано-Франківськ-Черніїв 07:30 07:35
Івано-Франківськ-Косів 07:25 07:40
Івано-Франківськ-Загвіздя 07:40 07:40
Калуш-Тернопіль 07:40 07:45
Івано-Франківськ-Серафинці 07:40 07:45
Івано-Франківськ-Долина 07:30 07:45
Івано-Франківськ-Калуш (Експрес) 07:40 07:45
Івано-Франківськ-Тисмениця 07:20 07:45
Івано-Франківськ-Надвірна 07:40 07:45
Івано-Франківськ-Косів 07:40 07:50
Івано-Франківськ-Тернопіль 07:40 07:50
Івано-Франківськ-Перегінськ 07:40 07:50
Івано-Франківськ-Верховина 07:40 07:50
Івано-Франківськ-Нижнів 07:22 07:50
Івано-Франківськ-В:Угринів 07:10 07:50
Івано-Франківськ-Тисмениця 07:50 07:50
Івано-Франківськ-Старий Угринів 07:45 07:50
Івано-Франківськ-Кадобна 07:50 07:55
Івано-Франківськ-Радча 07:45 07:55
Івано-Франківськ-Надвірна 08:00 08:00
Івано-Франківськ-Волосів 07:55 08:00
Івано-Франківськ-Львів-Стрий 07:50 08:00
Івано-Франківськ-Коломия 00:00 08:00
Івано-Франківськ-Тисмениця 07:50 08:00
Калуш-Надвірна-Львів 07:55 08:05
Івано-Франківськ-Чернівці 08:00 08:05
Івано-Франківськ-Калуш (Експрес) 08:00 08:05
Івано-Франківськ-Надвірна 08:00 08:05
Івано-Франківськ-Тисмениця 08:00 08:05
Івано-Франківськ-Черніїв 08:00 08:05
Івано-Франківськ-Косів 07:50 08:07
Івано-Франківськ-Тисмениця 08:00 08:10
Івано-Франківськ-Городенка 06:14 08:10
Івано-Франківськ-Надвірна 08:05 08:10
Івано-Франківськ-Надвірна 08:00 08:10
Івано-Франківськ-Черніїв 08:05 08:10
Івано-Франківськ-Рожнятів 08:05 08:12
Івано-Франківськ-Надвірна 08:10 08:15
Івано-Франківськ-Верховина 00:00 08:15
Івано-Франківськ-Рогатин 08:10 08:15
Івано-Франківськ-Братківці 07:55 08:15
Івано-Франківськ-Черніїв 08:00 08:15
Івано-Франківськ-Долина 00:00 08:15
Івано-Франківськ-Барва 08:00 08:15
Івано-Франківськ-Яремча 08:15 08:20
Івано-Франківськ-Тисмениця 08:05 08:20
Івано-Франківськ-Калуш (Експрес) 08:10 08:20
Івано-Франківськ-Надвірна 08:00 08:20
Івано-Франківськ-Тисмениця 08:05 08:20
Івано-Франківськ-Товмачик 08:10 08:25
Івано-Франківськ-Надвірна 08:20 08:25
Івано-Франківськ-Слобода 08:10 08:25
Івано-Франківськ-Тисмениця 08:00 08:25
Івано-Франківськ-Верхня 10:00 08:25
Івано-Франківськ-Торговиця 08:00 08:27
Стрий-Чернівці 08:20 08:30
Івано-Франківськ-Трускавець 08:15 08:30
Івано-Франківськ-Снятин 08:00 08:30
Івано-Франківськ-Калуш 08:15 08:30
Івано-Франківськ-Поляниця 08:20 08:30
Івано-Франківськ-Надвірна 08:20 08:30
Івано-Франківськ-Надвірна 08:20 08:35
Івано-Франківськ-Великий Рожен 07:20 08:35
Івано-Франківськ-Перерісль 08:00 08:35
Івано-Франківськ-Марківці-Черніїв 08:30 08:35
Яремча-Львів 08:27 08:37
Івано-Франківськ-Лючки 08:10 08:40
Івано-Франківськ-Тернопіль 08:25 08:40
Івано-Франківськ-Тисмениця 08:25 08:40
Івано-Франківськ-Глинки 08:10 08:40
Івано-Франківськ-Калуш 08:30 08:40
Івано-Франківськ-Рожнятів 08:30 08:40
Івано-Франківськ-Братківці 08:00 08:40
Івано-Франківськ-Верховина-Яремча 08:30 08:40
Івано-Франківськ-Вигода 08:40 08:45
Івано-Франківськ-Косів-Яблунів 08:11 08:45
Івано-Франківськ-Тисмениця 08:20 08:45
Івано-Франківськ-Надвірна 08:40 08:45
Івано-Франківськ-Делятин-Любіжня 08:30 08:50
Івано-Франківськ-Рівне 21:50 08:50
Івано-Франківськ-Тисмениця 08:40 08:50
Івано-Франківськ-Ясеня 08:45 08:50
Івано-Франківськ-Ясенів-Пільний 07:40 08:50
Івано-Франківськ-Калуш (Експрес) 08:40 08:50
Івано-Франківськ-Тисмениця 08:35 08:50
Івано-Франківськ-Озеряни 07:40 08:55
Івано-Франківськ-Ковалівка 08:25 08:55
Івано-Франківськ-Ісаків 08:50 08:55
Івано-Франківськ-Тишківці 08:40 08:55
Івано-Франківськ-Надвірна 08:40 08:55
Івано-Франківськ-Угорники 08:05 09:00
Івано-Франківськ-Мукачево 08:45 09:00
Івано-Франківськ-Мукачево 08:45 09:00
Івано-Франківськ-Калуш 08:50 09:00
Івано-Франківськ-Гериня 08:40 09:00
Івано-Франківськ-Тернопіль 08:50 09:05
Івано-Франківськ-Бельци 08:50 09:05
Івано-Франківськ-Верховина 09:00 09:05
Івано-Франківськ-Тисмениця 08:40 09:05
Івано-Франківськ-Коломия-Надвірна 08:50 09:05
Івано-Франківськ-Кропивник-Калуш АС-2 09:00 09:05
Івано-Франківськ-Черніїв 09:00 09:05
Івано-Франківськ-Львів-Стрий 09:00 09:05
Івано-Франківськ-Коломия 08:55 09:06
Івано-Франківськ-Городенка 09:00 09:10
Івано-Франківськ-Калуш (Експрес) 09:00 09:10
Івано-Франківськ-Рогатин 08:20 09:15
Івано-Франківськ-Черніїв 09:13 09:15
Івано-Франківськ-Коломия 08:50 09:20
Івано-Франківськ-Яремча 09:10 09:20
Івано-Франківськ-Калуш (Експрес) 09:10 09:20
Івано-Франківськ-Нижнів 09:10 09:20
Івано-Франківськ-Надвірна 08:10 09:20
Івано-Франківськ-Тисмениця 09:05 09:20
Івано-Франківськ-Прикмище 08:25 09:20
Івано-Франківськ-Черніїв 09:15 09:20
Івано-Франківськ-Долина 09:00 09:25
Івано-Франківськ-Коломия 09:20 09:25
Івано-Франківськ-Кропивник-Калуш 09:20 09:25
Івано-Франківськ-Ужгород 09:15 09:30
Яремча-Тернопіль 09:15 09:30
Івано-Франківськ-Тисмениця 09:15 09:30
Івано-Франківськ-Яківка 08:30 09:30
Івано-Франківськ-Калуш (Експрес) 09:30 09:30
Івано-Франківськ-Фетьків 09:20 09:30
Івано-Франківськ-Верховина (Експрес) 09:10 09:35
Івано-Франківськ-Рогатин 08:25 09:35
Івано-Франківськ-Ясеня 09:00 09:40
Івано-Франківськ-Озерце 08:45 09:40
Івано-Франківськ-Ясенів-Пільний 09:30 09:40
Івано-Франківськ-Снятин 09:20 09:40
Івано-Франківськ-Болехів 09:30 09:40
Івано-Франківськ-Калуш 09:30 09:40
Івано-Франківськ-Ліски-Коршів 08:10 09:40
Коломия-Львів 09:30 09:45
Івано-Франківськ-Середній Березів 07:45 09:45
Івано-Франківськ-Рунгури 09:35 09:50
Івано-Франківськ-О:Корнів-Городенка 09:45 09:50
Івано-Франківськ-Перегінське 07:00 09:50
Кути-Львів 09:45 09:50
Івано-Франківськ-Калуш (Експрес) 09:40 09:50
Івано-Франківськ-Підмихайлівці 08:00 09:55
Івано-Франківськ-Надвірна 09:50 09:55
Івано-Франківськ-Грабівці 09:40 09:55
Івано-Франківськ-Липовиця 09:40 09:55
Івано-Франківськ-Почаїв 09:45 10:00
Івано-Франківськ-Липове-Марківці 09:50 10:00
Івано-Франківськ-Братківці 09:20 10:00
Івано-Франківськ-Ворохта 09:50 10:00
Івано-Франківськ-Калуш 09:50 10:00
Івано-Франківськ-Ямниця 09:50 10:00
Івано-Франківськ-Коломия 09:50 10:00
Івано-Франківськ-Надвірна 10:00 10:05
Івано-Франківськ-Верховина 10:00 10:05
Івано-Франківськ-Чернелиця-Городенка 08:55 10:05
Івано-Франківськ-Княжолука 09:20 10:05
Івано-Франківськ-Перекоси 10:00 10:10
Івано-Франківськ-Дички 08:55 10:10
Івано-Франківськ-Надвірна 10:00 10:10
Івано-Франківськ-Королівка-Коломия 09:50 10:10
Івано-Франківськ-Тисмениця 10:05 10:10
Івано-Франківськ-Черніїв 10:00 10:10
Івано-Франківськ-Чорктів 10:00 10:15
Івано-Франківськ-Колінки 09:50 10:15
Івано-Франківськ-Поляниця 10:10 10:15
Івано-Франківськ-Снятин 10:10 10:15
Івано-Франківськ-Рожнятів 07:55 10:17
Івано-Франківськ-Яблуниця 09:50 10:20
Івано-Франківськ-Надвірна 09:00 10:20
Івано-Франківськ-Коломия 08:10 10:20
Івано-Франківськ-Коломия 08:10 10:20
Івано-Франківськ-Тисмениця 10:05 10:20
Івано-Франківськ-Вигода-Новоселиця 10:15 10:20
Івано-Франківськ-Луг 10:15 10:25
Івано-Франківськ-Стратин 08:05 10:25
Івано-Франківськ-Калуш 10:00 10:25
Івано-Франківськ-Городенка 10:25 10:30
Івано-Франківськ-Косів-Яблунів 09:30 10:30
Яремча-Хмельницьк 10:15 10:35
Івано-Франківськ-Калуш (Експрес) 10:25 10:35
Івано-Франківськ-Надвірна 10:35 10:35
Івано-Франківськ-Варховина-Ворохта 08:10 10:35
Івано-Франківськ-Тисмениця 10:25 10:40
Івано-Франківськ-Косів-Кути 10:25 10:40
Івано-Франківськ-Рогатин 09:40 10:40
Івано-Франківськ-Братківці 09:40 10:40
Івано-Франківськ-Львів-Жидачів 10:40 10:40
Івано-Франківськ-Поточище 09:40 10:40
Івано-Франківськ-Тисмениця 10:25 10:40
Івано-Франківськ-Львів-Рогатин 09:10 10:45
Івано-Франківськ-Надвірна 10:15 10:45
Івано-Франківськ-Постоята 10:40 10:45
Івано-Франківськ-Кулинка 10:40 10:45
Івано-Франківськ-Загвіздя 10:40 10:45
Івано-Франківськ-Львів-Стрий 10:40 10:45
Івано-Франківськ-Надвірна 10:40 10:45
Івано-Франківськ-Коломия 01:40 10:50
Івано-Франківськ-Петрів-Сокирчин 10:40 10:50
Івано-Франківськ-Липівка-Марківці 09:10 10:50
Івано-Франківськ-Бистриця-Надвірна 10:00 10:50
Івано-Франківськ-Долина 10:40 10:50
Івано-Франківськ-Надвірна 10:45 10:50
Івано-Франківськ-Калуш 10:20 10:55
Івано-Франківськ-Грушів 09:25 10:55
Івано-Франківськ-Черніїв 10:50 10:55
Івано-Франківськ-У'їзд 10:30 11:00
Івано-Франківськ-Городенка 10:50 11:00
Івано-Франківськ-Братківці 09:24 11:00
Івано-Франківськ-Надвірна 11:00 11:00
Івано-Франківськ-Яремча 10:50 11:00
Яремча-Вінниця 10:55 11:03
Івано-Франківськ-Калуш 10:30 11:05
Городенка-Львів 10:30 11:05
Івано-Франківськ-Монастириська 10:55 11:05
Івано-Франківськ-Надвірна 11:00 11:10
Івано-Франківськ-Черніїв 11:00 11:10
Трускавець-Коломия 11:00 11:15
Снятин-Львів 11:00 11:15
Івано-Франківськ-Калуш 10:50 11:15
Івано-Франківськ-Загвіздя 11:15 11:15
Івано-Франківськ-Пробабин 08:20 11:15
Івано-Франківськ-Путятинці 08:10 11:20
Івано-Франківськ-Ужгород 11:05 11:20
Івано-Франківськ-Ворохта 11:10 11:20
Івано-Франківськ-Коломия 11:20 11:25
Івано-Франківськ-Калуш (Експрес) 11:20 11:25
Чортків-Трускавець 11:00 11:30
Івано-Франківськ-Рогатин 11:20 11:30
Івано-Франківськ-Городенка 10:14 11:30
Кути-Калуш 11:20 11:30
Івано-Франківськ-Тисмениця 11:15 11:30
Івано-Франківськ-Надвірна 11:20 11:30
Одеса-Калуш 11:25 11:35
Івано-Франківськ-Надвірна 11:30 11:35
Івано-Франківськ-Калуш (Експрес) 11:20 11:35
Івано-Франківськ-Петранка 11:25 11:35
Івано-Франківськ-Долиняни 08:45 11:40
Івано-Франківськ-Коломия 08:20 11:40
Івано-Франківськ-Камінна 11:30 11:40
Івано-Франківськ-Тисмениця 11:25 11:40
Івано-Франківськ-Тернопіль 11:40 11:45
Львів-Кути 11:15 11:45
Івано-Франківськ-Надвірна 11:40 11:45
Івано-Франківськ-Долина 11:30 11:45
Івано-Франківськ-Делятин-Яремча 09:40 11:45
Івано-Франківськ-Топорівці 09:00 11:45
Івано-Франківськ-Делева 11:40 11:50
Івано-Франківськ-Хмельницький 11:35 11:50
Івано-Франківськ-Надвірна 11:45 11:50
Івано-Франківськ-Калуш (Експрес) 11:40 11:50
Івано-Франківськ-Підгайчики 10:50 11:50
Івано-Франківськ-Львів-Стрий 11:40 11:55
Івано-Франківськ-Мельна-Рогатин 10:50 11:55
Івано-Франківськ-Надвірна 11:50 11:55
Івано-Франківськ-Верххя 11:05 11:55
Івано-Франківськ-Марківці-Черніїв 11:50 11:55
Коломия-Рівне 11:50 12:00
Львів-Снятин 11:50 12:00
Івано-Франківськ-Надвірна 11:55 12:00
Івано-Франківськ-Верховина 11:50 12:00
Івано-Франківськ-Підлісся 11:50 12:00
Івано-Франківськ-Калуш 11:50 12:00
Івано-Франківськ-Глушків 08:05 12:05
Івано-Франківськ-Косів 12:00 12:05
Івано-Франківськ-Тернопіль 11:50 12:10
Івано-Франківськ-Львів (Аеропорт) 11:55 12:10
Івано-Франківськ-Буковель 12:00 12:10
Самбір-Надвірна 12:05 12:15
Івано-Франківськ-Калуш (Експрес) 12:05 12:15
Івано-Франківськ-Черніїв 12:03 12:15
Івано-Франківськ-Товмачик 09:50 12:15
Івано-Франківськ-Надвірна 12:10 12:15
Івано-Франківськ-Колоколин 08:35 12:20
Івано-Франківськ-Слобода 12:10 12:20
Івано-Франківськ-Ворохта 10:33 12:20
Івано-Франківськ-Надвірна 12:20 12:25
Івано-Франківськ-Калуш 12:20 12:25
Івано-Франківськ-Верховина 12:20 12:30
Івано-Франківськ-Липове-через Тисменицю 08:30 12:30
Івано-Франківськ-Городенка 12:20 12:30
Івано-Франківськ-Калуш 12:20 12:30
Івано-Франківськ-Рогатин-Липівка 12:25 12:30
Івано-Франківськ-Печеніжин 00:00 12:30
Івано-Франківськ-Надвірна 12:25 12:30
Івано-Франківськ-Гаврилівка-Тарнови 07:25 12:35
Івано-Франківськ-Жуків-Олещино 01:25 12:35
Івано-Франківськ-Долина 12:30 12:35
Івано-Франківськ-Серафинці 12:30 12:40
Чернівці-Львів 12:05 12:40
Івано-Франківськ-Чернівці 12:25 12:40
Івано-Франківськ-Войнилів КП 12:35 12:40
Івано-Франківськ-Нижнів 12:32 12:40
Івано-Франківськ-Тисмениця 12:25 12:40
Івано-Франківськ-Надвірна 12:30 12:40
Підволочіськ-Рахів 12:27 12:45
Підволочіськ-Рахів 12:27 12:45
Івано-Франківськ-Делятин-Любіжня 12:25 12:50
Івано-Франківськ-Коломия-Марківка 10:25 12:50
Івано-Франківськ-Тернопіль 12:35 12:50
Івано-Франківськ-Надвірна 11:40 12:50
Івано-Франківськ-Городенка 11:30 12:50
Івано-Франківськ-Братківці 12:10 12:50
Івано-Франківськ-Черніїв 12:45 12:50
Коломия-Трускавець 12:40 12:55
Івано-Франківськ-Надвірна 12:50 12:55
Івано-Франківськ-Калуш 12:50 12:55
Івано-Франківськ-Коломия 09:50 13:00
Івано-Франківськ-Тисмениця 12:55 13:00
Івано-Франківськ-Тисмениця 12:45 13:00
Івано-Франківськ-Кропивник-Калуш АС-2 12:55 13:00
Івано-Франківськ-Рогатин 13:00 13:05
Івано-Франківськ-Слобідка-Городенка 13:00 13:05
Івано-Франківськ-Калуш 13:05 13:10
Івано-Франківськ-Снятин 13:00 13:15
Івано-Франківськ-Верховина-Ворохта 13:00 13:15
Івано-Франківськ-Бобрівники 13:00 13:15
Івано-Франківськ-Долина 13:10 13:15
Івано-Франківськ-Рожнятів 13:10 13:17
Івано-Франківськ-Тисмениця 13:05 13:20
Івано-Франківськ-Рогатин-Н:Липиця 10:00 13:20
Івано-Франківськ-Коломия 11:00 13:20
Івано-Франківськ-Тростянці 12:25 13:25
Івано-Франківськ-Калуш 13:20 13:25
Івано-Франківськ-Городенка 13:15 13:25
Івано-Франківськ-Львів 11:20 13:30
Кути-Підволочиськ 13:15 13:30
Івано-Франківськ-Косів (Експрес) 13:20 13:30
Івано-Франківськ-Липівка-Марківці 11:40 13:30
Івано-Франківськ-Тисмениця 13:15 13:30
Івано-Франківськ-Надвірна 13:20 13:30
Івано-Франківськ-Городенка 12:20 13:35
Івано-Франківськ-Тисменичани 09:45 13:35
Івано-Франківськ-Яремча 13:30 13:35
Івано-Франківськ-Коломия 13:30 13:35
Львів-Чернівці 12:45 13:40
Івано-Франківськ-Львів 21:30 13:40
Івано-Франківськ-Борщів 13:30 13:40
Івано-Франківськ-Тисмениця 13:25 13:40
Івано-Франківськ-Калуш 13:30 13:40
Івано-Франківськ-Долина 13:30 13:40
Івано-Франківськ-Черніїв 13:30 13:40
Івано-Франківськ-Городенка 13:30 13:40
Івано-Франківськ-Поляниця 13:40 13:45
Івано-Франківськ-Глинки 13:30 13:45
Івано-Франківськ-Торговиця 11:15 13:45
Івано-Франківськ-Рогатин 11:15 13:45
Івано-Франківськ-Снятин-Чернівці 13:10 13:45
Івано-Франківськ-Рожнятів 12:30 13:50
Івано-Франківськ-Підмихайлівці 09:35 13:50
Івано-Франківськ-Черніїв 13:40 13:50
Івано-Франківськ-Яремча 12:15 13:55
Івано-Франківськ-Вигода 13:40 13:55
Івано-Франківськ-Коломия 12:45 13:55
Івано-Франківськ-Калуш (Експрес) 13:50 13:55
Івано-Франківськ-Надвірна 13:50 13:55
Івано-Франківськ-Одеса 13:50 14:00
Кам'янець-Подільський-Трусков 13:48 14:00
Івано-Франківськ-Лючки 13:10 14:00
Івано-Франківськ-Броди 10:10 14:00
Івано-Франківськ-Городенка 13:45 14:00
Івано-Франківськ-Нижнів 13:50 14:00
Івано-Франківськ-Надвірна 13:55 14:00
Івано-Франківськ-Коломия 13:55 14:00
Івано-Франківськ-Ліски-Коршів 14:00 14:05
Івано-Франківськ-Вигода-Новоселиця 14:00 14:05
Івано-Франківськ-Кадобна 14:00 14:05
Івано-Франківськ-Збараж 13:55 14:10
Івано-Франківськ-Верховина-Ворохта 14:00 14:10
Івано-Франківськ-Коломия 14:00 14:10
Івано-Франківськ-Черніїв 14:00 14:10
Івано-Франківськ-Надвірна 14:05 14:12
Івано-Франківськ-Калуш 13:55 14:15
Івано-Франківськ-Рогатин (газель) 13:00 14:15
Івано-Франківськ-Городенка 14:05 14:15
Івано-Франківськ-Черніїв 14:03 14:15
Івано-Франківськ-Гериня 12:45 14:15
Івано-Франківськ-Сокаль 13:30 14:20
Підволочіськ-Кути 13:10 14:20
Івано-Франківськ-Н:Липівка 14:10 14:20
Івано-Франківськ-Яремча 14:00 14:20
Івано-Франківськ-Яківка 14:10 14:20
Івано-Франківськ-Марківці-Черніїв 14:10 14:20
Івано-Франківськ-Товмачик 14:10 14:20
Трускавець-Камянець-Подільський 13:50 14:25
Івано-Франківськ-Косів 14:15 14:25
Івано-Франківськ-Рахів 10:15 14:25
Харьків-Яремча 13:45 14:25
Івано-Франківськ-Надвірна 14:20 14:25
Івано-Франківськ-Ужгород 14:00 14:30
Івано-Франківськ-Надвірна 12:45 14:30
Івано-Франківськ-Калуш 14:10 14:30
Івано-Франківськ-Королівка-Коломия 14:05 14:30
Івано-Франківськ-Загвіздя 14:20 14:30
Івано-Франківськ-О:Корнів-Городенка 14:25 14:35
Івано-Франківськ-Львів 14:20 14:35
Івано-Франківськ-Черніїв 14:30 14:35
Івано-Франківськ-Угорники 13:35 14:40
Івано-Франківськ-Рогатин 14:20 14:40
Рахів-Підволочиськ 14:30 14:40
Івано-Франківськ-Поляниця 14:30 14:40
Івано-Франківськ-Тисменичани 12:20 14:40
Івано-Франківськ-Солотвин 12:40 14:45
Івано-Франківськ-Коломия (Експрес) 14:30 14:45
Івано-Франківськ-Городенка 14:40 14:45
Івано-Франківськ-Калуш 14:25 14:45
Івано-Франківськ-Надвірна 14:40 14:45
Івано-Франківськ-Перегінськ 14:40 14:50
Хмельницьк-Яремча 14:40 14:50
Івано-Франківськ-Нижнів 14:42 14:50
Івано-Франківськ-Рожнятів 15:25 14:52
Івано-Франківськ-Надвірна 14:50 14:55
Івано-Франківськ-Верховина-Ворохта 14:55 14:58
Івано-Франківськ-Верховина 14:50 15:00
Івано-Франківськ-Чеміровці 14:45 15:00
Івано-Франківськ-Городенка 14:50 15:00
Івано-Франківськ-Калуш (Експрес) 14:55 15:00
Івано-Франківськ-Озеряни 11:40 15:00
Івано-Франківськ-Надвірна 15:00 15:00
Івано-Франківськ-Ковалівка 14:25 15:05
Івано-Франківськ-Пациків-Долина 15:00 15:05
Івано-Франківськ-Яблуниця 15:00 15:10
Івано-Франківськ-Надвірна 15:00 15:10
Івано-Франківськ-Тисмениця 15:05 15:10
Івано-Франківськ-Калуш 15:00 15:10
Івано-Франківськ-Бистриця-Надвірна 15:00 15:10
Івано-Франківськ-Фітьків 14:27 15:10
Івано-Франківськ-Черніїв 15:00 15:10
Івано-Франківськ-Дубно 14:55 15:15
Івано-Франківськ-Львів 15:10 15:15
Кути-Рогатин (Експрес) 15:00 15:15
Івано-Франківськ-Колінки 13:45 15:15
Івано-Франківськ-Барва 15:10 15:15
Івано-Франківськ-Надвірна 15:10 15:15
Івано-Франківськ-Тисмениця 15:05 15:20
Івано-Франківськ-Коломия 00:00 15:20
Івано-Франківськ-Тисмениця 15:05 15:20
Івано-Франківськ-Черніїв 15:10 15:20
Івано-Франківськ-Снятин 15:20 15:25
Івано-Франківськ-Надвірна 15:20 15:25
Івано-Франківськ-Калуш (Експрес) 15:20 15:25
Івано-Франківськ-Липівка-Марківці 14:20 15:25
Івано-Франківськ-Яремча 15:20 15:25
Івано-Франківськ-Товмачик 14:40 15:30
Чернівці-Трускавець 15:05 15:30
Івано-Франківськ-Тисмениця 15:20 15:30
Івано-Франківськ-Надвірна 15:25 15:30
Калуш-Кути 00:00 15:30
Івано-Франківськ-Верхня 15:25 15:30
Івано-Франківськ-Братківці 14:44 15:30
Івано-Франківськ-Липовиця 15:20 15:30
Івано-Франківськ-Рогатин 14:00 15:35
Івано-Франківськ-Надвірна 15:30 15:35
Івано-Франківськ-Снятин 15:25 15:40
Івано-Франківськ-Журавеньки 15:30 15:40
Івано-Франківськ-Яргорів 15:20 15:40
Івано-Франківськ-Городенка 15:30 15:40
Івано-Франківськ-Калуш 15:30 15:40
Івано-Франківськ-Путятинці 14:25 15:45
Івано-Франківськ-Тячів 15:30 15:45
Івано-Франківськ-Надвірна 15:40 15:45
Івано-Франківськ-Долина 15:30 15:45
Рівне-Коломия 15:40 15:50
Івано-Франківськ-Серафинці 15:10 15:50
Івано-Франківськ-Калуш 15:45 15:50
Івано-Франківськ-Коломия-Надвірна 15:40 15:50
Івано-Франківськ-Долина 00:00 15:50
Вижниця-Львів 15:25 15:55
Івано-Франківськ-Калуш (Експрес) 15:50 15:55
Івано-Франківськ-Надвірна 15:50 15:55
Львів-Косів 15:25 16:00
Івано-Франківськ-Підволочиськ 15:45 16:00
Івано-Франківськ-Рогатин (Експрес) 15:50 16:00
Івано-Франківськ-Петранка 15:00 16:00
Івано-Франківськ-Косів 14:50 16:05
Івано-Франківськ-Верховина 16:00 16:05
Івано-Франківськ-Надвірна 16:00 16:05
Івано-Франківськ-Перекоси 08:40 16:05
Івано-Франківськ-Коломия 14:55 16:08
Трускавець-Чернівці 15:30 16:10
Івано-Франківськ-Надвірна 16:05 16:10
Івано-Франківськ-Чернятин 16:00 16:10
Івано-Франківськ-Кропивник-Калуш АС-2 16:05 16:10
Івано-Франківськ-Марківці-Черніїв 16:00 16:10
Івано-Франківськ-Черніїв 16:05 16:10
Івано-Франківськ-Снятин 15:25 16:12
Івано-Франківськ-Вижниця 16:00 16:15
Івано-Франківськ-Волосів 16:10 16:15
Івано-Франківськ-Калуш (Експрес) 16:05 16:15
Івано-Франківськ-Поляниця 16:10 16:15
Івано-Франківськ-Долина 16:05 16:15
Івано-Франківськ-Середній Березів 16:00 16:17
Івано-Франківськ-Рівне 14:10 16:20
Івано-Франківськ-Рогатин 14:20 16:20
Івано-Франківськ-Надвірна 16:15 16:20
Івано-Франківськ-Рівне 14:10 16:22
Косів-Львів 16:20 16:25
Івано-Франківськ-Петрів-Сокирчин 16:15 16:25
Івано-Франківськ-Надвірна 16:20 16:25
Івано-Франківськ-Калуш 16:20 16:25
Івано-Франківськ-Яремча 16:20 16:25
Івано-Франківськ-Коломия-Молодятин 16:20 16:25
Івано-Франківськ-Топорівці 16:00 16:25
Івано-Франківськ-Підмихайлівці 15:00 16:30
Івано-Франківськ-Нижнів 16:20 16:30
Івано-Франківськ-Болехів 16:20 16:30
Івано-Франківськ-Черніїв 16:28 16:30
Івано-Франківськ-Грушів 15:25 16:30
Івано-Франківськ-Ясеня 15:15 16:35
Івано-Франківськ-Надвірна 16:30 16:35
Івано-Франківськ-Калуш (Експрес) 16:25 16:35
Івано-Франківськ-Надвірна 16:30 16:35
Івано-Франківськ-Луг 16:30 16:40
Івано-Франківськ-Борщів 16:25 16:40
Івано-Франківськ-Дички (газель) 16:30 16:40
Івано-Франківськ-Космач 10:30 16:40
Івано-Франківськ-Городенка 16:30 16:40
Івано-Франківськ-Камінна 14:20 16:40
Івано-Франківськ-Черніїв 16:30 16:40
Івано-Франківськ-Надвірна 16:35 16:43
Івано-Франківськ-Яремча 16:30 16:45
Івано-Франківськ-Калуш 16:35 16:45
Івано-Франківськ-Стратин 14:40 16:50
Івано-Франківськ-Підгайчики 15:00 16:50
Івано-Франківськ-Поточище 15:30 16:50
Івано-Франківськ-Надвірна 16:40 16:50
Івано-Франківськ-Рожнятів 16:35 16:52
Івано-Франківськ-Надвірна-Львів 16:45 16:55
Івано-Франківськ-Коломия 16:40 16:55
Івано-Франківськ-Долина 16:40 16:58
Чернівці-Стрий 16:25 17:00
Івано-Франківськ-Постоята 16:50 17:00
Івано-Франківськ-Устя Зелене 16:50 17:00
Івано-Франківськ-Липове-ч:з:Тисменицю 14:50 17:00
Івано-Франківськ-Коломия 16:10 17:00
Івано-Франківськ-Яремча 07:45 17:00
Івано-Франківськ-Рогатин 16:50 17:00
Івано-Франківськ-Чернелиця-Городенко 16:40 17:00
Івано-Франківськ-Кулинка 16:55 17:00
Івано-Франківськ-Загвіздя 17:00 17:00
Івано-Франківськ-Н:Липівка 16:50 17:00
Надвірна-Самбір 16:55 17:05
Івано-Франківськ-Косів 15:50 17:05
Івано-Франківськ-Ісаків-Петрів 17:00 17:05
Івано-Франківськ-Делятин-Любіжня 16:35 17:10
Тернопіль-Калуш 17:00 17:10
Івано-Франківськ-Калуш 17:05 17:10
Івано-Франківськ-Тисмениця 16:55 17:10
Івано-Франківськ-Надвірна 17:00 17:10
Івано-Франківськ-Черніїв 17:00 17:10
Львів-Городенка 17:05 17:15
Івано-Франківськ-Марківка 16:25 17:15
Івано-Франківськ-Момастиріськ 17:00 17:15
Долина-Київ 16:50 17:15
Івано-Франківськ-Надвірна 15:40 17:15
Івано-Франківськ-Гаврилівка-Тарнови 17:15 17:15
Івано-Франківськ-Верховина (Експрес) 17:05 17:20
Івано-Франківськ-Рогатин 15:10 17:20
Івано-Франківськ-Тисмениця 17:05 17:20
Івано-Франківськ-Кадобна 17:15 17:20
Івано-Франківськ-Тишківці 15:40 17:20
Івано-Франківськ-Черніїв 17:10 17:20
Івано-Франківськ-Надвірна 17:15 17:20
Івано-Франківськ-Верховина 10:15 17:25
Івано-Франківськ-Коломия 17:15 17:25
Івано-Франківськ-Братківці 16:50 17:25
Івано-Франківськ-Рожнятів 17:25 17:27
Івано-Франківськ-Делева 17:20 17:30
Львів-Вижниця 17:00 17:30
Івано-Франківськ-Ясень 17:20 17:30
Івано-Франківськ-Липівка-Марківці 16:10 17:30
Івано-Франківськ-Долина 17:05 17:30
Івано-Франківськ-Бучач 17:15 17:35
Івано-Франківськ-Калуш (Експрес) 17:30 17:35
Івано-Франківськ-Глушків 16:45 17:35
Івано-Франківськ-Косів-Яблунів 16:46 17:35
Івано-Франківськ-Черніїв 17:30 17:35
Івано-Франківськ-Тисмениця 17:25 17:40
Івано-Франківськ-Надвірна 17:35 17:40
Івано-Франківськ-Долиняни 16:20 17:45
Івано-Франківськ-Глинки 17:25 17:45
Івано-Франківськ-Надвірна 17:15 17:45
Івано-Франківськ-Рунгури 00:00 17:45
Івано-Франківськ-Ворохта 07:55 17:45
Івано-Франківськ-Фітьків 17:40 17:45
Івано-Франківськ-Войнилів КП 17:45 17:50
Івано-Франківськ-Прикмище 15:05 17:50
Івано-Франківськ-Черніїв 17:40 17:50
Івано-Франківськ-Надвірна 17:45 17:50
Чернівці-Калуш 17:45 17:55
Івано-Франківськ-Великий Рожен 17:00 17:55
Івано-Франківськ-Барва 17:50 17:56
Івано-Франківськ-Рожнятів 17:50 17:57
Івано-Франківськ-Яблуниця 17:35 18:00
Івано-Франківськ-Яремча 17:45 18:00
Івано-Франківськ-Надвірна 17:50 18:00
Івано-Франківськ-Товмачик 17:50 18:00
Івано-Франківськ-Колоколин 16:20 18:05
Івано-Франківськ-Солотвино 12:40 18:05
Івано-Франківськ-Калуш (Експрес) 18:00 18:05
Івано-Франківськ-Жуків 18:00 18:05
Івано-Франківськ-Вигода-Новоселиця 17:20 18:05
Івано-Франківськ-Надвірна 16:45 18:05
Івано-Франківськ-Чорктів 17:10 18:10
Львів-Коломия 17:55 18:10
Івано-Франківськ-Надвірна 17:50 18:10
Івано-Франківськ-Ясенів-Пільний 18:00 18:10
Івано-Франківськ-Львів 17:50 18:15
Івано-Франківськ-Надвірна 06:00 18:15
Івано-Франківськ-Тростянці 17:20 18:15
Івано-Франківськ-Н:Липівка 18:05 18:15
Івано-Франківськ-Калуш 18:10 18:15
Івано-Франківськ-Грабівці 18:00 18:15
Івано-Франківськ-Загвіздя 18:10 18:15
Івано-Франківськ-Калуш (Експрес) 18:15 18:20
Івано-Франківськ-Надвірна 18:15 18:20
Вінниця-Яремча 18:13 18:23
Івано-Франківськ-Слобода 15:35 18:25
Івано-Франківськ-Перегінське 18:20 18:30
Івано-Франківськ-Київ 18:20 18:30
Івано-Франківськ-Пробабин 17:00 18:30
Івано-Франківськ-Верхня 18:15 18:30
Івано-Франківськ-Княжолука 16:45 18:30
Івано-Франківськ-Калуш 18:30 18:35
Івано-Франківськ-Нижнів 18:30 18:35
Івано-Франківськ-Камінна 16:20 18:35
Івано-Франківськ-Тюдів 18:25 18:40
Івано-Франківськ-Верховина-Ворохта 18:23 18:40
Івано-Франківськ-Черніїв 18:30 18:40
Івано-Франківськ-Нижнів 17:07 18:45
Івано-Франківськ-Ліски-Коршів 17:25 18:45
Івано-Франківськ-Львів-Стрий 18:40 18:45
Чернівці-Рогатин 18:40 18:50
Івано-Франківськ-Лючки 18:20 18:50
Івано-Франківськ-Калуш 18:45 18:50
Івано-Франківськ-Коломия 18:30 18:55
Івано-Франківськ-Коломия 18:40 18:55
Івано-Франківськ-Угорники 18:25 19:00
Надвірна-Хмельницьк 18:44 19:00
Івано-Франківськ-Яремча 16:55 19:00
Івано-Франківськ-Городенка 18:50 19:00
Івано-Франківськ-Братківці 18:50 19:00
Івано-Франківськ-Калуш 19:00 19:05
Івано-Франківськ-Торговиця 16:20 19:10
Івано-Франківськ-Гериня 18:35 19:10
Івано-Франківськ-Серафинці 19:05 19:15
Івано-Франківськ-Рогатин (газель) 18:20 19:15
Івано-Франківськ-Коломия 18:30 19:15
Тернопіль-Яремча 18:55 19:20
Івано-Франківськ-Снятин 18:35 19:20
Івано-Франківськ-Калуш (Експрес) 19:15 19:20
Івано-Франківськ-Товмачик 19:10 19:20
Снятин-Львів 19:15 19:30
Івано-Франківськ-Волосів 19:20 19:30
Івано-Франківськ-Черніїв 19:25 19:30
Заліщики-Калуш 19:20 19:35
Львів-Яремча 19:30 19:40
Івано-Франківськ-Варховина (Експрес) 19:30 19:40
Івано-Франківськ-Городенка 19:30 19:40
Івано-Франківськ-Калуш 19:35 19:40
Івано-Франківськ-Нижнів 19:40 19:45
Івано-Франківськ-Гаврилівка 19:40 19:45
Івано-Франківськ-Підмихайлівці 17:50 19:45
Івано-Франківськ-Київ 19:45 20:00
Івано-Франківськ-Коломия 19:55 20:00
Івано-Франківськ-Ворохта 19:18 20:00
Івано-Франківськ-Городенка 18:50 20:00
Івано-Франківськ-Тисмениця 19:45 20:00
Івано-Франківськ-Львів-Рогатин 17:45 20:05
Івано-Франківськ-Калуш (Експрес) 20:00 20:05
Івано-Франківськ-Верховина 20:00 20:10
Івано-Франківськ-Липове-ч:з:Тисменицю 19:00 20:10
Івано-Франківськ-Львів-Стрий 20:10 20:15
Івано-Франківськ-Великий Рожен 19:40 20:20
Івано-Франківськ-Петранка 20:10 20:20
Івано-Франківськ-Чернятин 19:50 20:20
Буковель-Київ 20:20 20:30
Івано-Франківськ-Нижнів 20:20 20:30
Львів-Городенка 20:20 20:30
Івано-Франківськ-Коломия 19:35 20:35
Івано-Франківськ-Калуш (Експрес) 20:20 20:40
Івано-Франківськ-Марківка 20:00 20:45
Івано-Франківськ-Київ-Бориспіль 20:30 20:50
Трускавець-Чортків 20:20 20:52
Івано-Франківськ-Калуш 20:45 20:55
Івано-Франківськ-Верховина 10:25 21:00
Львів-Снятин 21:00 21:10
Івано-Франківськ-Київ 09:40 21:40
Івано-Франківськ-Городенка 22:05 22:10
Львів-Кишинів 22:20 22:40
Львів-Рахів 22:45 22:55


Знайшли неточність? Будь ласка, повідомте нам. Дякуємо.