Поліклініка "Медсервіс"

Медсервіс
Відгуків 2
Вулиця Галицька, 22
(5 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:30 - 19:00Без перерви
Сб08:30 - 14:00Без перерви
НдВихідний

Інформація


Клініка "Медсервіс" була заснована в 1999 році і розпочала роботу за напрямками гінекологія та урологія. На сьогоднішній день це багатопрофільна установа, оснащена сучасним обладнанням, яка надає висококваліфіковану допомогу відповідно до сучасних стандартів якості обстеження та лікування пацієнтів.

 

Поліклініка Медсервіс пропонує широкий спектр медичних послуг з профілактики та лікування захворювань репродуктивної, сечовидільної, травної, нервової та інших систем організму людини.

 

Робота колективу включає три головні підходи: діагностика, лікування та профілактика, а чесність і порядність в стосунках з пацієнтом забезпечує клініці належну повагу. У складі колективу лікарі першої та вищої категорії, кандидати і доктори медичних наук. За роки роботи нам довірили своє здоров'я тисячі пацієнтів - тож виявлена довіра пройшла справжнє випробування.

 

Одним із провідних напрямків роботи клініки є гінекологічна ендокринологія. Великий відсоток захворювань жіночої статевої системи зумовлений порушенням гормонального балансу яйників, наднирників, щитовидної залози та гіпофізу (наприклад, фіброміома матки, ендометріоз, мастопатія молочних залоз, полікистоз яйників, розлади менструального циклу - від різних порушень ритму до повної відсутності). Кваліфікована корекція гормонального балансу сприяє повному одужанню або стабілізації стану.

 

Лікарі загального гінекологічного профілю проводять кольпоскопію, лікування патологічних станів шийки матки, проводять малі гінекологічні операції (переривання вагітності та ін.) та лікування безпліддя.

 

В урологічному кабінеті працюють уролог-андролог та сексопатолог, які надають широкий спектр послуг з приводу урологічних захворювань, чоловічого безпліддя, розладів гормонального стану чоловіків, сексологічних розладів, розладів ерекції.

 

Лікарі-стоматологи проконсультують по стоматологічних захворюваннях, нададуть невідкладну кваліфіковану допомогу, а також запропонують лікування захворювань порожнини рота, проведуть косметичну реставрацію та відбілювання зубів. При потребі здійснять протезування втрачених зубів з використанням найсучасніших методик і матеріалів на найвищому професійному рівні.

 

У клініці Медсервіс до Ваших послуг працюють лікарі таких спеціальностей: терапевт, невропатолог, окуліст, мамолог, ендокринолог, отоларинголог, педіатр, дерматолог, психолог, психотерапевт, уролог-андролог та гінекологи.

 

Якісний рівень надання медичної допомоги забезпечує потужна діагностична база. Для встановлення правильного діагнозу використовуються найсучасніша апаратура та лабораторні методи діагностики.

 

УЗД-дослідження проводяться на найсучасніших діагностичних ультразвукових апаратах TOSHIBA Aplio MX SSA-780A (експертний клас) та АLОКА РrоSound 3500-SХ.  Кольпоскопія (огляд шийки матки) виконується на апаратах ColposcopeScaner МК-200. ДНК-діагностика (або ПЛР-діагностика) по визначенню інфекцій, що передаються статевим шляхом та інших інфекцій (гепатити, токсоплазма та ін.) проводиться на найсучаснішому автоматичному мультиканальному люмінесцентному аналізаторі ALA-1/4, фірми Biosan. Для визначення рівнів гормонів, онкомаркерів, діагностики TORCH-інфекцій та всіх типів мікроорганізмів використовується мікропланшетний автоматичний фотометр Immunochem-2100, фірми HighTechnologiesInc (США). Аналіз проводиться з використанням високоякісних реактивів фірми DRG (США). Визначення біохімічних показників крові та сечі проводиться на напівавтоматичному біохімічному аналізаторі ErbaChem-7, фірми Mannheim (Німеччина). Дослідження гемостазу (стану згортальної та протизгортальної системи крові) проводиться на автоматичному оптико-механічному коагулометрі Clot-2S, фірми SEAC Radim (Італія) з використанням високоякісних німецьких реактивів фірми Human. Розгорнутий загальний аналіз крові виконується на високотехнологічному автоматичному гематологічному аналізаторі Mythic-18, фірми Orphee (Швейцарія) із застосуванням сертифікованих реактивів виробництва HighTechnologiesInc та Streck (США).

 

Доступні ціни, новітнє обладнання та висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи - запорука Вашого здоров'я та довголіття!

 

Ви можете звернутись особисто або через страхову компанію.

 

Нашій клініці довіряють найцінніше - здоров'я!

Поліклініка Медсервіс- випробувана довіра!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Адміністратор Медсервіс: (Перехожий)
Сподобалось
Медичний центр "Медсервіс" висловлює протест  та  покладає відповідальність на сайт "Мій довідник" за незаконне розголошення лікарської таємниці.Коментар до статті 145. Незаконне розголошення лікарської таємниці Умисне розголошення лікарської таємниці особою, якій вона стала відома у зв'язку з виконанням професійних чи службових обов'язків, якщо таке діяння спричинило тяжкі наслідки,-

карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк До двохсот сорока годин, або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, або виправними роботами на строк до двох років.

1. Об'єктом злочину є порядок збереження лікарської таємниці.

2. Його предметом є лікарська таємниця - певним чином задокументована інформація про хворобу, медичне обстеження, огляд та їх результати, інтимну і сімейну сторони життя громадянина. Лікарську таємницю (інформацію про пацієнта) слід відрізняти від медичної таємниці (інформації для пацієнта). Остання передбачає відомості про стан здоров'я людини, історію її хвороби, про мету запропонованих досліджень і лікувальних заходів, прогноз можливого розвитку захворювання, які лікар зобов'язаний надати на вимогу пацієнта, членів його сім'ї або законних представників, за винятком випадків, коли така повна інформація може завдати шкоди здоров'ю пацієнта.

Незаконне розголошення відомостей про проведення медичного огляду на виявлення зараження ВІЛ чи іншої невиліковної інфекційної хвороби та його результатів тягне відповідальність тільки за ст. 132. Розголошення лікарської таємниці, якщо вона водночас є таємницею слідства, кваліфікується за сукупністю злочинів, передбачених ст. ст. 145 і 387.

3. Об'єктивна сторона злочину характеризується діями у вигляді розголошення лікарської таємниці, їх тяжкими наслідками, а також причинним зв'язком між цими діями і наслідками. Поняття розголошення означає усну чи письмову розповідь стороннім особам про зміст документів, що містять лікарську таємницю, відповідні публікації у пресі та інше віддання гласності певних відомостей.

Тяжкими наслідками розголошення вказаних відомостей можуть бути визнані самогубство чи самокалічення потерпілого, серйозне загострення його хвороби внаслідок переживань тощо. Настання таких наслідків розголошення лікарської таємниці, як самогубство потерпілого, заподіяння йому тяжких чи середньої тяжкості тілесних ушкоджень не охоплюється ст. 145 і за наявності підстав потребує додаткової кваліфікації за ст. ст. 120, 128.

4. Суб'єкт злочину спеціальний. Ним є медичні працівники та інші особи, у т. ч. і службові, яким відповідна інформація стала відома у зв'язку з виконанням професійних чи службових обов'язків. Для кваліфікації злочину не має значення, була така інформація довірена особі (надана за обліковим документом) чи стала відома за інших обставин (навіть і випадково, але у зв'язку з виконанням професійних чи службових обов'язків - обов'язків лікаря, адвоката, нотаріуса, вихователя, спеціаліста-психолога тощо).

5. з суб'єктивної сторони цей злочин характеризується змішаною формою вини: умислом до діяння і необережністю до його наслідків.

Конституція України (cm. cm. ЗІ, 32). Основи законодавства України про охорону здоров'я від 19 листопада 1992 p.

Закон України "Про інформацію" від 2 жовтня 1992р. (cm. cm. З, 23, 31, 47. 48). Рішення КС у справі щодо офіційного тлумачення статей 3.23, 31, 47, 48 Закону України"Про інформацію" та статті 12 Закону України "Про прокуратуру

(справа К.Устименка)№18/203-97 від З0 жовтня 1997р.

Відповісти:

Адміністратор Медсервіс,
Адміністратор Медсервіс, 
Мирося Андрусишин: (Користувач)
Не сподобалось
Дивно,де всі ваші відгуки!Ваша клініка існує вже багато років.Думаю мій відгук буде тут збережений теж ненадовго! Мене лікар направив здати аналізи в "Медсервіс".В мене виявили наявність трьох видів вірусів.Я пройшла лікування,після якого повторно пройшла в цьому ж закладі("Медсервісі") обстеження.І тут почалося найцікавіше:в мене з трьох вірусів залишився один,але концетрація його не зменшилась і навіть не залишилась такою самою,а збільшилась до максимуму.Тепер згідно медичних інструкцій(вони навіть вказані на листку аналізів"Медсервісу")я повинна була пройти специфічне лікування,бо виникла велика ймовірність раку,якщо не лікуватись.Мій лікар заявив,що в мене цього вірусу нема і лікування не потрібне.Я вирішила повторно здати аналізи в іншій поліклініці,бо це ж моє здоров'я.Через чотири дні я здала їх в "Медексі",і результати зовсім інші: в мене цього вірусу нема! Я відразу звернулась з запитаннями в Медсервіс.В реєстратурі дівчина після того,як повернулась з лабораторії,нахально заявила,що в них результати правильні:спочатку в мене була менша концетрація вірусу,а потім я з кимось переспала і заразилась від партнера.(Вони певно судять по собі.Я ще ніде не бачила такої невихованості!)Я показала результати з "Медексу" і сказала,що хочу звернутись до керівництва.Але мене спочатку провели в лабораторію,де лаборант заявив,що в них був лише один раз,коли аналізи були не правильні.(Правда здивування в нього не було ніякого,точно я з таким запитанням з'явилась не друга.)Через п'ять хвилин в кабінеті якогось управляючого він же говорив,що в них не було жодного випадку,щоб результати були не правильними!  В кабінеті я була 15 хв,мені вішали "лапшу"на вуха.Я не почула ні слів вибачення за поведінку дівчини в реєстратурі,ні за неправильні аналізи,мені не запропонували повторно пройти іх,щоб підтвердити чи спростувати їх; не повернули витрачені гроші за аналізи(950- за перші,605- за другі). І мене постійно мучить думка,а як же перші аналізи,можливо в мене і не було тих вірусів,і я даремно потратила гроші на лікування(1500 грн),а непотрібні ліки точно не принесли користь здоров'ю.До свого відгуку додаю фото з аналізами.Ніколи не звертайтесь до непрофесіоналів,ніколи не звертайтесь в "Медсервіс"!

Відповісти:

Мирося Андрусишин,
Мирося Андрусишин, 
Мед-сервіс  Гінекологія   Дерматологія   Поліклініки   Ультразвукова діагностика   Клініко-діагностичні центри   Лабораторії медичні   Урологія   Офтальмологія   Лікар-гінеколог   Гінеколог   Гінекологічні послуги   Консультації гінеколога   Дерматолог   Лікар-дерматолог   Клініки   Поліклініка   Узд   Уз діагностика   Узи   Обстеження узд   Діагностичний центр   Клінічний центр   Клінічна діагностика   Медичні центри   Медичний центр   Медична лабораторія   Лабораторія   Лабораторні аналізи   Прийом аналізів   Уролог   Лікар уролог   Лікування урологічних захворювань   Офтальмолог   Лікар-офтальмолог   Окуліст   Акредитована медична лабораторія  Андролог  Біохімічна лабораторія  Безоперативне лікування міжхребцевих гриж  Вібраційно-роликовий масаж  Введення спіралі  Вертебролог  Видалення папіломи на обличчі  Видалення папіломи на тілі  Видалення спіралі  Визначення інфекцій  Визначення гормонів крові  Визначення онкомаркерів  Вскриття бартолініту  Гінеколог  Гінеколог ендокринолог  Гінекологія  Гірудотерапія  Гістологічне дослідження  Гістологія  Грязелікування  Діагностика  Дерматологдерматологія  Дерматоневролог  Доплерографія  Доплерометрія двійня  Екг  Електрофрез  Зачаття  Кардіолог  Кардіотокографія  Клінічні аналізи  Клінічна лабораторія  Консультація  Консультація дерматолога  Лікувальний масаж  Лікувально-діагностичний центр  Лікування  Лікування інфекцій що передаються статевим шляхом  Лікування безпліддя  Лікування грязями  Лікування депресії  Лікування захворювання нирок  Лікування захворювання сечового міхура  Лікування конізації шийки матки  Лікування паталогій хребта  Лікування порушення сну  Лікування порушень постави  Лікування простати  Лікування простатиту  Лікування розладів нервової системи  Лікування сексуальних розладів жінок  Лікування сексуальних розладів у чоловіків  Лікування сколіозу  Лікування статевих інфекцій  Лікування хребтових захворювань  Лікування шийки матки  Лікування яйників  Лікуння хребта  Лімфатичні вузли  Лабораторія  Лазеротерапія  Магнітотерапія  Медична лабораторія  Невролог  Неврологія  Невропатолог  Обрізання крайньої плоті  Обстеження  Оздоровчий масаж  Озокеритолікування  Озонотерапія озонотерапія  Підсікання вуздечки зі знеболенням  Педіатр  Радіо-хвильове лікування  Ректальні інсуфляції  Ручний масаж  Сеанс електро терапії  Сексопатолог  Спермограма  Терапевт  Узд  Узд серця  Узд серця у плода  Уролог  Урологія  Фолікулометрія  Фотокольпоскопія  Хірургічне лікування  Хвильова біопсія шийки матки  Цервікометрія  Цитолог 
Показати більше