Газета "Анонс Контракт"

Анонс Контракт
Вулиця Галицька, 11
+38 (0342) 55-95-97 (Приймальня)
+38 (0342) 50-13-80 (Прийом оголошень)
+38 (0342) 77-61-23 (Комерційний директор)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:30 - 18:30Без перерви
Сб10:00 - 13:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Рекламна агенція "Анонс Контракт"
 
"Анонс-Контракт" – газета безкоштовних оголошень та реклами.
 "Захід Пост" – політично-публіцистичний додаток.
"Анонс Еліт" – рекламно-інформаційний каталог, видається з 2010 року, розповсюджується безкоштовно.
Anons.ua – мультипортал: щоденна версія газети, реклама, оголошення, дайджест новин.
Рекламні площі по місту, виготовлення та розміщення різних видів рекламної продукції.

Відгуки

Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Lyuda Yarosh: (Користувач)
Сподобалось
Зверталася до них за рекламними послугами. Скажу, що задоволена їхньою роботою. Дизайнер розробила дуже гарний макет, а на рекламу надали 40% знижку.
Не розумыю хто чим не задоволений. На 1 грн ціну на ваше оголошення підняли і ви вже нездоволені... Так подавайте рекламу, будете мати знижку на великі відсотки. Доречі мені запропонували не один вид реклами (не тільки в газеті)...Анонс, як я зрозуміла, непогано розширився... Раджу звертатися...Як подасте оголошення чи рекламу, то хоть в курсі будете про акційні пропозиціїї.

Відповісти:

Lyuda Yarosh,
Lyuda Yarosh, 
Я інвалід,зазвичай у нашому світі,перед такими ,як я зачинені всі двері.Довго вагаючись,я все-таки зайшов в редакцію газети Анонс контракт,відразу мене зустріла привітна,симпатична дівчина з якою я забув про свої недоліки,про те,що я не такий як всі,чи не вперше за багато років,я відчув себе потрібним комусь,незважаючи на багато відвідувачів в офісі,вона для всіх знайшла добре слово,щиру усмішку,добру пораду.Я висловлюю щиру подяку керівництву газети за прекрасний підбір працівників,а тій дівчині велике ,щире спасибі,дякуючи таким людям,ми почуваємся щасливими...і не зайвими в цьому світі...

Відповісти:

Тікищо подав оголошення,вражений негативно,ціни підняли,мало того,в Анонсі найдорожчі ціни в місті,так тепер моє оголошення подорожчало на 1 грн.Співпрацював з редакцією 3 роки,сумно,але припиняю співпрацю!!!Шкода,бо звик і до дівчат в офісі,і до газети!Але економічно невигідно!

Відповісти:

Ціни на оголошення завкруглили(правда в дорожчу сторону),дівчину в офісі замінили.Приємно,що редакція газети прислуховується до клієнтів!!!

Відповісти:

Хороша газета.Часто її купую в редакції.Але останній раз був прикро здивований. У день національної жалоби підняли ціну на газету і оголошення. Це виглядає зовсім непатріотично і не сприяє іміджу газети!

Відповісти:

Не одноразово зверталась за послугами у цю газету. І ніколи проблем не мала. Оголошення друкують вчасно. Часто в оголошеннях натрапляла на агенства, а тут куди не дзвонила - приватні оголошення. Без посередників знайшла роботу.

Відповісти:

Не дуже друкують старі оголошення не слідкують за цим звониш по оголошенні а у відповідь-пів року тому продали

Відповісти:

Газета справді хороша, але подати оголошення в офісі проблемно. Дівчина, яка приймає оголошення, постійно щось робить в комп"ютері, напевно в соц. сітках зависає. Ціни на оголошення не цілими цифрами, а з копійками. Через це ніколи немає здачі. Якщо поставили такі розцінки, то й забезпечте касу розмінною монетою. І ще знайти офіс проблематично, навіть з другого разу попасти в той під"їзд не просто, вивіски не примітні.
Коли ці недоліки будуть усунені, то газета стане ідеальною.

Відповісти:

Дуже хороша газета. Багато корисної інформації, яка постійно оновлюється.Колектив привітний і доброзичливий.Хочеться заходити до них знову і знову.Найкраща рекламна газета в Івано-Франківську.

Відповісти:

Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
  Редакції газет  Рекламні агенції  Редакція газети  Видавництво газети  Рекламні фірми  Реклама  Рекламна фірма  Рекламна компанія  Рекламна агенція  Рекламні агенства  Рекламні агентства  Рекламні організації  Рекламні компанії  Рекламне агентство  Рекламне агенство  Рекламна організація  Інтелектуальні послуги  Інформаційна газета  Інформаційна газета  Інші послуги  Безкоштовні оголошення  Ваше свято  Видання газети  Винайму  Газета  Газета  Газета безкоштовних оголошень  Загублене-знайдене  Здаю  Кредити  Купити газету  Міняю  Об’ява  Оголошення  Подати оголошення  Продаж газети  Продаж газети по області  Різне  Редакція газети  Реклама  Реклама в газеті  Рекламний каталог  Ремонтні  Робота  Розмістити оголошення  Розміщення реклами в газеті  Транспортні послуги  Туристичні послуги 
Показати більше