Магазин "Comfy"

1 2 3 4 5
Івано-Франківськ
Вулиця Гетьмана Мазепи 168В
+38 (0342) 59-14-47
Розклад роботи:
день години роботи обід
пн,вт,ср,чт,пт,сб,нд 09:00-21:00 без обіду
продаж побутової та цифрової техніки, техніки для дому

Відгуки про Comfy:

 • 1 2 3 4 5
  Щось слабо віриться, щоб дитина кидала дорогі телефони.А де було керівництво магазину?А охорона? Може конкуренти вирішили пофантазувати? Ну треба би було зняти на мобільний, викласти в інтернеті такий бардачок, бо факти річ вперта....атак це все звучить, як бред...
  Немає автора, більше 18 днів тому
 • 1 2 3 4 5
  Хотів купити в комфі смартфон, почитавши відгуки передумав.Дякую!!!!
  Вова, більше 20 днів тому
 • 1 2 3 4 5
  Магазин жахливий, сьогодні заїжджав в магазин, і побачив жахливу картину: маленька дівчинка бігала по магазину брала техніку і кидала до землі, в кінці підбігла до смартфонів взяла телефон за 5000 грн і зі всієї дурі кинула об землю, коли ми спитали чия це дитина - якась російськомовна панянка в чорних окулярах з-за стійки "Сервіс" вийшла взяла дитину на руки і сказала, щоб вона не бігала, потім пішла за стійку назад. Ми були в шоці від побаченого, потім хтось купляє такий телефон чи іншу техніку, яка через дуже короткий термін ламається, через невиховану дитину якогось працівника. ПІсля побаченого ні я, ні мої друзі не будуть нічого купляти і всім своїм знайомим буду розказувати цю історію.
  Марта, більше 29 днів тому
 • 1 2 3 4 5
  Я купила телефон 02.01.2014р. і він в мене пропрацював до вечора і екран засвітився білим. я 04.01.2014р. пішла в цей магазин щоб мені вернули гроші і мені сказали: " Вибачте але то ви виноваті в тому що екран білий, то ви його притиснули десь або сіли на нього!" і дала адресу С.Ц.але він в мене час від часу запрацьовував на пару сек. я подумала що то брак і то саме сказала їй а вона мені такого бути неможе, і сказала 8.01. прийти туда, я подзвонила до сусіда (він мєнт) і пояснила ситуацію він 10.01. пішов туда і незнаю що говорив, але вони в магазині склали акт щоб повернути гроші. і тепер чекаю на їхній дзвінок. отак. Так,шо люди не купляйте в Comfy товар бо вони, як мені здається, завозять лєвий товар! в мене тоже друг купляв там відеореєстратор, і він тоже в нього пропрацював 1 день( чуть довше ніж в мене телефон ) і йому сказали тоже їхати в сервіс-центр, і там сказали що вибачте але гарантія такого ремонту не покриває, і він платив за ремонт....... Мені то точно гроші повернуть дякуючи сусіду бо він закон добре знає. але людям які в цьому не компетентні то толку бкде 0! туда іти щоб повернути товар треба або з кимось таким або самому дуже добре підготовленому!
  Віка, майже 3 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Сьогодні купляв телевізор в Івано-Франківську "інтернет замовлення",працівник на гарячій лінії сказав що телевізор вже в магазині, проте приїхавши туди консультант сказав що треба зачекати ще годину, причому в дуже брутальній формі, НІКУДИШНЄ ОБСЛУГОВУВАННЯ!!!
  Сергій, майже 3 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Я була сьогодні у комфі хотіла повернути кошти за сервісне обслуговування тобто додаткова гарантія яка коштувала два роки назад мені 129грн. і звичайно два роки назад мені сказали прийти з чеком і сервісною книгою ...коли я прийшла мене можна так сказати послали до "фєні" ....так що люди неведіться на цей розвод я вас дуже прошу! НЕ РЕКОМЕНДУЮ! Сервіс мені огидний! ...добре коли ми купляли то такі всі милі та пухнасті ...а коли прийшлося про повернення коштів...немає крайнього!
  Юлія, майже 7 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  не купляйте нічого в комфі това не якісний
  іван, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  коли купляли сину ноутбук ,то змусили заплатити ще 400 гривень за сервісне обслуговування ,коли прийшлося до ремонту то пояснили мені що такі поломки в сервіс не входять і ремонтувати потрібно за свій кошт(це додаткових 300 гривень)для чого тоді сервіс?
  Ліля, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  придбали порохотяг у комфі ,і залишились дуже задоволеними
  Юлія,1.5 роки тому, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Магазин не поганий, але орендатор, що займається продажем котлів дуже поганий він не тільки не пояснює про свій товар, але коли до нього дзвониш то він не бере трубки або ігнорує, а ще від багатьох людей чув що техніка його виходить з ладу і тому нікому не раджу в нього брати техніку.
  Сергій, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Я також, туди більше ні ногою, намахують людей. Пруся я перед 8 березням через все місто туди купляти вагу за акційною ціною 77 грн. а мені кажуть: хочеш вагу плати ще 49 грн. за сервіс, ну не обмахаловка, скажіть?
  Lesya, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  магазин КОМФІ в м.ЧЕРКАСИ по вул.Сумгаїтська 10, Я придбав 06.05.12р кріплення до GPS навігатора ,відкривши дома упаковку виявив ,що один із тримачів не виїзджає.через 3 дні(мешкаю за 50км від Черкас)я звернувся в магазин щоб мені замінили на інший у відповідь мені сказали щоб я приїхав наступного дня (тобто іще раз 100км)і зустрівся з другим придставником магазину для вирішення питання. замінити на інший відмовились їхній аргумент той що я не коректно відкрив упаковку яка герметично вакумно запаяна виробником.ЗНОВУ ЇХАТЬ У КОМФІ У МЕНЕ НЕ БУЛО БАЖАННЯ (знову 100км). тому буду змушенний звертатись у відповідні органи з відповідною заявою. І після цього випадку своїм друзям не раджу
  віталій, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже погане обслуговування в магазині.Хамське відношення до людей.Більше туди не піду і нікому не раджу.
  Анжела, 1 рік тому