Курси водіння автомобілів.

Відгуки про Автошкола:

 • 1 2 3 4 5
  Мені дуже повезло з моїм інструктором.Саме завдяки його професіоналізму і майстерності я змогла побороти страх перед водіння,навчитись вчасно і спокійно реагувати в різних дорожніх ситуаціях.Дем'янович Ігор Євгенович- людина, яка дійсно вкладає в свою роботу душу і серце.Велика подяка йому за те, що був моїм ангелом-охоронцем!
  Немає автора, 1 місяць тому
 • 1 2 3 4 5
  Хороша школа! Тільки позитивні враження. Насправді можна отримати хороші знання і навички! А особлива подяка інструктору Дем'янець Ігорю Євгеновичу! Чудовий професіонал і просто хороша людина! Всім рекомендую )
  Немає автора, 1 місяць тому
 • 1 2 3 4 5
  Автошкола "автобан" найкраща .Вчора успішно здала іспит в ДАІ Урааааа! Дуже рада що навчалась саме в цій автошколі .Тут отримала хороші знання , що дало змогу здати іспит з першого разу .Саме завдяки : Сергію Романовичу і Ярославу Павловичу. Дуже дякую Сергію Романовичу Ломею !Він неймовірний інструктор дуже добрий, який спокійно і терпляче навчав мене водінню ,лояльне ставлення і завжди гарний настрій .Приємно було навчатись . Велике спасибі Ярославу Павловичу , за цікаві теоретичні заняття ,прекрасно подавав матеріал дійсно бажав нас навчити, об'яснить кожну дрібничку .І Не вірте міфам , що без грошей не реально ! В даній автошколі переконалась , якщо докласти зусиль , відвідувати заняття , якщо є бажання вчитись , то здати іспит самостійно - реально! Навчанням в автошколі дуууже задоволена,всім рекомендую, не пошкодуєте!
  Немає автора, 1 місяць тому
 • 1 2 3 4 5
  Нещодавно закінчила навчання в цій автошколі. Навчанням дуже задоволена, викладачі професіонали з великої літери!!!=) Окремо подяку висловити хочу Кушніруку М. В за те що круто і зрозуміло викладає теорію!=))) , А також Пилипчуку Я.Я, за отриманий досвід у практичному навчанні курування автомобілем, велике терпіння та чудове почуття гумору!!!=)) Народ, кому пощастить потрапити до Ярослава Ярославовича, Вам реально пофартить, бо то людина від Бога=)
  Успіхів, щастя та талановитих учнів бажаю цій автошколі!!!=)))
  Немає автора, майже 2 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Закінчувала цю школу, дуже задоволена! Велике спасибі Леоніду Андрійовичу, Сергію Богдановичу, Ярославу Павловичу!
  Немає автора, майже 3 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Чесно кажучи, дуже давно не зустрічала такого професійного підходу до навчання. Як на людину, яка ніколи не сиділа за кермом авто, я вийшла з цієї автошколи з добрим багажем знань і навичок. Окремо хотілося б подякувати Ярославу Павловичу за те, що він дійсно хотів, щоб ми знали ПДР та Сергію Романовичу, просто неймовірно хорошому інструктору. Ви найкращі!!!
  Немає автора, майже 5 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Ця автошкола справді варта похвали! Тут працюють професіонали своєї справи! Велике дякую Гвоздецькому С. Б. за його доступні лекції та інстуктору по водінню Ломею С. Р. -за знання які отримала за час навчання. Інструктор - супер! Школою задоволена! Хто хоче бути водієм-- всім сюди!
  Немає автора, майже 5 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Навчання саме в цій автошколі просто казка. Тут працюють справжні професіонали, які дуже відповідально ставляться до своєї роботи. Особливу подяку висловлюю викладачеві Гвоздецькому Сергію Богдановичу, який є чудовим педагогом, що вміє зацікавити теоретичним матеріалом, він завжди хвилюється за кожного курсанта і вболіває в цілому за групу. Також прекрасним психологом і прфесіоналом є інструктор від Бога Ломей Сергій Романович. Його уроки водіння досить уміло продумані. Сергій Романович - досить толерантна, врівноважена людина. Він уміє знайти індивідуальний підхід до кожного курсанта, що сприяє відмінним результатам на іспиті. Дуже вдячна за витримку, вміння підтримати. Добре, що є така прекрасна автошкола в нашому місті, усім рекомендую навчатися водінню саме тут!!!
  Немає автора, майже 5 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Школа справді варта оцінки 5 із 5. Рекомендую навчання тільки у цій школі. Особливу подяку Гвоздецькому Сергію Богдановичу за отримані знання. Окрему подякую за терпіння Ставничому Дмитру Володимировичу, це інструктор від Бога, ніякого крику, тільки вказує на Ваші помилки і справді можна навчитись водити, якщо захотіти. Рекомндую!!!
  Немає автора, майже 5 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже хороша школа.
  Працюють відмінні спеціалісти!
  Окрема подяка інструктору з водіння Сергію Романовичу - незамінний працівник.
  Немає автора, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Хороша школа) всім рекомендую навчання закінчив 29.04.15) екзамен здав сам) головне регулярно ходити на навчання і слухати викладача) всім Удачі!!
  Немає автора, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Щойно закінчила автошколу та отримала водійське посвідчення. Дуже хороша автошкола. Навчанням задоволена. Тут працюють професіонали. Хочу подякувати викладачу з теорії Чаплинському Л. М. та інструктору по водінню Ломею С. Р. за професійний підхід та спокійне, добре ставлення. Іспит в ДАІ здала сама. В що сама не можу повірити. Всім рекомендую: навчайтеся і все у вас вийде.
  Немає автора, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Закінчив курси 28.05.2014р. Дуже хороша автошкола. Навчанням задоволений. Гвоздецький Сергій Богданович дуже хороший спеціаліст в своїй роботі, рекомендую навчатися в нього, доступно пояснює.
  Немає автора, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Закінчила навчання в цій школі 11.03.2014. Рекомендую! Молодий викладач з теорії - Татусько Емілія Олегівна - знавець своєї справи, пояснювала все чітко, доступно і навіть купу разів одне і те сама не втомлювалась повторювати. Інструктор з водіння - Ломей Сергій Романович - професійний, добрий, спокійний і з відмінним почуттям шумору! Не знаю ,як йому вистачало терпіння мене терпіти, але він вчьому спокійно мене навчив і я здала іспити. Дуже рекомендую! Прекрасне ставлення викладачів до своїх курсантів, ввічливість з боку адміністрації, кожне заняття - позитив, особливо з водіння. Велике вам спасибі! Бажаю процвітання вашій школі і ітльки хороших емоцій.
  П.С. Хто вчиться - той і здасть з першого разу і без грошей. Тільки офіційна плата в касу за бланк в ДАІ і знання з голови - ось запорука отримання посвідчення водія :)
  Немає автора, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Закінчила курси 14.03.2014р. Навчанням задоволена. Дуже вдячна Гвоздецькому С.Б. і Рибаку Р.В.- хороші спеціалісти, доступно пояснюють, багато знають і вчать всіх, хто хоче навчитись.
  Немає автора, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  коли починаються курси? і яка ціна зараз на категорію В?
  Оля, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Коли починаються курси?
  Віта, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  автошкола супер, хто хоче навчитися я б радила ити сюди.
  тамара, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  автошкола супер, інструктора бомба)))))))))) сам тепер навчаюсь тута!!!!!!!
  степан братків, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Все тут норм...і норм..інструктори,те що комусь не подобається,,,так потрібно висловлюватися зразу їм,а не писати всяку хрень в комент...вчіться бо на дорозі це не спасе
  Діма, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Я ПРОСТО НЕ ЗНАЮ ЯК ВИТРИМУЮТЬ НЕРВИ В ВИКЛАДАЧІВ ТА ІНСТРУКТОРІВ З НАМИ,ЦЕ ТРЕБА МАТИ БОЖИЙ ДАР ДО ТАКОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОЇ СПРАВИ,,ПЕРЕД ТИМ ,ЯК ПІТИ НА КУРСИ,Я І ЦІКАВИЛАСЯ В ЗНАЙОМИХ,КУДИ Ж ІТИ,І МАЙЖЕ ВСІ В ОДИН ГОЛОС РЕКОМЕНДУВАЛИ АВТОБАН,ІЩО ОСОБЛИВО-ПОПАСТИ В ГРУПУ ДО ВИКЛАДАЧА ГВОЗДЕЦЬКОГО С.Б.ВИКЛАДАЧ ВІД БОГА,ВМІЄ ПОДАТИ ДОСТУПНО МАТЕРІАЛ,ВМІЄ ПОЖАРТУВАТИ,І В ТОЙ ЖЕ ЧАС БУТИ ВИМОГЛИВИМ.ДЯКУЮ ЙОМУ ЗА ТЕРПІННЯ.ОСЬ І МОЯ ЗНАЙОМА НЕДАВНО ПІШЛА НА КУРСИ В ЦЮ ШКОЛУ,І -ТЕЖ ЗАДОВОЛЕНА І ВИКЛАДАННЯМ І ЇЗДОЮ(А ВЧИТЕЛЬ-В ОБОХ ВИПАДКАХ-ГВОЗДЕЦЬКИЙ С.Б.)ТА ЙВЗАГАЛІ-ТАМ ПРАЦЮЮТЬ ЧУДОВІ ЛЮДИ.
  ГАЛИНА, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  скільки часу вчитися?
  Л, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже гарна школа.Закінчив рік тому.Є плюси і мінуси як і у всьому, але я задоволений. Хто хоче вчитись,той навчиться, а хто приходить,щоб відбути лекцію і пошвидше отримати права, тому багато чого і багато хто не буде подобатись.Був у групі Миронова і все подобалось.Їздив з Овсяніцьким Ярославом Йосиповичем.Не знаю як зараз,але на той час там найдешевше навчання було у Франику.Рекомендую всім!
  Ігор, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Школа просто супер. навчання - відмінне. не знаю у кого ви вчилися, але я вчилася б ще. Якщо дома читати білети і заглядати в книжку, ніяких грошей в ДАЇ платити не треба!!!!!!!!!! Що навчилися, те будете мати. Рекомендую всім, хто вагається з вибором школи!!!!!!
  katja, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  в автошколі працюють справді хороші люди, інструктори, дирекція... однак не дай Боже потрапити у групу Миронова, він перекреслить всі позитивні враження... через нього нема ніякого бажання рекомедувати цю школу знайомим...
  курсант, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  "d" категорію в цій автошколі можна зробити??
  педро, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  окремі викладачі ОЯЙ ЧЛМ попводяться зарозуміло а на курсантів під час водіння викрикаютьі лаяться, що не робить школі честі.
  стажер, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  совдепівські дідки ставляться до курсантів як до пустого місця... принизити - любе діло... не можу дочекатися, коли нарешті закінчу цю автошколу... ніде нема такого цирку, як тут.
  Р., майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Автошкола просто супер! Ми з подругою здали тести в ДАІ після цієї школи без "додаткової оплати"))
  Своячка, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Скільки часу тривають курси??
  Тетяна, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  так
  Vasa, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  це з бензином
  Христя, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  то без бензини?
  Я, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  1750...це в автошколі...ще в даї треба буде заплатити за самі права 500грн!!! =)
  Віталій, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  яка ціна за категорію В?
  Руслан, майже 5 років тому