Банківські послуги, обмін валют. Найширша мережа терміналів і банкоматів по Україні. Програма "Бонус Плюс"- економія при покупках.

Відгуки про ПриватБанк:

 • 1 2 3 4 5
  Платіжки відправляють не туди куди треба платила за газ а касир відправив за світло в Рем два тижні треба чекати на гроші щоб тобі повернули на катрочку . На Незалежності 158 жахливе відділення гроші затримують на цілий день
  Немає автора, майже 5 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  вчора була у Приватбанку на Дністровській, таке враження що там працюють людли які прилетіли з космосу, в мене з копілки пропали гроші непонятно куди я звернулась до касира вона незнала потім звернулась до клієнт-менеджера вона теж незнала потім я звернулась до дівчини яка сиділа за столиком і передімною в неї ще бул 2 людей і вона всім відповідала одне і те саме: "я не знаю..звоніть на 3700" і мені сказала те ж саме, і я обурена пішла у відділення на Січових стрільців і там мені допомогли зняти ці гроші за 5 хвилин,...
  Немає автора, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  у відділені на Дністровській в Івано-Франківську касир робить помилки при переказі грошей а потім не можуть знайти куди поділися гроші.
  Немає автора, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Послугами приватбанку користуюсь більше 4р. і отримую перекази , і маю там депозит... І просто нерозумію тих людей які "ллють бруд" на працівників які просто виконують свою роботу,якщо в них така система що переказ виплачується тільки на картку чи соціальна картка працює тільки через кредитну...працівник в цьому не винен,він розказав умови клієнтові,кому вони не підходять є безліч інших банківських установ де я впевнена що не сують всім підряд кредитки...вибір завжди є, але чомусь багато хто пише і говорить що такий "поганий банк" але чомусь знову і знову туди повертається...от як п.Ірина яка пише свій відгук про відд. Івасюка(особисто там не доводилось бути),але якщо вам там так не подобається то чому ви знову туди йдете? Працівники навчили мене самостійно виплачувати собі перекази на картку через їхню систему приват24,це просто супер не тратиш свій час на відвідини банку....
  Людмила, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Вчора 09,01,2014 р прийшла в відділення ПриватБанку по вул Січових Стрільців 15 перераховувати гроші іншій органі-
  зації,касир сказала що не підтягується рахунок ідіть в другий
  банк.Зайшла в відділення 7 по вул.Д Вітовського касир набрала платіж вручну.Я Їм дякую.
  Тетяна, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Приват Банк заробляє на шахрайстві.
  Якщо одного разу ви станете жертвою шахрайського заволодіння вашими коштами чи то банком, чи іншою особою - не надійтесь, ПриватБанк вам не допоможе, розслідування проводити він теж не буде, він навпаки, люб'язно і тихенько прикриватиме вашу справу, в той час як відсотки і штрафи за кредит будуть зніматись з вас щодня. Отже, в решті решт, борючись за правду, вельми шановний Банк зробить так, щоб за викрадені кредити ви платили самі зі своєї кишені, та ще й в кілька раз більше за початкову суму, бо ж Банку потрібно якось заробляти і платити зарплати чимось... а з чого вони це виплатять? з мізерних наднизьких комісій за свої послуги? звісно ні - вони зароблять на біді своїх же дорогих клієнтів.
  Тим, хто ще не попався на гачок – рекомендую знайти достойний банк і платити трішки більше комісії, ніж - після того як попадетесь і ви - такі суми, які ви навіть не заробляєте.. .
  Щиро Дякую Банку за надану допомогу у несприянню міліції, неповерненні коштів та неустановленні справедливості!
  З найкращими побажаннями вашого пошвидшого закриття (і так на черзі після Аеросвіту) і просто відплати долі за всі "чудові" вчинки, а скоріше невчинки.
  Olena, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  відділення на Вовчинецькій має хороший, ввічливий та завжди усміхнений персонал, який готовий допомогти вирішити будь які питання.
  Іван, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Відділення № 19 працює супер.Дякуємо керівнику відділення пану Василю за таку організовану роботу.
  Ольга, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Дякую за все.Якби небуло телефонів гарячої лінії я б пропала.ДЯКУЮ
  Марія, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Платила недавно за комунальні у відділенні що по вул. Коновальця, там в касі просто жах. ніколи немала такого скільки з банком співпрацюю. касирка вимагала особовий рахунок, без нього не хотіла приймати оплату та ще й перерахувала кошти не туди куди потрібно мала кинути на Франківськ а кинула на Тисменицю. тепер мені потрібно їхати в Тисменицю писати заяву, щоб перевели кошти і чекати.
  НЕКОМПЕТЕНТНА ОСОБА І ЦЕ ЩЕ ЛЕГКО СКАЗАНО.
  ЩЕ Й ГРУБІЯНКА
  Звезда, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Чому в банку немає позачергового обслуговування вкладників по-депозитам?Нещодавно я майже годину потратила(вистоявши 2 черги)щоб забрати свій депозит.Ясна річ,що це був мій останній вклад у цьому банку.
  Леся, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Там одни аферисты..как-то мне предлагали работу..уже прошла было и медкомиссию(за свои деньги и не малые) и все справки сделала..три недели ходила обивала пороги..Еще ходила туда стажировалась, как дура,с 8 до 19.00 (причем бесплатно..типа стажировка)..сказали,что берут точно ..Я же чуть с работы другой, по дурости,не уволилась,будучи уверенно, что меня берут.. а в день приема мне сказали, что мол уже место занято (мол уже кто-то сдал все тесты и все бумаги и его утвердили) !! Ясен пень,что кто-то из своих свеого сунул кренделя!...
  Короче- самые ужасные впечатления об этом банке..
  Но Бог миловал туда попасть работать
  Недовольный Позитивчик, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Відділення на івасюка:
  персонал хороший, але деколи уявлення не має які процеси в них в розрахунковій системі проходять. Вчіть їх будь ласка, бо виходить що клієнти самі мають розбиратись у своїх проблемах
  Андрій, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  недавно відкривала карточку, пояснити переваги і недоліки той чи іншої карточки мені так і не пояснили, знання продукту що продають на 0.Але що поробиш, в мене не було вибору, потрібна дана карточка!
  Ірина, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Сьогодні знімав кошти в банкоматі в с.Микуличин. Не встиг проглянути баланс, як підійшли 2 амбали - інкасатори, відштовхнули мене в сторону від банкомата, витягнули мою картку і практично кинули її в мене. На прохання представитись і пояснити таке хамство - повернулись спинами. Це просто вершина неповаги і знущання над клієнтами.
  Ігор, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Зараз тільки прийшов з віділення на Грюнвальдській. Такого сервісу, навіть закордоном не зустрічав. Високий чорнявий хлопчинадопоміг гроші в касі без черги розміняв і помвіг розібратись з терміналом. Я йому пообіцяв написати відгук за якісне обслуговування. Так тримати.
  Ігор, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  відділення на галицький 99 напевно найгірше.
  персонал-бидло. таких працівників до роботи з кліентами близько підпускати не можна.поваги до людей ніякої
  Володимир, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Жахливий банк і жахливе обслуговування.
  Олеся, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  так, через приват 24. Але спочатку її потрібно зареєструвати. Ви зверніться в службу он-лайн підримки приват 24, вам все пояснять.Так дуже зручно, можна не лише перевіряти стан кредитки, а й оплачувати кредит не відвідуючи відділення банку.
  олена, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  чи можна через інтернет перевірити стан кредитної картки
  оксана, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  навчитись користуватись технікою)))
  НАТАЛІЯ, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  я сьогодні поповнила рахунок але на телефон гроші не прийшли, чек я ніколи не беру. Що мені робити?
  Таня, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  "напрацювали" отакенну базу клієнтів, а сервіс? Кому він потрібен, якшо "дєнєжка" і так з кожної шкури капає!! От доплачу кредит, і ні ногою!
  Дана, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  а у нас в відділенні є негласний закон, ну то керуючі таке придумала, по закону немають права , вони коли ти хочеш щось оплатити через касу вимагають, нагло вимагають карточки привату, кажеш для чого не відповідають, я тому і відмовилась від їх послуг, чому це я маю комусь довати в руки наприклад свою соціалку, а якщо немаєш або не даєш, кажуть платіж ваш не приймаємо, коли позвонила у центральне відділення сказали що такого наказу невидавали, от хочу звернутись до прокуратури нехай розберуться. і вже є тенденція інші філії окрім як на північному бульварі цим прмишляють.
  яна, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Вранці тре було терміново поповнити мобільний через банкомат - поповнив, але банкомат картку не віддав. Щось у ньому всередині довго нудно тріщало, жувало та рипіло - не віддав гад. Ну менше з тим. Мав присобі паспорт. Пішов у відділення, предявив його, запитав що з моєю карткою, сказала дівчина щоб дочекатись своєї черги (з 12-ти людей). Дочекався - кажуть моя картка заблокована. Питаюсь коли зможуть повернути картку - кажуть що треба звертатись у саме те відділення де укладали банківську угоду (в Надвірну блін). Кажу що тре терміново гроші в сумі 20 грн. що залишились на картці, бо не було навіть на проїзд - а мені відповідають що за зння готівки по паспорту - комісія 10 грн. По їхній вині я ще повинен їм же платити комісію.
  Кліент, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  НА днях на моє імя переслали переказ,гроші були для моєї знайомої,вона немала при собі паспорта,але терміново треба було їх забрати.Коли ми прийшли ,нам відмовились видати гроші,треба було заповнити якийсь папір,внести всі свої дані,підписи,навіть номер свого телефону.Видали мені цю картку,виявляється,кредитну і почалось- кожного дня дзвінки,смс про бонуси,кредити,неможливо відвязатись.І це при тому що я отримала гроші і зразу відмовилась від цієї карточки,працівниця банку,щось поцокала на компютері і перерізала карточку на 4частини. ХОЧУ ПОПЕРЕДИТИ ВСІХ ЛЮДЕЙ,ЯКІ БУДУТЬ МАТИ НЕОБАЧНІСТЬ ЗАЙТИ В ЦЕЙ БАНК,НІКОЛИ НЕПОГОДЖУЙТЕСЬ ДАВАТИ СВІЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ,І ВСІ ДАНІ ПРО СЕБЕ,ПЕРЕКАЗИ ПОВИННІ ВИДАВАТИ БЕЗ ВСЯКИХ ПЛАСТИКОВИХ КАРТОК.БАНК ПРЕПОГАНИЙ!!!ТАКОГО ВЕРБУВАННЯ Я ЩЕ НЕБАЧИЛА,ХОЧА МАЛА ДІЛО З ІНШИМИ БАНКАМИ
  Гала, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  привіт)))у мене така історія.....мені на біржу потрібно було подати рахунок на який мені будуть начисляти допомогу по безробіттю,порадили піти в приватбанк оформити соціальну карточку,сама можливо винна,бо пізно згадала що не відкрила рахунок,якраз перед тим як мала іти за пів-години на біржу...забігла в найближче відділення приватбанку...там мені сказали що соціальна карточка прикріплена до кредитної,думала візьму потім розберуся,бо поспішала...ще деякі документи вона мені недооформила сказала прийти через день...приходжу я через день,а вона мені дає ще депозитну карточку,каже що від неї не можна відмовитись,бо вона підключила її до соціальної під відсотки(по 50 грн. з кожного надходження),мене вже це розізлило(прийшла по одну соціальну,а дали аж три карточки),не знаю чи вона мені її закрила,але я так без діла не залишу,ще взнаю чи можна користуватися соціальною карткою без кредитної,бо вона каже як я закрию кредитну,то не зможу скористатись соціально,якась ланцюгова реакція...я розумію,що вони за ці картки отримують бонуси,але Шановні люди,Ви люди,патріоти,нація,а не БИДЛО!!!Не паклюжте своє лице болотом через гроші,гроші-грошима,а совість чистою не буде.......
  Мар'яна, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  відділення на Івасюка 26а - це просто жах! як туди йду - година втраченого часу гарантована. Обслуговують дуже повільно, а каси - це взагалі "пісня". Лише раз бачила, що обидві каси працюють. Одного разу дівчина в робочий час при повному приміщенні людей пила собі чайочок, то я мусіла припрошувати її на робоче місце. Здачі в них немає ніколи, копійок і купюри менше 50 євро не водиться в принципі і ще мені відповідають "яка ви розумна". Сьогодні знов мусіла робити скандал, то десятка знайшлась бігом. Обмінний курс в них низький, а видавати на руки валюту не хочуть. Просять номер телефону (який я маю повне право не давати взагалі нікому), бо інакше не дадуть копійок. Агов, це хто з нас установа з грошима? Ненавиджу цей банк.
  ірина, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Є свої недоліки, але найпровинутіший банк України, що не говоріть. Я вже давно через сайт приват 24 обмінюю валюту, оформляю депозит, поповнюю рахунок, пересилаю батькам гроші, і все це не виходячи з дому. Дуже зручно!
  Оленка, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Платні чеки це правильно,пора навчитись економити папір і наші ліси,а баланс можна і на екрані переглянути! Я користуюсь послугами давно і задоволена, щоправда у відділенні на Міцкевича потрібно повністю поміняти персонал-страшні хами і постійні черги!
  AnaiD, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  приват - жах! заробляють гроші уже на всьому чому можуть, чеки з банкомату навіть платні! Деруть з людей скільки хочуть! Совісті нема....
  гість, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Маніпулюють з кредитними програмами. Стараються так обставити кредити,що б основні гроші заробити на штрафах, пені, судових позовах. Користуються юридичною необізнаністю молоді. Краще з ними не зв"язуйтесь.
  С.Л., більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  У відділені галицької бурси такі му?а*и працюють...
  Віталій, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5

  В связи с вечными проблемами с отображением достоверных выписок по ПРИВАТ-24 мне обещали приватовцы выслать выписки электронной почтой, но при этом я должен сначала уплатить 30 гривен. Вы что, с ума сошли своего клиента грабить даже на выписках. Шкуродёры, воры и бандиты вы несчастные. Некомпетентные горе-программисты ПриватБанка! Вы рабтаете для “галочки” или для своих клиентов, которые вам доверили свои деньги? Просто всем по-барабану. Я лично такого наплевательского отношения к клиентам банка не видел. Почему система ПР-24 редко работает корректно, а также выписки по карте не обновляются неделями и почему не отображаются выписки по 2009 год включительно? Часто динамические пароли приходят даже на следующий день. Почему по skype я должен просить оператора, чтоб зачитали выписки моих банковских операций, которые не соответствуют с выписками которые я получаю по ПРИВАТ-24 более чем на 50%? Звоню вашим спецам уже более года. Ещё таких (господи прости) тупых специалистов как в Привате я не видел. Cколько вы будите издеваться над своими клиентами и когда вы сделаете чтоб наконец-то нормально работал Прив.-24?
  Почему мне никто не отвечает даже за адресом hotline@privatbank.ua? Это самый ужасный банк. Прежде чем думать, что клиенты вашего банка, это не люди, а какое-то быдло. Сначала подумайте кто ЕСТЬ ВЫ...???
  mykola, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  нічого гарного, універсальна картка дорого обходиться. Та і взагалі хами працюють!!!!
  с -а, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  мені дуже подобається система Приват-24, крім того я там зробив собі віртуальну картку Візу-Інтернет яку усюди сприймають, це радує
  Немає автора, більше 7 років тому