Будівельна компанія "Арс-Дім"

1 2 3 4 5
Івано-Франківськ
Площа Ринок, 14
+38 (0342) 52-79-00
Розклад роботи:
день години роботи обід
пн,вт,ср,чт 08:30-17:30 12:00-13:00
пт 08:30-16:30 12:00-13:00
сб,нд Вихідний
Будівництво та ремонтно-будівельні роботи

Відгуки про Арс-Дім:

 • 1 2 3 4 5
  Будинок на Надрічній зданий (інформація від знайомих з Архбудконтролю) Декларація № ІФ143140230376 від 23.01.2014 р..Галицька, 118(В) справді їхній останній довгобуд, всі решта об'єкти вже здані і проблем з передачею інвесторам прав власності не було.
  Інвестор, майже 6 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Надрічна, наче все готово здавати обіцяють з місяця на місяць, то зісідання виконкому чекають то ще щось, як буде здача повідомлю..
  інвестор, майже 6 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Конечно не может не радовать выросший 4-й этаж, но вот делаю вывод, что на "подсосе" идет стройка т.к. нет полной загрузки стройматериалов на стройплощадке. Строители (их там чел 7 где-то) работают в переменном темпе. Завезли кирпича - процесс пошел, закончились палеты - ждем пару дней пока завезут новые. Но это всё ерунда. Первый кризис долар с 5 стал 8 - результат всем известен. Теперь 2-й кризис с 8 стал 11. До 2016 у него есть запас времени. Хто знає Надрічна вже здана у експлуатацію? Якщо так - то лишається у нього єдиний довгобуд на який можна тільки вірити та надіятися. Темпами БК Ярковиці можна добудувати 118/2 вже до кінця 2014р та побачити 9-й поверх, але ......
  Мы ждем перемен, майже 6 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Не кіпішуйте. Бачу будову Галицька, 118 кожен день зі свого балкону. Відновили роботу з фундаменту в кінці літа. Зараз - 4 поверх мурують, такими темпами до кінця року вимурують. Би не гірше.
  юра, майже 7 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  «Інвестор» розкрий очі! Галицьку вже будують 4 поверх, не стоїть на місці. А те, що Рудницький сидітиме в тюрмі, а ми – жити на вулиці, тебе сильно зігріє?!!!
  Діма, майже 7 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Прочитав останній відгук та вирішив відписати. Я також маю квартиру у другій черзі, також чекаю, але зараз не можу погодитися з Вами, що Рудницький перестав будувати, навіть навпаки, за останній коротчий час було збудовано 4 поверх та продовжує "рости" будинок. В останній раз, коли я розмовляв з Рудницьким, ми говорили саме про такі терміни. Я вже бачу результати нашої розмови (перший підїзд почав підключачатися до газу та люди починають робити ремонти), будинок "росте", Рудницький дотримується своїх слів, думаю, що так і буде надалі та скоро ми побачимо 9 поверх.
  Сусід, майже 7 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  7-й рік чекаємо квартиру, ще немає навіть стін, Рудницький весь час обіцяє і нічого не робить. Люстрацію злодію, де дів 7млн. гривнів, які прості люди збирали роками? Те що він їх знецінить та не поверне вже ясно, то нехай решта років проведе за гратами. Нова прокуратура побоїться брати хабар.
  інвестор Галицької 118, ІІ черга, майже 7 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Недавно мав розмову з директором АРСу на рахунок здачі будинку по вулиці Галицька, 118, перша черга. Зараз вроді відновилося будівництво другої черги і йде у тих темпах, що мені пообіцяв Рудницький. Маю надію, що так буде і далі. Я вже згідний почекати ще трішки, тільки щоб той будинок здали. Тепер хоч видно, що підростає друга черга, нарешті скоро зможу перебратися у свою квартиру.
  Діма, майже 11 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Будують, будують. Кожен день дивлюся на свою майбутню квартиру, бо живу навпроти. Не так швидко, як би хотілося, але стабільно. В готовий під"їзд вже тягнуть газ, а решта - вже на третьому поверсі. Видно вже Рудницький порозгрібав проблеми.
  сусід, майже 11 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Я також інвестор по вулиці Галицькій, 118. Взяв квартиру у другій черзі, оплатив 100%, вже думав, що не дочекаюся, коли почнуть добудовувати будинок. Добре, що пан Рудницький взявся за голову та продовжив будівництво. За пару останніх місяців підняли два поверхи – дасть Бог добудує.
  Інвестор Галицька 118, майже 11 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Інвестори буд. по вул. Галицька 118 -1! Відгукніться! Здачу обідцяли в 2011році,потім у 2012році,Зараз уже 2013рік.Поцес будівницва щось дуже буксує.давайте будемо трохи штовхати.
  інвестор,, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Інвестори буд. по вул. Мельника! Відгукніться! Що за чергова афера з котлами? Хто знає, скільки насправді печаток повинно бути на документах? Давайте відстоювати свої права разом!
  Тамара, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  "Зараз всім не просто, а в них на всіх об'єктах іде робота" Смешно!!! Уважаемый инвестор что-то мне подсказывает, что Вы либо работник АРСа либо просто тролите. Посмотрите на стройплощадку на Галицкой 118-II Там уже год ничего не строится, кран скоро поржавеет. Как поставили фундамент и на этом ихняя стройка закончилась. Отстойная контора как и "ІваноФранківськміськбуд"
  Дмитро, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Зараз всім не просто, а в них на всіх об'єктах іде робота. Якби хоч частина того бруду який тут на нього налили була правдою - сидів би він не в офісі на центральній площі, а де інде. Ми на Надрічній таки дочекалися свою квартиру. А будують все таки якісно.
  інвестор, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Обіцяли будинок по Сахарова здати в 4-му кварталі 2011 року, але знову не стримали слова,та який ж він красень? Будують 6 років, ганьба!
  Марія, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Хай би там хто що не казав про Арс Дім, проте на Сахарова інвестори могли б подякувати за красень будинок на Галицькій теж цього року планується здача. Дуже хочеться вірити що на Надрічній будинок, попри обіцянки теж здадуть вчасно.
  інвестор, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Прочитав коментарі щодо будинку на Сахарова-Мельника і трохи легше стало.Але такими темпами- вони збудують його не скоріше як в 2013 році.І не вірю,щоб людина(Рудницький),яка працює багато років в буд бізнесі,просто так могла кинути кучу народу.В даний час це великий риск-можна і життям поплатитися.А це правда:нема в сім"ї порядку-нема і на роботі. Бажаю успіхів в добудовах і сімейного благополуччя!!!
  ххх, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  кажуть Рудницький дуже хороша і добра людина, ну можливо не пішли справи як хотілося. Віктор Михайлович дуже хочеться побажати вам успіху, ми вклали свої кровно зароблені в двокімнатну квартиру на Надрічній і дуже надіємся що будівництво впевнено відновиться й об'єкт буде зданий.
  інвестор, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Не знаю як Ви, але я навіть наводила дані про фірму ТзОВ "АРС-ДІМ" в податковій, кажуть, що не усе так погано, в 2010 році організація була прибутковою. Ну і зрештою, що мене дуже радує, це будинок на Сахарова, майже кожен день проходжу повз нього і любуюся, на скільки високими темпами його почали добудовувати, моя власна думка, що зараз не усе так і погано у фірми АРС-ДІМ, а особливо у нас з вами, з мертвої точки все ж таки вони змогли рушити, і вроді непоганими темпами. Особливо я Рудницькому та його фірмі бажаю успіхів, це в моїх цілях, вже дуже хочеться переїхати жити на Сахарова.
  Інвестор, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  2009 должна была быть сдача. В результате 2011 и нету даже 1-го этажа. ПП АРС-ДІМ признано банкротом. Одна смутная надежда на ТзОВ. Одни обещания и перезаключения договоров. Все было в шоколаде сначала, вот и думал Рудницький что так всегда будет, поэтому и деньги пустил не в строительство, а просто разосрал. На данный момент 3 основных незаконченных объекта. Всех инвесторов которые до сих пор ждут 'обещанного" просьба написать на мыло ars_investor@ukr.net В письме указать улицу №дома оплату и комментарий.
  100% проплата 2007г, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  купили квартиру на вул. Надрічна 2В, на рівні другого поверху будівництво заморозили в офісі й від пана Рудницького одні обіцянки, якшо в когось якась інформації пишіть.
  інвестор, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  це що €Рудницький$ себе відмазує? А як вам його модна фраза "спочатку наведіть порядок в країні, а потім приходьте до мене!" :) жесть правда.
  Артур, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  АРС дім ще нормальний забудівник.Бо є дійсно забудівники які збирають money і зникають.А АРС дім ще нікуди не зник хотя і були у них казуси з будівництвом і здачею новобудов.
  Клієнт, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  версаль, та може шось і трохи будується, але дозволів - документів на будинки у них немає!!! люди, не купуйте квартири в АРС-ДОМі
  бррр, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  та вроді будується кут сахарова-мельника хоча можу помилятися.
  версаль/пара, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Обманщики!!! срок здачі прийшов, а стоїть лише катлован!!! будинок повністю не збудований!!!де жити???? добре, що ми їм гроші вчасно виплатили, а вони нам дулю!!!!
  "вдячний" покупець, майже 4 роки тому