Медсервіс
Медсервіс


Клініка "Медсервіс" була заснована в 1999 році і розпочала роботу за напрямками гінекологія та урологія. На сьогоднішній день це багатопрофільна установа, оснащена сучасним обладнанням, яка надає висококваліфіковану допомогу відповідно до сучасних стандартів якості обстеження та лікування пацієнтів.

 

Поліклініка Медсервіс пропонує широкий спектр медичних послуг з профілактики та лікування захворювань репродуктивної, сечовидільної, травної, нервової та інших систем організму людини.

 

Робота колективу включає три головні підходи: діагностика, лікування та профілактика, а чесність і порядність в стосунках з пацієнтом забезпечує клініці належну повагу. У складі колективу лікарі першої та вищої категорії, кандидати і доктори медичних наук. За роки роботи нам довірили своє здоров'я тисячі пацієнтів - тож виявлена довіра пройшла справжнє випробування.

 

Одним із провідних напрямків роботи клініки є гінекологічна ендокринологія. Великий відсоток захворювань жіночої статевої системи зумовлений порушенням гормонального балансу яйників, наднирників, щитовидної залози та гіпофізу (наприклад, фіброміома матки, ендометріоз, мастопатія молочних залоз, полікистоз яйників, розлади менструального циклу - від різних порушень ритму до повної відсутності). Кваліфікована корекція гормонального балансу сприяє повному одужанню або стабілізації стану.

 

Лікарі загального гінекологічного профілю проводять кольпоскопію, лікування патологічних станів шийки матки, проводять малі гінекологічні операції (переривання вагітності та ін.) та лікування безпліддя.

 

В урологічному кабінеті працюють уролог-андролог та сексопатолог, які надають широкий спектр послуг з приводу урологічних захворювань, чоловічого безпліддя, розладів гормонального стану чоловіків, сексологічних розладів, розладів ерекції.

 

Лікарі-стоматологи проконсультують по стоматологічних захворюваннях, нададуть невідкладну кваліфіковану допомогу, а також запропонують лікування захворювань порожнини рота, проведуть косметичну реставрацію та відбілювання зубів. При потребі здійснять протезування втрачених зубів з використанням найсучасніших методик і матеріалів на найвищому професійному рівні.

 

У клініці Медсервіс до Ваших послуг працюють лікарі таких спеціальностей: терапевт, невропатолог, окуліст, мамолог, ендокринолог, отоларинголог, педіатр, дерматолог, психолог, психотерапевт, уролог-андролог та гінекологи.

 

Якісний рівень надання медичної допомоги забезпечує потужна діагностична база. Для встановлення правильного діагнозу використовуються найсучасніша апаратура та лабораторні методи діагностики.

 

УЗД-дослідження проводяться на найсучасніших діагностичних ультразвукових апаратах TOSHIBA Aplio MX SSA-780A (експертний клас) та АLОКА РrоSound 3500-SХ.  Кольпоскопія (огляд шийки матки) виконується на апаратах ColposcopeScaner МК-200. ДНК-діагностика (або ПЛР-діагностика) по визначенню інфекцій, що передаються статевим шляхом та інших інфекцій (гепатити, токсоплазма та ін.) проводиться на найсучаснішому автоматичному мультиканальному люмінесцентному аналізаторі ALA-1/4, фірми Biosan. Для визначення рівнів гормонів, онкомаркерів, діагностики TORCH-інфекцій та всіх типів мікроорганізмів використовується мікропланшетний автоматичний фотометр Immunochem-2100, фірми HighTechnologiesInc (США). Аналіз проводиться з використанням високоякісних реактивів фірми DRG (США). Визначення біохімічних показників крові та сечі проводиться на напівавтоматичному біохімічному аналізаторі ErbaChem-7, фірми Mannheim (Німеччина). Дослідження гемостазу (стану згортальної та протизгортальної системи крові) проводиться на автоматичному оптико-механічному коагулометрі Clot-2S, фірми SEAC Radim (Італія) з використанням високоякісних німецьких реактивів фірми Human. Розгорнутий загальний аналіз крові виконується на високотехнологічному автоматичному гематологічному аналізаторі Mythic-18, фірми Orphee (Швейцарія) із застосуванням сертифікованих реактивів виробництва HighTechnologiesInc та Streck (США).

 

Доступні ціни, новітнє обладнання та висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи - запорука Вашого здоров'я та довголіття!

 

Ви можете звернутись особисто або через страхову компанію.

 

Нашій клініці довіряють найцінніше - здоров'я!

Поліклініка Медсервіс- випробувана довіра!

Медсервіс, фотоМедсервіс, фотоМедсервіс, фотоМедсервіс, фотоМедсервіс, фотоМедсервіс, фотоМедсервіс, фотоМедсервіс, фотоМедсервіс, фотоМедсервіс, фотоМедсервіс, фотоМедсервіс, фотоМедсервіс, фотоМедсервіс, фотоМедсервіс, фотоМедсервіс, фотоМедсервіс, фотоМедсервіс, фото