Анонс Контракт
Рекламна агенція "Анонс Контракт"
 
"Анонс-Контракт" – газета безкоштовних оголошень та реклами.
 "Захід Пост" – політично-публіцистичний додаток.
"Анонс Еліт" – рекламно-інформаційний каталог, видається з 2010 року, розповсюджується безкоштовно.
Anons.ua – мультипортал: щоденна версія газети, реклама, оголошення, дайджест новин.
Рекламні площі по місту, виготовлення та розміщення різних видів рекламної продукції.

Відгуки про Анонс Контракт:

 • 1 2 3 4 5
  Зверталася до них за рекламними послугами. Скажу, що задоволена їхньою роботою. Дизайнер розробила дуже гарний макет, а на рекламу надали 40% знижку.
  Не розумыю хто чим не задоволений. На 1 грн ціну на ваше оголошення підняли і ви вже нездоволені... Так подавайте рекламу, будете мати знижку на великі відсотки. Доречі мені запропонували не один вид реклами (не тільки в газеті)...Анонс, як я зрозуміла, непогано розширився... Раджу звертатися...Як подасте оголошення чи рекламу, то хоть в курсі будете про акційні пропозиціїї.
  Немає автора, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Я інвалід,зазвичай у нашому світі,перед такими ,як я зачинені всі двері.Довго вагаючись,я все-таки зайшов в редакцію газети Анонс контракт,відразу мене зустріла привітна,симпатична дівчина з якою я забув про свої недоліки,про те,що я не такий як всі,чи не вперше за багато років,я відчув себе потрібним комусь,незважаючи на багато відвідувачів в офісі,вона для всіх знайшла добре слово,щиру усмішку,добру пораду.Я висловлюю щиру подяку керівництву газети за прекрасний підбір працівників,а тій дівчині велике ,щире спасибі,дякуючи таким людям,ми почуваємся щасливими...і не зайвими в цьому світі...
  Василь, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Тікищо подав оголошення,вражений негативно,ціни підняли,мало того,в Анонсі найдорожчі ціни в місті,так тепер моє оголошення подорожчало на 1 грн.Співпрацював з редакцією 3 роки,сумно,але припиняю співпрацю!!!Шкода,бо звик і до дівчат в офісі,і до газети!Але економічно невигідно!
  Мирослав Рибенчук, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Ціни на оголошення завкруглили(правда в дорожчу сторону),дівчину в офісі замінили.Приємно,що редакція газети прислуховується до клієнтів!!!
  Я, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Хороша газета.Часто її купую в редакції.Але останній раз був прикро здивований. У день національної жалоби підняли ціну на газету і оголошення. Це виглядає зовсім непатріотично і не сприяє іміджу газети!
  Дмитро, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Не одноразово зверталась за послугами у цю газету. І ніколи проблем не мала. Оголошення друкують вчасно. Часто в оголошеннях натрапляла на агенства, а тут куди не дзвонила - приватні оголошення. Без посередників знайшла роботу.
  Люда, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Не дуже друкують старі оголошення не слідкують за цим звониш по оголошенні а у відповідь-пів року тому продали
  оля, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Газета справді хороша, але подати оголошення в офісі проблемно. Дівчина, яка приймає оголошення, постійно щось робить в комп"ютері, напевно в соц. сітках зависає. Ціни на оголошення не цілими цифрами, а з копійками. Через це ніколи немає здачі. Якщо поставили такі розцінки, то й забезпечте касу розмінною монетою. І ще знайти офіс проблематично, навіть з другого разу попасти в той під"їзд не просто, вивіски не примітні.
  Коли ці недоліки будуть усунені, то газета стане ідеальною.
  Ігор, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже хороша газета. Багато корисної інформації, яка постійно оновлюється.Колектив привітний і доброзичливий.Хочеться заходити до них знову і знову.Найкраща рекламна газета в Івано-Франківську.
  Ірина, майже 4 роки тому