БМС-Захід

1 2 3 4 5
Івано-Франківськ
Kомп'ютерна техніка MP3 аксесуари MP3, MP4 плеєри TFT панелі TFT панелі акустика витратні матеріали встановлення програмного забезпечення гарантійне обслуговування гарантія Замовлення розхідних матеріалів заправка картриджів заправка картриджів заправка принтерів камера картридж Кишенькові компютери PDA комп'ютери комплектуючі Комплектуючі під замовлення комп’ютер Комп’ютерна техніка під замовлення копіювальна техніка Лазерні принтери монітори Монітори ноутбук ноутбуки Ноутбуки офісна техніка Плеєр принтер принтери Принтери програмне забезпечення Продаж комплектуючих Продаж комплектуючих до комп’ютера продаж комп’ютерної техніки Продаж моніторів Продаж ноутбуків Продаж ПК Продаж принтерів продаж розхідних матеріалів Продаж системних блоків Продаж сканерів Продаж цифрової фототехніки ремонт ремонт комп'ютерів ремонт комп'ютера Ремонт компютера Ремонт компютеру ремонт моніторів ремонт монітору Ремонт нетбуків Ремонт нетбука Ремонт нетбуку ремонт принтерів ремонт сканерів ремонт фотоапаратів ремонт фотоапарата ремонт фотоапарату сервіс сервіс ноутбуків сервісне обслуговування сервісне обслуговування системні блоки Системні блоки сканери Сканери Струменеві принтери Струменні принтери факс Флеш память USB фотоапарати Фотоапарати цифрова техніка Цифрова фототехніка чистка ноутбуків широкий асортимент периферії
БМС Захід
БМС-Захід

Ми - це група професіоналів, мета якої - не просто продаж комп'ютерів та комплектуючих. Наша місія - підбирати людям тільки ту техніку, яка буде максимальним чином відповідати їх вимогами. І при цьому, щоб вони не переплачували!

Ми можемо сказати, що у нас тільки найякісніші комп'ютерні комплектуючі, що ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, що у нас ви можете купити ПК за дуже доступною ціною. Так, це все вірно. Але головною нашою відмінною рисою є те, що ми бачимо в кожному нашому покупцеві не просто клієнта, який хоче купити комп'ютер чи іншу техніку, а друга, який завжди може прийти в наш магазин комп'ютерної техніки як до себе додому і отримати дружню допомогу з питання.

Якщо вас цікавить продаж комп'ютерів, принтерів, сканерів і ви шукайте якісні комплектуючі, то ви потрапили за адресою.

Ми продаємо надійні товари!

Наш магазин - це як хороша майстерня, в якій здійснюється складання комп'ютерів індивідуально для кожного.

Відгуки про БМС-Захід:

 • 1 2 3 4 5
  В продовження теми - в рам сервісі мій ноут поремонтували за день. Але тепер доведеться додатково заплатити за випаяні в бмс-заході деталі та розбиту матрицю. Вони мало що криворукі так ще й мєлкі жуліки.
  Немає автора, майже 7 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Звернувся до даного центру по питанню перевірки принтера, який на гарантії. Пояснив, які проблеми з ним виникають при роботі. Працівник не хоче навіть слухати, що не так, відстоює свою позицію, хоча в очі не бачив того приладу. Принтер новий, щойно куплений, але ніхто безкоштовно його дивитись не буде. Ясно дали зрозуміти, що тільки з оплатою. Але чому я маю платити, я не розумію. Краще віднесу в інший ремонт, заплачу гроші нормальним майстрам, ніж ще буду вислуховувати в свій бік негатив. Ні в якому разі не рекомендую дану організацію. Не зв"язуйтесь з ними.
  Немає автора, майже 7 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Ця майстерня ремонтувала мій ноутбук протягом 6 місяців. В результаті я маю далі не робочий ноутбук . Так розбирали і збирали, що тріснув корпус і матриця, Болтом пробили корпус із середини. Крім цього в іншому сервісі підозрюють, що поміняно ряд деталей.
  Немає автора, майже 7 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Підійшов у сервіс, була проблема із тим, що компютер не бачив принтер Сanon. Прийшов просто на консультацію, прояснити ситуацію із проблемою. Вийшов майстер і зразу сказав, що діагностика коштує 90 грн, хоча я його і про це не питав. Із слів майстра вияснив, що потрібно міняти плату управління і плата коштує більше, ніж принтер. На запитання, чи є сенс ремонтувати, майстер відповів, що взагалі не було сенсу такий принтер купляти. До речі, принтер Canon ip2700, пропрацював у мене із СБПЧ три роки без проблем. Гаразд. задумався що робити. Порився у неті стосовно донора і виявилося, що дану робочу плату управління можна купити за 50 грн. Отож, не знаю, як працюють інші майстри у даному сервісі, але даному майстру - великий мінус: не бажання працювати, зняти із клієнта по максимуму найбільше коштів за нізащо. Вважаю, що обовязки майстра виконувати ремонт того, що принесли клієнти, а не радити що доцільно купляти, а що ні, коли його не питають. Дану фірму знаю дуже давно, працюють там нормальні люди, але .......
  Немає автора, майже 11 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Ага, професіанали! По телефону кажуть що товар є, я їду через все місто, а виявляється що товару нема, і персонал ще й намагається мене зробити винним, мовляв я не уточнив виробника коли дзвонив, але на мою пропозицію включити їм запис нашої розмови, почали розводити руками і казати: ну нема, що ви від нас хочете.
  Немає автора, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Перший і останній раз я працюю з цим сервісом. Мене і так переконували, не треба їм віддавати щось на ремонт. Приніс їм Принтер Артісан 837 МФУ, не працює барабан який підтягує лист. Сама деталь коштує 50-100 грн. Через півтора тижня передзвонили і сказали, що ми не зможем дістати цю запчастину оскільки він американський. Ну ок, якщо він американський, то чому русифікований і проданий був офіційно в Україні. Ок змирився, думаю куплю новий, хоть сканер буде працювати. Привіз на офіс, так і залишив нічого не дивлячись. Через декілька днів ставлю драйвер на скан, підключаю, безліч ерорів, то з живленням щось не те, то якісь інші складові не бачить. Почав я на нього трішки з іншого боку дивитись. Закручений як попало, з середини зникли певні складові. В мене недовольство. Зараз беру і набираю їх. Просто так поводитись з клієнтом не можна. За те що наробили більше шкоди, мені прийшлось ще 90 грн їм виплатити, не враховую перевезення. Яка ще може бути оцінка після цього. Не рекомендую цей сервіс. З поваги до Мій Довідник, не видаляйте цей коментар.
  Немає автора, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Довго я до них їздив зі своїм гарантійним ноутом! але після третього візиту таки поміняли відеокарту)!
  Немає автора, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Кращого сервісу не знаю. Дуже задоволений. Але, навіть якщо є якісь нюанси (як і в любій роботі) про все можна домовитись з ними. P.S. Особлива подяка Ростиславу.
  Ігор, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Чудовий сервіс! Ніяких притензій...
  Іван, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  мені перестановлювали віндовс і я просто в шоці... навіть не знаю, де вони знайли таку допотопну версію. довелось після них робити все наново. плюс поведінка працівників явно не професійна і хамовити. враження різко негативні (((
  Юля, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Сервіс просто бомба !!! вчора здав планшет по гарантії злетіла прошивка , сказали протягом трьох днів , а сьогодні подзвонили щоб забирав вже готовий. Задоволений на всі 1000000%
  андрій, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Дав ноут по гарантії, поміняли все що треба вроді нормально, але коли прийшов додому і побачив глибоку подряпину на верхній кррищі, от думаю що вони з ним робили, йти до них і шось доказувати немаю бажання, бо підписався що претензій немаю. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!
  Любомир, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Отдал комп на ремонт, уворовали звуковую карту, точнее заменили на неизвестно что. Звук был норм, шас очень тихо.
  Андрей, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  чого коли дзвоню півдня ніхто трубку не бере
  василь, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Хотів спасти свій ноутбук (полетіла відяха). сказали збирай гроші на новий, нічого зробити неможемо (ні замовити заміну, ні полагодити). відніс в інший сервіс(не буду рекламувати) , все полагодили, працює як новенький. шарашкіна контора , бачу не один з ними стикався і має негативний досвід
  Тарас, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Здрав принтер в ремонт. (hp2025n)
  Проблема - погана якість друку (в принтер розсипався тонер). Після ремонту - можна ставити принтер на поличку. Не працює взагалі, видає якісь не зрозумілі мені помилки на дисплей. Чудовий сервіс, люблю нормальний і серйозних спеціалістів. 5+ ;-)
  Вадим Никонович, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  А мені після ремонту шлейфи замінили на старі і пошкоджені але машина працює
  Вася, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Багато техніки до них носив. Роблять швидко і якісно, особливо ноутбуки, кращого сервісу в місті не знаю. Я задоволений.
  Олександр, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Професійний ремонт? Та ніколи в світі я більше свій ноутбук (ACER) до них не понесу!!! В мене полетіла відеокарта, проблема була вже очевидною, після першої діагностики проблем не виявили - повернули. Після двох тижнів повернув їм назад, після чого чекав ще два місяці!!! Та все б нічого (відяху зробили, працює) якби не якимось чином розбиті входи до вукової!!! На що вони мені відповіли "ми нічого не знаємо". Кажись комусь ремонт провели скориставшись моїм, ще й за це гроші взяли... Так що шановні - перевіряйте свої машини дуже уважно після їхнього ремонту!!!
  Вова, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  От Вам ПРАВДА-приніс їм ноут ASUS на ремонт після діагностики (три місяці) сказали мамка-труп, вони його навіть не збирали до купи, рік ці запчасті валялись в мене на шафі в кульку. Після цього я вирішив віднести знайомому на запчасті. Він його зібрав провірив-зробив ПРОБЛЕМА БУЛА В КНОПЦІ ЗАПУСКА. Цей ноут після цього працює уже другий рік без проблем... Вам рішати який сервіс-професійний... адрес: roma200888@mail....
  Рома, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  давав плотер на друк. Зремонтували і досить не дорого. Дякую! Молодці!
  Андрій, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Гарний сервіс. декілька разів здавав ноут Асус по гарантії без питань все вирішувалось. Проте один раз було що мабуть не так зібрали ноут... бо зявилась тріщина в пласмасі. Але взагалом всі рази до того сервіс супер і швидко роблять
  Ярослав, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Сервіс дійсно відмінний. Нажаль це не стосується гарантійного ремонту ноутбуків. Або мені так само НЕ пощастило.
  Володимир, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Сервіс в них хороший! Рекомедую!
  Андрій, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Вже два роки обслуговую всі свої офісні компьютери на даній фірмі. Сервісом задоволений. Роблять швидко, що для мене є важливо. Нарікань на їх роботу немає. Приємно ,що коли щось потрібно дуже терміново, то йдуть назустріч клієнту. В кожній проблемі розбираються детально.
  Молодці !
  Андрій, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  обман щодо професiйного ремонту ноутбукiв.вам можуть повернути ноут без ремонту який пропрацюэ максимум 30 хв.адже на гарантii не дуже персонал любить ремонтувати
  користувач, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Поважаю. В мене є багато їхньої техніки. Дещо працює
  ще з тих часів, коли вони були в ЦНДЛ. Років вісім, мабуть.
  Немає автора, більше 6 років тому