Кур'єрська служба "Нова пошта"

1 2 3 4 5
Івано-Франківськ
Кур'єрська служба доставки по Україні.

Відгуки про Нова пошта:

 • 1 2 3 4 5
  Відділення на Чорновола нормальне але керівник Віталій в окулярах возомнив, з себе генерального директора. З гарячої лінії теж толку ніякого - вони нічого не вирішують. Коротше бабки друть а сервіс гіршає !!!
  Немає автора, майже 2 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Пишу на рахунок нової пошти у Франківську відділення №3 на Залізничний.
  Пошкоджений товар,продажі не підлягає.(
  Я володію інтернет-магазином,і постійно користуюсь цією поштою,відсилала недавно рюкзак(оригінал) від фірми найк у м. Нетішин. Клієнт,відмовився від посилки.Сьогодні 06.09.2016. забрала його,але так жалію що просто,я там не перевірила товар,приїхала додому розпаковую його від ХАРЧОВОЇ ПЛІВКИ (ЗА ЩО МИ ПЛАТИМО ТАМ,ЩЕ Б ФУЛЬГОЮ ЙОГО ОБМОТАЛИ),а він весь брудний,особливо низ,увесь білий,чи то крейда,порошок чи клей,не зрозуміти і мало того ,що від брудний ,мені відірвали від нього бірку і поставали у кишеньку рюкзака.ЦЕ ПРОСТО ЖАХ.
  НАПИСАЛА АКТ ПРО ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ.Чекатиму відповіді.
  СКАЖУ ПО ПРАВДІ,ЦІНИ ТІ, ЩО ВОНИ ПОСТАВИЛИ ЗА ДОСТАКУ НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ ЇХНІЙ ЯКОСТІ РОБОТИ. Дуже не задоволена якістю роботи нової пошти!!!!
  Немає автора, майже 4 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Мені сподобалось обслуговування у відділенні на залізничній, декілька раз приймала посилки. Все швидко і чітко.
  Немає автора, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  справді в 6 відділенні неприємний персонал, не те щоб хами ... компанія працівників специфічна там.Новою поштою не користуюсь, делівері в 2 рази дешевше, може не так швидко і зручно, але для тих, що цінують свої кошти нормально.
  Немає автора, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  В нової пошти багато плюсів, і один з них це швидкість доставок. Але вони дуже дорого беруть за доставку. Замовляла крісло для годування 121грн за доставку - це, як на мене, забагато!
  Немає автора, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Щодо обслуговування юридичних осіб, то воно просто жахливе...то рахунок принесуть невчасно, то із списку боржників вже два місяці забувають виключити, то договір не поновлено...працівники з відділень кажуть, що їм заборонено розмовляти із клієнтами...ця фірма ніколи не виручить у потрібний момент
  Немає автора, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Вже
  близько двох років користуюсь послугами НП по вул.Шевченка.Дуже
  задоволена.Проблем не було.Все приходило вчасно і оперативно.Приємні
  працівники.Успіхів Вам у роботі!
  Немає автора, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Весь час обслуговувалась у відділенні по Шевченка. Ніяких проблем, дівчатка все швиденько робили, хоч і черги там дай боже. Переїхала і була змушена поміняти відділення на шосте на Надрічній. Більших хамів я в житті не бачила. Поводяться як свині, хамлять, морди кривлять, обслуговувати не хочуть.. Приходиш і стоїш у відділенні по 15 хв, поки на тебе звернуть увагу, при чому коли черг немає. Персонал непрофесійний, одна дівчина і всі хлопці, вона їм глазкі строїть, а вони коло неї як кобелі крутяться. Це все на очах у клієнтів. Не раз бачила, як ця ж дівчина у робочий час висиджувала у машині під складом просто так. НЕ хочеш робити - звільнись, а хочеш - то роби так, як положено. Висновок: половину хлопців звільнити, чорняву дівчину звільнити, набрати нормальних працівників. Бо це не діло, коли заходиш на склад з питанням, а тобі відповідають "А я не знаю", а чого ж ти тут тоді сидиш якщо не знаєш. Оцінка 1 лише за близькість до дому
  Немає автора, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Працює супер. Недавно скористалась "Делівері", 100 разів пошкодувала, хоч вони дешевші, але сервісу ніякого! Вантаж видають дууууже довго. На НП набагато більше переваг, за які варто заплатити дорожче, зекономивши час і нерви!
  Люда, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  нова пошта на перший погляд суперова компанія, та на жаль окремі працівники-касири хами та знижують ваш рейтинг. Раджу керівнику провести тренінги щодо питань роботи з клієнтом (адже клієнт напевно прав). Сьогодні мене і мою трьох річну дитину довели до істерики. І ця дівчина ходила та нахабно посміхалась. Я не можу передати свої враження... ШОК!!! Хоча є і дівчатка супер і ввічливі, і приємні, шкода коли одна паршива вівця портить хороше стадо...
  клієнт, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Шановні керівники компанії повпливайте на роботу ваших працівників.
  Наталя, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Гарне обслуговування, швидка доставка замовлень. Не перший раз користуюсь послугами Нової пошти-і ніразу ніяких інцедентів не було.
  Роксолана, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  через 8 відділення моя дитина залишилася без подарунка ,як я поясню дитині що люди бувають не чуйні та хамовиті
  нова пошта хам, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  найгірше обслуговування яке тільки може бути. вже другий раз не приходить кур`єр. вчора замовили так і не було. ніяких вибачень і виправдань їхнього боку .
  підприємство, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  чому немає вказано на карті в інтернеті, як проїхати на відділення Нової пошти в Богородчанах
  11111111, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Давно користуюсь послугами. На Мазепи дуже ввічливі оператори
  Степан, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже дорога служба доставки, великі черги. Габаритні вантажі обходяться вдвічі дорожче за "Делівері"
  Стас, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  цены намного дороже чем у других. еще навязывают без моего ведома левые услуги. например обматали скочем или пленкой и плати за это хотя такого можно было не делать и тд. завышают стоимомть взвесил у них на весах груз 1.1 кг пишут 2кг обьясняя что все округляется до целых чисел. обслуживание тоже неочень звоню диспечеру-груз на месте.приежаю а его еще нет... одно радует что отделений много и забрать можно поближе где тебе надо.вот пожалуй один существеный плюс!
  Руслан, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  прекрасно працює персонал)
  Кицюня, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  негативно, мене обдурили на 30грн.
  клієнт, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  відділення 6 користуюсь недавно але задоволена молодці
  ліліана, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Прочитала відгуки....дивно, але більше року обслуговуюсь на 4 відділенні (Юності, 62Б)...приємні працівники і знають свою роботу...все швидко...щей допомагають мені з відправками!!! Дякую:-)
  Наталя, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  нормально працюють , одні з кращих порівняно з іншими,
  кожен день забираю посилки ,відділення №5 ( 90 відсотків там забираю) також нормальне ,тормозів незамітив, навпаки.
  Іван, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  відділення 5 це просто жах!!! такі всі повільні ,розтєряні а дівчина така чорненька взагалі так як з космосу прилетіла!
  кіра, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  на надрічній обслуговування хамське..дівчата не культурні і занадто повільні
  Наталя, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Я користуюсь постійно НП і мушу сказати, що мене вони ще жодного разу не підвели. Швидкість пересилки мене влаштовує, сервіс так само, упаковку здійснюю завжди сама. Маю карточку бонусну, нею можна буде оплачувати перевезення. Для мене це зараз найкращий перевізник.
  Ольга, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Доброго Вам Дня!
  НЕ задоволений роботою працівників Нова пошта м.Івано-Франківськ Відділення №5 вул.Шевченка8. Віддавно користуюсь послугами даної компанії,- проблем не виникало! Та останнім часом кожного разу змушений вистоювати в очікуванні (щасливої миті) до-поки працівники по новому занесуть мої дані до комп*ютеру (попередньо вказував номер свого мобільного і проблем ніяких). На даний час,- зі слів працівників, (щоразу збивається система та її потрібно оновлювати), а саме дані про клієнта.
  Чим займаються ВАШІ працівники? І чому не пояснюють клієнтам, що фунциклює ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ ?
  Самі НЕГАТИВНІ ЕМОЦІЇ, ВРАЖЕННЯ та ВІДГУКИ !
  Дякую!
  З Повагою!
  Едуард, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  чому тут пишуть лише негативні відгуки? кристуюсь цією Поштою від початку їх існування, проблем не було жодних ніколи. Раз посилка прийшла пошкоджена - на 8 відділенні без питань оформили повернення коштів, потім працівник передзвонив і я на 5-му забрала наступного дня своїх 100 грн. Т-т-т, взагалі ніколи ніяких проблем, посилки йдуть швидко, всі смс доходять, на 5-му вкінці дня дуже гарно справляються з напливом клієнтів.
  Ірина, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  сервіс фуфло, говорять однеа роблять інше
  володимир, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Користуюсь послугами відділення № 5 - проблем не було, я задоволена
  Юля, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  загалом доставка відбувається швидко але скад№8 на миколайчука30 робота незадовільна говорять що відправляють смс які не доходять потім звонять що посилка стоїть вже довго і вони відправляють її назад і що треба оплатити простій особливо дівчина яка сидить на видачі дуже по хамськи себе поводить це стосується тільки склада №8 нікому не раджу туда звертатись
  леся, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  сідаєте на "2" тролейбус, їдете по юності, кажете: шофир, зупиніть біля пижиків. Рєско забираєте посилку і ше всти гаєте на той самий тролейбус, аби доїхати додому. Виходить швидше ніж стояти в черзі десь у центрі, аби лиш тролейбус не зламався.
  Юрко, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  в мене був випадок такий.........я мала прийти по вантаж позвонила під дверима поштим до них запитати про вантаж.мені відповіли що ще немає.........прийшовши в середину вантаж був............
  окс, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Мені подобається бувають якісь помилки в роботі але це буває...
  окс, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Отримую товари з інтернет-магазинів Новою Поштою вже близько року. Мені це видається досить зручним, адже можна перевіряти товар до оплати та платити по факту перевірки. Плюс кур'єр робить доставку додому.
  Вовка, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  На тел.774450 неможливо додзвонитись
  Клієнт, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  З тернополя у Франківськ вантаж йде вже13 днів!!!!!це просто жах!!!!!!!
  Ольга, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Відправляла подарунки через Нову пошту в Київ. Прийшлося постояти в черзі довго, але на наступний день все мої посилки вже були отримані, а я думала, що із-за свят буде довше йти і відправила заздалегідь. Все класно! Я задоволена.
  Оля, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  майже кожного тижня відправляю посилки з відділень на Миколайчука і Надрічній. десь протягом року або й більше. задоволений, проблем не мав. сподіваюсь, що й не буде. працівники там нормальні, ставлення хороше. рекомендую.
  Володя, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Чудове виддиленя на зализничний. Швидко,професийно,ласкаво. Рекомендую. Це не реклама,а мий висновок за час користування послугами цього виддиленя, а це вже бильше року.
  ,sergbakin, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Мій товар блукає відділеннями Нової пошти вже два дні. Таке враження що адекватного працівника там немає жодного. Я завжди намагаюсь уникати цього перевізника. але коли уникнути не вдалось, то зловити, видзвонити,забрати....повний дурдом!!!!То кажуть подзвоніть в 2год, в 2год кажуть подзвонити в 5год, в 5 год кажуть подзвонити в 7год...Спамятайтеся.
  *****, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Жах! коли ви навчитеся працювати з людьми?
  андрій, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Працюють посередньо. Останній тиждень просто жах. Постійно посилаються на погану погоду. Важко зрозуміти, чому товар, який прибув в Івано-Франківськ зранку (згідно інформації на сайті)доступний до видачі у 8-му відділенні лише на наступний день.Не морочте людям голову, гроші за послуги берете немалі, а працювати не хочете (або не вмієте)!!!
  Немає автора, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Вже відіслав два запити(вчора і сьогодні) про наявність вантажу який мав орієтовно прибути з Києва 21грудня 2012року,але з сторони працівників відділення жодної реакції.
  Декларація №56998006300683
  Михайло, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Доброго дня,
  Новая Пошта отстой НИКОМУ НЕ СОВЕТУЮ пользоваться услугами этой "организации" неделю жду груз,
  хотя обещали за 2 дня,(запчасти до авто)
  по телефону не хотят давать инфо по грузу,
  на сайте "постоянно в дороге" в г.Надворная очереди, персонал КУЛЬТУРНО ХАМИТ.
  Руслан, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Отримувала товар цілий тиждень тому що він валявся на 1 складі, хоча мав прийти на 2. декілька раз нагадувала . несерйозні!!!!!!!!!!!!!!
  Оля, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Спочатку була дуже задоволена Новою поштою. Зручно, швидко, порівняно недорого. Але раптом почалися нововведення. Обмежили у відділенні, яким я користувалася, відправку десятьма кілограмами. Добре. Врахувала, спакувала коробку вагою 8 кг. Виявляється, ще існує поняття "об'ємна вага". Тобто переміряли коробку і сказали, що вона завелика, хоч і не важить 10 кг. Або їдьте на інше відділення (а я вже до 15 год. не встигаю, хотіла саме в той день вантаж відправити), або діліть на дві коробки. Розділила на 3 кг і на 5 кг. Питаюся, чому та коробка не проходить. Багато місця займе, кажуть. А дві, в які я розпакувала - хіба менше місця займуть? Крім того оплату взяли не за фактичною вагою, а за дві коробки за об'ємною, тобто замість 8 кг я оплатила 15! В результаті розраховувала вкластися гривень в 35-40, а змушена була придбати дві картонки, плюс доставка - заплатила 71 грн.
  Цікаво ще наступне. Дочка назад пересилала деякі речі. Склала дві менших коробки, знаючи нові вимоги з моїх слів. Кажуть, не можемо відправити, як дві, піде, як один вантаж вагою на 16 кг. Відповідно платня буде, і прийде посилка на незручне для мене відділення, де приймають вантаж понад 10 кг.
  Ось так, як хочуть, так і крутять.
  А ще щойно дочка повідомила, що у її подруги "Нова пошта" взагалі загубила посилку...
  Задумаюся, чи користуватися надалі їхніми послугами. Розчарувалася...
  Марина, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  На Миколайчука 30 мене з другом, коли забирали товар, ще й пригостили цукерками ))) Красота !!! Приємно і гарнезно! Запрошували приходити ще
  клієнт, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  В цілому задоволений їх роботою. Але вчора трошки була підпорчена карина. Прийшов біля 19.00 у відділення на Вовчинецькій. Людей немає. Сиділо 2 дівчини. Виясняли питання по якомусь проколу видно. Стою з паспортом, знайшов смс з номером декларації. Дівчина встала, пішла до іншої. Щось там повиясняла, пішла в службове приміщення і пропала. Інша встала, пішла на склад. Зачекав 5 хвилин. Поки не крикнув: "Клієнт прийшов, хто мене обслужить!!!", руху було 0. І вийшли не дівчата, а вийшов хлопець, з ним все гарно повирішував! Неприємний ігнор клієнтала ...... Буду замінювати відділення. Знайшов інше відділення з більш приємними і швидкими в обслуговуванні дівчатами на Каскаді
  клієнт, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Ми отримали а відправили кажуть що не можуть отримати гроші їм кажуть що товар на складі і намнараховують меню а товар ми получили 18 грудня
  Оля , майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Обслуговування жахливе!!Молодий і не кваліфікований персонал створює черги своєю повільністю!!!!Жах!!!Не замовлятиму на це відділення більше ніколи і нікому не раджу!!!
  посмішка, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  УЖАС. В ЧЕРЗІ СТОЯТЬ ПО 1.5 ГОДИНИ ОДИН ЧОЛОВІК. ОБСЛУГОВІВАННЯ 0
  ГАЛЯ, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  мені дуже сподобалось обслуговування на Шевченка, дуже ввічливі молоді люди, а вот уже на Надрічній - повна протилежність, хамуваті, недобропорядні, вже не говорячи про те. що посилку шукали на протязі 5 днів, так і не знайшли, а на 6 задзвонили-уже знайшлася, але за додаткову плату
  Наталія, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Вчора ввечері на відділенні №1 (по Мазепи) спостерігав цікаву картину. Три черги, по 4 людини. Дві черги рухаються дуже повільно, дівчата щось возяться, колупаються, як сонні мухи, одна (середня) - миттєво. Дівчинка (білявка, Юля, здається) дуже швидко і з посмішкою обслуговувала клієнтів. Спостерігав довго, оскільки стояв не в тій черзі :) - доки переді мною обслужили 3 чоловік, вона встигла сімох.
  Віталій, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Груз должен был получить 23.11 в отделении 2, его ошибочно выгрузили на 5. 24.11 звоню, а мне говорят или получайте на 5 отделении, или во 2, но только 26.11. Ошибки бывают у всех, но хотелось бы, чтобы исправляли их не за счёт нервов и времени потребителей. Кстати обещанное SMS собщение о доставки груза в Ивано-Франковск так и не прислали.
  Процкий В. Ю., майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Хочу подякувати працівникам на Юності - молодці. Завжди привітні і професійні. Приємно з ними працювати.

  дивно читати коменти від франківчан про такий недобрий сервіс...
  Олег К., майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Все було добре поки... не затримали доставку посилки. Питання було термінове, мав отримати вантаж на складі у Києві, який застряг на терміналі. Служба підтримки - повний нуль, спілкувався з 5 особами ніхто не зміг вирішити питання, хоча вантаж був у місті. На прохання зв'язати з керівництвом - повне ігнорування. Здавалось така поважна компанія - нагороди, подяки, а сервіс виявився ніяким. Шукаю можливості відшкодування звитків...
  Олександр, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Мобільний додаток дійсно зручний і здається єдиний серед операторів доставки в Україні.
  Правдолюб, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Ужасный перевозчик, по вопросам возвтра ето просто жесть! если у вас много времени и скучно на работе пользуйтесь его услугами обложите себя заботами, безответственный персонал, 19.11.12 звонят говорят все хорошо ваша посылка уже уехала, сегодня перезваниваю, а посылка еще не выехала(15.11.12 написал заявление на возвтра, они только 20.11.12 создали обратную накладку). УЖАС
  Евгений, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Плюси: багато відділень, відносна швидкість доставки, мобільний додаток (ще жодна інша служба такого не має), зворотній платіж, смс-сповіщення. Мінуси: черги (але це свідчить про попит на послуги), іноді дещо брудні пакунки (але всередині товар цілий). Рекомендую відділення на Юності
  Остап, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  P.S.:
  Попередній відгук про відділення на Залізничній,2.
  Питляр Г.Г.
  Григорій, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Тільки позитивні враження. Якістю обслуговування задоволений на всі 100.
  Я не підставний - вже застарий для цього.
  Питляр Г.Г.
  Григорій, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Я дуже часто користуюсь послугами перевезення нової пошти, завжди все вчасно і зручно!!!!!Працівники ввічливі і компетентні!!!
  лена, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Якось дивно підозрювати всі гарні відгуки у замовності. Очевидним є той факт. що сюди люди швидше біжать жалітися - то взагалі у людській природі свої біди зливати у чужі вуха. А от добре словосказати - не діждетеся, адже це типу і так зрозуміло, якщо все ок проходить. Я за те. що і хвалити потрібно не забувати. Тому пишу так і дякую співробітникам Нової пошти, які мені дуже спрощують життя сво
  єю ввічливістю і допомогою при обслуговуванні.
  Правдолюб, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Обслуживание никак!!! Сотрудники хамоватые, не все конечно, но по телефону грубо говорят! Очереди большие!!!
  Роман, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  В офісі на Мазепи вічні величезні черги !!! Можна по годині стояти, бо в них або дівчат зайвих немає, або програма висить !!!
  Андрій, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Мсайже всі позитивнв відгуки від персоналу Нової пошти!!! Це дуже очевидно...Після негативних відгуків відразу ж спішать змінити жахливе враження.
  Аліна, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Расскажу:
  Отправил подарок брату, получить должен был в тот самый день рождения! ФИГУШКИ!!!! Произошла ошибка - переслали в другой город, и прислали СМС :мол приезжай получи посылочку в оседний обл центр за 100 км.
  Звоню на горячую линию - регестрируют жалобу! думаю-хорошо!!! Через три дня ПЕРЕЗВАНИВАЮ - "Жалоба зарегестрирована ждите звонка!!!!" На сегодняшний день прошло восемь суток и груз не доставлен в нужный город! УДАЧИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Сергей, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  нова пошта вул.шевченко-непрофесійні та хамовиті працівники.раджу оминати це відділення
  вассиль, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Контора ок! І ціна і якість цілком нормальні. Причин жалітися поки немає.
  Правдолюб, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Крадуть нетильки вантаж,а и гроши из зарплатни на 2 терминали Киева Валентин Анатолевич
  Александр, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  18.10.2012 Вчора була затримка з отриманням на півтора години, бо поламалася машина. Сьогодні те саме, пів п'ята, а машина ще не доїхала до Франківська. Облажались два дні поспіль.
  Клієнт, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  нова пошта на Шевченка 5 відділення опслуговування супер!!!!!!!!молодці
  Віталіна, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  кілька разів користувалась їхніми послугами!Залишилась задоволеною!
  Оксана, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Нормальна організація. Мї посилки не губили поки. Правда були затримки з доставкою та декілька разів пошкоджена упаковка. Але нічого серйозного, що би викликало страшенне обурення. не ставалося. До того ж в Україні сфера послуг взагалі лажає часто. Так що Нова пошта виглядає цілком пристойною.
  Правдолюб, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  ЕТО СЛУЖБА УТЕРИ ПОСЫЛОК А НЕ ДОСТАВКИ!!!!!! СЛУЖБА ПОДСТАВИЛА МЕНЯ НА ОГРОМНЫЕ ДЕНЬГИ СО СВОЕЙ ДОСТАВКОЙ!!!!!сколько пользовался етой почтой ,ето был в последний раз!!!!
  ЖЕНЯ, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Нова Пошта - зараз лідер ринку, не дарма ж! Жодного разу з боку Нової Пошти грубих порушень перевезення вантажу не було, та й з грошима все завжди влаштовувало, ніхто нікого не кидав. Ттт:))
  Levko, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Нова пошта ввела мобільний додаток, рекомендую всім. Дуже раціональна штука. Тільки плюс в роботі.
  Іван, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Користуюся постійно 4 складом на Юності. Персонал нормальний, з порогу вітаються, обслуговують швидко, 2-3 хвилини і все. Черг взагалі не бачив. Поки що все приходило. Одного разу відправляв з центрального офісу. Купа менеджерів, народу тьма, куди йти, що робити не знаю. Усі дані запитують в усній формі : отримувач, відправник, телефони. Усе це чують інші люди. Краще б дали заповнити анкету (як на Автолюксі). В СМС-ці номер декларації не вказують (шифруються). Для чого ж тоді паспорт. Враження про них двояке.
  Роман, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже сподобався новий мобільний сервіс. Зручно і просто. Вважаю що це поки найкраще серед курєрських служб в Україні.
  Андрій, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Нова пошта працює препаршиво! Хто вам сказав, що 1-ше місце? Вони самі? Можливо вони займають перше місце за кількістю відділень, але в гонитві за своїм розширенням, вони загубили якість обслуговування. Посилку, яку відправили з Києва у четвер, нам привезли аж у ВІВТОРОК! І це вже не вперше. Робітниці офісу на питання, коли буде посилка, відповіли: "Ми звідки можемо знати, тоді коли експедитор її привезе". Беруть з відправника плату за доставку до дверей і підняття на 5 поверх, а потім за доставку на поверх вимагають плату з отримувача.
  Одним словом зкурвились!
  Кицька, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Це все одиничні випадки, немає сенсу говорити потім про компанію в цілому. Недарма Нова пошта займає на ринку перевізників перше місце, вона це заробила.
  Іван, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Доброго дня! Хочу розповісти мій досвід співпраці з «прекрасною компанією» Нова Пошта.
  Відправляли мені дорогий керамічний виріб (виріб не дуже крихкий і подібні йому не раз відправляв і діставав через інші служби доставки без пошкоджень). Посилка прийшла бита. В офісі Нової Пошти пояснили що вони все відшкодують, треба прийняти товар, заповнити акт пошкодження і вартість виробу буде ними оплачена. Я погодився, так як раніше, коли ціна посилки була невелика, вони дійсно відшкодовували збитки. Проте цього разу все пішло по іншому сценарію, добитись компенсації не вдавалось багато місяців. Коли терпіння закінчилось, вирішив подати до суду. Судитись по нашому законодавству треба по місцю відповідача, тобто в головному офісі в Полтаві. Так і відбулось. Вирок суду – «товар пошкоджено не суттєво». Хоча будь-якій здоровій людині було зрозуміло – пошкодження фатальні, для подальшого використання виріб не придатний. Після судового засідання до мого юриста підійшов юрист компанії «Нова Пошта», і з співчуттям пояснив, що виграти процес я не міг ніяк. Він сказав: «Ви знаєте скільки у нас тут судових позовів розглядається, людям б’ють дуже дорогі речі у величезних об’ємах, тут конвеєр по розгляду позовів. Тому їм дешевше платити суддям ніж компенсовувати збитки» От така історія. Так що порада на майбутнє – ніколи не приймайте пошкоджений товар, нехай відправляють назад.
  А про такі «дрібниці» роботи Нової Пошти, як перезважування, тобто «уточнення» ваги товару на місці, вже знають всі. Байдуже що при відправці відправник вже все оплатив і дістав про це відповідний документ, при його отриманні йде «уточнення» ваги (чи з кг на об’єм, чи навпаки) і потрібно доплачувати. Одним словом - просто «прекрасна компанія» Нова Пошта.

  Василь Ужгород, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Пересилаю регулярно важливі документи через Нову пошту, по роботі. Ще в мене нічого не пропадало, все завжди доходило, проблем не було, хоча завжди переживаю, бо документи важливі і цінні. Загалом задоволений Новою поштою, особливих скарг не маю. До речі персонал в них досить вихований, гарно з клієнтами спілкуються.
  Іван, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Відвідувачі, що жаліються на роботу нової пошти - пишіть хоч зрідка номери ТТН бо виникає враження, що це тролізм просто. У мене така думка з'явилася від того, що сам неодноразово слав та отримував через нову пошту посилки та не мав приводів жалітися. От і дивуюся з того негативу, який тут зустрічаю. Щоб голослівним не бути з останніх відправок отримував автозапчатини: приїхали наступного після відправки дня цілими.
  Правдолюб, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  весь напрямок роботи в новій пошті спрямований на те щоб збити найбільше грошей. при пошкодженні вантажу який був застрахований мені ні в одному з 6 випадків не відшкодували. простійно шукали причину то не якісна упаковка то упаковка не за рахунок нової пошти. 800 грн відправили на утилізацію --------дебіли інакших слів нема. склад №1 черкаси вул хоменка пустили на склад посторонню особу який пошкодив мені мотор. ізмаїл склад №1 украли з мотора стартер і генератор луганськ склад №13 - де взагалі нема ніякого телефону зв язатися з ними неможливо пустили ли на склад посторонню особу він підміним стартер. НОВА ПОШТА - ШАРАШКІНА КОНТОРА З ВЕЛИКИМ ОБОРОТОМ ЗА РАХУНОК КИДАЛОВА ЯКИМ ВОНИ ЗАЙМАЮТЬСЯ
  нова пошта аферист, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Відкрилось нове відділення Нп №8 по вулиці Миколайчука 30
  BUSHUDO, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Кому цiкаво можу вислати фото роботи цiеi пошти--------------гiршого вiдношення в мене ще небуло нiде
  кошти неповернули i крайнiх ненайшлося
  з десяти вiдправок три з них проблемнi 0505039545
  Володимир, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Гарна служба, вже не раз допомагала зекономити час та гроші, дякую!
  Іва, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  мала справу з відділенням на Залізничній,
  все вчасно доставили, працівники привітні. зручно, що вартість можна розрахувати на сайті.
  Оленка, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Користуюся 5 відділенням на Шевченка. Мені подобається швидкість роботи персоналу, та і згрубістю у бік клієнта не стикався. Щодо Нової пошти вцілому - досить надійна служба. Доводилося пересилати побутову техніку, все було добре з доставкою.
  Немає автора, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Відкрилось нове відділення НП Склад № 7
  м. Тисмениця, вул. Галицька 62/2
  до 30 кг
  BUSHUDO, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Раніше користувалась відділенням на МАзепи, то не дуже подобалось. Великі черги і персонал не вічливий, зараз частенько роблю відправки на 5 відділенні на Шевченка. Дуже задоволена. Дуже приємний персонал і черг пратично ніколи не буває
  Таяна, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  ВАШ ЧАС- САМИЙ НАЙКРАЩИЙ ПЕРЕВІЗНИК!!!!!!
  Світлана, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  сама найгірша служба з усіх з якими мав справу:ніякої інформації про вихідні,про тарифи,персонал невідібраний...взагалі немає слів
  вася, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Гарна контора. У відділенні, де я обслуговуюсь, персонал хоч до ран прикладуй. Та й посилки всі мої вчасно приходили завжди.
  Lilith, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Серед всіх доставок, що є на ринку - Нова Пошта - сама нормальна фірма. Швидко працюють, есемески шлють, і це дуже зручно. Я задоволений ними.
  Іван, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Вже не перший раз були з ними проблеми, а сьогодні вже за всі межі перейшло.Перед відправкою товару, попросила дівчину з Нової пошти порахувати мені скільки доставка буде коштувати, сказала що біля 450грн - я згодилась. Прийшов товар -доставка 1105грн, ЖАХ.почала з ними розбиратись, переміряли, вийшло 800грн. Але ж я розраховувала на 450грн., по їхніх же підрахунках. В них така методика "куда хочу - туда верчу"
  Ірина, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Нормальна контора. Доставляють вчасно. СМС мені не приходило, але мені самому не важко номер набрати і запитати. На рахунок тих коментів,що я почитав - люба контора може інколи затупити. А в цьому немає нічого дивного. Ідеальних не буває взагалі. Просто перед тим як писати про те, що хтось тупить, запитайте себе - а коли я останній раз затупив?
  Віталій-3007, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  пользовался услугами около 10 раз. особых нареканий не вызывали, кроме того, они предоставляют услугу наложенного платеж, т.е. вам не надо доставать реквизиты, оплачивать счет в банке, отправлять копию квитанции и ждать.
  важно сначала выбрать номер склада и указать на это отправителю (т.к. он уже указывает при отправке). здесь надо учесть ограничения по весу и габаритам.
  и еще. когда приходит смс о доставке вашей посылке, такие смс приходят многим другим, поэтому около 15-16 часов могут быть очереди, а с этим излишняя суета. на следующий день, в обед получаю почти сразу.
  Андрій, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Відкрито нове відділення №6 по вул Надрічній!!!
  BUSHUDO, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  фірма вроді нормальна.але працівники ніякі три рази отримував на залізничній і постійно то ще неприйшло, то чекай смс яка теж не прийшла.БАРДАК і всі дуже модні ніби начальники великі
  1111, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Працює фірма вроді непогано, так інколи є черги, але ж і на інших фірмах є черги і в магазинах тоже і всі стоять
  Не помиляється той, хто нічого не робить
  Був у мене гіркий досвід переходу на Інтайм, тиждень почекав вантаж і хватило
  НОВА ПОШТА теж не свята, але практично завжди приходить вчасно і туди куди замовляв, але бажано покращити якість роботи їх бази.
  klient, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Ужас, ужас, ужас.... 3 рази ходила, щоб забрати посилку. Безлад, хамське відношення, нічого хорошого
  Галина, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Відправляли вантаж на склад №5, а опинився на складі №1. Це жахливо незручно і завдає масу клопотів, коли не знаєш де несподівано опиниться твій вантаж!!!!! Звертаюсь до керівництва з проханням прийняти міри щодо недопущення в майбутньому таких випадків. Такий безлад далеко не сприяє покращенню вашої репутації.
  Настя, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  І з моїм вантажем проблеми... також не туди прийшов. Відправляли на другий склад - опинився на першому. Тепер шукай ту базу "Гурман" хто зна де. Ще й так далеко. Жах. Могли б якщо затупили самі доставляти.
  Людмила, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Користуюсь регулярно послугами 3-го складу. Як на мене , персонал там досить адекватний і ввічливий. Поки що якихось клопотів, тьху тьху, не було.
  Богдан, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Занадто уповільнена "оперативність", Нова Пошта дороге задоволення.
  Клієнт, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  пошта працює оперативно..) дуже задоволена..приходить завжди туди куди замовляю..
  Уляна, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  На васильянок нема відділення- перенесли на вовчинецьку 26
  мр, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Скажіть відділення №2 на Васильянок вже немає?
  Мар'яна, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  як взагалі зробити пересилку?? розкажіть бьудь ласка...(((
  я, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Відкрито нове відділення №5 в Івано-Франківську по вул.Шевченка 8!
  BUSHUDO, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  ситуація аналогічна. замовили 4 склад - прийхало на 1.
  Copyshop, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Вчора мала отримати посилку на 3 склад відділення Івано-Франківськ , але її не видали оскільки чомусь завезли на 1 склад. Сказали прийти сьогодні - і та сама історія. Для чого вказувати номер складу , якщо це абсолютно нічого не означає . Мужчина , який на видачі посилок на мою відповідь чому не привезли посилку , ( хоча вчора сказав ,що буде )відповів - ЗНАЧИТЬ НЕ ПРИВЕЗЛИ . Що це за відповідь замість хоча б якогось вибачення і чому я маю отримувати її аж на 3 день ? Перший раз скористувалася послугами Нової пошти і напевно останній . До цього часу завжди отримувала посилки через Гюнсел( і то дуже часто) і ні одного разу навіть приблизно подібного випадку не було .
  Nat, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Недавно користуюсь послугами цієї пошти, оперативно доставляють товар. Тільки великі дуже черги і треба чекати від 30-60 хв. На Василіянок 36 в приміщенні дуже багато пилу, нема чим дихати, там працюють дівчата, не розумію вони б могли ту пилюку протерти. А також у деяких людей товар приходив розірваний, в мене правда все ціле, але я думаю потрібно більш бережно ставитись до всіх товарів.
  Таня, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  вул.Васильянок.Графік прийому вантажу для відправки день-у-день здійснюється до 17:00?(як вказано на офіційному сайті).Якщо так, то чому там кажуть до 16:30?
  Іра, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Тепер вже постійно користуюсь даним перевізником!Претензій впринципі немає!
  Але хочу погодитись із попередньою думкою щодо операторки - дуже примхлива і зверхня!Все ж таки люди повинні виконувати роботу , яка їм поручена!
  Аліна, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Доставкою вантажу задоволений, доставляють швидко і вчасно! На рахунок персоналу (склад №2) претензій немає - задоволений,всі ввічливі, крім операторки - для якої надати клієнту повну інформацію це вище її обов*язків!!! Керівництву треба зробити висновки.
  Клієнт, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  так останнім часом попит дуже сильно збільшився напевно з цими святами... З чергами нічого не подієш! Думаєте працівникам легко!? Надалі будемо надіятись що щось покращає..
  Немає автора, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  На складі по вул.Василіянок ситуація з чергами просто жахлива!!! Півтора години доводиться чекати! ще й з помилками друкують, по телефону кажуть, що це офіс, а на склад неможливо дозвонитись! Про спілкування з клієнтами погано не можу сказати - все ввічливо.
  Ірина, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Користувалася послугами фірми на Василіянок-великі черги,працівники -хами,смс приходять пізно,працівник-дівка,яка на всі скарги відповідає-ВАШІ ПРОБЛЕМИ.Шановне начальство-зверніть увагу -кому платите зарплату.
  клієнт, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  до недавнього часу усі мої замовлення доставляли вчасно. Але чоботи з Донецька десь загубились, як пояснили відірвалась бірка, я довго їх шукала, дзвонила на гарячу лінію,дзвонила у відділення НВ де казали що уся інформація яку вони можуть надати, це те що товар у ІФ не вигружали і де він не знають. загалом це тривало 10 днів. І жодних тобі вибачень і пояснень, а для мене через 10 днів товар став вже не актуальним. Тому я розчарована рівнем сервісу НП
  юлія, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Отримую товар через "Нову пошту" давно, частіше за все на складі №2, сервісом дуже задоволена, приємні ввічливі працівники, завжди порадять і допоможуть! Дякую !
  Людмила, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Недавно мав справу з новою поштою на вул.Василіянок коли замовляв товар через інтернет...все на найвищому рівні,швидке обслуговування і приємне ставлення персоналу до людей...
  Stuff, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Цікаво для чого видалили мій вігдук! Доволі дивні модери тут.. Вроді все по правилах. Мені якось всерівно що тут декільком людям шось не подобається на НП* Зато я знаю точно Що сотні клієнтів дуже задоволені послугами! І це мене тішить!) Успіхів Вам!
  Немає автора, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Так дуже часто відправник визначає чим передати. Якщо у мене є вибір вибрати - вже краще на нічний або гюнсел. На автолюксі - хами, із сатом та сама ситуація. таке враження що я їм щось винен. На новій пошті дуже довго обслуговують. але відношення до клієнтів нормальне.
  маскаль, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Склад №2 - погане враження. Працівники часто спілкуються з друзями або між собою в той час коли клієнт очікує своєї чергі. Ставлення зневажливе, етикету, ввічливості -0. Погано організований розподіл праці між працівниками, через це утворюється черга.
  Олександр, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Недавно скористався перший раз. Доставка була з Києва. Доставили за неповних 20годин. Отримував у відділенні на Василіянок. Справді, приміщення маленьке, також немає розподілу на прийом чи передачу, обидві дівчини оформляють як прийом так і видачу. Але в загальному нормально, не бачу причини не скористатись послугами фірми ще раз.
  Немає автора, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  пастаянна очередь пасилки вскривают ужас
  олег, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Дыйсно служба доставки хороша, та відколи почала отримувати товар зі складу№2- відношення кардинально змінилися... "сонні мухи" -це ще мало сказано, ніякого такту, ввічливості, чому не має окремих черг для відправки і отримання??? І чому керівництво служби не реагує на постійні скарги отримувачів на працівників складу№2 ??? Все ж таки за свої, хоча і не великі, гроші хочеться якісного обслуговування...
  Оксана, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Довжилезні черги на Васильянок 36 після 14.00 год. постійно.Хотілося б якось дану проблему вирішити. 14.11.2011 стояв в черзі з 14.15 по 15.45 год.Жах!!!Все що подобається в Новій пошті це швидка доставка, більше хорошого сказати нічого.
  Андрей, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Склад №2 ул.Васильянок - работают сонные мухи. Так медленно отпускать людей.... УЖАС! Отношение -пренебрежительное.
  Елена, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Завжди користуюсь послугами Нової пошти, то нормально. Не сказати, що Європа, але так як для України, то добре. Все присилають вчасно, я завжди користуюсь послугами складу №2 дуже шкода що не приймають посилки вагою більше 30-ти кг. приходиться тоді їхати на перший склад, а він щось вже дуже далекувато, і справді пізно склад №2 приймає вантаж
  Женя, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  За ост.2 тижня стояв по годині в чергах з 20-25 чоловік, на 16.00 машина не прийнята, грузи видати не можуть через збої в компах. Якщо вам не жель свого часу - ця компанія для вас.
  strangespy, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Часто користуюсь послугами НП, претензій немає.
  Клієнт, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  я стикнулася з Новою поштою, коли замовляла через інтеренет магазин. Боялася купляти з передоплатою, тому вибрала саме нову пошту. Товар доставили вчасно, все оплатили після отримання, заплатила за доставку і переказ грошей..та вийшло не дорого!приємно обслужили і норамально зі мною розмовляли (на Залізничній). Часто на роботі замовляємо кур"єра на офіс...постійно приходить вчасно і все вчасно нам приносить...і по телефону завжди гарно розмовляють....зауважень до них не маємо!!!
  Немає автора, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  мав нагоду скористатись послугою в івано-франківську по вулВасиліянок-дуЖЕ ПОГАНЕ ВРАЖЕННЯ-працівникам працювати не з людьми.аіншими...
  керівникам потрібно зробити висновки щодо кадрів
  василь, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Вся ситуація в тому, що чомусь Нова пошта на західній Україні працює не найкраще, а от східняки всі їх хвалять. В суботу мала бути суботня доставка. Ясна справа. що ніхто нічого не привіз. І то вже не вперше!
  Квітка, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Никогда на тел.звонки неотвечают.Просто неберу или отключают на короткие гудки.Даже сегодня минут 25 набирали просто выбивают.Хамское отношение.30августа 11года в 12.25часов, сново звоню---неотвечает.Су...
  Зиновий, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Мабуть найкраща курєрська служба в україні. +++5)) (є маленький мінус, що на Василіянов товар прибуває аж після 2гої, могли б зробити трохи швижше)
  Володимир, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  ЗАГУБЛЕНО ВАНТАЖ НЕОДНОРАЗОВО.Ніякої інформації не подають відповідальність перекидають один на одного, результатів пошуку нуль.
  Прокопів О.М, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Все швидко і без претензій.
  Руслан, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Я теж задоволена. З нашою Укр. поштою і не зрівниш.
  Христина, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  На рахунок відношення до "товару з заліза", то можу запевнити, що відношення таке ж як і до скляного.
  а на складі на Василіянок, кинути велосипедну раму на підлогу значило б пошкодження плитки, що нікому не потрібно, а на рахунок персоналу то спробуйте самі попрацювати з такою кількістю клієнтів самотужки.
  Ви ж нічого не кажете водію в маршрутці що він хам, бо набрав багато людей, але ж їздете
  Bogdan, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  скільки користуюсь (1рік), вроді проблем небуло, проте з телефоном ПОВНИЙ "..."
  ЗРОБІТЬ МОБІЛКУ!!! Іберіть хоть інколи трубу!!!!
  ЛЮБОВ, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  "А саме на Василіянок філія? Альона, близько 8 годин тому"
  якщо це питання до мене,то відповідь "так" .

  з
  Тарас, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  так,на №1 все нормально.
  пересилав 2 раза,і 1 перший і останній був на №1.
  St Roulen, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  А саме на Василіянок філія?
  Альона, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Згіден з Олегом.
  Ніякої навіть елементарної поваги!
  Тарас, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  - склад № 2 - ул. Василиянок, 36.

  Відношення до товару жахливе,якщо товар з заліза значить ним можна кидати? прислали раму BMX ,так мало що оббили знизу каретки,так щей на пирю вмятина.
  До клієнтів також відношення паршиве,якщо приватна особа відправила (Інтернет магазин) маю повне право подивитись на річ перед тим як платити за неї і за доставку,так мені на це відповіли : "Якщо не сподобається напишете заяву і відправите назад" ...

  Олег, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Жахливе відношення - по вул. Василіянок. Персоналу "наплювати" на клієнтів...
  Оля, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Перший раз коли шукала Нову пошту то поблукала трохи,далекувато аднака...:)
  Добре, що на Василіянок склад відкрився,то вже майже сам центер міста,дуже зручно:)
  А на Мазепи була два рази,касири дуже врівноважені і привітні,ніякого хамства я не побачила,а от клієнти ще ті бувають...
  Оксана, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  А мені подобається,за ніч вже все є,а навіщо вам телефон,як що на моб.приходить повідомлення,а на рахунок черги то вже вибачаєте,ви ж не одні в місті отримуєте,можна і почекати,у нас всюди черги,нема чому дивуватись.
  пенелопа, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  телефон не відповідає цілий день... Навіщо ви його вказуєте
  Таня, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Відкрився новий склад ТОВ Нова Пошта по вул.Василіянок, 36, приймання і видача вантажів до 30 кг
  Bogdan, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Народ шо ви гонете вопше прикольна почта і товар в часно прибуває якшо ви вчасно його би забирали не булоби проблем не один раз користуюся
  зет, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  БЕЗТОЛКОВО ТАЙ- ЩЕ З ХАМСТВОМ КАСИРШИ І ЧЕРГОЮ ПО ТРИ РАЗА
  Роман, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  приватна пошта, а деколи здається,що ні,так персонал привітний, працюють швидко,злагоджено,одне не ясно чому моя коробка простоявши на складі 1 добу, виглядала якби на неї хтось срав тиждень,зробіть порядок на складі.
  потап, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  жахливе мысцезнаходження173
  чача, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Що з телефоном?Ніхто не бере трубку!!!!Там хоч хтось працює?Як дізнатися чи прийшла посилка?
  Марта, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  от завтра чекаю товар .. надіюсь все буде вчасно .. а з адресою не можу зрозуміти нічого ... і занято постійно .. ((((
  Віктор Федорович, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  скоро місце розташування ТОВ Нова Пошта Вас приємно здивує
  Bogdan, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  NEW POST !!!!!!!!!!!!!!!
  A big PIG, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Дочекались. Нарешті правильно вказано на карті місцезнаходження!!! Ура, товариші )
  Немає автора, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Трубочку на телефоні треба хоч інколи піднімати!!!
  Андрій, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  місце знаходження можливо і заплутане але нарахунок доставки немає на що жалітись, з Києва за сутку доставили!!!!
  Ліля, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  йой з вашою почтою ......!!!
  ліпше би ви збанкрутіли
  мейсон, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Сам искал их долго. Теперь их адресс- Мазепы, но фактически на Довженка. После автобазара в сторону центра, поворот направо перед гаражным кооперативом.
  for olya, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  та це просто капец...шукаю вашу пошту вже 2 дні...ніякої ні вивіски.,ну нічого апсолютно...питаю перехожих так ті нерозуміють про шо я говорю...як вас знайти?!!!!!...чому неможу дозвонитися до вас??!!...ви ж розчаровуєте клієнтів...!!
  оля, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Поверніться на Хриплинську.
  Лєра, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  змінюйте адресу, або хоча б інформуйте якось що ви зовсім не там, де , за нормальною логікую повинні були б бути. хоча б на цьому сайті відмітьте на карті нормально, де знаходиться склад, я вже не говорю про офіційний сайт компанії.
  Назар, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  переїжджайте ! а тосидите десь на камчатці! я з вами не працюю бо туди просто не добратись! жах
  Соня, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Адресу Мазепи,175Б придумали за Радянського Союзу, а змінити її ніхто не додумався всі питання мабуть треба ставити до власників приміщення.
  INTERESNUU, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  20 жовтня не дозвонився.
  Шукав за адресою Гетьмана Мазепи 175Б.
  Цікаво хто дав таку адресу моєму відправнику в Одесі?
  Кажуть я не перший шукав "Нову пошту" на вул. Гетьмана Мазепи
  Ігор, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Срочно меняйте место расположения. Вы теряете многих клиентов, к Вам добраться просто невозможно!!!
  Светлана, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  так, місцезнаходження в мінусі... міняйте !!!
  Іра, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Усе добре, до кур"єрки 5хв добиратися. Шкода що не маючи номера накладної по паспорту не дають а так все ок!
  Любомир, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Персонал хороший особливо Ірина , віччлива,
  Сергій, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  до вас дуже довго добиратися, слід змінювати адресу!!!
  Oleg, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Користуюсь регулярно, поки претензій не мала! Правда місце дійсно треба змінити а то хто без машини йти далеченько!
  Каріна, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Через 15 хв.таки дозвонився. Напевне персоналу замало.
  Анатолій, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  http://list.if.ua/businesses/12319-mist-ekspres-ivano-frankivsk
  а ето атвєт Натальє , більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  мені постійно приходять смски, коли мій вантаж приходить на склад,там забрати його можна і на 2-3 день, пені не нараховують!!!!!де таке ще є???
  Немає автора, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Тут іде обговорення роботи Івано-Франківського філіалу а не Луцького)))) ще один тел на склад 0504059214
  Владислав, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Мою посылку просто забыли отправить. Отправляла посылку 6.06.2010 из Луцка в Киев с доставкой до дверей. О обязательной срочности предупредила. После того, как посылка не была доставлена, и после двух часов выяснения по телефону, где же она (причем врали все: и Киевский филиал, и Луцкий, и во Львове), оказалось, что посылку просто забыли погрузить. После этого пообещали доставить на следующий день. Когда мой водитель приехал на склад, то еще час ждал пока посылку там нашли, причем директор луцкого филиала Валентин не отвечал на мои звонки. В качестве компенсации мне предложили 20% от стоимости услуги (это около 5грн), а я чуть не потеряла работу.
  Наталья, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Згідний з тим, що додзвонитись неможливо. А решта все нормально і місце непогане і персонал хороший.
  яяя, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Мені теж з Одесси посилку везди,думав що загубили,але молодці все зробили вчасно,і доставили за 1 день,так що самі оцінюйте їх роботу,в кожного своя ситуація,та я не розчарувався ще в них,і беру посилки не перший раз.
  Міша, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Обіцяють одне,роблять інше.Доставка дуже довго,а ще обманюють!!!
  якщо б можна було ставити оцінки то з 10 балів я б поставив -100 !!!!
  Андрій, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Катастрофа а не почта,дозвонитись не можливо,інформацію толком дати не можуть,думаю скоро вони втратять всіх нормальних клієнтів,а гарні коментарі тут мабуть пишуть тільки самі працівники собі!!!
  Катастрофа, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Дозвонитись дуже навіть легко.....І дуже вічливий і компетентний персонал....
  Оксана, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  даю вам ще один тел 0933918027.Курєрська СБ працює нормально, мені заїзд із сторони епіцентру, по микитинець теж підходить, дорога в хорошому стані.Працівники там людяні, не те що приїхаю на Гюнсел кажу допоможіть занести у машину, а вони добре що вам привезли,ще зенасти треба!!! тут і тачанку дадуть і грузчики допоможуть,і то без гроша. Бо на автолюксі роблять це тіки за 5ку}}}}.+ мені постійно приходять смс про наявність мого вантажу на їх представництві, то ж немає потреби обривати їх телефони. Є у мене там і менеджер який веде мої перевезення , при потребі може і знижичку накинути, можу дати номерок}}
  Владислав , більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  З телефоном все нормально, просто автор сайту не поновів інформацію. А почта супер з нею співпрацює дуже багато інтернет магазинів України < Доставка без передоплати > !!!
  Сергій Васильович, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  точно, місце розташування ужасне. Весною їхати по такій дорозі!!!!!! Часто користуюсь різними ТК, але, коли клієнти хочуть Нову Пошту, то я зразу відмовляю і пропоную інші ТК. Змініть своє місце розташування, Вам плюс буде ))
  не уже не клієт, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  трубку збираєтесь брати????
  візьміть трубку!!!! я хочу забрати посилку!!!
  ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

  може ви вже збанкротіли і закрилсь?
  Тихонов, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Довонитись нереально. То занято то не відповідають робота з клієнтом незадовільна.
  general_, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Виберіть таке місце нове як САТ і буде все нормально)))))))))))))) Але на телефонні дзвінки треба відповідати!!!!!!!!!!! Дуже погана організація роботи у вас.
  Маруся, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Для чого вказувати номери телефону, якщо ви на дзвінки ніколи не відповідаєте?
  Тетяна, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Робота незадовільна!!! Лист зі Львова до Івано-Франківська йде-йде-йде вже три дні. Ще не доставили. Це кур"єрська пошта?!. Фірою вже можна було б доставити.
  Користуватись послугами такого кур"єра категорично не можна.
  Володимир., більше 7 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Довонитись нереально. То занято то не відповідають робота з клієнтом на - 10. Ліпше передати поїздом
  Володимир, більше 7 років тому
 • 1 2 3 4 5
  До гюнсела тпо процентів легше добиратися
  Немає автора, більше 7 років тому
 • 1 2 3 4 5
  А до кого легше??? Автолюкс??? Чи Євроекспрес??? Чи Курєр??? вони взагалі в ж....пі.Нова пошта хоч в центрі!Нармальна парковка,нармальне обслуговування
  Андрій!!! , більше 7 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Так згоден з попереднім відгуком - ви дуже далеко знаходитесь і добиратись важко.
  Немає автора, більше 7 років тому
 • 1 2 3 4 5
  міняйте срочно місце знаходження !!!!!!!!
  клієнт, більше 7 років тому