Мед-Атлант

Мед-Атлант
Відгуків 22
Вулиця Чорновола, 48
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 20:00Без перерви
Сб09:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

До Ваших послуг Лікувально-діагностичний центр «Мед-Атлант» 

Ми ПРАЦЮЄМО ЗІ СТРАХОВИМИ КОМПАНІЯМИ!!! За девізом «ЯКІСНІ ПОСЛУГИ ЗА РОЗУМНІ ГРОШІ»!!!

У своїй роботі клініка використовує сучасні методики привезені з наукових конференцій, курсів підвищення кваліфікації, обміну досвідом між клініками світу. Як в лиці адміністраторів так і лікарів, медсестер. Отримані кошти інвестуються в найновітнішу апаратуру що б покращити рівень діагностики та зменшити шкідливість облучення.

Своїм пацієнтам ми пропонуємо повний перелік спеціалістів усіх напрямків починаючи від зачання й до золотого віку. Ведемо облік вагітних з повним скинінговим і генетичним дослідженням (каріотипування, амніоцентез). УЗ-діагностику проводимо на одному з найновітніших апаратів VOLUSON E8 EXPERT- 2016 р, що то з точністю до 99% виявляє патології, вади розвитку плода ще внутріутробно, та наявність злоякісного процесу при виявленні новоутворення за допомогою методики "Компресійної еластографії", яка визнана золотим стандартом якості в Європі. Функція HD Live 4-D сканування дарує майбутнім батькам незабутні моменти від побаченого в реальному часі плода у кольоровому зображенні. Після народження малюка, наш лікар педіатр, дитячий-алерголог, імунолог підкаже правильність лікування, вакцинує для захисту імунітету. Ортопед-травматолог проведе профілактичний огляд.

Лікарі всіх напрямів: Гінеколог, Уролог, Сексопатолог, Андролог, Вертебролог, Невропатолог, Терапевт, Кардіолог, Ортопед-травматолог, Педіатр, Генетик, Інфекціоніст, Ендокринолог, Мамолог, Дерматолог, лікарі Ультразвукової діагностики, готові допомогти у зручний для Вас час (пн-сб) проводячи діагностику, ПОВНИЙ СПЕКТР-ДОСКОНАЛИХ консультацій, пункції та оперативні втручання (хірургічні, гінекологічні, урологічні, мамологічні, дерматологічні) на потужному обладнанням 2016 року «KARL STORZ-ENDOSKOPE». Персонал зробить Ваше перебування комфортним, дасть можливість почути себе захищеним в процесі лікування та одужання!!!

Наші ціни є доступними для всіх категорій https://med-atlant.if.ua/

Також діє ПОСТІЙНА КАРТКОВО НАКОПИЧУВАЛЬНА СИСТЕМА ЗНИЖОК!!!

           Ми допоможемо підготуватися до: ЕЛЕКТРОКАРДІОГРАМИ, ЛАБОРАТОРНОЇ ДІАГНОСТИКИ, ГІСТЕРОЛАПАРОСКОПІЧНИХ ВТРУЧАНЬ, КОМП'ЮТЕРНОГО ВИТЯЖІННЯ ХРЕБТА, ЕЛЕКТРО-, УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ТЕРАПІЇ, ВНУТРІШНЬОВЕННИХ ІН'ЄКЦІЙ, МЕДИКАМЕНТОЗНИХ БЛОКАД, КРАПЕЛЬНИЦЬ, ОЗОНОТЕРАПІЇ, БІОФІЗИЧНОГО ПРОФІЛЮ ПЛОДА (БПП), КУРСУ МАСАЖУ, ПУНКЦІЙНОЇ БІОПСІЇ, АМНІОЦЕНТЕЗУ, ОПЕРАТИВНОГО ВТРУЧАННЯ.

З повагою до ВАС колектив лікувально-діагностичного центру "Мед-Атлант" -"НАША МЕТА - ЦЕ ВАШЕ ЗДОРОВ'Я" 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Ксенія Микуляк: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Завдяки ЛДЦ « Мед-Атлант» я отримала кваліфікований супровід своєї вагітності! Від перших тижнів вагітності і до моменту народження моєї донечки - я постійно відчувала підтримку і допомогу з боку фахівців - лікаря- гінеколога І.М. Купчак та лікаря УЗД Н.О.Урсакі!  Дякую Вам!
P.S. З усіма наступними вагітностями - лише до Вас!)

Відповісти:

Ксенія Микуляк,
Ксенія Микуляк, 

Ксенія Микуляк, Щиро дякуємо Вам!  Нам приємно чути такі хороші, щирі слова!
більше 12 днів тому

Відповісти:

Lida Kharuk: (Гурман)
Сподобалось
Хочу порекомендувати лікаря-УЗД Дожджанюк Аллу Василівну.Порадила мені її мама бо також була в неї на прийомі з зверненням щодо огляду мочового міхура.Лікар не просто оглянула і зробила узд а і порадила ій ліки які згодом пропивши їй значно помогли від чого вона дуже задоволена.Я була на узд .Мої враження дуже позитивні приємна як людина,гарне ставлення,хороший та мудрий спеціаліст.При потребі і надалі буду звертатись лиш до Дожджанюк Алли Василівни! Дякую!

Відповісти:

Lida Kharuk,
Lida Kharuk, 

Lida Kharuk, Дякуємо!!! Нам надзвичайно приємно отримати такий позитивний відгук про наших спеціалістів!!!
1 місяць тому

Відповісти:

Nataliya Stechyshyn: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Ірина Купчак-дуже гарний гінеколог,розумна і уважна,лікар,якому можна повністю довіряти.Користуюсь послугами "Мед-Атланту"вже декілька років

Відповісти:

Nataliya Stechyshyn,
Nataliya Stechyshyn, 

Nataliya Stechyshyn, Дякуємо за довіру,нам приємно що Ви обираєте нас!!!
1 місяць тому

Відповісти:

Оля Молчан: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Дуже приємно, що в моєму рідному місті є такий чудовий медичний заклад. Щиро вдячна персоналу за професійний підхід. Обстежуюсь в "Мед-Атланті" сама і рекомендую друзям.

Відповісти:

Оля Молчан,
Оля Молчан, 

Оля Молчан, Дякуємо!!!
1 місяць тому

Відповісти:

Оксана Максимів: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Неодноразово зверталася в даний діагностичний центр. Вражена квалікованістю персоналу, вмінням знайти індивідуальний підхід до пацієнтів. Процвітання вам і розвитку надалі. Обов"язково звертатимусь за необхідності тільки до вас

Відповісти:

Оксана Максимів,
Оксана Максимів, 

Оксана Максимів,  Гарно дякуємо!!! Нам приємно, що Ви обираєте нас!!!
більше 12 днів тому

Відповісти:

Наталія Максимюк: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Хочу подякувати добрій та чуйній людині - лікарю-гінекологу Веспянській Ірині Василівні. Неодноразово я зверталась в різні приватні клініки, але результату досягти невдавалось. І тут мені пощастило знайти хорошого спеціаліста - Ірину Василівну, яка своїм професійним підходом, за коротний час оживила мою надію та допомогла досягти бажаного результату, а головне - непідтвердила неправильний діагноз попередньої клініки. Рекомендую всім Ірину Василівну як дуже хорошого та професійного гінеколога.

Відповісти:

Наталія Максимюк,
Наталія Максимюк, 

Наталія Максимюк, Щиро вдячні!!! Ми пишаємося нашими лікарями!!!
більше 12 днів тому

Відповісти:

Галюсик Семанишин: (Перехожий)
Сподобалось
Коли люди звертаються до лікувальних закладів – переважно у них вже є більші чи менші проблеми зі здоров’ям. І дуже багато залежить від того, як твою проблему «зустрінуть» спеціалісти. Важливо не налякати вже стривоженого пацієнта, а навпаки – показати йому шлях до вирішення цієї ситуації. Маю різні проблеми зі здоров’ям, тому зверталася до поліклінік та лікарень як державної так і приватної форм власності. В «Мед-Атланті» обслуговуюся понад 2 роки. Саме тут отримала не тільки діагноз, а й саме розуміння «вироку» та як з ним боротися.
Окрема подяка лікарю гінекологу Ткачук Н.Д, яка не тільки вчасно побачила біду, а й вміло та вчасно провела втручання для раціонального вирішення питання.
А лікар дермато-косметолог Світлана Миколаївна лікує не тільки мою сім'ю, а й родину!
Хочу подякувати директору «Мед-Атланта» за вдало підібраний колектив спеціалістів та однодумців.

Відповісти:

Галюсик Семанишин,
Галюсик Семанишин, 

Галюсик Семанишин, Дякуємо за довіру!!!
більше 12 днів тому

Відповісти:

Ирина Стишок: (Перехожий)
Сподобалось
Приблизно два місяці тому мене заболіли нирки і я звернулася в Мед-Атлант за консультацією до Гімона Руслана Ярославовича була дуже приємно здивована його профессіоналізмом , доступність отримання інформації . Комплекс лікування пройшов вдало і вже через пару днів відчула поліпшення. Дуже вдячна .

Відповісти:

Ирина Стишок,
Ирина Стишок, 
Tania Verezhak: (Користувач)
Не сподобалось
Неоднозначне враження.Були у педіатра,професіонал може й хороший,але організація роботи-конвеєр,на пацієнта -дитину відводиться від сили хвилин 10,а далі відповідь"вибачте,у мене дуже щільний графік,наступні пацієнти чекають,"а прийом то платний, і я думаю,що оплативши його маю право на консультацію лікаря до того часу,поки це необхідно,а не вилітати з кабінету,бо там "наступні"  несуть гроші

Відповісти:

Tania Verezhak,
Tania Verezhak, 
Irina Irina: (Перехожий)
Не сподобалось
1. Записалась на УЗД, запитала по телефону  "як готуватися", відповіли - ніяк. Прийшла за 20 хвилин раніше, запитала ще раз на рецепціі - чи треба пити воду, відповідь "ні не треба". потрапила на УЗД з затримкою 30 хв, і почула від лікаря, що треба було пити. Невже персонал не може про це повідомляти. 2. постійні затримки, про першу - написала вище. після узд на другий день записалас до уролога. на мій час  була записана ще одна людина, і плюс була затримка, отже до лікаря я потрапила на 60 хв пізніше ніж була записана. А нащо тоді запис і платні послуги, якщо сервіс не організований? так і в поліклініці можна годину просидіти. було б добре якби клініка цінувала час своїх клієнтів.

Відповісти:

Irina Irina,
Irina Irina, 
Віталій Монастирський: (Перехожий)
Сподобалось
Добрий день шановна пацієнтка...По-перше:бажаємо Вам скорішого одужання; по-друге: з лікарем буде проведена робота; по-третє: Світлана Миколаївна призначила Вам вітаміни,з Ваших слів, і Вам стало гірше???? А в іншій клініці також ВІТАМІНИ- і Вам вже краще, дивно!!! Дякуємо за відгук, приймемо до уваги- Адміністрація клініки!!!

Відповісти:

Віталій Монастирський,
Віталій Монастирський, 
Вікторія Μоисеева: (Перехожий)
Не сподобалось
Доброго дня усім :) Хочу відмітити що неодноразово зверталась у цю клініку у кабінет УЗД. Усе влаштовувало. Але нещодавно виникла проблема із сильним випадінням волосся .... Записалась на прийом до лікаря дерматолога : Світлани Миколаївни. І хочу вам сказати що це був мій останній відвідин цієї клініки !!!!!!!!! НЕ ОГЛЯНУВШИ ГОЛОВИ, НА ВІДСТАНІ СТОЛА ця молода дівчина вичислила мій діагноз. Порадила попити вітаміни Амвей і зробила висновок : що нічого страшного немає !!?? Оскільки довіри вона у мене не викликала я звернулась ще у шкірну клініку на Короля Данила, де мені сказали що у мене дуже запущена стадія хвороби і НЕГАЙНО потрібно братись за лікування, в іншому випадку я могла залишитись без волосся на голові ! Після відвідин Медатланту мій стан тільки погіршувався, а зараз за тиждень болючого лікування ( приймаю 5 уколів на день, багато вітамінів і щоденно відвідую фіз. кабінет - масаж голови ) я бачу уже значні зміни . Отже : НЕ РАДЖУ ЗВЕРТАТИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ЧИ ЛІКУВАННЯ ДО ДЕРМАТОЛОГА У ЦІЙ КЛІНІЦІ !!!!!!!!!!!!!!!!!

Відповісти:

Вікторія Μоисеева,
Вікторія Μоисеева, 
Natalya Tretyak: (Перехожий)
Не сподобалось
Враження неоднозначні. Інфекціоніст Матейко Г.Б. Звернулися з герпесом у дитини. Лікування адекватне, без непотрібних аналізів і без величезного переліку медикаментів. Але ставлення до пацієнта - "Совок". Перепитати не можна, відчуваєш роздратування лікаря і зверхність, немов ти нерозумний. На жаль...400 мг це все ж таки 0,4 г.  Потрібно так писати: 1ФЛАКОН по 400мг 2р в день.

Відповісти:

Natalya Tretyak,
Natalya Tretyak, 

Natalya Tretyak, Дякуємо, ми цінуємо кожен з відгуків, це дає змогу нам розвиватися і ставати ще кращими!!!  Матейко Г. Б. професор з досить великим досвідом роботи,  написаний лікарем рецепт був призначений для фармацевта, який з легкістю мав  дати Вам потрібну дозу препарату!!!
більше 12 днів тому

Відповісти:

Sergiy Gogol: (Перехожий)
Не сподобалось
Прийшов на УЗД з болем у  лівому боці.  Знайшли проблеми у лівій нирці. Рекомендували здати аналізи і консультацію уролога.  Аналізи здав в іншому закладі -  виявилося все в порядку. "Нирка" відпустила після застосування розігріваючої мазі на спину.  Розвод на гроші. Шкода часу.

Відповісти:

Sergiy Gogol,
Sergiy Gogol, 
Прочитавши відгук Оксани, мене защеміло серце, адже я пережила аналогічну ситуацію. Звернувшись із різким болем в правому боці до лікаря (Наталі Василівни) вона діагностувала у мене апендицит і термінового направила до хірурга. Приїхавши в хірургічне відділення лікар оглянувши мене сказав, що це не апендицит, а правостороннє запалення яєчника. Що можна говороти про компетентність Наталії Василівни? Жодного хірургічного втручання мені не проводили, лікувалася в іншого лікаря-гінеколога. Дорогі жінки, не звертайтесь за допомогою до неї.

Відповісти:

Нікому не раджу звертатись до Наталії Василівни, яка працювала в Медексі.Мені сподобалась ця привітна посмішка, яка викликає довіру.Огляд і все дуже добре,а потім болі, це вже було двохстороннє запалення. Хоча спочатку говорила, що в мене апендицит.Лікування вже в інших лікарів.І ще порадила свої протизаплідні пігулки, що викликали кровотечу. А потім чистка, шушукання лікарів про мою проблему.І висновок, надіємось, що в тебе будуть діти і ще будиш приходити аборт робити.Оце сказала,Я про дітей мрію вже 7 років.Тепер тільки ЕКО.Уважно ставтесь до вибору лікарів!!!

Відповісти:

який лікар займається лікуванням хребта і які у вас розцінки на прийом до лікаря?

Відповісти:

дуже задоволена гінекологом який працює в цій клініці. Бондарчук Наталія Василівна. дуже гарний спеціаліст. завжди з усмішкою зустрічає. після обслідування обгрунтовано розповідає про хворобу і методи їх лікування. мала ерозію шийки матки робила аргоноплазменну коагуляцію дуже задоволена результатом і ціною процедури.

Відповісти:

Боліла спина, звернулася сюди і не пожаліла. Реально класні професійні лікарі, медсестри, ввесь персонал. Особливо величезне дякую команді мед персоналу що мене лікували, і окремо величезне спасибі Андрію Ігоровичу за лікувальний масаж. ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ!

Відповісти:

Півтора року страждаю болем в спині,виявилась грижа міжхребцевого диску,консультувалась в багатьох лікарях,змін не було.Звернулась до фахівців Мед-Атланту,була приємно здивована професійному підходу лікарів.Через два дні відчула полегшення.продовжую курс лікування.задоволена атмосферою персонала,сучасною технікою,і індивідуальним підходом до пацієнтів.

Відповісти:

дуже хороша власниця, прочитала цікаву історію про них у Версалі, порадила знайомому, вони йому дуже допомогли( раніше він звертався до різних масажистів- не допомагало), нарешті знайшов справжніх професіоналів!

Відповісти:

Я професійний спортсмен.Дуже боліла спина від перевантажень.З допомогою кваліфікованих лікарі МедАтланту почуваю себе відмінно.

Відповісти:

Медатлант  Гінекологія   Дерматологія   Масаж   Ультразвукова діагностика   Клініко-діагностичні центри   Урологія   Лікар-гінеколог   Гінеколог   Гінекологічні послуги   Консультації гінеколога   Дерматолог   Лікар-дерматолог   Масажист   Послуги масажу   Масажні послуги   Послуги масажиста   Узд   Уз діагностика   Узи   Обстеження узд   Діагностичний центр   Клінічний центр   Клінічна діагностика   Медичні центри   Медичний центр   Уролог   Лікар уролог   Лікування урологічних захворювань     Інфекціоніст  Андролог  Андролог  Антицелюлітний масаж  Безоперативне лікування міжхребцевих гриж  Вібраційно-роликовий масаж  Введення спіралі  Вертебролог  Вертебролог  Видалення папіломи на обличчі  Видалення папіломи на тілі  Видалення спіралі  Вскриття бартолініту  Гінеколог  Гінеколог  Гінекологія  Гінекологія  Гінекологи  Гірудотерапія  Гістеролапароскопія  Гістероскопія  Гістероскопія ціна  Гістологічне дослідження  Гістологія  Генетик  Гинекология  Гистеролапароскопия  Гистероскопия  Гострокінцеві кондиломи лікування  Грязелікування  Діагностика в  Дерматолог  Дерматологія  Дисплазія шийки матки лікування  Доплерометрія двійня  Електрофрез  Ендрокринолог  Ерозія матки лікування  Зачаття  Кардіолог  Кардіолог  Кардіолог в  Кардіотокографія  Клінічні аналізи  Комп'ютерне витяжіння хребта  Конізація  Консультація  Консультація гінеколога  Консультація дерматолога  Кріодеструкція  Лікар вертебролог  Лікар генетик  Лікар терапевт  Лікар уролог  Лікар-ендокринолог  Лікар-мамолог  Лікувальний масаж  Лікувально-діагностичний центр  Лікувально-діагностичний центр  Лікування простати  Лікування інфекцій що передаються статевим шляхом  Лікування безпліддя  Лікування безпліддя  Лікування безпліддя  Лікування грязями  Лікування депресії  Лікування ерозії  Лікування захворювання сечового міхура  Лікування кисти яєчника  Лікування конізації шийки матки  Лікування паталогій хребта  Лікування порушення сну  Лікування порушень постави  Лікування простатиту  Лікування простатиту  Лікування розладів нервової системи  Лікування сексуальних розладів жінок  Лікування сексуальних розладів у чоловіків  Лікування сколіозу  Лікування статевиї інфекцій  Лікування хребта  Лікування хребтових захворювань  Лікування шийки матки  Лікування яєчників  Лікування яйників  Лікування яйників  Лікуваннязахворювання нирок  Лікуння хребта  Лімфатичні вузли  Лабораторна діагностика  Лабораторне обстеження  Лазеротерапія  Лазеротерапія  Лечебно-диагностический центр  Магнітотерапія  Маммолог  Мамолог  Масаж  Масаж вакуумний  Масаж кінцівки  Масаж комірцевої зони  Масаж спинний  Медицинский центр  Медицинский центр в  Медичні послуги  Медичний центр  Медичний центр в  Медцентр в  Невролог  Невролог  Неврологія  Неврологія  Обрізання крайньої плоті  Оздоровчий масаж  Озокеритолікування  Озонотерапія  Озонотерапія  Підсікання вуздечки зі знеболенням  Педіатр  Поліпи цервікального каналу лікування в  Приватна клініка  Приватний медичний центр  Радіо-хвильове лікування  Радіо-хвильове лікування шийки матки  Радіохвильова терапія  Ректальні інсуфляції  Ручний масаж  Сеанс електро терапії  Сексопатолог  Сексопатолог  Спермограма  Статеві інфекції лікування  Терапевт  Терапевт в  Узд  Узд  Узд вагітних  Узд дитини  Узд обстеження  Узд серця  Узд серця у плода  Узи  Уролог  Уролог  Уролог в медичному центрі  Урологія  Фізіотерапія  Фолікулометрія  Фотокольпоскопія  Фотокольпоскопія  Хірургічне лікування  Хвильова біопсія шийки матки  Ціни на узд  Цена на узи  Цервікометрія  Цитолог  Цитолог  Эндокринолог 
Показати більше